forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Vision of the things to come - BOSONA 8

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
rommel Posted - 29/06/2018 : 20:17:13


mala najava of things to come - CLIVE BARKER je oduševljen Bosonom - a mi Clive Barkerom....i što reče kapetan Reynaud - a znate svi odakle...Ovo je početak jednog divnog prijateljstva....ali pročitajte pažljivo imena na naslovnici...nije samo BARKER
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
all_ba Posted - 05/07/2018 : 17:25:29
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by ivanl

Kiceraj ili ne, nacrtano je majstorski. Davno je ovo bilo i bas sam se s gustom prisjetio. Slazem se s izivkom, kostimi djevojaka su prva liga.😉 Nego, ono sto me zanima; ako ce se ovaj strip objaviti u Bosobi u nastavcima, znaci prava su otkupljena. Da li postoji sansa za izdavanje potpunog albuma?


Fernandez je jedan od najboljih strip autora svih vremena, Zora i Drakula su mu briljantni. Kad prođe kroz BOSONU, objavićemo i Drakulu i Zoru u formi albuma, a najvjerovatnije da ćemo štampati integral sa tri naslova. O tom potom.:) Hvala na zanimanju. Dugo smo tragali za autorskim pravima, ali i to smo riješili. Podrazumijeva se da su autorska prava otkupljena.


Bravo!
Hvala na infu. Bas mi je drago sto ce ovaj strip biti i u albumskoj verziji. Pa makar i "o tom potom"... samo nek bude. Bilo mi je drago prisjetiti se ovog naslova, a jos bi mi bilo draze imati ga kompletnog.


Hvala na zanimanju, BOSONA je čekala dvije godine da krene sa izlaskom, jer nismo mogli doći do autosrkih prava na strip Zora i Hibernauti (koji je trebalo da krene sa prvim brojem) i kad se previše odužilo s tim, krenuli smo bez tog vrlo značajnog stripa. ZLATNO PRAVILO: KO ČEKA DOČEKA, izgleda važi za sve nas.:)
ivanl Posted - 05/07/2018 : 17:15:28
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by ivanl

Kiceraj ili ne, nacrtano je majstorski. Davno je ovo bilo i bas sam se s gustom prisjetio. Slazem se s izivkom, kostimi djevojaka su prva liga.😉 Nego, ono sto me zanima; ako ce se ovaj strip objaviti u Bosobi u nastavcima, znaci prava su otkupljena. Da li postoji sansa za izdavanje potpunog albuma?


Fernandez je jedan od najboljih strip autora svih vremena, Zora i Drakula su mu briljantni. Kad prođe kroz BOSONU, objavićemo i Drakulu i Zoru u formi albuma, a najvjerovatnije da ćemo štampati integral sa tri naslova. O tom potom.:) Hvala na zanimanju. Dugo smo tragali za autorskim pravima, ali i to smo riješili. Podrazumijeva se da su autorska prava otkupljena.


Bravo!
Hvala na infu. Bas mi je drago sto ce ovaj strip biti i u albumskoj verziji. Pa makar i "o tom potom"... samo nek bude. Bilo mi je drago prisjetiti se ovog naslova, a jos bi mi bilo draze imati ga kompletnog.
all_ba Posted - 05/07/2018 : 16:44:33
quote:
Originally posted by ivanl

Kiceraj ili ne, nacrtano je majstorski. Davno je ovo bilo i bas sam se s gustom prisjetio. Slazem se s izivkom, kostimi djevojaka su prva liga.😉 Nego, ono sto me zanima; ako ce se ovaj strip objaviti u Bosobi u nastavcima, znaci prava su otkupljena. Da li postoji sansa za izdavanje potpunog albuma?


Fernandez je jedan od najboljih strip autora svih vremena, Zora i Drakula su mu briljantni. Kad prođe kroz BOSONU, objavićemo i Drakulu i Zoru u formi albuma, a najvjerovatnije da ćemo štampati integral sa tri naslova. O tom potom.:) Hvala na zanimanju. Dugo smo tragali za autorskim pravima, ali i to smo riješili. Podrazumijeva se da su autorska prava otkupljena.
ivanl Posted - 05/07/2018 : 10:38:44
Kiceraj ili ne, nacrtano je majstorski. Davno je ovo bilo i bas sam se s gustom prisjetio. Slazem se s izivkom, kostimi djevojaka su prva liga.😉 Nego, ono sto me zanima; ako ce se ovaj strip objaviti u Bosobi u nastavcima, znaci prava su otkupljena. Da li postoji sansa za izdavanje potpunog albuma?
all_ba Posted - 05/07/2018 : 00:34:06
quote:
Originally posted by izivko

Kao uostalom i cijeli strip.
I ne moraš vikati.


Upalio mi se slučajno Caps Lock, sorry, strip je maestralan i dizajnersko savršenstvo, to sam već naveo u gornjem postu.
izivko Posted - 05/07/2018 : 00:21:37
Kao uostalom i cijeli strip.
I ne moraš vikati.
all_ba Posted - 05/07/2018 : 00:11:34
DA, MALO ŽEŠĆI KIČERAJ! Jeste li vidjeli naslovnicu GLENATA!
alexts Posted - 04/07/2018 : 23:54:06
Video, ne video, loša je!
izivko Posted - 04/07/2018 : 23:37:09
Veliš kičeraj.
Njemačka naslovnica je identična originalnoj španjolskoj iz 1983, izdavač Toutain.



Vjerovatno je Fernandez vidio taj kičeraj.

Koliko sam vidio ista krasi i englesko izdanje.

all_ba Posted - 04/07/2018 : 23:10:55
Naslovnica ovog njemačkog izdanja je malo žešći kičeraj. Priučeni dtp-aš je uradio.
Inače, Zora je jedan od najbolje dizajniranih stripova svih vremena, ako ne i najbolji. Nema dalje.
rommel Posted - 04/07/2018 : 20:59:40
quote:
Originally posted by all_ba

Hvala gosp. Mogoroviću, sve je to iza nas. BOSONA plavi punim jedrima, A GRANICE NE POSTOJE!



samo jedan ispravak postoje granice ali samo da bi se prešle - nametnuta izmišljotina ljudskog uma u svakom smislu
izivko Posted - 04/07/2018 : 20:35:01
quote:
Originally posted by ivanl

Jbt. zaboravio sam Zoru. Idem poslje naci Spunk i prochekirati.


Ja evo pročekirao, hvala na preporuci, nisam znao za ovo. Nijemci objavili 1983 i to cijeli album.
Priča mi se i nije nešto svidila ali jesu kostimi djevojaka.

all_ba Posted - 04/07/2018 : 19:23:50
SADRŽAJ 7. BROJA:

all_ba Posted - 04/07/2018 : 19:21:48
Hvala gosp. Mogoroviću, sve je to iza nas. BOSONA plavi punim jedrima, A GRANICE NE POSTOJE!
mogorovic Posted - 04/07/2018 : 13:40:53
Bravo Alija i Sergej! Bosona jaše dalje! I to kako!!? Kada se samo sjetim, prije nekoliko godina, one bezobrazne dječurlije i adolescenata sa ovoga foruma, koji su se, kroz najniže ljudske strasti, rugali najavi i kašnjenju izlaska prvoga broja ovoga hvale vrijednog projekta! Što je nekada bio Spunk, to je sada Bosona na ovim prostorima!
ivanl Posted - 04/07/2018 : 04:16:16
Ovo bi trebalo objaviti i kao album.
all_ba Posted - 03/07/2018 : 23:36:10
ivanl Posted - 03/07/2018 : 20:58:18
Jbt. zaboravio sam Zoru. Idem poslje naci Spunk i prochekirati.
Peyo Posted - 30/06/2018 : 13:50:45
Bosona stalno iznenađuje i šarmira.

Nakon skoro 35 godina nadam se da će Zora konačno biti u cijelosti objavljena u regiji!!! Koliko se sjećam u Spunku je ovaj predivno nacrtani strip ostao nezavršen.

Veselim se i ovom Loiselu kojeg sam htio nabaviti, ali ovako ću ga kompletirati kroz reviju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000