forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Omiljeni zlica iz Pjesme leda i vatre

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 04/08/2017 : 23:15:06
Jedna od glavnih odlika mnogobrojnih Martinovih likova je nedotatak čiste opredeljenosti ka dobru ili zlu što se manifestira sa 500 nijansi sive.
Koji lik iz tamnijeg dijela spektra vas se najviše dojmio?
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DKoor Posted - 08/08/2017 : 23:30:54
quote:
Originally posted by markolar

The night King



Pa i nema baš nekog konkurenta.
Gomila njih se potrudila iz petnih žila, ali ostaje činjenica da se, ukoliko je zloba u pitanju, ne može pobijediti mrtvog kralja mrtve vojske kojem je jedini cilj da sve žive prebaci iz stanja 1 u stanje pozitivne nule.

Inače od ovih drugih, živahnijih...

Cersei je ukupno neprikosnoveni broj jedan (ne samo među "zlicama"), inteligencija, odlučnost, nepokolebljivost, pravi potezi u bilo kojoj situaciji... ma na kraju krajeva, svi je moraju respektirati. "Rock solid" karakter.
Način na koji dominira bilo iz sjene bilo kao frontman Lannisterskog benda je nevjerovatan.
Obi-wan Posted - 07/08/2017 : 20:55:26
quote:
Originally posted by Gru

Pošto je ovo u podforumu "Svaštara" neznam da li misliš na književnu verziju ili seriju pošto se neki likovi u istima razlikuju.


Nisam uopće razmišljao puno...
Gru Posted - 07/08/2017 : 20:44:27
Pošto je ovo u podforumu "Svaštara" neznam da li misliš na književnu verziju ili seriju pošto se neki likovi u istima razlikuju.
Obi-wan Posted - 06/08/2017 : 11:20:26
quote:
Originally posted by 1Euro

Ramsay Bolton, briljantno odigrana uloga nekog lika, koji bi u rukama prosječnog igrača ispao kao nevažna figura, a tako je odigrao vrhunski nekog psihiča iako mi nije jasno zašto mu je Lord Bolton toliko vjerovao, ja sam odmah imao utisak da če ga se ovaj Ramsay riješiti ob prilici. A on ga je najbolje poznavao od svih, uz to ga je još vrijeđao....loša odluka.
Ramsay je postavio jako visoka mjerila za buduče glumce, koji če htjeti igrati nekog psihiča u nekoj seriji,...teško če to nadmašiti tek tako.
Ja da sam redatelj ili producent ove serije, bilo bi mi neugodno u okruženju ovog Ramsaya. Ne bi se htio nači na samo sa njim na nekom hodniku



Roose je mislio da ima svojeg psa pod kontrolom tj. da mu je vjeran. Prevario se. I drugi se napravili istu grešku.
1Euro Posted - 06/08/2017 : 10:53:43
Ramsay Bolton, briljantno odigrana uloga nekog lika, koji bi u rukama prosječnog igrača ispao kao nevažna figura, a tako je odigrao vrhunski nekog psihiča iako mi nije jasno zašto mu je Lord Bolton toliko vjerovao, ja sam odmah imao utisak da če ga se ovaj Ramsay riješiti ob prilici. A on ga je najbolje poznavao od svih, uz to ga je još vrijeđao....loša odluka.
Ramsay je postavio jako visoka mjerila za buduče glumce, koji če htjeti igrati nekog psihiča u nekoj seriji,...teško če to nadmašiti tek tako.
Ja da sam redatelj ili producent ove serije, bilo bi mi neugodno u okruženju ovog Ramsaya. Ne bi se htio nači na samo sa njim na nekom hodniku
Obi-wan Posted - 05/08/2017 : 17:26:21
quote:
Originally posted by tex2

Nemam pojma o čemu je riječ...


Jedna popularna serija.
Obi-wan Posted - 05/08/2017 : 17:25:19
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Obi-wan
Pade mi na pamet da ima vrlo malo bezgriješnih likova. Recimo Shireen Baratheon. Tko bi najviše naginjao ka svijetlu, a da nije dijete (ili mentalno challenged ) ?


Sam definitivno.


Windwalker Posted - 05/08/2017 : 12:20:52
quote:
Originally posted by Obi-wan
Pade mi na pamet da ima vrlo malo bezgriješnih likova. Recimo Shireen Baratheon. Tko bi najviše naginjao ka svijetlu, a da nije dijete (ili mentalno challenged ) ?


Sam definitivno.
Windwalker Posted - 05/08/2017 : 12:16:53
Sandor Clegane više ne spada ovdje.
Rekao bih da se on kolko tolko iskupio.

A Margaery Tyrell sigurno ne spada ovdje.
Je malo muljala i spletkala, no više protiv pravog zla Cersi, i ne sjećam se da je išta zlo napravila.

A najbolji zlikovac mi je na kraju krajeva ipak bio Ramsay Bolton, dok je Joffrey vrlo blizu.
markolar Posted - 05/08/2017 : 11:27:08
The night King
tex2 Posted - 05/08/2017 : 11:10:04
Nemam pojma o čemu je riječ...
King Warrior Posted - 05/08/2017 : 10:27:50
Pa bio je i ostao muljator. Na pocetku je mislio da ostane i dodvorava kralju/kraljici i na taj nacin da zadrzi sve sto je stekao. Onda je jedno kratko vrijeme sanjao o prijestolju. Sada se malo prizmeljio, ocigledno je da zeli prije svega Sansu, a s njom zajedno i Winterfell. Zaljezno prijestolje je pobrisao sa liste zelja, ali njemu izgleda nekako dobro zvuci : Maloprstic, King in the North!
Obi-wan Posted - 05/08/2017 : 10:17:35
quote:
Originally posted by King Warrior

Omiljeni zlikovci:

1. Ramsay (genijalno odigrana uloga)
2. Joffrey (genijalno odigrana uloga)

Najodvratniji:

1. Maloprstic (ide mi na onu stvar)
2. Euron (los glumac)


Petyr se nekako počeo ponavljati. Još uvijek muti stvari onom svojim posebnim tonom, ali nitko ga više ne zarezuje niti mu vjeruje, uključujući i nas gledatelje. A bio je zakon na početku. Vrijeme je da napravi nešto neočekivano, mada sumnjam. Bojim se da na kraju nema važnosti za njega. Nije ni pobjedio ni izgubio, jednostavno je nestao.
Obi-wan Posted - 05/08/2017 : 10:12:54
quote:
Originally posted by zeljko

ispuhali


Jasno ko napoj.
zeljko Posted - 05/08/2017 : 09:50:25
ispuhali
King Warrior Posted - 05/08/2017 : 07:21:46
Omiljeni zlikovci:

1. Ramsay (genijalno odigrana uloga)
2. Joffrey (genijalno odigrana uloga)

Najodvratniji:

1. Maloprstic (ide mi na onu stvar)
2. Euron (los glumac)
Obi-wan Posted - 04/08/2017 : 23:31:58
quote:
Originally posted by Amos

Ramsay najodvratniji negativac.
Euron najcool iz ove grupe.
Jaime uopće ne spada ovdje.


Da. Ramsay je valjda najcrnji od svih.
Rekao bih da je Jaime negdje na 50/50, ali ipak mu još ne opraštam. Malo se zamisli šta je on sve konkretno radio (podsjeti se) pa ćeš ipak shvatiti da on itekako spada ovdje.

Pade mi na pamet da ima vrlo malo bezgriješnih likova. Recimo Shireen Baratheon. Tko bi najviše naginjao ka svijetlu, a da nije dijete (ili mentalno challenged ) ?
Amos Posted - 04/08/2017 : 23:23:54
Ramsay najodvratniji negativac.
Euron najcool iz ove grupe.
Jaime uopće ne spada ovdje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000