forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Blek 78 - Između visokih i niskih

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 07/05/2018 : 08:11:09



17.05.18. u snk
18.05.18. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zlatan bihac Posted - 23/05/2018 : 17:15:48
zanimljive ove dvije naslovne od brojeva 78 i 79. blek i ovaj mundir se na obje bore sa istim oružjem...slične poze...samo im se u međuvremenu i rodi priključio kao posmatrač...
ReemCP Posted - 23/05/2018 : 16:34:52
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by delboj

Nisu to oni skontali.



sad kad skontaju, pa preskoče ovaj broj i ostave ga kad bude na red bio broj 100...

ali, ja bih to drugačije uradio...sad bih nakon ovog 78, se vratio na onih prvih 19 preskočenih, pa njih izdao...ali opet, ne bih znao šta sa onih 7 specijala, da li i njih ponoviti u redovnoj seriji, ili ih ostaviti...


Malo mi je trebalo da pronađem taj broj 100 o kojem pričate, te skužim da oni stoje na njemu

Ja bih nastavio dalje normalno sa redovnom serijom, a te preskočene brojeve s početka bih objavio u "lažnim" ili "izmišljenim" specijalima da se na taj način kompletira edicija.
delboj Posted - 23/05/2018 : 16:29:20
Možda će izbrisati taj broj 100.
ivanl Posted - 23/05/2018 : 14:50:45
Komplicirano previse...
zlatan bihac Posted - 23/05/2018 : 11:55:03
quote:
Originally posted by delboj

Nisu to oni skontali.



sad kad skontaju, pa preskoče ovaj broj i ostave ga kad bude na red bio broj 100...

ali, ja bih to drugačije uradio...sad bih nakon ovog 78, se vratio na onih prvih 19 preskočenih, pa njih izdao...ali opet, ne bih znao šta sa onih 7 specijala, da li i njih ponoviti u redovnoj seriji, ili ih ostaviti...
delboj Posted - 23/05/2018 : 11:18:24
Nisu to oni skontali.
mogorovic Posted - 22/05/2018 : 23:32:38
I u Ludensovoj najavi je broj 100 na naslovnici!
zlatan bihac Posted - 22/05/2018 : 21:21:02
quote:
Originally posted by ivanl

Bas me zanima hoce li Ludens ostaviti ovaj "numero cento"...



ne znam ima li najava u idućem broju? neko kupio pa da pogleda...
Grabb Posted - 22/05/2018 : 20:03:29
Dobra perspektiva za tabanje crvenih rakova.
ivanl Posted - 22/05/2018 : 19:53:30
Bas me zanima hoce li Ludens ostaviti ovaj "numero cento"...
zlatan bihac Posted - 22/05/2018 : 17:31:31
inače, ovo je naslovnica idućeg broja po originalu..





sad, koliko će imati ona smisla zbog preskoka prvih 19 brojeva, i objavljivanja onih specijala...možda obrišu ovaj broj 100...
mogorovic Posted - 18/05/2018 : 14:22:49
Evo, da se svekoliko pučanstvo razveseli, novi Blek je na kioscima!
DODSFERD Posted - 12/05/2018 : 17:43:01
Što drugo očekivati od femboya nego ovakve ispade...
goghy Posted - 12/05/2018 : 14:14:22
Ajd više i ti i tvoje pametovanje,...
Giuda Ballerino Posted - 12/05/2018 : 14:11:21
Meni ovo po vidjenom djeluje ka za retardirane. I miki i mark i blek.
RAKOSI4 Posted - 11/05/2018 : 23:40:33
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kad izlazi ona legendarna priča LMS ZAVERA



Gledam sad prema popisu, ta epizoda se nalazi prije one od Ludensa 1, znači Ludens je te neke preskočio pa sad je pitanje hoće li ju objaviti. Koliko vidim, Ludens 1 je 20. epizoda kod Talijana, a ta "Zavera" je kod Talijana 15. epizoda.

Iako mi taj popis kod Bleka nije uopće jasan ne znam uopće koliko će epizoda ići još do kraja, ali i hoće li Ludens izdati one YU epizode, ja imam doma jedan takav, "Lov".



Fala ti. Šteta zbog tih preskoka , volija bi kad bi ova izašla jer je stvarno puna humora s onim diktatorom a crtež je vrhunski.
Ostala mi je u sjećanju ona njegova rečenica "Zemlju ću pretvoriti u pustinju da je lakše mogu kontrolirat"
ReemCP Posted - 11/05/2018 : 07:25:48
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kad izlazi ona legendarna priča LMS ZAVERA



Gledam sad prema popisu, ta epizoda se nalazi prije one od Ludensa 1, znači Ludens je te neke preskočio pa sad je pitanje hoće li ju objaviti. Koliko vidim, Ludens 1 je 20. epizoda kod Talijana, a ta "Zavera" je kod Talijana 15. epizoda.

Iako mi taj popis kod Bleka nije uopće jasan ne znam uopće koliko će epizoda ići još do kraja, ali i hoće li Ludens izdati one YU epizode, ja imam doma jedan takav, "Lov".
RAKOSI4 Posted - 10/05/2018 : 17:34:08
Kad izlazi ona legendarna priča LMS ZAVERA
Grabb Posted - 10/05/2018 : 17:28:26
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Jozzinelli

Šta, niko se ne seća ove epizode?!

Ovo je jedna od Blekovih priča koju sam čitao najviše puta, u njoj se pojavljuju patuljak i džin, mršavi dugajlija,
zajedno sa svojom starom majkom, kao neki putujući cirkus.

Stoga je bilo poželjno da ostane u naslovu "visoki i niski", mada bi bolje zvučalo "veliki i mali" ili "dugi i kratki"?
"Između dugog i kratkog"?

U svakom slučaju, sa "vatrom i vodom" ili "sitom i rešetom" bi se izgubila igra reči u domaćem prevodu...




Ima nas koji se sjećamo, jer tko bi zaboravio ovu scenu:







Koje ruzne njuske
emirem Posted - 10/05/2018 : 16:34:22
Stvarno?

"Patuljak i div" npr.?
Koliko puta je bilo besmislenih prijevoda,ali ovo je moglo bolje. Podsjeti me ovaj moj prijedlog za naslov na onaj film "Ja,ja i Irena" kad mali vozac limuzine veli nesto u stilu kako rijec patuljak nije PC.
A da.."Smogovci".. "Nisu vise mali da bi bili veliki i nisu tako veliki da bi bili mali" ..kak vec ide ono..
ivanl Posted - 10/05/2018 : 15:54:57
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma neka ide kvragu i pohlepna rodbina, ali to ništa ne čudi jer imam iskustva i sa puno gorim gadostima "dragih" rođaka.
Najgore od svega što će najbolji EsseGesse serijal ostati nekompletiran, rado bih zamijenio situaciju sa Blekom ili Mikijem da je ikako moguće.


101%
Steta Marka...
ReemCP Posted - 10/05/2018 : 15:32:59
quote:
Originally posted by Jozzinelli

Šta, niko se ne seća ove epizode?!

Ovo je jedna od Blekovih priča koju sam čitao najviše puta, u njoj se pojavljuju patuljak i džin, mršavi dugajlija,
zajedno sa svojom starom majkom, kao neki putujući cirkus.

Stoga je bilo poželjno da ostane u naslovu "visoki i niski", mada bi bolje zvučalo "veliki i mali" ili "dugi i kratki"?
"Između dugog i kratkog"?

U svakom slučaju, sa "vatrom i vodom" ili "sitom i rešetom" bi se izgubila igra reči u domaćem prevodu...




Ima nas koji se sjećamo, jer tko bi zaboravio ovu scenu:



ReemCP Posted - 10/05/2018 : 15:27:19
quote:
Originally posted by ReemCP

Danas sam na putu, trenutno u Zg-u, ali vidim da imam ovo doma u LMS-u jer sam prepoznao naslovnicu..


Evo i taj moj primjerak doma, mogli su uzeti naslov iz LMS-a:



quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI



Jozzinelli Posted - 10/05/2018 : 15:26:08
Šta, niko se ne seća ove epizode?!

Ovo je jedna od Blekovih priča koju sam čitao najviše puta, u njoj se pojavljuju patuljak i džin, mršavi dugajlija,
zajedno sa svojom starom majkom, kao neki putujući cirkus.

Stoga je bilo poželjno da ostane u naslovu "visoki i niski", mada bi bolje zvučalo "veliki i mali" ili "dugi i kratki"?
"Između dugog i kratkog"?

U svakom slučaju, sa "vatrom i vodom" ili "sitom i rešetom" bi se izgubila igra reči u domaćem prevodu...
ReemCP Posted - 10/05/2018 : 15:19:16
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Tipična priča o složnoj rodbini.


Bome ovako su mogli bar nešto zaraditi, a ovako ništa. Ajde da se radi o nekom junaku koji je toliko profitabilan (bez uvrede prema Marku) pa bi i rekao čovjek da je velika lova u igri, ali da zbog takve budalaštine ne možemo imati ovo izdanje, užas

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma neka ide kvragu i pohlepna rodbina, ali to ništa ne čudi jer imam iskustva i sa puno gorim gadostima "dragih" rođaka.
Najgore od svega što će najbolji EsseGesse serijal ostati nekompletiran, rado bih zamijenio situaciju sa Blekom ili Mikijem da je ikako moguće.


Vjerojatno bi i ja tako zamijenio situaciju da se može, kako si napisao.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000