forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Naaajljepša glumica svih vremena!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
paro Posted - 22/08/2017 : 12:26:17
U izboru je mix glumica iz 20. i 21. stoljeća + iznenađenje za izivka i Duleta.
Glasajte za najljepšu od njih.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nagor Posted - 17/12/2017 : 18:04:20
http://www.index.hr/black/clanak/foto-i-ivan-krolo-se-zaljubio-tijekom-snimanja-zivota-na-vagi/1014183.aspx

Gledam ovu curu, nekako mi izgleda poznato. U facu ista Gal Gadot, ali sa par kila viška.




Sneaksie Thiefsie Posted - 02/09/2017 : 18:48:54
Dagmar Dáda Patrasová


vice Posted - 30/08/2017 : 23:57:39
Dukidule Posted - 30/08/2017 : 23:48:19
quote:
Originally posted by vice

Ako ima dovoljno interesa, rado bih otvorio topic za najlipše JAV glumice, ako me razumite.


Ma šta te boli briga, otvaraj.
Ionako nema kakvih najljepših više nema.
Tih par desetina najljepših manje ili više, uz par narednih stotina Vlladimirovih fotki .....pih.
vice Posted - 30/08/2017 : 23:24:40
Ako ima dovoljno interesa, rado bih otvorio topic za najlipše JAV glumice, ako me razumite.
Dukidule Posted - 30/08/2017 : 21:47:58
Pretpostavio sam da anto ima faible za one baš stroge tete, kvazi "vaspitačice".
anto Posted - 30/08/2017 : 21:46:46
sve se razumemo!
vice Posted - 30/08/2017 : 21:40:59
Bravo anto! To se traži!
anto Posted - 30/08/2017 : 21:34:23
vice Posted - 30/08/2017 : 21:33:22
Ja volin starije tete.
anto Posted - 30/08/2017 : 21:28:33
Monika Beluči!!!!!
A Mrkva je najlepša strip forumašica svih vremena,to ćemo se svi sigurno složiti!!
DiSkAcH Posted - 30/08/2017 : 15:53:50
Preopucam ti Indiru iz Colonie ;)
Ima nesto u ovome sto Mrkva pise, zato sam ja sa curom kojoj je max nekakvog sminkanja stavljanje maskare i ruza za usne...i to jednom u 100 godina.
Ja volim cure bez fasade :D
NESVRSTANI Posted - 30/08/2017 : 15:26:17
quote:
Originally posted by Mrkva

Maestrom stavlja sliku Katrine Bowden na kojoj se ona nalazi pored plakata koji reklamiraju „Simple“ Sensitive Skin proizvode (idem se pod hitno namazati tom kremom), a Dkoor stavlja sliku Ave Gardner na kojoj ima panda eyes s pola kiletine olovke za oči (ne tvrdim da nije lijepa, nego da je njena fatalnost potpomognuta sigurnom rukom).
Niste stavili Ritu Hayworth, ali sjetih se njene priče jer je u svojoj biti ista kao i sve ostale: rođena je kao Margarita Carmen Cansino. Imala je vlasište u V kao Fran Drescher, ali to nije bilo u skladu s tadašnjim idealom ljepote pa je prošla kroz bolnu elektrolizu tog dijela vlasišta, kao i izbjeljivanje kože. Kad više nije bila Latina, mogla je biti zvijezda.
Danas crnkinje mahom nemaju svoju kosu, nego nešto što se zove „weave“ (komičar Chris Rock ima dokumentarac o tome imena Good hair) jer kopiraju bjelački ideal ljepote, a njihova je prirodna kosa u pravilu neukrotivi sitni afro. Ta se umjetna kosa inače nabavlja u Indiji i od nje se prave vlasulje. Fun fact: žene u Indiji znaju otić pogledat film u kino, a izađu bez kose jer im je netko capne sa stražnje strane sjedala :)

Zelim li ja reći da je ljepota samo iluzija, ili da se ideal ljepote toliko mijenja da ne možemo birati „najljepšu“? Nikako, velika je moja odbojnost prema takvim izjavama. Jer šta: Cindy Crawford bila je u svojim najboljim godinama simetričnog lica i tijela koje meni ovako odoka izgleda savršeno. Modeli Victoria's Secreta su sve odreda senzacionalno lijepe žene (mada se kladim da bi im neki forumaši zagledali u nožne prste!) i uistinu su komparativno ljepše od većine žena koje hodaju kuglom zemaljskom. Odiozne su mi i one floskule poput „ljepota je u oku promatrača“ i često sam skeptična prema muškarcima koji ih izgovaraju - recimo samo da mislim da takvi mudroseri imaju samo jedan cilj.

Kroz ova tri topika trudila sam se ne uključivati, pustit vas da se veselite u svom natural habitatu; čak i meni raznovrsnost Vlladinog izbora čini veselje. A i bilo me strah da će se bilo kakvo negativno uključivanje s moje strane shvatiti kao stuženost nad očitovanjem neke vlastite mane i nedostatnosti na tom području.
Uza spominjanje genetike, tjelovježbe i prehrane te tko kime može obrisati pod, nitko ni ne spominje koliki je ljepota biznis i koliko je od viđenog stvarnost, a koliko iluzija. Puno toga je igra staklenim perlama, malo dima, malo šljokica - znam jer i ja to radim. Zato mi je prečudno što se izlijećete s „ispravljanjem“ tuđih glasova kao da vi stvarno znate kako te individue izgledaju!
I mislim da ste u krivu vi koji kažete da je Ljepota odvojiva od Karizme: jednostavno zato što je toliko puno tih lijepih (ili „lijepih“) danas, zato ste ih uostalom i stavili toliko u topik, svatko po nekoj žici koju vam neka trza (možda imate fetiš na...stopala, možda vas podsjeća na nekoga, možda imate posebne sub-dom zahtjeve), a koja nije čisto objektivna procjena simetrije. Eto, toliko. Mogla bih još, ali neka sve ostane slatko.

P. S. Svakako se neću više uključivati u sljedeći topik koji paro otvori jer mi je svakodnevica ionako zatrovana tom sistemskom greškom (ljepota kao najveća vrijednost), ali ne bih htjela da ispadne da sam ja sad došla razbucati topik ili učiniti da se netko osjeća nelagodno. Ovo je sve jedno veliko nadindividualno pitanje, blabla, živjeli.




Obično ovolike upise ne čitan, ali ovaj ti je dobar.
Od svih ovde zalipljenih slika, i da mogu, u krevet ne bi otiša ni sa jednon, ali to je do mene. Ja san skoro ka Tormund iz GoT, volin jače žene a ove vješalice mi nisu uopće privlačne.
Call me pervert ali da mogu birat ja bi nešto poput Sandre Perković ili Serene Williams. Žensko skijanje mi je zbog starta najdraži sport.
vice Posted - 30/08/2017 : 15:05:58
Shannon Tweed je mamica i pol!

Elektra, Scorned, Indecent Behavior! Uffff...
Spiderman Posted - 25/08/2017 : 07:01:32
quote:
Originally posted by risbozg
ali ona je zapravo supermodel a ne glumica...a da je prekrasna ..kaj je je



Nemoj tako... Glumila je u Fair Game-u i još nekima... pogledaj IMDB
Dukidule Posted - 25/08/2017 : 00:42:59
Ima jedna domac(j)a glumica sa reke
Vesna Jorgovanić slavno ime beshe
Glavna uloga sedamdeset neke
U besteleru "Kad moj Mile dođe ispod deke"
paro Posted - 24/08/2017 : 22:54:53
Koliko filozofiranja o pojmu ljepote na pollu o glumicama na stripovskom forumu...pa ja bum poludil. Ko da slušam par pijanaca kako u lokalnoj birtiji za šankom u utorak navečer raspravljaju o Schopenhaueru.

Ak ti je jedna od navedenih u pollu najljepša, glasaj za nju, ako takve nema, nemoj ni glasat..jednostavno, zar ne?
risbozg Posted - 24/08/2017 : 22:37:03
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Mrkva
Jer šta: Cindy Crawford bila je u svojim najboljim godinama simetričnog lica i tijela koje meni ovako odoka izgleda savršeno.



I danas izgleda prekrasno...



ali ona je zapravo supermodel a ne glumica...a da je prekrasna ..kaj je je
Spiderman Posted - 24/08/2017 : 22:32:52
quote:
Originally posted by Mrkva
Jer šta: Cindy Crawford bila je u svojim najboljim godinama simetričnog lica i tijela koje meni ovako odoka izgleda savršeno.



I danas izgleda prekrasno...
Caleb Posted - 24/08/2017 : 22:15:28
quote:
Originally posted by Caleb

Fale, Olivija de Haviland, Ingrid Bergman, Izabela Adjani, Klaudija Kardinale, Rita Hejvort (definitivno).



I dalje fale.
Mrkva Posted - 24/08/2017 : 21:51:07
Tesko je te stvari imati na umu (premda zvuce logicno) jer je u pitanje zenskog izgleda umijesano puno vise od musko-zenskog odnosa. Ali necu vise filozofirati, istina je da sam zabrazdila iz osobne opsesije pitanjem.
culture vulture Posted - 24/08/2017 : 21:37:17
quote:
Originally posted by Mrkva

Ja odlucujem da cu iz tvog posta vidjeti samo ovo "najinteligentnije zene". Swoon *.* hvala i doviđenja.



OK, ali u tom bih slucaju dodao i da ni ljepotice ocito nemaju blagog pojma o tome sto je za muskarce ljepota.

Steta je, stvarno, sto ogromna vecina ljudi ima totalno nerealan pojam o tome kako ih suprotni spol vidi. Ne samo sto se gomila energije gubi na gluposti nego je i zalosno da neke stvarno predivne stvari ostaju tako duboko neshvacene.

Na konkretnom primjeru kojekakvih izbora ljepote, cesto se zaboravlja sto se tu zapravo bira i zasto. Jednako kao sto su zenama neki glumci privlacni, iako bi ih u stvarnom zivotu glatko odbile, tako su i muskarcima prelijepe neke glumice koje ih u stvarnom zivotu ne bi uopce interesirale. Jednostavno imas cisto estetsko zadovoljstvo gledajuci neke ljude, kao sto imas i cisto estetsko zadovoljstvo gledajuci... razna druga bica, stvari i pojave. Kuce u kojima ne bi stanovao, aute koje ne bi kupio, brodove s kojima ne bi znao sto bi... Ista stvar se, na nekakvoj privatnoj razini, dogadja i kod kojekakvih flertova iz sale - muskarci ce svakako oblijetati oko zgodne cure, cure bar malo ocijukati sa zgodnim frajerom, ali to ne mora niposto znaciti da su realno zainteresirani. A ako jesu stvarno zainteresirani, ljepota je tu samo dobrodosao dodatak. I, da, ljepota itekako jest u oku promatraca. I, da, naravno da je sve ovo samo isticanje ocitoga, ali tako je to kad se ocito neprestano zaboravlja... [fali nesto da bi post djelovao pametno]... i na filogenetskoj i na ontogenetskoj razini.
Tonto Posted - 24/08/2017 : 21:01:59
Kim basinger. Točka.
Dukidule Posted - 24/08/2017 : 20:59:32
Ovaj put kratko i jasno.
Amin!
Mrkva Posted - 24/08/2017 : 20:41:36
Ja odlucujem da cu iz tvog posta vidjeti samo ovo "najinteligentnije zene". Swoon *.* hvala i doviđenja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000