forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Teže nabavljive knjige

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
bonjovi4ever Posted - 11/06/2018 : 08:09:26
S obzirom da je nema u knjižnicama (barem ovdje u Zagorju), a ne uspijeva mi ni pronaći je u online knjižarama, zna li netko kako doći do knjige Električni snovi od Philipa K. Dicka (izd. Hangar7)? Ostalo mi je u sjećanju da sam negdje ovdje na forumu čitao o toj knjizi...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 06/07/2018 : 18:26:56
Kada smo već kod teže nabavljivog, ako netko prodaje Troja 3 - Pad kraljeva (Gemmell), neka se slobodno javi...
zeljko Posted - 30/06/2018 : 10:05:29
ja imam neko izdanje mladost zagreb 1981 vidovitost
Tonka24 Posted - 30/06/2018 : 08:34:27
Isijavanje bi baš želio imati i pročitati,međutim kako sada stvari stoje,jako teško će netko od Hr izdavača to realizirati.
Film je genijalan.
don_draper Posted - 29/06/2018 : 14:31:36
problem kod Kinga u Hrvatskoj je što dosta njegovih knjiga ni nema prevedeno, The Stand i Shining se ne sjećam da sam ikad vidio na hrvatskom, Ono je rasprodano.
Algoritam je to dosta nekim nasumičnim odabirom prevodio
Tonka24 Posted - 29/06/2018 : 11:07:41
Aha, to samo online možeš nabaviti?
bonjovi4ever Posted - 29/06/2018 : 09:01:17
Šalju GLS-om ako se ne varam, ma s njima se da za sve vrste dostava dogovoriti, od svih naših online knjižara (izuzev Fibre) ostavili su mi najbolji dojam...
Tonka24 Posted - 28/06/2018 : 22:52:04
Hvala na linku.Znaš li šalju li poštom, da sada ne kopam po stranici?
bonjovi4ever Posted - 28/06/2018 : 20:39:14
quote:
Originally posted by Tonka24

Zanimljivo Kinga vidim na dosta stranica sc izdanja algoritma ( zanimaju me samo hrv izdanja ).
I to naslovi slonovka i ono,još poneko tu i tamo.
Poea sve što sam pitao-zakasnio sam,prodalo se.
Ova nordijaka mitologija,4-5 ljudi sam ponudio jednu zelenu stotku i svi su odbili,ejjj preko 700 kn.
Na kraju sam je nabavio na facebooku za 300 kn i to sam čovjeka doslovno ganjao da što prije realiziramo.

Poea imaš većinu hrv. izdanja u Ezopu ( https://www.ezop-antikvarijat.hr/pretraga.php ), ali u tražilicu upiši "poe edgar allan". Izabrana djela I-III, starija tvrdoukoričena izdanja iz 1986., ti je najbolje uzeti (najobimnija su i sakupljaju većinu toga što se nalazi u ostalim manjim, kasnijim zbirkama, vrijede novca). Snovolovku od Kinga, plus dosta drugih njegovih romana i zbirki priča, isto imaš tamo.
Tonka24 Posted - 28/06/2018 : 20:04:12
Zanimljivo Kinga vidim na dosta stranica sc izdanja algoritma ( zanimaju me samo hrv izdanja ).
I to naslovi slonovka i ono,još poneko tu i tamo.
Poea sve što sam pitao-zakasnio sam,prodalo se.
Ova nordijaka mitologija,4-5 ljudi sam ponudio jednu zelenu stotku i svi su odbili,ejjj preko 700 kn.
Na kraju sam je nabavio na facebooku za 300 kn i to sam čovjeka doslovno ganjao da što prije realiziramo.
bonjovi4ever Posted - 28/06/2018 : 17:34:23
Poea i Kinga mi se ne čini teško nabaviti, barem naša izdanja. Možda Kingovo Očajavanje i Tamna polovica, ali i njih povremeno vidim u ponudi antikvarijata. A Gaimanova Nordijska mitologija uskoro ide u mekom uvezu. Ovo tvrdoukoričeno izdanje je toliko domišljato odrađeno da je normalno da se pograbilo, i ne znam tko bi ga htio prodavati (ja sigurno ne ;)
zeljko Posted - 28/06/2018 : 15:14:25
teže nabavljive su knjige tipa
ribar unutrašnjeg mora... origigi...ne reprinti ili doštampavanja

onda svako izdanje tijekom devedesetih sa mikrotiražima...od 250 do 300 knjiga
Tonka24 Posted - 28/06/2018 : 12:30:02
Teže za nabaviti su knjige E.A.Poea i S.Kinga.
Uvjerljivo najteža knjiga za nabaviti je
Neil Gaiman: Nordijska mitologija (Mitopeja)
vice Posted - 12/06/2018 : 22:36:59
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:

quote:

Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?

e to ti ne znam.

Alternativno ti je da nađeš Davorina Horaka na FB-u (izdavača) pa da se direktno s njim dogovoriš.

Ne sviđa mi se kupovati preko nečeg što mi je nepoznanica, kao taj agentcash. Mada šteta da u nijednoj knjižari knjige nema. Budem probao preko maila (info@hangar7.hr ), valjda je važeći. I ne koristim ja facebook :D

Agentcash ti je, ako sam dobro shvatio, inverzijin (Horakov) webshop. Nije random offshore preprodavac 😁 tako da po pitanju sigurnosti ne bi trebalo bit problema

E da...i to sto Shaner kaze. Hsngarov/Sferin katalog ti je dostupan u bivsem Algoritmu (Znanje). Ako ima Ubiq za kupit (casopis), bit ce i Dick

Agentcash iliti Inverzija webshop je provjereno siguran. ;) Naručija san od njih Konana i Oslikanog Čovjeka.
vice Posted - 12/06/2018 : 22:35:06
Vorto Palabra je ogranak Znanja.
ivanl Posted - 12/06/2018 : 18:09:25
Skupljam Kinga, evo vec preko 40 romana...a ni duplirnje mi nije strano, ako ga ponovi hrvatski nakladnik. Inace od Vulkana ciju sam "kupolu" sad procitao, su knjige skroz ljepe i kvalitetne...
bonjovi4ever Posted - 12/06/2018 : 17:44:41
quote:
Originally posted by ivanl

quote:

Sve u redu, javio mi se Davorin za taj agentcash. Mada mi na isto dođe (ionako bih i od Znanja morao naručivati). Još Čovjek u dvorcu pa imam dobre literature do Kingove "Kupole" u 7. mjesecu.

Znanje ce izbaciti Kingovu kupolu? U srpnju?
Uoravo sam je procitao od beogradskog vulkana...

Vorto Palabra (Znanje, sve to dođe otprilike na isto), početkom srpnja...
ivanl Posted - 12/06/2018 : 16:02:29
quote:

Sve u redu, javio mi se Davorin za taj agentcash. Mada mi na isto dođe (ionako bih i od Znanja morao naručivati). Još Čovjek u dvorcu pa imam dobre literature do Kingove "Kupole" u 7. mjesecu.

Znanje ce izbaciti Kingovu kupolu? U srpnju?
Uoravo sam je procitao od beogradskog vulkana...
zeljko Posted - 11/06/2018 : 17:45:34
Imaš karmilu u orfelin izdavaštvu
Cesta je
bonjovi4ever Posted - 11/06/2018 : 16:37:29
Možete zatvoriti temu. Ili da ju preimenujem u nekakvu opću temu za nabavu teže nabavljivih/manje dostupnih knjiga, bilo da su knjižare ili knjižniceu pitanju (to što Shaner kaže, online ponuda nije nužno ogled one cjelokupne ponude)?

Edit: Uglavnom, tražim i Carmillu (Sheridan Le Fanu, izd. Partenon ).
bonjovi4ever Posted - 11/06/2018 : 16:34:57
Shaner Posted - 11/06/2018 : 15:58:40
quote:

Ma ako ne nabavim naše izdanje, ionako budem pri sljedećoj eBay kupovini za nekoliko eura usput uzeo Electric dreams i Flow my tears, the policeman said.
Ok, pitao budem Znanje, mada njihov webshop ga nema u ponudi...

Webshop (nažalost) ne reflektira ponudu u knjižarama.

Mali_Mate Posted - 11/06/2018 : 13:34:43
quote:

quote:

quote:

Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?

e to ti ne znam.

Alternativno ti je da nađeš Davorina Horaka na FB-u (izdavača) pa da se direktno s njim dogovoriš.

Ne sviđa mi se kupovati preko nečeg što mi je nepoznanica, kao taj agentcash. Mada šteta da u nijednoj knjižari knjige nema. Budem probao preko maila (info@hangar7.hr ), valjda je važeći. I ne koristim ja facebook :D

Agentcash ti je, ako sam dobro shvatio, inverzijin (Horakov) webshop. Nije random offshore preprodavac 😁 tako da po pitanju sigurnosti ne bi trebalo bit problema

E da...i to sto Shaner kaze. Hsngarov/Sferin katalog ti je dostupan u bivsem Algoritmu (Znanje). Ako ima Ubiq za kupit (casopis), bit ce i Dick
bonjovi4ever Posted - 11/06/2018 : 12:33:23
Ma ako ne nabavim naše izdanje, ionako budem pri sljedećoj eBay kupovini za nekoliko eura usput uzeo Electric dreams i Flow my tears, the policeman said.
Ok, pitao budem Znanje, mada njihov webshop ga nema u ponudi...
Shaner Posted - 11/06/2018 : 12:22:49
Trebala bi biti dostupna u knjižarama Znanja.

bonjovi4ever Posted - 11/06/2018 : 11:54:36
quote:

quote:

e to ti ne znam.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000