forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 TISAK - podizanje paketa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Salkan Posted - 28/04/2022 : 18:33:29
Molim da mi pojasnite iskustva sa preuzimanjem paketa na kioscima TISKA, odnosno kakve su mogućnosti da kao strani državljanin podignem paket na taj način. Najbliži kiosk mi je 40km daleko, zanima me da li je uopšte moguće tako preuzimati robu i koji su podaci potrebni pošiljaocu da ostvari taj prebačaj - a i kakvi dokumenti trebaju meni da bih preuzeo paket. Hvala.
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Salkan Posted - 03/05/2022 : 14:55:09
Samo da prijavim da je operacija "Otok" prošla bez ijednog problema, ljubazna prodavačica na Tisku nije čak tražila ni da se identifikujem i poželjela da opet navratim :))
Još da se zahvalim svima koji su učestvovali u ovoj (probnoj) operaciji i na ovoj temi, mojim trgovcima, savjetniku iz Tiska (da ga ne imenujem, zna ko je) i naravno, čovjeku zbog kojeg su svi putevi čistiji i prohodniji, Osmi :)
Pozdrav.
bonjovi4ever Posted - 29/04/2022 : 11:12:26
Redovito na dvije lokacije podižem Tiskove pošiljke.
Kažem ime i prezime, a ni jednom me nisu zatražili bilo kakvu identifikaciju.
I ne, prodavačice me ne poznaju ;)
il cattivo Posted - 29/04/2022 : 07:51:35
Ima li netko iskustva sa povratom paketa? Vrijedi li pisati prigovor da primatelj nije dobio obavijest i da se pošalje ponovo na trošak Tiska?
Salkan Posted - 29/04/2022 : 06:10:06
quote:
Originally posted by ivanl

Otok kod Sinja...
Pa zasto ti taj kolega/prijatelj ne da posiljatelju svoje podatke i podatke njegovog kioska? Za par dana on podigne paket na kiosku i pozove tebe i uruci ti tvoju robu u Otoku. Ionako kazed da ides tamo. Jednostavno. Ako vec ne mozes cekati slijedecu posiljku preko grane...


Ne, nego Otok kod Vinkovaca :)
Sve je ok, javili su mi se sa Tiska, neće biti komplikacija. Hvala.
ivanl Posted - 28/04/2022 : 22:42:00
Otok kod Sinja...
Pa zasto ti taj kolega/prijatelj ne da posiljatelju svoje podatke i podatke njegovog kioska? Za par dana on podigne paket na kiosku i pozove tebe i uruci ti tvoju robu u Otoku. Ionako kazed da ides tamo. Jednostavno. Ako vec ne mozes cekati slijedecu posiljku preko grane...
Salkan Posted - 28/04/2022 : 20:08:56
quote:
Originally posted by Paka01

Možda ti je najbolje direktno nazvati Tisak (firmu) i pitati njih kakva je procedura. Ili možda da probaš poslati mail jer je poziv zasigurno skup iz druge države koja nije članica EU.
https://www.tisak.hr/kontakt/


Poslao i FB msg i email još prije podne, čekam odgovor
Paka01 Posted - 28/04/2022 : 19:11:17
Možda ti je najbolje direktno nazvati Tisak (firmu) i pitati njih kakva je procedura. Ili možda da probaš poslati mail jer je poziv zasigurno skup iz druge države koja nije članica EU.
https://www.tisak.hr/kontakt/
Salkan Posted - 28/04/2022 : 19:04:02
Hvala, Paka01, taj dio sa lokatorom sam već istražio i sve mi je potpuno jasno osim pitanja mogu li uopšte dići paket tamo ili ne, odnosno kakvi mi dokumenti trebaju da dokažem podatke koje sam dao pošiljaocu. Ovo je posebna prilika, ja imam kolegu koji mi transportuje robu preko granice, ali ovaj put nije u mogućnosti, a ja ne mogu da čekam. Btw. najbliži mi kiosk ispadne ustvari u Otoku, koji je 40 km od mene, biće zanimljivo putovanje, nisam bio tamo skoro 30 godina. Hvala još jednom i ako još neko ima neka drugačija iskustva, slobodno pišite. :)
Paka01 Posted - 28/04/2022 : 18:38:15
Ne znam za strane državljane, ali ne vidim zašto bi bilo drugačije nego za bilo kojeg drugog državljanina Hrvatske. Ja kad preuzimam paket na Tisku trebam pokazati osobnu kartu i to je to. Pošiljatelj bi trebao imati tvoje ime, prezime, adresu prebivališta (adresu s osobne), broj mobitela i e-mail adresu, kao i šifru kioska Tiska na koji će poslati paket.

Šifru kioska nalaziš preko ovog linka: http://lokator.tisak.hr/?authToken=tisak

Tu upišeš mjesto ili grad u kojem je kiosk na koji želiš da ti dođe paket i izbaciti će ti šifru (6-znamenkasti broj). Ili jednostavno tražiš po karti i kad nađeš, pritisneš na taj kiosk pa će ti pokazati šifru.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000