forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Saviću,evo je Tvrđa po tvom ukusu!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
anto Posted - 02/12/2020 : 23:54:39




imamo li to novog kupca Tvrđi?
I to onog iz "tvde struje".
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Cromwell Posted - 16/12/2020 : 13:04:31
Anto želi reći da se na ovom topiku materijaliziralo leglo nasilnih davača mišljenja. I u pravu je!
Više sreće neki drugi put, Anto!
Paka01 Posted - 15/12/2020 : 22:26:02
quote:
Originally posted by anto

momci,nisam naslovio temu Šaneru/Nesvrstani/ Kromvelu/paka/beagea,evo je Tvrđa po tvom ukusu;već sam je baš preporučio Saletu.



Anto ne zajebaji, da nisi htio i komentare ostalih, poslao bi mu slike preko privatne poruke.
sawitch Posted - 15/12/2020 : 22:24:32
Ovaj crtac ubija za sve pare. Neverovatno izgledaju slicice
anto Posted - 15/12/2020 : 22:16:01
momci,nisam naslovio temu Šaneru/Nesvrstani/ Kromvelu/paka/beagea,evo je Tvrđa po tvom ukusu;već sam je baš preporučio Saletu.

sa druge strane,Nesme jeste bolji crtač nego pripovedač,ali nije sad toliko loš u Deci;preterujete,strip je sasvim dobar.
više je stvar zeznuo markos što ga nije uradio u većem formatu.
Cromwell Posted - 04/12/2020 : 15:57:56
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Iako se slažen s tobon da ovo nije idealan crtež za strip, mene je prvenstveno priča umorila kod Djece Kapetana Granta.
Tvrđa uz ovakav crtež bi mogla bit top.


Potpis na ovo.




I još jedan potpis.
U Zekanu mi karikaturalni crtež u potpunosti odgovara dok u Tvrđi baš i ne i oduvijek mi se činilo da bi dojam bio puno puno uz bogatiji crtež.
A stvarno ne može bogatije od ovog. Prva i peta sličica imaju gotovo trodimenzionalni efekt! Prekul!
ivanl Posted - 04/12/2020 : 15:17:50
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by alexts

Slikani strip. Ni prvi ni poslednji, uvek će ih biti. Ne vidim razlog da se čitaoci uvek nešto izjašnjavaju za i protiv. Zamara ista priča uvek.




Pisati mišljenje o stripu na forumu o stripu
Stvarno šokantno


alexts Posted - 03/12/2020 : 18:42:07
Ali uvek je ista priča, zna se ko je oduševljen, ko kaže "wow, jel ima još ovoga!" a ko će "nije to za strip, pre je za ilustraciju, statično...". Jesu to kritička mišljenja na forumu o stripu, baš lepo, ja sam se samo osvrnuo na "deja vu" efekat toga.
supermark Posted - 03/12/2020 : 18:38:34
quote:
Originally posted by alexts

Slikani strip. Ni prvi ni poslednji, uvek će ih biti. Ne vidim razlog da se čitaoci uvek nešto izjašnjavaju za i protiv. Zamara ista priča uvek.




Pisati mišljenje o stripu na forumu o stripu
Stvarno šokantno
alexts Posted - 03/12/2020 : 18:36:53
Slikani strip. Ni prvi ni poslednji, uvek će ih biti. Ne vidim razlog da se čitaoci uvek nešto izjašnjavaju za i protiv. Zamara ista priča uvek.
Ernie Pike Posted - 03/12/2020 : 18:31:26
Meni su Djeca kapetana Granta dobar strip. Za razliku od Rossa, Nesme mi nije izazivao zasićenost, naprotiv.
I što se tiče priče, strip mi je OK. Napominjem (ipak) kako mi je to kao klincu bio omiljeni roman i pročitao sam ga zillion puta, pa možda nisam primjetio rupe u scenariju.

Nesmeove Tvrđe jedva čekam.
Shaner Posted - 03/12/2020 : 16:47:22
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Iako se slažen s tobon da ovo nije idealan crtež za strip, mene je prvenstveno priča umorila kod Djece Kapetana Granta.
Tvrđa uz ovakav crtež bi mogla bit top.


Potpis na ovo.

going going Posted - 03/12/2020 : 14:28:53
To sto si napisao za Nesmea meni vazi za Rossa u potpunosti. Dobri posteri i ilustracije za okaciti na zid, ali kao stripovsko pripovedanje dosta slabo. Pisao sam bas skoro o tome na nekom topiku kada smo pricali o nekom drugom crtacu, ne mogu sad da se setim o kome.
Paka01 Posted - 03/12/2020 : 14:26:16
Nije Ross ništa puno drugačiji ako ćemo iskreno. Njegove stripove čitam baš malo po malo.
going going Posted - 03/12/2020 : 14:23:30
quote:
Originally posted by Paka01


Lijepo ovako izgleda kad se gleda tabla ili dvije, al mogu mislit koji je to napor kad je cijeli album ovakvi. Baš kao i Djeca Kapetana Granta, vrlo brzo postane zamorno i prekićasto. Lijepo kao ilustracija, loše kao strip.



A to pricas o Alexu Rossu?
Paka01 Posted - 03/12/2020 : 11:23:19
Inače, ovo me malo podsjetilo na Carla Barksa i njegove radove. Kakav je to bio majstor, vjerojatno jedan od najvećih strip pripovjedača uopće... Spominjem ga zato što su mi upravo njegovi radovi lijep primjer kako za strip koristiti jedan stil crtanja, dok za ilustracije odlično odgovara drugačija tehnika. Njegove slike pataka koje je radio tehnikom ulja na platnu izgledaju maestralno kao zasebna djela, no mislim da jednostavno ne bi funkcionirale da je cijele epizode stripa radio na ovaj način.

Paka01 Posted - 03/12/2020 : 11:09:48
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Paka01

Ovo je onaj crtač šta je radio i Djecu Kapetana Granta?
Lijepo ovako izgleda kad se gleda tabla ili dvije, al mogu mislit koji je to napor kad je cijeli album ovakvi. Baš kao i Djeca Kapetana Granta, vrlo brzo postane zamorno i prekićasto. Lijepo kao ilustracija, loše kao strip.


Krajen petoga miseca su na izlozima Francuske Alijanse u Marmomtovoj ulici u Splitu visile table iz stripa. Na velikome formatu to izgleda fantastično.
Iako se slažen s tobon da ovo nije idealan crtež za strip, mene je prvenstveno priča umorila kod Djece Kapetana Granta.
Tvrđa uz ovakav crtež bi mogla bit top.




Nisan ima pojma za ovu izložbu, možda bi i skoknija pogledat da sam vidija na vrime. Šta se tiče Djece Kapetana Granta, nisam čita cili strip jer me preview baš smorija, kako priča, tako i crtež... Baš mi je monotono bilo.
sawitch Posted - 03/12/2020 : 10:55:16
quote:
Originally posted by Peyo

I ovo je napravio:

https://www.bdgest.com/preview-2615-BD-horrifikland-une-terrifiante-aventure-de-mickey-mouse.html




Au kako mi ovo deluje interesantno. Ne znam ima li Markos ovo u planu...
NESVRSTANI Posted - 03/12/2020 : 10:50:53
quote:
Originally posted by Paka01

Ovo je onaj crtač šta je radio i Djecu Kapetana Granta?
Lijepo ovako izgleda kad se gleda tabla ili dvije, al mogu mislit koji je to napor kad je cijeli album ovakvi. Baš kao i Djeca Kapetana Granta, vrlo brzo postane zamorno i prekićasto. Lijepo kao ilustracija, loše kao strip.


Krajen petoga miseca su na izlozima Francuske Alijanse u Marmomtovoj ulici u Splitu visile table iz stripa. Na velikome formatu to izgleda fantastično.
Iako se slažen s tobon da ovo nije idealan crtež za strip, mene je prvenstveno priča umorila kod Djece Kapetana Granta.
Tvrđa uz ovakav crtež bi mogla bit top.

[url=https://postimg.cc/BPQK3MRZ][/url]

[url=https://postimg.cc/mhB8PVBw][/url][url=https://keyboardtester.co/]aplikasi keyboard pc[/url]

[url=https://postimg.cc/DSmPLyjf][/url]


Peyo Posted - 03/12/2020 : 09:50:20
I ovo je napravio:

https://www.bdgest.com/preview-2615-BD-horrifikland-une-terrifiante-aventure-de-mickey-mouse.html
BeaGea Posted - 03/12/2020 : 09:32:50
quote:
Originally posted by Paka01

Ovo je onaj crtač šta je radio i Djecu Kapetana Granta?
Lijepo ovako izgleda kad se gleda tabla ili dvije, al mogu mislit koji je to napor kad je cijeli album ovakvi. Baš kao i Djeca Kapetana Granta, vrlo brzo postane zamorno i prekićasto. Lijepo kao ilustracija, loše kao strip.



Slažem se. Upravo se rješio "Djece kapetana..." iz tog razloga, detaljan crtež koji postaje zamoran a priča očajna.
Paka01 Posted - 03/12/2020 : 09:27:09
Ovo je onaj crtač šta je radio i Djecu Kapetana Granta?
Lijepo ovako izgleda kad se gleda tabla ili dvije, al mogu mislit koji je to napor kad je cijeli album ovakvi. Baš kao i Djeca Kapetana Granta, vrlo brzo postane zamorno i prekićasto. Lijepo kao ilustracija, loše kao strip.
sawitch Posted - 03/12/2020 : 09:11:22
Uuuuuuu, predivno!!!!! To samo jedna takva ili sve?
Poli Posted - 03/12/2020 : 09:11:04

Grom gromova!


going going Posted - 03/12/2020 : 04:21:15
Stvarno vrhunski izgleda i zvuci!
anto Posted - 03/12/2020 : 00:03:11
plan je svake godine po album - znači 2025. ende,a 2026. Fibrin integral.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000