forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 288 - Blago iz grada duhova

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 05/06/2018 : 21:15:36
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Franco Donatelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #281


12.06.18. U SNK
13.06.18. Na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
roby05 Posted - 17/06/2018 : 15:03:55
Kod mene negdi ima,negdi nema.Ipak sam ga nasao...(Metkovic)
ivan_micic Posted - 17/06/2018 : 14:24:16
od četvrtka je na kioscima, barem u zadru
FelipeKajetano Posted - 17/06/2018 : 14:06:38
Neznam odakle ovaj iizmišlja ove datume, ali danas je 17.6. i Extra Zagora još nema na kioscima (Slavonski Brod)
Duke Zill Posted - 15/06/2018 : 19:18:57
Mislim da sam jednom davno pročitao ovu priču, no ničega se ne sjećam tako da sad uživam u "prvom" čitanju ove priče. Nadam se da će završnih 50 strana biti na istoj razini.
Hercule Poirot Posted - 15/06/2018 : 16:49:44
Još jednom moram pohvaliti naslovnicu, to "prelijevanje" žute boje na naslovnici između nijansi Sunca i pustinjskog pijeska...Sjajno!
roby05 Posted - 15/06/2018 : 11:26:46
Kod mene jos stari...jbm...
RAKOSI4 Posted - 15/06/2018 : 07:31:57
Strip kupljen jučer i pročitan .Ugodno me iznenadija , radnja skroz solidna i zanimljiva u svakom trenutku .Donateli meni jako drag skroz solidan , Ferijeva naslovnica također vjerno prikazuje marš kroz pustinju.S nestrpljenjem očekujem nastavak
Hercule Poirot Posted - 14/06/2018 : 15:14:55
quote:
Originally posted by VALTER

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849



@valter kvalitetno, kao i obično... Dopalo mi se pročitati.
Hercule Poirot Posted - 14/06/2018 : 15:13:54
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by El Morisco

Slažem se da taj prvi dojam o "momcima iz SNK" nije uvijek najbolji prije svega zbog njihove povučenosti i introvertiranosti. Ali kako nas mnogi pročitani stripovi uče lekcijama iz života, nikada ne znaš što se skriva ispod površine!
Konkretno, ako ti doktori ustanove tumor ili sličnu zdravstvenu pizdariju možeš biti u deliriju i otkačiti se, a možeš i potonuti i povuči se u sebe.
I još dodajmo da realno, za bar polovicu (a možda i više nas strip ovisnika) bi većina rekla da su ispali iz Teorije velikog praska, a tu sam još i blag. A daj imaj strpljenja i volje trpiti kojekakve Sheldone kad te počnu gnjaviti preko telefona ili u striparnici...
Tako da je valjda ćemo se složiti - istina negdje u sredini...


Mogu samo reci da je Raul gospodin i pravi poznavatelj materije. Ljubazan i kao prodavac i kao covjek stripofil. Oni koji ga bolje poznaju znaju koliko je to jak kolekcionar.
E sad, djelatnici u SNK, pa cudni su i "mutavi", autisticni cak. Nebrojeno sam puta bio tamo i ako nema Raula, ova dva tipa su nizasto...



@ivanl, ako ta dva tipa prate ovaj forum, da ne bi nagrabusio?
ivanl Posted - 14/06/2018 : 15:02:58
quote:
Originally posted by El Morisco

Slažem se da taj prvi dojam o "momcima iz SNK" nije uvijek najbolji prije svega zbog njihove povučenosti i introvertiranosti. Ali kako nas mnogi pročitani stripovi uče lekcijama iz života, nikada ne znaš što se skriva ispod površine!
Konkretno, ako ti doktori ustanove tumor ili sličnu zdravstvenu pizdariju možeš biti u deliriju i otkačiti se, a možeš i potonuti i povuči se u sebe.
I još dodajmo da realno, za bar polovicu (a možda i više nas strip ovisnika) bi većina rekla da su ispali iz Teorije velikog praska, a tu sam još i blag. A daj imaj strpljenja i volje trpiti kojekakve Sheldone kad te počnu gnjaviti preko telefona ili u striparnici...
Tako da je valjda ćemo se složiti - istina negdje u sredini...


Mogu samo reci da je Raul gospodin i pravi poznavatelj materije. Ljubazan i kao prodavac i kao covjek stripofil. Oni koji ga bolje poznaju znaju koliko je to jak kolekcionar.
E sad, djelatnici u SNK, pa cudni su i "mutavi", autisticni cak. Nebrojeno sam puta bio tamo i ako nema Raula, ova dva tipa su nizasto...
VALTER Posted - 14/06/2018 : 08:33:44
Evo, na kioscima je.
El Morisco Posted - 14/06/2018 : 08:14:33
Slažem se da taj prvi dojam o "momcima iz SNK" nije uvijek najbolji prije svega zbog njihove povučenosti i introvertiranosti. Ali kako nas mnogi pročitani stripovi uče lekcijama iz života, nikada ne znaš što se skriva ispod površine!
Konkretno, ako ti doktori ustanove tumor ili sličnu zdravstvenu pizdariju možeš biti u deliriju i otkačiti se, a možeš i potonuti i povuči se u sebe.
I još dodajmo da realno, za bar polovicu (a možda i više nas strip ovisnika) bi većina rekla da su ispali iz Teorije velikog praska, a tu sam još i blag. A daj imaj strpljenja i volje trpiti kojekakve Sheldone kad te počnu gnjaviti preko telefona ili u striparnici...
Tako da je valjda ćemo se složiti - istina negdje u sredini...
vice Posted - 14/06/2018 : 04:16:02
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by VALTER

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849


Evo jos jedna slicna tema, svakako preporuka, ima svega
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47407

Jedan od fora komentara iz iste teme: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=47407&REPLY_ID=1936532



A sto ces, nije samo tako u striparnicama, ima posvuda toga..



Čitajući ove komentare o SnK, sitin se svojih prvih šokova tamo. MC je uvik bija kul, al brale, ona dvojica iz snk (spomenutu curu nikad nisan sreja) su stvarno školski primjer frikova i onog na šta laici pomisle kad im kažeš "ljubitelj stripova". Raul je pak uvik ljudina, komunikativan i pristojan. Na tu dvojicu više ni ne reagiran, ponašan se prema njima ka prema robotu - naplati strip, uzmi pare, pečatiraj tu karticu, vrati kusur, stavi ih u kesicu i ćao, odjeb. Do idućeg susreta.
ReemCP Posted - 13/06/2018 : 21:19:02
quote:
Originally posted by VALTER

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849


Evo jos jedna slicna tema, svakako preporuka, ima svega
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47407

Jedan od fora komentara iz iste teme: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=47407&REPLY_ID=1936532



A sto ces, nije samo tako u striparnicama, ima posvuda toga..
VALTER Posted - 13/06/2018 : 20:30:52
http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849
ReemCP Posted - 13/06/2018 : 19:56:25
quote:
Originally posted by DODSFERD

Još je najbolja opcija ako možeš osobno otići tamo i sam izabrati, ne mislim za svaki broj posebno već kada se skupi više toga.


Da da, probat cu tako nekako i napravit idem dosta za Zg ili nekad samo u prolazu, pa mogu uvijek navratit (jedino ako idem nedjeljom pa je onda zeznuto kad ne rade). Razmisljam si dogovorit se sa Raulom da mu kazem sto mislim sve uzimat, pa neka se toga nakupi i za 2 mjeseca, te onda sve preuzmem ili mi posalje postom. Posto meni nije da mi "kipi" pa da moram taj sa kioska odmah imat cim izadje, posto sam poceo citati ispocetka, tako da ce proci neko vrijeme dok dodjem do ovih, najsvjezijih.

Super su mi i oni pecati sto skupljas, pa mozes kasnije imati 15% popusta. Evo, za one 3 knjige TWD i D.J.-ova izdanja americkog Zagora, te neka kiosk izdanja, usteda je bila oko 120 kn :)

A bolje mi kupovat onda u SNK gdje iste novce dajem koje bi dao na kiosku (i dobijes glancere), te ovdje bar skupljas te pecate i brzo se to skupi, pogotovo kad izadje neki Maxi, pa kolor, eto ti zacas 150-200kn troska.

Kad sam poceo Zagora skupljati, nisu mi smetali oni kompleti jer mi je jasno sto mogu ocekivati za 8.33kn po stripu, ali ti dodje zao kad kupujes novi strip, pa da je ostecen. Ista stvar kad kupujes nove tenisice ili novu jaknu. Ali to ovi ne kuze na kioscima, "to ti je isto" kazu, kad biras medju primjercima istog stripa.

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Nisam zadovoljan djelatnicima u SNK. Ili su samo imali loš dan? I tako dva puta...


Evo ja sam vecinom ujutro bio kad je Raul, jako je ljubazan i uljudan, uvijek malo popricamo i da mi neku preporuku (kao primjerice za ono CRS izdanje, Bouncera) a sad kakva je ekipa, ne znam. Jedino da je malo vise mjesta, al' jbg..

quote:
Originally posted by Tonka24

Pričao sam ti gdje ja nabavljam,nema straha od bilo kakvog oštećenja ;)


Jesi i uvjerio sam se, jucer mi je upravo od njega stigao i vrhunski je zapakirano, zasticeno da nema sanse da im se sto dogodi ;)
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 19:46:19
quote:
Originally posted by vice

Nije me briga šta mu je tad u glavi bilo, "dobar dan" je minimum bontona, ako sidiš za štandom i nešto prodaješ.

A Fibra je korektan izdavač, zato i izdvajam samo navedenog, da ne bi bilo nepreciznosti i zabune.



Korektno i pošteno. Ne ponovilo se
vice Posted - 13/06/2018 : 19:44:51
Nije me briga šta mu je tad u glavi bilo, "dobar dan" je minimum bontona, ako sidiš za štandom i nešto prodaješ.

A Fibra je korektan izdavač, zato i izdvajam samo navedenog, da ne bi bilo nepreciznosti i zabune.b

Inače, da ne odemo u teški off topic, to bi bilo to od mene.
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 19:39:33
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by vice

Kad smo kod loše usluge, na Fibrinom štandu na Mafestu "gospodin" Darkwood Devil nije zna reć ni "dobar dan" nakon šta ga fino pozdraviš. Valjda računa da na njihov štand samo i dolaze oni koji su već pripremili novčiće i kupit će izdanja bez obzira ko sidija tamo, pa je odlučija bit mutav i ne trošit energiju na bonton. Ne moran ni reć da san se odma i maka, i ne kupija ništa "iz dišpeta".



Osobno, nisam imao problema. Doduše, tu je bio Markos, kupio sam točno ono po što sam došao, a dotičnog nisam upoznao...Iako, za Fibrinim štandom je vladala prilična razina komunikacije pa me čudi takva šutljivost



Markos je uvik pristojan, ka i supermark na Interliberu. Nažalost, nijednog od njih dvojice tada nije bilo za štandom.



A možda je spomenuti samo imao loš trenutak, da ga pretjerano ne prozivamo. Inače, Fibrino ophođenje prema kupcima, prolaznicima ili prema onima koji samo trebaju neke informacije je primjer odlične razine komunikacije. Sve pohvale, barem s moje strane!
vice Posted - 13/06/2018 : 19:36:34
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by vice

Kad smo kod loše usluge, na Fibrinom štandu na Mafestu "gospodin" Darkwood Devil nije zna reć ni "dobar dan" nakon šta ga fino pozdraviš. Valjda računa da na njihov štand samo i dolaze oni koji su već pripremili novčiće i kupit će izdanja bez obzira ko sidija tamo, pa je odlučija bit mutav i ne trošit energiju na bonton. Ne moran ni reć da san se odma i maka, i ne kupija ništa "iz dišpeta".



Osobno, nisam imao problema. Doduše, tu je bio Markos, kupio sam točno ono po što sam došao, a dotičnog nisam upoznao...Iako, za Fibrinim štandom je vladala prilična razina komunikacije pa me čudi takva šutljivost



Markos je uvik pristojan, ka i supermark na Interliberu. Nažalost, nijednog od njih dvojice tada nije bilo za štandom.
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 19:33:25
quote:
Originally posted by vice

Kad smo kod loše usluge, na Fibrinom štandu na Mafestu "gospodin" Darkwood Devil nije zna reć ni "dobar dan" nakon šta ga fino pozdraviš. Valjda računa da na njihov štand samo i dolaze oni koji su već pripremili novčiće i kupit će izdanja bez obzira ko sidija tamo, pa je odlučija bit mutav i ne trošit energiju na bonton. Ne moran ni reć da san se odma i maka, i ne kupija ništa "iz dišpeta".



Osobno, nisam imao problema. Doduše, tu je bio Markos, kupio sam točno ono po što sam došao, a dotičnog nisam upoznao...Iako, za Fibrinim štandom je vladala prilična razina komunikacije pa me čudi takva šutljivost
vice Posted - 13/06/2018 : 19:30:52
Kad smo kod loše usluge, na Fibrinom štandu na Mafestu "gospodin" Darkwood Devil nije zna reć ni "dobar dan" nakon šta ga fino pozdraviš. Valjda računa da na njihov štand samo i dolaze oni koji su već pripremili novčiće i kupit će izdanja bez obzira ko sidija tamo, pa je odlučija bit mutav i ne trošit energiju na bonton. Ne moran ni reć da san se odma i maka, i ne kupija ništa "iz dišpeta".
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 19:25:03
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Nisam zadovoljan djelatnicima u SNK. Ili su samo imali loš dan? I tako dva puta...


Konkretno?



Ma, neću im raditi lošu reklamu, svatko ima pravo ne voljeti posao koji radi...
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 19:24:04
quote:
Originally posted by VALTER

U nekim njujorškim striparnicama možeš dobiti batina ako 'djelatnici' nemaju svoj dan. Prema tome, treba biti zadovoljan ovdašnjim osobljem, koje je isto čudačko, ali barem nije aktivno agresivno.



hahaaha veselim se velikoj većini valterovih komentara
VALTER Posted - 13/06/2018 : 19:20:04
U nekim njujorškim striparnicama možeš dobiti batina ako 'djelatnici' nemaju svoj dan. Prema tome, treba biti zadovoljan ovdašnjim osobljem, koje je isto čudačko, ali barem nije aktivno agresivno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000