forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 **Najveći prodajni katalog stripova na engleskom**

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
logossun Posted - 21/12/2018 : 20:31:13

Bok/Ćao!
(sori na podužem pismu! Odmah napominjem da može potrajati dok vam se ne javim ali imam vas u vidu!) Jvite se na mail (logossun@gmail.com) ili PM-om na FB-u

💥Vrijeme je💥

Zapravo, vrijeme je bilo još prije 6 mjeseci, pa prije godinu dana, pa 18 mjeseci... Toliko otprilike traje moje sakupljanje stripova i albuma na engleskom bez prodajnog kataloga.

Enter 😎Pajtakus Maximus😎


Najveći prodajni katalog stripova na engleskom na ovim prostorima („u regionu“) – ikad. Proizvod mutavog Pajtaka koji se ne da i jedini ostaje samo u toj grani stripovanja. S popustima na 95% stripova i to popustima od 10% do cca 70% na cijenu korica.

Naravno, nije sve kako treba. Naime, shvatio sam da nema šanse da ukradem dovoljno vremena da na sve što imam kod sebe stavim zasebne cijene odjednom; zato idemo u koracima.



PRVI KORAK kataloga je pred vama: slikao sam hrbate albuma i ***velike slike stavio na net*** tako da ih možete skinuti i fino pogledati što se nudi (ovdje su samo male fotke, tu nećete previše vidjeti, a nisu ni sve!)
☢️☢️☢️Velike slike nalaze se ovdje: http://www.hgc.logossun.com/downloads/PMslike.zip (oko 27 MB)☢️☢️☢️
Na tim slikama su samo albumi i majice - NEMA stripova i kompleta – ***to ide u kasnijim koracima***.

Slike nemaju cijena.
‼️ZA CIJENE MORATE PITATI MENE‼️

Ali, evo nekih smjernica oko cijena:

- npr., na fotki „Novo-nesortirano-veliki popust“ korične cijene albuma (a skroz su novi/glanc) su 115-150 kuna (15-20€), a svi su na prodaju kod mene za 45-75 kuna (6-10€). 😍😍Dakle, neki albumi se prodaju za TREĆINU cijene korica, npr. Superboy, Grayson, Looney Tunes, Return to Perdition... kao i još par stotina drugih albuma😍😍
Dosta ljudi se zanima za Omnibuse i Absolute izdanja: evo nekih: (prvo je izdavačka cijena, druga moja u kunama)
Absolute Batman Year One 925/575
Absolute Infinite Crisis 750/545
Absolute Wonder Woman Vol. 1 925/525
Flash by Manapul Omnibus 750/475
Batman Superman Silver Age Omnibus 550/375
Watchmen Deluxe Edition Slipcase HC set (12 HCa u kutiji) 925/575
Amazing Spider-man Omnibus 750/645
- Imam jedno 10 godina Heavy Metal magazina (rane 90-te do rane 2000-te) - kompletno ili skoro kompletno, s kompletnim epizodama. Novi HMi su trenutno 9€, a ja ove prodajem za 6€ po komadu, ali za cijelu godinu padamo na 5€ a za 50 kom ili više na 4€.



- ne očekujte da će biti veliki popusti na najpopularnijim naslovima tipa Batman ili Spider-man ALI i tu imam lijeka: npr. imam 3 različite očuvanosti Dark Knighta ili Watchmena (dakle, više primjeraka istog albuma), pa se sami možete odlučiti želite li glanc za više para ili lošije očuvano za manje para (npr. imam Dark Knighta za 9€ i za 18€; isto vrijedi za recimo Batman Black and White, meni ponajbolji Batman serijal ikad)

- novi stripovi pristižu stalno, tako da ako uzmete npr. DMZ HC 1 (izdavačka 30€, moja prodajna 16€), a želite i ostale, velike su šanse da vam ih mogu nabaviti za pristojne cijene, ali otom potom.

- ne tražite odmah od mene da vam dam cijene npr "za sve Batmane koje imam“. To neće ići. Budite umjereni. Tražite cijene za do 10-15 albuma, osim ako ste ozbiljan veliki kupac. Vjerujte mi, ako se dogovorimo za kupnju 1-2 ili 5-6 ili 15 albuma, itekako ću vas htjeti zadržati za još :-)



💰PLAĆANJE💰
- rate su OK kod većih narudžbi!!-
--- Hrvatska ---
Pouzećem (najskuplja opcija, ali poštar donosi stripove na vrata),
Uplatom u pošti na moju adresu (košta 3% od iznosa),
Slanjem keša u nekom magazinu/kuverti koji se pošalje preporučeno (najjeftinije),
Paypalom
(ili ako baš nemate izbora, internetskim plaćanjem)
--- Zagreb ---
Možete lovu ostaviti za mene u Strip Knjižari Asteroid B612 u Gajevoj ulici
--- Slovenija, Srbija ---
Imam ortake u Beogradu i Sloveniji, tako da se sve fino može riješiti preko njih.
Napomena za Srbiju: donošenje stripova u Srbiju (sve ostale opcije su preskupe) košta 10% iznosa naručenih stripova, dakle ako naručite 100€ stripova, donošenje je još 10€ i to je maksimalan iznos po osobi (dakle, ako naručite 150€, poštarina je ipak 10€). To ću povećati samo ako uzmete JAKO puno stripova tako da ne mogu nositi ostalima.
--- Bosna, Crna Gora... ---
Nemam dobro rješenje, ali ako ga vi imate – jedva čekam! I obasipam poklonima onog koji rješenje iznađe.
BESPLATNI POKLONI SA SVAKOM NARUDŽBOM



Eto, toliko za sada, ne znam jesam li nešto zaboravio, ali ako jesam – dodat ću.

Start your engines – first come, first serve!
Cheers!
d.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000