forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Tražim člana maddox031!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
el_wrejo Posted - 28/03/2017 : 09:52:31
Pozz, tražim člana maddox 031. Imamo nezavršenog posla
Neću ulaziti u detalje ali poslao sam mu osvojene stripove prije uplate, procijenjujući da je pošten dečko i kupac na mjestu ali od tada je prošlo 12 dana a čovjeka nigdje ni za lijek. Ako netko ima nekakvu informaciju ili mu može javiti bio bih zahvalan i plaćam pivo kad se vidimo. Tnx!
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
el_wrejo Posted - 29/03/2017 : 09:15:15
Evo sve je prošlo u redu, hvala svima na komentarima i maddoxu na brzom reagiranju!
Live long and prosper.. yeeehaaaw!!!
maddox031 Posted - 28/03/2017 : 15:40:26
Hvala svima koji stadoše u moju obranu :)

Time management mi je slabija strana, a i često sam van zemlje.

Cromwell plaćeno sve, El wrejo takodjer sve plaćeno :) Javih vam se i privatno

Živili svi
osmo Posted - 28/03/2017 : 11:26:01
I ja sam sarađivao sa njim.
Malo spor ali dostižan :)
Cromwell Posted - 28/03/2017 : 11:18:08
Čekam ga i ja već neko vrijeme ali nema straha. Već sam i prije surađivao sa njime i znam da je čovjek skroz u redu.
el_wrejo Posted - 28/03/2017 : 10:40:38
Pa evo od kraja aukcije je prošlo 5 tjedana, znači još malo..hehe. Ma i mislio sam si da je neka fora sa inozemstvom. Vidim da ima dosta pozitivnih komentara(za razliku od mene, sorry dmar) pa se i nisam nešto brinuo jedino ta nesigurnost me živcirala ali ako mu je to stalni modus operandi onda će valjda sve bit ok.
Hvala dečki!
Oki Posted - 28/03/2017 : 10:25:46
Čovjek nije nikakav prevarant, ali i ja sam ga nedavno čekao dva mjeseca na uplatu...
Kao prvo, mail s kojim je prijavljen na stripovi.com mu uopće ne radi/ne prima poruke, tako da s njim komuniciraj obavezno porukom preko stripovi.com sajta, a i na odgovor češ se načekati dosta dugo...barem je to u mom slučaju bilo tako-javio se nakon dužeg vremena i napisao da se zaposlio negdje u inozemstvu, pa je rješio dug za vrijeme boravka kod kuće:)
Surađivali smo uspješno i prije toga, pa se nisam previše sekirao (u stvarnosti sam i zaboravio na te aukcije, ali mi se on nakon eto duže vremena javio i podsjetio me na njih).
skot Posted - 28/03/2017 : 10:11:41
Mislim da ne trebaš brinuti, kupac je na mjestu. Surađivali smo prošli mjesec, provuklo se na nekih 20-ak dana, ali na kraju sve obavili. Često je u inozemstvu, pa samo strpljivo

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000