forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor specijal 36 - Zenit 666

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
goghy Posted - 20/07/2017 : 18:51:55
Scenarij: Luigi Mignacco
Crtež: Luigi Piccatto
Naslovnica: Alessandro Piccinelli

Original #615

- S ovim brojem crtanje naslovnica preuzima Alessandro Piccinelli
- Ova priča je omaž Sclaviju a u Italiji je objavljena u redovnoj seriji


U najavi novi Zagor specijal 36- zenit 666
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 23/09/2017 : 12:14:57
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by kasper

procitao, rasulo od stripa



Sad tamo na recenziju, trebamo prevagnuti . I RAKOSI se izgubio, najviše je pljuvao a sad nema komentar na recenziji.


Pa eto ti, i kucak je počastio svojim ocjenama, kratko, jasno i odlučno.


Uh, baš ga je zafitiljio bez puno mudrovanja.
DODSFERD Posted - 23/09/2017 : 12:11:29
quote:
Originally posted by King Warrior

Moguce da kompleksna radnja ljude odbija.
Prije ce Mladjo da skonta sta se desava u Twin Peaksu, nego sto ce neki razumiti ovu pricu.


Pročitao sam kompleksnijih priča na Mister Nou i Dylan Dogu pa to ništa ne smeta ako su izvrsne.
Stvar je u tome da je ovo glupost na kvadrat i ljudi su to prepoznali, ne može se od govneta napraviti torta.
gerilac1 Posted - 23/09/2017 : 11:59:02
Dwayne, nosikiriki uvazavam svako misljenje, ali kao sto sam vec rekao previse puta sam se razocarao, ova prica mi je pamtljiva iako nije nesto zato solidne ocjene.
kasper Posted - 23/09/2017 : 11:52:44
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by kasper

procitao, rasulo od stripa



Sad tamo na recenziju, trebamo prevagnuti . I RAKOSI se izgubio, najviše je pljuvao a sad nema komentar na recenziji.



ma zao mi sad da dajem slabe ocene, nekako sam odustao od toga.
Dukidule Posted - 23/09/2017 : 11:28:17
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by kasper

procitao, rasulo od stripa



Sad tamo na recenziju, trebamo prevagnuti . I RAKOSI se izgubio, najviše je pljuvao a sad nema komentar na recenziji.


Pa eto ti, i kucak je počastio svojim ocjenama, kratko, jasno i odlučno.
King Warrior Posted - 23/09/2017 : 11:25:50
Moguce da kompleksna radnja ljude odbija.
Prije ce Mladjo da skonta sta se desava u Twin Peaksu, nego sto ce neki razumiti ovu pricu.
Sarghan Posted - 23/09/2017 : 11:16:36
quote:
Originally posted by igor 12

kako mi je drago vidjeti 25 komentara ispod recenzije(nadam se da će ih biti još) i volio bi kada bi sve recenzije dobivale bar ovoliko približan broj komentara, ili bar dvoznamenkasti



+1

Još jedan dokaz kako još uvijek ima dosta aktivnih forumaša, ali i kako većina njih nema volje/vremena/štaveć pisati osvrte po forumu/komentare na recenzijama.

S druge strane, bilo je zanimljivo pročitati komentare na ovoj recenziji. Poštujem mišljenja onih kojima se priča ne sviđa, ali ove neke jedinice ne mogu baš shvatiti ozbiljno. Ima puuuno gorih Zagorovih stripova gdje su i priča i crtež lošiji nego ovdje. Ali dobro, sto ljudi, sto ćudi.
Dwayne_Looney Posted - 23/09/2017 : 11:12:07
quote:
Originally posted by igor 12

kako mi je drago vidjeti 25 komentara ispod recenzije(nadam se da će ih biti još) i volio bi kada bi sve recenzije dobivale bar ovoliko približan broj komentara, ili bar dvoznamenkasti



Ja isto ne znam zašto ljudi šute, zašto ne ostavljaju komentar, pa ne može biti da Texova recenzija objavljena na početku godine "Sramotna predstraža" ima 8 komentara.

Tebi, igore, svaka čast što si se posvetio recenzijama, ide ti perfektno.
igor 12 Posted - 23/09/2017 : 10:36:11
kako mi je drago vidjeti 25 komentara ispod recenzije(nadam se da će ih biti još) i volio bi kada bi sve recenzije dobivale bar ovoliko približan broj komentara, ili bar dvoznamenkasti
Dwayne_Looney Posted - 23/09/2017 : 10:19:37
quote:
Originally posted by kasper

procitao, rasulo od stripa



Sad tamo na recenziju, trebamo prevagnuti . I RAKOSI se izgubio, najviše je pljuvao a sad nema komentar na recenziji.
kasper Posted - 23/09/2017 : 09:25:50
procitao, rasulo od stripa
velka031 Posted - 23/09/2017 : 08:29:35
Treba odvojiti, objektivno, ocjenu naslovnice od ocjene svega drugog u ovom stripu, jer je naslovnica jedino što valja.
Možda je ok čak i ideja da se napravi nešto, ajmo reći, drugačije... Ali nije dobro ispalo. Ne vidim što bi se promijenilo i da ima više stranica, možda bi i Groucha negdje ubacili... :)
Dwayne_Looney Posted - 22/09/2017 : 12:45:12
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nitko još nije dao 4 desetke a ni 4 keca, samo čekamo taj trenutak.



Valjda ni neće, jednostavno je suludo. Tko da crtežu 10 sere se Ferriju na grob a tko naslovnici da 1 ipak je previše isfrustriran pričom i ide je maksimalno kazniti. Ovih 50% je nešto što sam i očekivao čitajući mišljenja dok je ovaj topic bio u modi.
DODSFERD Posted - 22/09/2017 : 12:15:27
Nitko još nije dao 4 desetke a ni 4 keca, samo čekamo taj trenutak.
teller Posted - 22/09/2017 : 10:29:53
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by gerilac1

Dobio je i tri desetke od macce



Ali meni ti i slični nisu jasni. Kreneš komentar s "Priča je srednja žalost..." a tamo ocjene P: 8, S: 7. Valjda su kriteriji spušteni jer i sam spominješ "more loših stripova". Bez zamjerki, ne želim nikom ništa pametovati, ovakvih je hrpu primjera gdje se iz komentara osjeti neko nezadovoljstvo, razočaranje ali kroz ocjene se to baš i ne manifestira.
Recimo kad bi igrali neko pogađanje ja bih iz tvog komentara zaključio da si dao npr. P: 3, S: 4.

Dobro, doduše, svatko ima svoje gledanje. Ja sam totalno izoštrio kriterije a nekima se u životu manje od 20% ocjena na recenzijama nije zelenilo (81% +, ako ne griješim), blago njima kad toliko uživaju, a sjećam se i Krauseove izjave da ni za najlošiju priču najdražeg junaka Nathana neće davati manje od 5, 5, 5, 5.


a ja za najlošiju Kit Tellera neću davati manje od 10 10 10 10!
to ti je ljubav...i za curu kad je čovjek zaljubljen misli da je uhvatio najljepšu na svijetu...nisi realan ni racionalan kad nešto bezmejno voliš...meni je to ok...zašto to mijenjat i prilagodavat okruženju?..
tako da kad čitate recenziju i vidite ocjenu za MALOG RENDŽERA od tellera znajte da nije realna...a možda i je..za tellerov (ne)ukus..
Dwayne_Looney Posted - 22/09/2017 : 08:12:11
quote:
Originally posted by gerilac1

Dobio je i tri desetke od macce



Ali meni ti i slični nisu jasni. Kreneš komentar s "Priča je srednja žalost..." a tamo ocjene P: 8, S: 7. Valjda su kriteriji spušteni jer i sam spominješ "more loših stripova". Bez zamjerki, ne želim nikom ništa pametovati, ovakvih je hrpu primjera gdje se iz komentara osjeti neko nezadovoljstvo, razočaranje ali kroz ocjene se to baš i ne manifestira.
Recimo kad bi igrali neko pogađanje ja bih iz tvog komentara zaključio da si dao npr. P: 3, S: 4.

Dobro, doduše, svatko ima svoje gledanje. Ja sam totalno izoštrio kriterije a nekima se u životu manje od 20% ocjena na recenzijama nije zelenilo (81% +, ako ne griješim), blago njima kad toliko uživaju, a sjećam se i Krauseove izjave da ni za najlošiju priču najdražeg junaka Nathana neće davati manje od 5, 5, 5, 5.
adriano Posted - 22/09/2017 : 08:11:11
jednom je i 3. kandraks dobio 4 desetke.
gerilac1 Posted - 22/09/2017 : 00:33:44
Dobio je i tri desetke od macce
DODSFERD Posted - 21/09/2017 : 23:55:46
Znam da su ukusi različiti, ali ne razumijem na koju foru netko može dati dvije desetke ovoj epizodi, to bi trebalo značiti da je u pitanju sami vrh serijala.
D.J. Posted - 21/09/2017 : 23:13:34
Recenzija Igora12 je stvarno odlicna, a epizodu cu morati jos jednom procitati jer mi se nije bas urezala u sjecanja , iako je bila neobicna.
sonic Posted - 21/09/2017 : 22:25:38
Crtež je tako strašno grozan, da vjerovatno tu priču nikad neču moči pročitati. Katastrofa od katastrofe.
King Warrior Posted - 21/09/2017 : 21:50:50
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-36-zenit-666/2065/
igor 12 Posted - 11/09/2017 : 08:34:49
ko da keca, dabogda mu na sprovodu svirala ceca :)
D.J. Posted - 11/09/2017 : 07:24:19
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kad će više ta recenzija da pošteno podijelimo kečeve.


Imam osjecaj da ce ta recenzija dobiti pokoji legendarni komentar.
DODSFERD Posted - 10/09/2017 : 23:42:33
Kad će više ta recenzija da pošteno podijelimo kečeve.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000