forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Epicenter Comics

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
morski Posted - 25/09/2016 : 11:45:54
Posto na celom forumu ne postoji topic o ovom izdavacu, osim one u pdf-u Bonelli vezano za americko izdanje Zagora, a oni imaju much more to give , otvorio sam ovu temu sa svim izdanjima koja imaju da ponude. Siguran sam da veliki broj uzivalaca devete umetnosti nije cuo za EC, pa evo prilike da se upoznaju sa njihovim radom.
O kvalitetu izdanja mogu da posvedoce kupci.

Take a sneak peak at the Magic Wind Vol. 1: Fort Ghost!

Enjoy it in HD 1080p!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 11/01/2024 : 09:31:57
Krv i led uskoro Masterworks edition:

https://gliaudaci.blogspot.com/2016/09/sangue-e-ghiaccio.html
jaki Posted - 20/05/2022 : 15:57:15
https://www.kickstarter.com/projects/epicentercomics/tex-in-the-land-of-the-seminoles-graphic-novel-hardcover?ref=project_link&fbclid=IwAR2XOyDf3LZzUb-pJe_U5LF3IIdqcwt0Ln3gA9ez80x1VdEjpe0s8DL8bbY
legaz Posted - 13/08/2018 : 14:31:36
quote:
Originally posted by Jocko

Pozdrav dobri ljudi!

Nadam se brzom odgovoru. Hitno mi treba informacija na koji je
način/e moguće nabaviti Epicenter stripove u Srbiji (Beograd)?
Zanimaju me Dilani Mater Morbi i Mater Dolorosa.
Trenutno sam u Grčkoj, i, iako striparnica ima izdanja koja me zanimaju, cena mi se čini malo povelikom,
pa me u svakom slučaju zanima da li je moguće nabaviti te stripove iz Srbije i koja bi cena bila?




Kontaktiraj me na PM.
morski Posted - 13/08/2018 : 10:57:01
drug clan legaz http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=6001 prodaje njihova izdanja u srbiji

stalno mu pricam da mora da bude agresivniji sa reklamom...
Jocko Posted - 13/08/2018 : 09:01:32
Pozdrav dobri ljudi!

Nadam se brzom odgovoru. Hitno mi treba informacija na koji je
način/e moguće nabaviti Epicenter stripove u Srbiji (Beograd)?
Zanimaju me Dilani Mater Morbi i Mater Dolorosa.
Trenutno sam u Grčkoj, i, iako striparnica ima izdanja koja me zanimaju, cena mi se čini malo povelikom,
pa me u svakom slučaju zanima da li je moguće nabaviti te stripove iz Srbije i koja bi cena bila?
ivanl Posted - 23/02/2018 : 09:07:14
Nema na cemu. Sjajni radovi. A i palac gore za Jesus and Mary chain. Koji je to bend bio...
D.J. Posted - 22/02/2018 : 22:12:42
quote:
Originally posted by cerichus

Well-Bee kao da je bio inspirisan likom Hugh Granta.


Tko ce ga znati! Mene je podjsetio na jednog od brace Reid iz The Jesus and Mary Chain iz ranih dana.
D.J. Posted - 22/02/2018 : 22:10:45
quote:
Originally posted by ivanl

Bas sam sad bacio oko na ovo u drugom topicu...stvarno dojmljivo. Cuo sam vec prije za Magicnog. Ima ga u Zg-u u stripovi na kvadrat. Ima i Zagora... Za Dylana, nisam znao... lijepo zbilja. Inace ne kupujem ako stripovi nisu na "nasim" jezicima, ali ovo je impresivno. Svaka cast na kvalitetu.


Hvala ivanl!
cerichus Posted - 22/02/2018 : 08:56:16
Well-Bee kao da je bio inspirisan likom Hugh Granta.
ivanl Posted - 22/02/2018 : 08:45:14
Bas sam sad bacio oko na ovo u drugom topicu...stvarno dojmljivo. Cuo sam vec prije za Magicnog. Ima ga u Zg-u u stripovi na kvadrat. Ima i Zagora... Za Dylana, nisam znao... lijepo zbilja. Inace ne kupujem ako stripovi nisu na "nasim" jezicima, ali ovo je impresivno. Svaka cast na kvalitetu.
SPQRoma Posted - 19/02/2018 : 23:52:07
Prva razvalila. Nešto najbolje u zadnje vrijeme.
morski Posted - 16/02/2018 : 19:23:59
And here is the variant cover of our next DYLAN DOG book, THE LONG GOODBYE. The cover artist is Well-Bee!

morski Posted - 16/02/2018 : 19:23:28
Here is the first look at exclusive cover for our next DYLAN DOG book, THE LONG GOODBYE, which is by the way one of the most beloved Dylan Dog stories of all-time (and your publisher's personal favorite😉)!
The cover artist is Marco Mastrazzo. On Friday we will show you the brand new variant cover as well!

emirem Posted - 02/01/2018 : 22:37:56



https://www.splitter-verlag.de/vergessene-welt-bd-2.html

Neke poveznice pseudo pop-kulturnjaka koji plagira u zemlji izvornog popa.
Sorry,zarazio me onaj topik sa izvorom pop-kulture od danas.
A i kod "Turok"-a je bilo slicnih covera, a nasao sam slucajno listajuci katalog "splitter verlaga".
Svaka slicnost… .

D.J. Posted - 01/01/2018 : 22:57:04
quote:
Originally posted by emirem

21.03.2018…

Upravo za maestrov rotjkas!




Wow! Super je ispalo, kao da sam planirao!
legaz Posted - 01/01/2018 : 19:39:58
@Sai: Za one koji su iz Srbije a žele izdanja EC neka mi se jave na pm.
morski Posted - 01/01/2018 : 14:06:16
quote:
Originally posted by sai

Gde je moguće kupiti dosadašnja izdanja,probao sam preko ebay-a ali je nemoguće zbog shippinga koji nije uračunat.


Srbija: legaz
BiH: SPQRoma
Hrvatska: Stripovi na kvadrat
emirem Posted - 01/01/2018 : 13:06:38
21.03.2018…

Upravo za maestrov rotjkas!

sai Posted - 01/01/2018 : 11:01:13
Gde je moguće kupiti dosadašnja izdanja,probao sam preko ebay-a ali je nemoguće zbog shippinga koji nije uračunat.
morski Posted - 31/12/2017 : 09:16:53

JAN181650
(W) Guido Nolitta, Moreno Burattini, Mauro Boselli (A) Gallieno Ferri (CA) Michele Rubini
How did Zagor become King of Darkwood or, even better, why? What drives him? What does the symbol on his shirt mean? Who were his parents? You will find out answers to all of these and many more questions in Zagor: The Origins!
In Shops: Mar 21, 2018
SRP: $23.99

nagor Posted - 30/12/2017 : 11:11:07
Nije u koloru? Ups, my bad. ;)
D.J. Posted - 30/12/2017 : 08:02:46
quote:
Originally posted by going going

Mislim da nece biti u boji. Samo na povecanom formatu


Tako je, Zagor: The Lost World (Signature Edition) ce biti crno bijelo, A4 format, tvrde korice, na kvalitetnom papiru. Isti format kao Tex: Patagonia (Signature Edition).
Trenutno je nemoguce da omogućim Well-Beeju da oboja svojim stilom ovaj strip. To je nevjerovatno mnogo posla!

Inače, Dylan Dog: Mater Dolorosa bi se trebala pojaviti u SNK-u ubrzo, ako ne i danas.
going going Posted - 30/12/2017 : 01:54:56
Mislim da nece biti u boji. Samo na povecanom formatu
leKrava Posted - 30/12/2017 : 00:08:37
quote:
Originally posted by nagor

To ti je redovni Zagor - Izgubljeni svijet (Boselli, Rubini) u koloru s novim (boljim) naslovnicama. ;)




Izgubljeni svijet ce biti u koloru? jel se zna tko boja (mozda Well-Bee sto bi bilo super)
vice Posted - 29/12/2017 : 23:48:34
Graphic novel u pravilu nema nastavke i cjelovita je priča. Međutim, točna definicija ne postoji, a kako je i sam Alan Moore cinično izjavio, radi se o terminu za skuplje ili "elitnije" stripove. Možemo raspravljati o sadržaju koji bi trebao biti "ozbiljniji" od klasičnih tema u "comic books", ali opet, ni tu se ne bi usrećili.

Po meni, prikladniji naziv u ovom slučaju bio bi trade paperback - TPB, koji se u američkoj strip industriji sastoji od većeg broja svešćica koje pričaju kompletnu priču. No, ni to nije točno, jer Zagorove "svešćice", ako ćemo ih tako nazvati, imaju po 94 stranice.

Kad sve to uzmemo u obzir, termin graphic novel je sasvim ok, i u duhu je moderne američke strip industrije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000