forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 BOOKGLOBE predstavlja: Placerville

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Jason Fly Posted - 19/11/2020 : 08:58:41
Što ako slijedeći vrisak bude vaš?



Od 20.11. dostupno na shop.strip-agent.hr

Više informacija na blogu Strah i Jeza ili Neb_ulozama ili društvenim mrežama (facebook Neb_uloze)
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 18/11/2023 : 14:59:25
Pa, vjerojatno je točno da se nekog velikog fana žanra ovo neće posebno dojmiti, ali meni je ispalo korektno, uz prelijep crtež.
Autor je izabrao "provjereni recept", ali je, u želji da ojača nadnaravni aspekt priče, u zapletu malo izgubio kompas s tim vremenskim skokovima. Ipak, ugodnih sat i kusur vremena.
Sviđa mi se i format, a mislim da bi bilo skrnavljenje ovo bojiti.

P: 7, S: 6, C: 9, N: 7 iliti 6.5/10
petarStripovi10 Posted - 11/11/2021 : 22:33:54
Pročitao dva stripa iz ove edicije. Ništa posebno. Osrednje pričice sa solidnom horor atmosferom.
Ali 75 kn za ovaj papir je krađa. To je kao da su naplatili toliko za Ludensova Dylan Doga.
Max 30 kn.
vukozec Posted - 13/10/2021 : 10:10:10
Kombinacija klasičnih motiva iz američkih i iz japanskih priča o duhovima. Sa američke strane imamo cestu kao glavno mjesto radnje, sa japanske imamo djevojčicu sa dugom crnom kosom preko lica. Premda je sve već viđeno uvod je dosta spooky, no to je nažalost i najbolji dio stripa, sve dalje je going through the motions by the numbers.
Shaner Posted - 18/03/2021 : 09:17:28
Ideja viđena već sto puta, ali i dalje se od nje može napraviti nešto zanimljivo, no to ovdje nije slučaj. Scenaristički pogubljeno i crtački dosadno. Još jedan promašaj u ovoj ediciji.

ivanl Posted - 07/12/2020 : 20:59:10
Ja cu pricekati i zadnji album, pa sve odjednom procitati, tako uvijek radim. Inace se pogubi nit, u moru stripova koji 'napadaju' odasvud. Ali da, vidio sam neke scene u Bezdusnom...prilicno gadne.
mmihoci Posted - 07/12/2020 : 09:47:09
Dok nisam sad počeo čitat Bezdušne, mislio sam da su neke epizode Dylan Doga pa Zardo te Bikini najbrutalnije, ali eto ipak nisu.
Bezdušni 2 - "Glad" su po tome na 1. mjestu. Još imam za pročitat 4 i 5 pa možda "Glad" izgubi poziciju broj jedan.
ivanl Posted - 05/12/2020 : 21:45:30
Isto je malo 'grezo' nacrtan onaj dvonozni mutant i kolega mu s velikim zubima u moru. Ali da, koljacine ima...
mmihoci Posted - 05/12/2020 : 19:43:52
Meni se Bikini ipak najviše sviđa od ova 4.
A i crtež ovih olupina i onog dragog morskog peseka te koljačnina (pogotovo ženskih likova) jako dobro izgleda.
ivanl Posted - 05/12/2020 : 18:18:32
Procitao sam i Placerville. Bas mi je drago da sam ga ostavio zadnjeg od ova cetiri. Imao sam neki 'spurijus' i obistinio se. Najbolja prica i najbolji crtez. Ona tri su imala amaterski crtez, ovaj je postojan, vrlo dobar, lijepo prati pricu sa dobrim temeljem. Citam da je ovaj crtac; Cyrille Ternon samouki crtac. Dobro je on tu materiju savladao. S ovim albumom mi ova edicija ima prolaznu ocijenu. Sve u svemu uzimat cu i dalje ovu kolekciju. Horrora i misterije je premalo i nista na trzistu.
koze123 Posted - 25/11/2020 : 21:41:56
quote:
Originally posted by john connor

Jesu u AF narucio? Sta si sve uzeo? Meni bas Atol bikini uvrnuto simpaticna naslovna...sa ajkulama fali stripova...


Jesam u AF, nešto nisam u mogućnosti ovih dana da lično odem pa željno iščekujem da stigne.

E pa malo sam preleteo o čemu se radi i uzeo Winter Station i Putovanje za početak. Ako to ispadne iole valjano uzimam i Placerville i Atol.
vukozec Posted - 25/11/2020 : 18:37:51
Je, je, i meni je odmah ajkula zapela za oko...
john connor Posted - 25/11/2020 : 18:33:55
Jesu u AF narucio? Sta si sve uzeo? Meni bas Atol bikini uvrnuto simpaticna naslovna...sa ajkulama fali stripova...
koze123 Posted - 25/11/2020 : 18:17:33
Prelepo sam se zajebao sada - nisam čitao podatke a pretpostavio sam da je a4, tvrde korice i naručio sam dva stripa iz edicije. Ispade meke korice, govno od formata. Aj daj Bože da makar bude zabavan strip, za cenu koja se plaća...

Inače naslovnice su mi veoma amaterske - posebno ova za Placerville i ona za Atol. Winter Station mi se đa. No vidim da su neki drugi stripovi iz ove edicije dosta privlačniji. Ajde da ne pričam napamet, videćemo sve ovih dana.
john connor Posted - 25/11/2020 : 15:53:17
Ok. Mislio sam da je a4, kolor...moja greska...
ivan_micic Posted - 25/11/2020 : 15:47:48
quote:
Originally posted by john connor

A zasto nije u koloru, i zasto je 24x16, kome to treba...i to po ovoj ceni...



zato što je i u originalu u c/b i tog formata
john connor Posted - 25/11/2020 : 15:25:33
A zasto nije u koloru, i zasto je 24x16, kome to treba...i to po ovoj ceni...
koze123 Posted - 25/11/2020 : 10:37:55
Ja sam oduševljen idejom, posebno kao ljubitelj horor žanra. Za početak uzimam jedan ili dva stripa, da vidimo kakav je kvalitet, pa javljam utiske!

I žao mi je što nije u boji nego je c/b, ali interesantna je ideja. Samo se nadam da ne bude veliki treš.
risbozg Posted - 19/11/2020 : 18:56:38
Nije baš da me ovakvi serijali zanimaju, ali ima tu par dobrih albuma koje budem sigurno pročitao.
Za ovaj album relativno slabe ocijene ..vrte se oko 2.5-3/5
ivan_micic Posted - 19/11/2020 : 11:06:58
https://www.bedetheque.com/search/albums?RechCollection=Flesh+%26+Bones&RechEO=1

ovo je cijela edicija flesh&bone
ivanl Posted - 19/11/2020 : 10:35:50
I to je to znaci ovom turom. Volio bi da su ovo dobri kvalitetni horori i da zazivi ova edicija. Ja cu ovo pratiti sa zadovoljstvom.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000