forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Stari stripovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
okicizepa Posted - 18/07/2018 : 21:04:02
Pozdrav ekipa.
Član sam ove stranice već godinama, ali nisam do sada bio nešto aktivan. Zanima me kakva je potražnja za starim stripovima - iz osamdesetih? Imam hrpu (tadašnjih) Marti Misterija i Mister Noa. Njih sam najviše čitao i stripovi su u osrednjem stanju jer su često čitani. Vidim da na aukcijama i nema takvih stripova pa me zanima ima li potražnje za njima?

Pozdrav!
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
lwood Posted - 30/07/2018 : 21:01:03
Loše očuvani,šta god dobiješ dobro si dobija. Onaj koga zanimaju takvi stari koje ti imaš uglavnom ganjaju glancere ili bar dobro očuvane
ivanl Posted - 19/07/2018 : 00:32:32
Da si ih pazio, sad,(ako bi ih htio prodati), vrijedili bi puno. Ovako, kako kazes; osrednji, 0 bodova...ima ih masa...nisi, kako i sam kazes, bio u toku...
Obi-wan Posted - 18/07/2018 : 21:29:55
quote:
Originally posted by okicizepa

Pozdrav ekipa.
Član sam ove stranice već godinama, ali nisam do sada bio nešto aktivan. Zanima me kakva je potražnja za starim stripovima - iz osamdesetih? Imam hrpu (tadašnjih) Marti Misterija i Mister Noa. Njih sam najviše čitao i stripovi su u osrednjem stanju jer su često čitani. Vidim da na aukcijama i nema takvih stripova pa me zanima ima li potražnje za njima?

Pozdrav!


Na aukcijama je najviše baš takvih stripova - nekoliko desetina hiljada. Kada kažeš stari strip, nekako smo to uvijek definirali na sedamdesete. Ljudi danas vijaju glanc nove stripove da stoje na polici, osrednjikave neće nitko. Potražnja nije velika zbog očuvanosti. Cijena 7-15 kn. Za prve brojeve MM i Mr.No možda malo više, ali ništa posebno (opet očuvanost). Da su ko novi, pet do deset puta više novca.
jaki Posted - 18/07/2018 : 21:20:49
loše si gledao;)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000