forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 OMNIBUS III Didijea Komesa - u pretplati

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
KOMIKO Posted - 15/04/2018 : 23:20:58



Poštovani čitaoci,
sa velikim zadovoljstvom obaveštavamo Vas da od ponedeljka 16. aprila 2018. godine pokrećemo pretplatu za treći, poslednji tom sabranih autorskih stripova Didijea Komesa - Omnibus III.
Treći Komesov Omnibus donosi četiri njegova poslednja stripa iz 1990-ih i 2000-ih, krunu karijere ovog nedovoljno poznatog velikana frankofonog stripa - Iris (1991), La Maison où rêvent les arbres (1995), Les Larmes du tigre (2000) i Dix de Der (2006).

Knjiga izlazi u istoj opremi kao i prve dve, ali će biti obimnija, na gotovo 300 strana.

Kao i do sad, izaći će u ograničenom tiražu i neće ići u našu redovnu distributivnu mrežu po knjižarama, već će se pored pretplate po objavljivanju moći nabaviti samo u striparnicama i pojedinim knjižarama koje dostojno tretiraju strip.

Knjiga u pretplati košta 1800 dinara, i u tu cenu je uračunata i dostava.
Pretplatu možete izvršiti na račun ID Komiko, Kosovska 20, 21000 Novi Sad; br. računa: 250-2060000245780-39.

Važno: Pretplatnici koji su se do sada pretplatili na prva 2 Komesova Omnibusa na poklon će dobiti kutiju za sva tri toma, dok će pretplatnici za barem 1 knjigu (bilo prvu, drugu ili treću) ovog trotomnog izdanja sabranih Komesovih stripova kutiju moći da kupe po proizvodnoj ceni od 400 dinara.


Pretplata traje do juna 2018.


Srdačni pozdravi,
Vaš Komiko
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
panda Posted - 24/07/2020 : 18:41:20
To si ih ti tako poredjao, zapravo su druga i treca. Prva je Iris, ona mi je bas katastrofalno losa.
anto Posted - 24/07/2020 : 18:22:51
Samo su sisicama bolje prve dve nego druge dve priče,ali dobro,što se kaže - 100 žena,200 sisa!
panda Posted - 24/07/2020 : 17:47:30
quote:
Originally posted by Shaner

Meni su, za razliku od anta, Kuća gde drveće sanja i Tigrove suze sjele malo bolje nego preostale dvije priče



I meni su te dve bolji deo knjige, a uz poslednju i jedine dve price iz sva tri omnibusa koje bih ponovo procitao. Meni je ova knjiga ubedljivo najbolja :)
Shaner Posted - 24/07/2020 : 16:36:16
Ako sam dobro shvatio, ovo je ostalo jedino neobjavljeno Komesovo djelo: https://www.bedetheque.com/serie-5575-BD-Ergun-l-errant.html

Vuče?

Shaner Posted - 24/07/2020 : 16:24:58
Nedavno sam napokon došao do svog primjerka ovog, trećeg Komesovog omnibusa, a danas evo i završio s čitanjem istog. Meni su, za razliku od anta, Kuća gde drveće sanja i Tigrove suze sjele malo bolje nego preostale dvije priče, ali generalno mi je ovo najslabija od tri knjige. Naravno, to ne znači da je loša, već me jednostavno priče ovdje nisu pogodile kao u prethodna dva omnibusa. U svakom slučaju, Komes je iznimno zanimljiv autor i nadam se da je prodaja ovih knjiga bolja nego što količina komentara ukazuje.

KOMIKO Posted - 11/03/2020 : 07:37:20
OBAVEŠTENJE: Naredno lično preuzimanje u Beogradu biće u petak 13. 3. od 14.00 do 15.30 sati u kafiću JAZZ na Obilićevom vencu, preko puta ulaza u garažu.

Preuzimaju se pretplate treće knjige Omnibusa Didijea Komesa, kutije za Omnibuse i integral Ja, Fransoa Vijon.
Red Marquis Posted - 04/03/2020 : 23:53:09
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by Red Marquis
Svašta. Valjda je izgled police važniji od stripova ? Okreneš kutiju naopačke da se vidi kutija.



Radim i to ponekad, ali onda moram da izvlačim celu kutiju da bih uzeo jedan strip iz nje. :-/
To su ti tzv "first world problems". :)


Gledaj to ovako. Svako izvlačenje kutije daje ti šansu da vidiš i kutiju i same stripove, a u drugom slučaju jadna kutija nikad ne dođe do izražaja
Manny Posted - 04/03/2020 : 23:30:39
quote:
Originally posted by Red Marquis
Svašta. Valjda je izgled police važniji od stripova ? Okreneš kutiju naopačke da se vidi kutija.



Radim i to ponekad, ali onda moram da izvlačim celu kutiju da bih uzeo jedan strip iz nje. :-/
To su ti tzv "first world problems". :)
Red Marquis Posted - 04/03/2020 : 16:03:15
quote:
Originally posted by Manny

Super izgleda.
Mali "problem" sa kutijama je da ne znaš kako da ih staviš na policu! Ja ih obično stavim onako kako bi i sami stripovi bili stavljeni, a onda se kutija u stvari uopšte ne vidi, kao da je i nemam! :(


Svašta. Valjda je izgled police važniji od stripova ? Okreneš kutiju naopačke da se vidi kutija.
Manny Posted - 04/03/2020 : 15:12:12
Super izgleda.
Mali "problem" sa kutijama je da ne znaš kako da ih staviš na policu! Ja ih obično stavim onako kako bi i sami stripovi bili stavljeni, a onda se kutija u stvari uopšte ne vidi, kao da je i nemam! :(
going going Posted - 04/03/2020 : 02:36:18
Stvarno prelepo!
dragan4e Posted - 03/03/2020 : 22:34:02
Prelepo!
KOMIKO Posted - 03/03/2020 : 21:56:09
Biće poneki komad, kao i u ostalim striparnicama.

Evo i traženih slika "The Kutije" in vivo, na Sajmu knjiga u Novom Sadu.

Wolfman Posted - 03/03/2020 : 13:06:24
quote:
Originally posted by KOMIKO

Napokon smo dobili kutije za Komesov Omnibus.
Od danas do ponedeljka se mogu preuzeti na Sajmu knjiga u Novom Sadu.

Posle Sajma će biti organizovano lično preuzimanje u Beogradu.



Hoćete možda poslati i koju kutiju u SNK? I generalno, kada se očekuje 3. omnibus u SNK?
KOMIKO Posted - 03/03/2020 : 08:44:32
Napokon smo dobili kutije za Komesov Omnibus.
Od danas do ponedeljka se mogu preuzeti na Sajmu knjiga u Novom Sadu.

Posle Sajma će biti organizovano lično preuzimanje u Beogradu.
Poli Posted - 07/02/2020 : 12:39:10






anto Posted - 06/02/2020 : 23:03:35
Didije Komes, iako podseća (i crtežom i načinom pisanja) na Huga Prata,je ipak prilično autentičan strip autor,ma koliko to paradoksalno zvučalo.
Njegovo polje je ezoterija,magija,veštičarenje,religija,duhovi,fantastika - kao takav,meni više leži u dužoj formi,ai to tamo gde je više realnosti od snoviđenja,pa mi je odličan u pričama druge knjige,te prosečan u prvoj,ali i u ovoj,trećoj.

U trećem omnibusu bih izdvojio zadnji grafički roman,Poslednji štih,kombinaciju ratne tematike,humora i malo nadrealnog (4/5);Iris mi takođe nije loša (3/5),kombinacija romanse i fantastike ovde mi je ok,ali Kuća gde drveće sanja i Tigrove suze mi nisu baš sele,uprkos prelepom crtežu i intrigantnim dijalozima (2.5/5).

Za one koji vole Komesa na ovom polju "međ' javom i snom",masthevuša.

I još jednom - prelep crtež,sjajni dijalozi su definitivno nešto čime se ovaj Belgijanac sme dičiti.
anto Posted - 06/02/2020 : 22:16:32
...
Poli Posted - 04/02/2020 : 14:01:13
quote:
Originally posted by KOMIKO

Lično preuzimanje pretplatnih primeraka Komesovog OMNIBUSA III u Beogradu biće u četvrtak 6. 2. od 14.30 do 16 sati u kafiću na Obilićevom vencu, preko puta ulaza u garažu.


Skocio sam u vremeplov i snimio ovu sliku negde oko 13.30 sati... ljudi cekaju!







KOMIKO Posted - 04/02/2020 : 13:10:42
Lično preuzimanje pretplatnih primeraka Komesovog OMNIBUSA III u Beogradu biće u četvrtak 6. 2. od 14.30 do 16 sati u kafiću na Obilićevom vencu, preko puta ulaza u garažu.
delboj Posted - 28/01/2020 : 20:46:10
Hvala. Valja li ovako https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/strip-album-album-kom-7-omnibus-iii/36864/0/?
KOMIKO Posted - 28/01/2020 : 19:49:53
quote:
Originally posted by going going

Je l ce moci sva tri stripa + kutija da se uzmu i po kojoj ceni?



Komplet 3 Omnibusa s kutijom je 5500 dinara.
KOMIKO Posted - 28/01/2020 : 19:48:45
quote:
Originally posted by delboj

Hajde postavi naslovnu za sajt.



going going Posted - 28/01/2020 : 16:55:54
Je l ce moci sva tri stripa + kutija da se uzmu i po kojoj ceni?
Peyo Posted - 28/01/2020 : 16:45:12
Bravo!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000