forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki 28 - Miki protiv neranjivog Tatarina

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 30/12/2016 : 15:45:56



30.12.16. u snk
31.12. 16 na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 04/01/2017 : 16:09:31
quote:
Originally posted by velka031

Hehe, kakva škrabotina od naslovnice.


Još 7 brojeva tih škrabotina pa onda dolaze bolje stvari što se tiče naslovnica.
Dobro, na svojoj zadnjoj se Mastantuono malo potrudio i za oproštaj izvukao valjda najbolje iz sebe.
velka031 Posted - 04/01/2017 : 16:02:54
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

Potpisujem, gornju tvrdnju. Boze kakva naslovnica, pari u ludnici, ali ni stivo I crtez unutra sigurno nisu bolji...



naslovnica i naslov nikakvi ali crtež unutra jedan boljih u bonelliju i šire...čak prelazi granice "samo dobrih stripova" i to nadaleko...
crtež kod Mikija nije problem, problem je drugdje.




Slažem se, tešku naivu debelo izvlači odličan crtež.
Meni je trio najbolji na Marku, najslabiji na Bleku, valjda zato što je tamo konkurencija Mitton.
velka031 Posted - 04/01/2017 : 15:59:25
Hehe, kakva škrabotina od naslovnice.
karlitos Posted - 03/01/2017 : 22:42:54
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by VALTER

Dobro, to zgodno zvuči kao provokacija. Ali da nije ovog foruma, ostali bismo uskraćeni za spoznaju da postoje teleri i druga telad koja zaista tako misli, pa još svisoka pljuje na kvalitetne stripove (koje ne mogu spoznati - jer im fali obrazovanja, ukusa, ideja, stavova).


možda smo i telad ali smo kulturna pa mi dobar odgoj i tih par sati pre nove godine sprečava napisat što si o tebi mislim...ipak je to vrijeme kad svojim prijateljima i neprijateljima želimo puno sreće i zdravlja...
Sretna ti nova Valtere i više kulture i bontona u novoj 2017 , žele ti teller i ostala telad.



Tek sam sad vidio ovo. Valteru, pripazi na riječnik. ne znam jel' te Solar već negdje opomenuo baš za ovo ali ako nije...

Ontop:I je li Miki uspio raniti neranjivog Tatarina?
ma sve je moguće ako imaš volje. I čašu Mleka.


...i prijatelja koji Tatarinu puca u leđa.
mladjo Posted - 02/01/2017 : 13:53:04
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by VALTER

Dobro, to zgodno zvuči kao provokacija. Ali da nije ovog foruma, ostali bismo uskraćeni za spoznaju da postoje teleri i druga telad koja zaista tako misli, pa još svisoka pljuje na kvalitetne stripove (koje ne mogu spoznati - jer im fali obrazovanja, ukusa, ideja, stavova).


možda smo i telad ali smo kulturna pa mi dobar odgoj i tih par sati pre nove godine sprečava napisat što si o tebi mislim...ipak je to vrijeme kad svojim prijateljima i neprijateljima želimo puno sreće i zdravlja...
Sretna ti nova Valtere i više kulture i bontona u novoj 2017 , žele ti teller i ostala telad.



Tek sam sad vidio ovo. Valteru, pripazi na riječnik. ne znam jel' te Solar već negdje opomenuo baš za ovo ali ako nije...

Ontop:I je li Miki uspio raniti neranjivog Tatarina?
ma sve je moguće ako imaš volje. I čašu Mleka.
DODSFERD Posted - 02/01/2017 : 13:19:16
Bio sam upoznat s time da od broja 36 više nema Mastantuona na naslovnicama, sada sam detaljno pregledao If edizioni i vidim da nastupaju promjene i unutar korica.
Bignotti ne bi trebao biti problem a također ni Balzano, ali onoga Del Principea nisam podnosio ni na Bleku, stvarno loš crtač.
Vidim da se spominje i Charlas u nekim epizodama, je li to onaj što je radio onu jednu epizodu Zagora za francusko tržište.
teller Posted - 02/01/2017 : 12:09:12
Ma ista stvar kao kod Bleka, kad zavrsi eese-gesse ide nekoliko brojeva mislim do 53 losiji crtez..Ongaro,Belzoni,del Pricipe,Bignotti...37 brojeva su trojica velikana a onda ostali..ali su zato naslovnice bolje,jer se konacno mice MST...
Koga vise zanima..trk na ifedizioni,prenovili su stranicu,sa malo truda sve se pronade....
Miki je sasvim dobar strip, malo ga pregazilo vrijeme ali jos uvjek zasluzuje nasu paznju...ko sve pretpotopno...Mandrak,Flas Gordon,Rip Kirby, Tarzan...strip ako je starije doba ne znaci da je los...samo je manje aktualan.
DODSFERD Posted - 02/01/2017 : 11:57:07
Zar nisu cijeli serijal radili EsseGesse?
U početnim Ludens brojevima su išle kao dodatak dvije priče iz 90-ih koje su radili Arato & Balzano (Zvali su ga El Loco, Tri sestre), ali nisam siguran da je još bilo toga (barem ne u većoj količini).
premujanin Posted - 02/01/2017 : 11:37:08
Do kojeg broja još idu ovi sa EsseGesse crtežima? Mislim da nije još nešto dugo...
El Morisco Posted - 01/01/2017 : 21:14:10
Zar nije nekada u početcima kada je Markos pokrenuo ovaj sajt, na naslovnici pisalo nešto tipa "namijenjen prvenstveno ljubiteljima Bonelli stripova...", a onda je počela "Fibra - samo dobri stripovi"... s kojom je čovjek započeo veliki izdavački posao, mislili dobro ili loše o tim izdanjima i eto...sada čitam i ovakve nepotrebne i neukusne postove. Sretna Nova!
RAKOSI4 Posted - 31/12/2016 : 19:35:13
Hlapi voda , hlapi parfem , hlapi benzina.......
ali nikako Telerova doktrina .
teller Posted - 31/12/2016 : 19:12:22
quote:
Originally posted by roby05

Kupljeno,pravo malo remek djelo talijanskog tria.Ovo triba imati svaki ljubitelj stripa.


jedini strip uz Tellera koji kupujem u 5 primjeraka.
teller Posted - 31/12/2016 : 19:09:31
quote:
Originally posted by VALTER

Dobro, to zgodno zvuči kao provokacija. Ali da nije ovog foruma, ostali bismo uskraćeni za spoznaju da postoje teleri i druga telad koja zaista tako misli, pa još svisoka pljuje na kvalitetne stripove (koje ne mogu spoznati - jer im fali obrazovanja, ukusa, ideja, stavova).


možda smo i telad ali smo kulturna pa mi dobar odgoj i tih par sati pre nove godine sprečava napisat što si o tebi mislim...ipak je to vrijeme kad svojim prijateljima i neprijateljima želimo puno sreće i zdravlja...
Sretna ti nova Valtere i više kulture i bontona u novoj 2017 , žele ti teller i ostala telad.
roby05 Posted - 31/12/2016 : 18:49:16
Ovo ce ici sigurno i u reprint,ali kad bi još bilo i u boji...
Kad mogu ici neke druge gluposti,nema razloga da ne ide i ovo.
ivanl Posted - 31/12/2016 : 17:20:47
Slicna opaska kao I kod teme treba li Libellus? ali Valterova razmisljanja su kao I moja, mozda samo bez dodataka ovih atributa...
VALTER Posted - 31/12/2016 : 13:58:26
Dobro, to zgodno zvuči kao provokacija. Ali da nije ovog foruma, ostali bismo uskraćeni za spoznaju da postoje teleri i druga telad koja zaista tako misli, pa još svisoka pljuje na kvalitetne stripove (koje ne mogu spoznati - jer im fali obrazovanja, ukusa, ideja, stavova).
roby05 Posted - 31/12/2016 : 12:37:20
Kupljeno,pravo malo remek djelo talijanskog tria.Ovo triba imati svaki ljubitelj stripa.
VALTER Posted - 31/12/2016 : 07:16:32
Potrebna je dobra doza intelektualne nevinosti da bi se crtež EsseGesse nazvalo umjetničkim.
RAKOSI4 Posted - 31/12/2016 : 00:32:09
Ljepota elegancije i jasnoće predivnog crteža je nešto čemu sam se uvih divija esegese umjetnicima.
DODSFERD Posted - 30/12/2016 : 22:27:01
Ako se išta može priznati EsseGesse serijalima onda je to da sa crtežom nema nikakvih problema, a isti potpuno odgovara za tematiku tih stripova.
teller Posted - 30/12/2016 : 22:03:28
quote:
Originally posted by ivanl

Potpisujem, gornju tvrdnju. Boze kakva naslovnica, pari u ludnici, ali ni stivo I crtez unutra sigurno nisu bolji...



naslovnica i naslov nikakvi ali crtež unutra jedan boljih u bonelliju i šire...čak prelazi granice "samo dobrih stripova" i to nadaleko...
crtež kod Mikija nije problem, problem je drugdje.
DODSFERD Posted - 30/12/2016 : 19:14:08
Ove moderne pancirke ne mogu joj ni prismrditi.
RAKOSI4 Posted - 30/12/2016 : 19:04:52
Ima i nešto jako dobro TATAROVA PANCIRKA.
DODSFERD Posted - 30/12/2016 : 18:56:34
Crtež unutra je odličan ako se uzme u obzir vrijeme nastanka.
Ova naslovnica je slaba, ali imao je Mastantuono i gorih radova.
ivanl Posted - 30/12/2016 : 18:38:11
Potpisujem, gornju tvrdnju. Boze kakva naslovnica, pari u ludnici, ali ni stivo I crtez unutra sigurno nisu bolji...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000