forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 282 - Noćne more

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 13/12/2017 : 10:36:43
Scenarij: Marcello Toninelli/Tiziano Sclavi
Crtež: Franco Donatelli/Gallieno Ferri
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #275

27.12.17. u snk
28.12.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Andrey Posted - 14/01/2018 : 16:33:02
I ja ću isto kao netko tko dulje ne kupuje Zagora na kioscima ovo zbog (barem) važnosti ove priče kupovati. A i zbog nostalgije/obreda kupovanja kontinuiranog serijala na netiskovom kiosku za potrebe serijaliziranog potencijalnog raspravljanja sa ljudima, kako to treba biti:D

Uglavnom, koliko je ovo još dugo na hr/zgb kioscima. DO kraja mjeseca pošto je extra trotjednO?
kasper Posted - 30/12/2017 : 18:43:21
da l je ovde zagor popio koju samarcinu, zna toga da bude kod tonija
King Warrior Posted - 30/12/2017 : 11:20:01
quote:
Originally posted by Džedson

spljošteni nos ničim izazvan se zaleti u provaliju vidljivu s mjeseca, nije ju spazio

dobra šora sa zagorom na čak 9 stranica, tipično za duel master tonija

budi se chico iz sna i veli zvijer
znao sam ja zašto sam kupio op prije nekoliko godina

doduše, nije me se nešto dojmilo tada



hehe, to je nas Toninelli.
Markantni tipovi, dobra sora, crnobijeli humor, Zagor motherfucker.
Ma Toninelli je Garth Enis medju Zagorovim scenaristima.
PAJDO Posted - 29/12/2017 : 21:37:43
Bounty killer je takvo smeće od epizode da je to prestrašno i nije čudo da je Zagor u to vrijeme Zagor bio pred gašenjem.
Džedson Posted - 29/12/2017 : 18:04:53
spljošteni nos ničim izazvan se zaleti u provaliju vidljivu s mjeseca, nije ju spazio

dobra šora sa zagorom na čak 9 stranica, tipično za duel master tonija

budi se chico iz sna i veli zvijer
znao sam ja zašto sam kupio op prije nekoliko godina

doduše, nije me se nešto dojmilo tada

i evo nam odmah mlitavog ljevičara sclavija čiji zagor muca čuveno n-ne na prvu opasnost. nije da se već sreo i pobjedonosno mlatio sa vanzemaljcima, vampirima, vukodlacima, druidima, crnolagunašima, džinovskim amebama, troglavim aždajama itd sve bez muc-mucanja
mladjo Posted - 29/12/2017 : 12:02:57
quote:
Originally posted by stinky

kakvim drugim nadimkom, idiote?

ne, nadobudni neznalico, nije to nikakav vrh. to je samo jedna nebulozna sklavijevska "zaustavite vrtešku univerzuma u mojoj glavi" priča, sa efektnim eksplozijama i slabim filozofiranjem koje ti možeš pratiti.




Serbus.
adriano Posted - 29/12/2017 : 10:08:41
naravno ne mislim na bounty killera, koji je dostojan zagorov protivnik. Nisam čitao zadnji dio , pa me baš zanima da li će nastaviti lov na Zagora i kad skuži da Zagor nije ubojica. U prvom dijelu mi ispada ko neki miks pravednog i pohlepnog.
adriano Posted - 29/12/2017 : 09:57:37
ako je i greška nije neka šteta. Ta epizoda je dno dna.
zlatan bihac Posted - 29/12/2017 : 00:15:08
vjerovatno greska, mada ne bih imao nista protiv ali pod uslovom da redovni ubrzaju na 18-20 brojeva godisnje, da vrate 4 maxi na godisnje, i da i oni izdaju dva kolora godisnje, a mogu i ubaciti onu ciko mini seriju od 6 brojeva.
wolf Posted - 28/12/2017 : 23:43:31
Ma nije greška, nego svi idemo u siječnju na skijanje, pa da ne izdaju bez veze broj dok nas nema
teller Posted - 28/12/2017 : 22:06:40
I ja mislim da je greska..ne ubija se koku koja nese zlatna jaja....bar normalni to ne rade..
velka031 Posted - 28/12/2017 : 21:57:37
Ma ne bojte se, nije prvi put da ovako pogriješe :)
Tonka24 Posted - 28/12/2017 : 14:50:05
quote:
Originally posted by ironside

Sljedeći broj za dva mjeseca.
Dali je stvarno moguće da će preći na dvomjesečni ritam izlaženja?


Katastrofa ako je istina!Mislim ipak da je u pitanju pogreška.
Ali moguće je i da se bliži kraj ekstra serije pa žele razvući maksimalno.
ironside Posted - 28/12/2017 : 14:01:49
Sljedeći broj za dva mjeseca.
Dali je stvarno moguće da će preći na dvomjesečni ritam izlaženja?
stinky Posted - 28/12/2017 : 13:23:29
kakvim drugim nadimkom, idiote?

ne, nadobudni neznalico, nije to nikakav vrh. to je samo jedna nebulozna sklavijevska "zaustavite vrtešku univerzuma u mojoj glavi" priča, sa efektnim eksplozijama i slabim filozofiranjem koje ti možeš pratiti.
Curunir Posted - 28/12/2017 : 13:04:46
quote:
Originally posted by stinky

sa scomom kao markosovim sajtom sam se pozdravio pa tu neću stavljati svoje stvari
eventualno na forum, ponekad




kakva nedosljednost. forum je sastavni dio sajta, pa je i on, eto, "markosov".
ajd budi dosljedan, molim te
nebulozno kvazifilozofiranje mozes ionako nastaviti pod onim drugim nadimkom.

I DA, OVO JE VRH VRHOVA, APSOLUTAN, NENADMASAN U CIJELOME BONELLIJEVU UNIVERZUMU.
stinky Posted - 28/12/2017 : 12:26:15
To ti je prividni argument. Kao onaj vic o muhama i dreku "pa milijuni muha valjda znaju što je dobro".
Zapravo ćeš teško sresti takvu lagodnu situaciju kakvu si ti pretpostavio. Tj., tamo gdje pariraš Prljavog Harryja i neki trešerski gikovsko zajebantski polufilm, može se dogoditi da će neki bezveznjaković podizati polufilm na tron. Ali na to se nitko ne obazire. Teže ćeš se nositi kada trebaš parirati Prljavog Harryja i Sedmi pečat, recimo.
Jednako tako nećeš imati svoju preuzetnost, komotnost s kojom si uletio, kada pariraš Demona i Zimsku Zmiju, npr. Čak ni u narodu, na koji se pozivaš. Pitaj Talijane.
FelipeKajetano Posted - 28/12/2017 : 12:18:45
quote:
Originally posted by stinky

sa scomom kao markosovim sajtom sam se pozdravio pa tu neću stavljati svoje stvari
eventualno na forum, ponekad

Kajetano, varaš se, možda bi pobijedio tijesno, ne znam. Ali možda već i znaš, meni su takva narodna izjašnjavanja samo jedan, irelevantniji, dio sagledavanja svega. Značenje postavljaju pojedinci, čija nas riječ više, jače i dublje veže.



nemogu se ne složiti više. To je kao da pogledaš za neki film na Rotten Tomatoes kritike i tamo ima samo jednu dobru kritiku i 200 loših kritika i kažeš ja ću poslušati ovu jedinu dobru i pogledati film.
stinky Posted - 28/12/2017 : 12:11:43
sa scomom kao markosovim sajtom sam se pozdravio pa tu neću stavljati svoje stvari
eventualno na forum, ponekad

Kajetano, varaš se, možda bi pobijedio tijesno, ne znam. Ali možda već i znaš, meni su takva narodna izjašnjavanja samo jedan, irelevantniji, dio sagledavanja svega. Značenje postavljaju pojedinci, čija nas riječ više, jače i dublje veže.
DKoor Posted - 28/12/2017 : 12:03:36
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by morski

Koji narod? Nemoj generalizovati.


Kako koji? Pa kad se kaže narod, misli se na šire slojeve stanovništva koji obično vole da se prave pametni, a nemaju pojma o čemu pričaju



Haha istina da ne može biti veća...
solar Posted - 28/12/2017 : 11:54:56
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by stinky

ne baš



Još uvijek očekujem tvoju kontrarecenziju, ali nikako osvanuti...


Također.
grofica Varga Posted - 28/12/2017 : 11:53:53
quote:
Originally posted by stinky

ne baš



Još uvijek očekujem tvoju kontrarecenziju, ali nikako osvanuti...

@FelipeKajetano
Vjerovatno hoće, ali ja na primjer definitivno nisam jedna od njih. Radujem se što Demoni izlaze i što je extra dogurala do njih. Ali ima mnogo epizoda koje su mi draže od te.
FelipeKajetano Posted - 28/12/2017 : 11:40:02
quote:
Originally posted by stinky

ne baš



Otvori poll koji je najbolji storyline Zagora ikada, garantiram da će iznad 90 % ljudi glasati za ovaj
stinky Posted - 28/12/2017 : 11:34:38
ne baš
FelipeKajetano Posted - 28/12/2017 : 11:33:54
Stigao Vrh Vrhova

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000