forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Borbeni anđeo Alita 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 14/06/2022 : 16:03:49
Klasik manga stripa u žanru naučne fantastike!

„BORBENI ANĐEO ALITA“ 2 na LETEĆEM STARTU po ceni od 299 dinara!



Format 13 x 19 cm
Povez Mek
Broj strana 212
Štampa Crno bela

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Aliata%202%20prelistavanje.pdf

U 26. veku Smetlište je mesto u kome svi žive u senci i od otpadaka veličanstvenog lebdećeg Zalema. Ido Daisuke popravlja oštećenog kiborga kome daje ime Alita i postaje mu poput oca. Međutim, kada se otkrije da je Alita majstor zaboravljene borilačke veštine pancerkunsta, postaje jasno da se ispod njene nežne spoljašnjosti krije smrtonosna mašina nastala tokom rata sa kolonijama na Marsu.

Alita je kiborg koji je sposoban da voli, da se bori i žrtvuje za čovečanstvo više nego oni koji su rođeni kao ljudska bića i u drugom nastavku serijala shvata da je zaljubljenost nešto protiv čega ne pomažu pesnice i borilačke veštine.

„BORBENI ANĐEO ALITA“ 2 na Letećem je startu u okviru Letnje stripomanije Čarobne knjige od srede, 15. juna, do nedelje, 19. juna 2022. u svim klubovima čitalaca Čarobne knjige u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Novom Sadu, na našem sajtu i u Striparnici „Alan Ford“ po ceni od 299 dinara. Posle Letećeg starta cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 350 dinara, a u ostalim knjižarama 450 dinara.
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jagodanbg Posted - 07/09/2022 : 16:31:32
Top, hvala. A ja svakako onda kupujem :)
Paka01 Posted - 07/09/2022 : 15:55:21
Evo me pri kraju drugog tankobona i moram priznati da se baš dobro zabavljam. Priča mi je zanimljiva i crtež mi se sviđa. Imam kod kuće prva tri tankobona pa ću ostaviti nešto duži osvrt na onom svom topicu nakon što pročitam i treći (sutra/prekosutra).
jagodanbg Posted - 07/09/2022 : 15:50:34
Kako ti se cini za sada? Meni je Berserk prva manga koju sam poceo da citam. Uzeo bih jos nesto, a ovo mi po najavama i privjuu deluje kao nesto sto bi moglo da mi se svidi.
Paka01 Posted - 07/09/2022 : 15:36:10
Uf, u ovoj sveski imamo još jednu heavy metal referencu, ali puno opskurniju nego u prvom tankobonu baš me iznenadilo kad sam vidio.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000