forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali Rendžer 113,114,115

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hello Posted - 13/02/2017 : 12:07:07



Ovog tjedna u prodaji Biblioteka Mali Rendžer knjige:
113 Litica dinosaura 49,00 kn
114 Grad u močvari 49,00 kn
115 Teksas u plamenu 49,00 kn

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
roby05 Posted - 31/07/2017 : 20:55:16
quote:
Originally posted by ZoranC

@roby05:
Slazem se! Jbmlg, ubi me cinjenica da se tih 255 epizoda ne moze objaviti u par godina.


Pricaj mi malo o tome.
ZoranC Posted - 31/07/2017 : 14:43:54
@roby05:
Slazem se! Jbmlg, ubi me cinjenica da se tih 255 epizoda ne moze objaviti u par godina.
roby05 Posted - 30/07/2017 : 17:29:27
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by roby05

Okanite se corava posla,lovu smo potrosili,nismo stigli nigdi.Koliko sam vidija,jos ima za kupit tri zadnja i meki i tvrdi u SNK,a samo stotinjak komada?
Jedan period Ludens je izda,mislim da slijedeci ne mogu falit nikako.

Ne osjecam se krivim zbog eventualno lose prodaje Van Gogha. Ja svaku turu kupujem iako ih iz inata drzim na aukcijama.
Ludens za mene nije opcija. Ludensov MR je ocigledno odlicno odradjen, ali ja ne mogu da se sprijateljim s njegovim naslovnicama. Meni su Donatellijeve prelijepe.
Mislim da je uzrok dobroj prodji Ludensa to sto je Van Gogh potegao i rucnu i noznu kocnicu u stvarno najbesmislenijem trenutku.


Ja se jos manje osjecam krivim.Van Gogh je lipsi,nema govora o tome,ali di su???Ovo ne mozemo nazvat izdavanjem.Po meni su izdanje cak i previse stavili u luksuz,no to ocito nije to.Tiraz?Knjizare?Ne znam,ali ocito nesto ne stima.Oni su po svemu negdi izmedju trafike i knjizare,a trenutno su nigdi.Mozda i grisim u misljenju,ne kazem,ali...
teller Posted - 30/07/2017 : 11:05:52
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Vangogh ide dalje , promjenija je strategiju tj. smanjija tiražu i ostalo je tek nekoliko neprodanih po svakom broju ,uopće nisu nezadovoljni.A prodat će se i ti s vremenom.
Meni su također Donatelijeve lipše naslovnice bolje rečeno vrhunske ,Vangogh će ih sve izdat , to nam je jedina prilika da ih se dočepamo .


tako je..idemo dalje...sto bi sad prestali kad se teller uozbilji tek...najbolje njegovo tek dolazi....
Niste pomislili da je Van Gogh izgurao vec skoro pola serijala...
RAKOSI4 Posted - 30/07/2017 : 10:05:41
Vangogh ide dalje , promjenija je strategiju tj. smanjija tiražu i ostalo je tek nekoliko neprodanih po svakom broju ,uopće nisu nezadovoljni.A prodat će se i ti s vremenom.
Meni su također Donatelijeve lipše naslovnice bolje rečeno vrhunske ,Vangogh će ih sve izdat , to nam je jedina prilika da ih se dočepamo .
ZoranC Posted - 30/07/2017 : 08:09:18
quote:
Originally posted by roby05

Okanite se corava posla,lovu smo potrosili,nismo stigli nigdi.Koliko sam vidija,jos ima za kupit tri zadnja i meki i tvrdi u SNK,a samo stotinjak komada?
Jedan period Ludens je izda,mislim da slijedeci ne mogu falit nikako.

Ne osjecam se krivim zbog eventualno lose prodaje Van Gogha. Ja svaku turu kupujem iako ih iz inata drzim na aukcijama.
Ludens za mene nije opcija. Ludensov MR je ocigledno odlicno odradjen, ali ja ne mogu da se sprijateljim s njegovim naslovnicama. Meni su Donatellijeve prelijepe.
Mislim da je uzrok dobroj prodji Ludensa to sto je Van Gogh potegao i rucnu i noznu kocnicu u stvarno najbesmislenijem trenutku.
roby05 Posted - 30/07/2017 : 00:14:39
Okanite se corava posla,lovu smo potrosili,nismo stigli nigdi.Koliko sam vidija,jos ima za kupit tri zadnja i meki i tvrdi u SNK,a samo stotinjak komada?
Jedan period Ludens je izda,mislim da slijedeci ne mogu falit nikako.
DODSFERD Posted - 29/07/2017 : 23:17:09
Samo što je velika razlika u broju epizoda ta 2 serijala, DSDZ može ići jako sporo i opet ćemo za života dočekati kraj... ali za rendžera će trebati živjeti k'o Metuzalem.
ZoranC Posted - 29/07/2017 : 22:57:58
Ustvari je za mene nebitno kad ce izbaciti koju turu. Docekao sam i procitao "Okrutnu Penelopu" i tu su moji "jaganjci utihnuli".
Manje bi me nerviralo da kazu kao npr. Forma B za DSDZ: planiramo izdati sve ali jako sporo i sl. Ali ovo baljezganje je jednostavno bezvezno.
DODSFERD Posted - 29/07/2017 : 22:42:34
To je taktika, ide se sa velikim razmacima između tura, pa kada čitateljima s vremenom oslabi vid skočit će i prodaja naočala.
ZoranC Posted - 29/07/2017 : 20:59:00
@Wallace:
Meni je to bilo nepojmljivo kad je Ludens krenuo; al moram priznati da vjerujem da si u pravu. Od kada je Van Gogh krenuo s ovim, jos nikad, ama bas NIKAD nijedna tura nije bila najavljena i PENG, evo je. Uvijek neko muljanje, pola godine zakasnjenja, dvije godine zakasnjenja, jou, jou, smanjili smo nakladu na sto komada te se tako mozemo zahuktati i raspaliti po novim turama...
Ljudi, drzte se tih apartmana i naocala i ne zahebavajte vise kupce.
Poklopac na cabar go.ana i mir. Haugh!
Wallace Posted - 29/07/2017 : 20:25:50
quote:
Originally posted by ZoranC

Meni odgovara da su malo usporili ritam. Bar da se malo odmori novcanik od njihovih silnih izdanja.



Već je i paučina u novčaniku. Još malo pa pola godine od zadnjeg izdanja, a s obzirom da je vrijeme godišnjih odmora i turizma u Dubrovniku, sustići će ih i Ludens.
ZoranC Posted - 03/06/2017 : 19:14:06
Meni odgovara da su malo usporili ritam. Bar da se malo odmori novcanik od njihovih silnih izdanja.
DODSFERD Posted - 03/06/2017 : 17:50:33
Barem sada po vrućini sušenje bi trebalo ići brže nego u zimskom periodu.
murdo Posted - 03/06/2017 : 16:58:58
quote:
Originally posted by Wallace

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by teller

Bravo care, nauceno..oboje naravno HC i SC...da imate srednje meko izdanje narucio bi i to...
Kad mozemo ocekivat nove brojeve priblizno?

Plan je u 4 mjesecu




Evo i 6 mjeseca, planovi opet pali u vodu! Sve po starom.



Sad se treba strpit dok se osuše.
Wallace Posted - 02/06/2017 : 20:20:34
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by teller

Bravo care, nauceno..oboje naravno HC i SC...da imate srednje meko izdanje narucio bi i to...
Kad mozemo ocekivat nove brojeve priblizno?

Plan je u 4 mjesecu




Evo i 6 mjeseca, planovi opet pali u vodu! Sve po starom.
teller Posted - 17/02/2017 : 05:30:19
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by sumohrvat

Hoće li se popunjavati ona rupa od 88 do 110 ? Ili se nastavlja od broja 115 ??? Koji je plan ?

Rupa će se sigurno popuniti, ali prvo idu brojevi 116,117,118,119


Rupe treba popuniti dok je snage i zdravlja


Porter Posted - 17/02/2017 : 03:37:00
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by sumohrvat

Hoće li se popunjavati ona rupa od 88 do 110 ? Ili se nastavlja od broja 115 ??? Koji je plan ?

Rupa će se sigurno popuniti, ali prvo idu brojevi 116,117,118,119


Rupe treba popuniti dok je snage i zdravlja
RAKOSI4 Posted - 15/02/2017 : 23:46:21
quote:
Originally posted by murdo

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by teller

Bravo care, nauceno..oboje naravno HC i SC...da imate srednje meko izdanje narucio bi i to...
Kad mozemo ocekivat nove brojeve priblizno?

Sta HC i SC? jel izlaze i HC? nisma znao


naravno...
usporedno sa redovnim brojevima VG sad izdaje u svojoj the best biblioteki HC knjige MR...
izašlo je več 5 knjiga...
1. KINESKA SEKTA (več prije objavljeno ko redovan broj)
2. FANTOM U OPERI(isto več objevljeno u redovnoj seriji).
i sada 3.4.5 KNJIGA HC sa kojima su usporedno izašli isti stripovi u redovnom serijalu (113,114,115 brojevi redovne serije)
Dok je kod redovnih stripova naklada oko 200, the best knjige imaju 100 pa valja požurit kod kupovine.



Telleru, naklada redovnih je sada 100 komada, a best of ide u 110, po hellou. Nemoj kupovat previše istih brojeva da i nama ostane što.


Da je pravde i poštenja Vangogh bi mu svake sezone poklonija i po jedne sunčane naočale kao stalnom i dobrom kupcu stripova
murdo Posted - 15/02/2017 : 18:08:15
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by teller

Bravo care, nauceno..oboje naravno HC i SC...da imate srednje meko izdanje narucio bi i to...
Kad mozemo ocekivat nove brojeve priblizno?

Sta HC i SC? jel izlaze i HC? nisma znao


naravno...
usporedno sa redovnim brojevima VG sad izdaje u svojoj the best biblioteki HC knjige MR...
izašlo je več 5 knjiga...
1. KINESKA SEKTA (več prije objavljeno ko redovan broj)
2. FANTOM U OPERI(isto več objevljeno u redovnoj seriji).
i sada 3.4.5 KNJIGA HC sa kojima su usporedno izašli isti stripovi u redovnom serijalu (113,114,115 brojevi redovne serije)
Dok je kod redovnih stripova naklada oko 200, the best knjige imaju 100 pa valja požurit kod kupovine.



Telleru, naklada redovnih je sada 100 komada, a best of ide u 110, po hellou. Nemoj kupovat previše istih brojeva da i nama ostane što.
danielp Posted - 15/02/2017 : 10:48:20
Ne vidim da iko u Srbiji nabavlja taj Best of. Tek sad vidim da postoji. Valjalo bi ga imati...
teller Posted - 15/02/2017 : 10:47:09
quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by teller

Bravo care, nauceno..oboje naravno HC i SC...da imate srednje meko izdanje narucio bi i to...
Kad mozemo ocekivat nove brojeve priblizno?

Sta HC i SC? jel izlaze i HC? nisma znao


naravno...
usporedno sa redovnim brojevima VG sad izdaje u svojoj the best biblioteki HC knjige MR...
izašlo je več 5 knjiga...
1. KINESKA SEKTA (več prije objavljeno ko redovan broj)
2. FANTOM U OPERI(isto več objevljeno u redovnoj seriji).
i sada 3.4.5 KNJIGA HC sa kojima su usporedno izašli isti stripovi u redovnom serijalu (113,114,115 brojevi redovne serije)
Dok je kod redovnih stripova naklada oko 200, the best knjige imaju 100 pa valja požurit kod kupovine.
danielp Posted - 15/02/2017 : 10:39:12
quote:
Originally posted by teller

Bravo care, nauceno..oboje naravno HC i SC...da imate srednje meko izdanje narucio bi i to...
Kad mozemo ocekivat nove brojeve priblizno?

Sta HC i SC? jel izlaze i HC? nisma znao
jaki Posted - 14/02/2017 : 23:01:57
best of je zaq one koji oće platit puno više za karton:)
darkwoodaxe Posted - 14/02/2017 : 20:24:53

slažem se, no kod redovne serije što kronologija donese, a best of bi trebala biti druga stvar.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000