forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Koliko vam znači forum?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zoroasterixx Posted - 03/08/2022 : 21:14:54
Što vam predstavlja forum? Zabavu? Opuštanje? Priliku za debatiranje i razmjenu mišljenja? Ispušni ventil? Zamjenu za turske sapunice?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
RAKOSI4 Posted - 04/08/2022 : 14:59:05
Da zabolite te ako se Forum ugasi, nisam i trenutka dvojia u tvoju narcosoidnost i sebičnost.
U slučaju gašenja,šta će bit Kiky sa onim tvojim prekrasnim fotografijama sa ulaštenom ćelenkom ,da ti ih Markos isporuči u okvirima sa pozlaćenim laticama
kiky Posted - 04/08/2022 : 13:40:55
Forum je moj život - ha! ha! nikako. ma ni približno

Teško bih izdržao bez foruma - ma božesačuvaj! sve se da izdržat, a posebice ovo! (govorim kao osoba koja je toliko puta bila izbačena sa foruma, pa i na godinu dana, laganica)

Ovdje se dolazim prepirati - najbolesnija opcija. bez glasova, naravno. stvarno moraš imat teži poremećaj da ovo klikneš

Ovdje neobavezno pricam o stripovima - da, naravno. zato sam se i registrirao i priključio forumu. u najboljoj namjeri.

Ovdje poslujem/prodajem i kupujem stripove - još uvijek ne. a ne znam zašto ne? jer vidim da bi ovdje mogao, na pojedincima, okrenuti gomilu para

Ovdje dolazim iz zabave - da, točno.

Ovdje dolazim iz dosade - da, i ovo je točno.

Zaboli me da se sutra ugasi, ništa mi ne znaci - tako nekako. nešto se završi, a nešto novo onda započne. nikakav bed.

Zoroasterixx Posted - 04/08/2022 : 12:02:45
quote:
Originally posted by DK24

Forum više manje isključivo koristim za informiranje, ponajviše o novim izdanjima, a zatim za čitanje preporuka i osvrta na neke stripove koji me interesiraju i po tom pitanju je ovo jedno zaista sjajno mjesto. Ali što više vremena provodim ovdje tako lako primjećujem neke stvari koje su mi više smiješne nego tragične. Primjetim ljude koji se ponašaju poput nekakvih primadona i uvrijede se na svaku stvar pa onda pojedince koji samo traže razlog za ulaziti u svađe i rasprave ma koliko to bilo bespotrebno. Uglavnom, širok spektar ljudi koji ostavljaju dojam određene nestabilnosti haha. Ali svaka čast ovim normalnim za sve što sam saznao o stripovima, veliki sam im dužnik. Tako da nisam za ništa glasao jer jednostavno ne znam šta bi točno odabrao.



Da su ljudi iskreniji sami prema sebi, dosad bi netko i dao glas opciji "dolazim se prepirati".
Naravno, forum je primarno za stripove, ali same rasprave o stripovima su, onako, pojave se tu i tamo, dok puno više žara ima čim je riječ o prepucavanju oko moderature.
emirem Posted - 04/08/2022 : 11:58:08
quote:
Originally posted by InvisibleMan

često frizerski salon pun baba bolja opcija.


😁
Dobra fora sa klincem koji se valja po podu supermarketa i vice "hocu pilota! " 😁
Da, to opisuje onu naivnu zelju za odredjenim izdanjima da je postalo infantilno dosadno.

Vise se veselim vidjeti najavu za nesto sto nismo imali u nekoj varijanti,neki strip u koloru i kronoloski zrihtan kako spada, neki delux best of, ali nas desetak nismo oni koji utjecu na pojavu izdanja, vec prodaja istog medju onih ostalih par tisuca kupaca na kioscima u 4-5 drzava.
DzekDenijels Posted - 04/08/2022 : 11:44:37
quote:
Originally posted by wesskowaz

Zabava i opuštanje + informacije o stripovima/novitetima i raznim drugim drangulijama.


+1
Hercule Poirot Posted - 04/08/2022 : 10:23:51
Forum mi je drag iz više razloga.
sawitch Posted - 04/08/2022 : 10:23:41
Meni je forum navika. Volim da pratim topice o novitetima kod izdavaca, vidim najave, malo razbacim koju o vanstripovskim aktivnostima sa ljudima sa kojima to radim vec mnogo godina i ako me nesto interesuje tacno znam koga ovde da pitam. Da se modernizuje bio bi centralno mesto okupljanja svih stripadzija pa i instagram generacija
DK24 Posted - 04/08/2022 : 10:21:44
Forum više manje isključivo koristim za informiranje, ponajviše o novim izdanjima, a zatim za čitanje preporuka i osvrta na neke stripove koji me interesiraju i po tom pitanju je ovo jedno zaista sjajno mjesto. Ali što više vremena provodim ovdje tako lako primjećujem neke stvari koje su mi više smiješne nego tragične. Primjetim ljude koji se ponašaju poput nekakvih primadona i uvrijede se na svaku stvar pa onda pojedince koji samo traže razlog za ulaziti u svađe i rasprave ma koliko to bilo bespotrebno. Uglavnom, širok spektar ljudi koji ostavljaju dojam određene nestabilnosti haha. Ali svaka čast ovim normalnim za sve što sam saznao o stripovima, veliki sam im dužnik. Tako da nisam za ništa glasao jer jednostavno ne znam šta bi točno odabrao.
Zoroasterixx Posted - 04/08/2022 : 10:05:21
quote:
Originally posted by InvisibleMan

Svaki dan skoknem do foruma vidjeti koliko istih ljudi ne žele da Zagor izlazi. Šalim se, u biti dolazim samo pogledati najave izdavača i onda jednom tjedno trk u knjižaru ili na kiosk. Na kiosku redovno prebirem po novim izdanjima kako bih našao primjerak na kojem se nitko nije iživljavao.

Na forumu također pišem nekonstruktivne komentare i nabacujem sarkastične komentare koji osobno duboko pogađaju ljude bez smisla za humor.

Anyway, osim najava izdavača, možete ugasiti forum, jer je često frizerski salon pun baba bolja opcija.



InvisibleMan Posted - 04/08/2022 : 09:08:42
Svaki dan skoknem do foruma vidjeti koliko istih ljudi ne žele da Zagor izlazi. Šalim se, u biti dolazim samo pogledati najave izdavača i onda jednom tjedno trk u knjižaru ili na kiosk. Na kiosku redovno prebirem po novim izdanjima kako bih našao primjerak na kojem se nitko nije iživljavao.

Na forumu također pišem nekonstruktivne komentare i nabacujem sarkastične komentare koji osobno duboko pogađaju ljude bez smisla za humor.

Anyway, osim najava izdavača, možete ugasiti forum, jer je često frizerski salon pun baba bolja opcija.
teller Posted - 04/08/2022 : 09:03:49
Sve...
Od zivotnog značenja..
verab Posted - 04/08/2022 : 09:00:33
skoro sve navedeno (nisam glasao jer nema te opcije),
ali ipak na forumu sam uglavnom zbog (s godinama razlozi variraju):

- informacija (novosti iz svijeta stripa, najave izdanja, zanimljivi linkovi)
- razmišljanja nekolicine forumaša o stripu kao mediju, o njegovim elementima, autorima... (Vlaadisha, ridiculus, alexts, Mr. Bushido,...)
- preporuke, osvrti (Paka01, KuntaKinte, Izivko, Peyo...)
- analize (stinkyjev topic)
- recenzije nekolicine recezenata (Lord Vader89, Sarghan, Paka01, paro, Deers, Djole...)

last but not least
- čitanje zabavnih podjebavanja i prepucavanja pravovjernika s ostatkom svijeta. humor.

- tutini topici (ne što im sadržaj ne mogu gledati i na drugim mjestima nego zbog nevjerojatnog tutinog entuzijazma:)

- ajde, i aukcije (iako nemaju veze s forumom)

je li mogu bez foruma i svega navedenog? naravno. ali bilo bi mi žao da se ugasi, ili na bilo koji način osakati.
emirem Posted - 04/08/2022 : 00:35:28
quote:
Originally posted by tihomirduras

Od dial up veze do 5g, a tko zna što nas još čeka u budućnosti.




😁
Virtual Reality maske, udjes s njom u forum na ulazu redar Hanibal Lecter u hajdukovom dresu i u rukama tubular bells pita di ces mali, na koji topik, budi dobar i pazi sta pises. Ak napravis frku posalju te u jamu koja se zove Punisher i tamo se tuces s baniranima. Svako nosi svoj avatar na licu i plocicu sa imenom. Nema levela, nema bodova, samo sat koji odbrojava kaznu. Tko je dobar ide na uslovnu na Tuttin topik.

Uglavnom, tu sam zbog stripa i zabave.
tihomirduras Posted - 04/08/2022 : 00:10:07
Od dial up veze do 5g, a tko zna što nas još čeka u budućnosti.

Poli Posted - 04/08/2022 : 00:03:37

Ako propustis par dana ili sedmicu, tesko da ces naci neke pametne vijesti o izdanjima, sve ce se razliti u međuvremenu, ali kao zezancija, razgovori, informacije, pa i druzenje, i dalje je super, sve Vardara pa do Triglava.


tinton Posted - 03/08/2022 : 23:40:14
Sve od navadenog je točno u mom slučaju.
Jeidno ne prodajem i ne kupujem stripove, ali i to bi se moglo promijeniti.
wesskowaz Posted - 03/08/2022 : 23:39:58
Zabava i opuštanje + informacije o stripovima/novitetima i raznim drugim drangulijama.
Zoroasterixx Posted - 03/08/2022 : 23:10:12
quote:
Originally posted by Cromwell

Budući da svakodnevno dolazim pročitati tuđa mišljenja najbliži sam drugoj opciji.
I mislim da nema toliko zle krvi, ipak je ovo samo forum i razmišljanja su svakakva. Naravno da ima ljudi koji ekstermno naginju suprotnim stranama ali to je normalno i uglavnom zanimljivo. Ne mora baš sve u životu biti cvijeće. Pizdarija je jedino samoljublje i nepravda koji generiraju kaotičnost koja pak posljedično prestaje biti zabavna i metastazira u prevelik teret.



Ima zle krvi, možda ne kod većine, ali kod glasne manjine da.
supermark Posted - 03/08/2022 : 23:08:07
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Forum je teže sranje. Toliko zle krvi i uvlačenja samo jednom LL izdavaču teško je gdje vidjeti i imati želuca. Od doslovce neki 5 forumaša. Rektalni alpinizam na max i pljuvanje po onima koji to vide. Od nekih prosječno 30-ak i manje aktivnih uglavnom jednih te istih membera toliko sranja je tesko gdje naci. LL na kraju krajeva ima i svoj forum koji me uopće ne zanima. Sve se svodi na argumente taj jedan izdavac je ultra kvalitetan, povoljne cijene..., a svi kojima to ide na kurac pa se pocnu zajebavati budu proglaseni hejterima, ljubomornima bla bla. Lolčina. Plus moderatori sankcioniraju ove s pozitivnom kritikom i one pametnije, a rektalne apliniste podrzavajau.
Tako da kad se uzme sve ovo u obzir a sto se ponavlja svaki dan, forum je sranje.
Jedino za sto vrijedi forum je da se bude u toku s novim izdanjima SVIH izdavaca.



Uf, malo si ga pretjerao
don_draper Posted - 03/08/2022 : 23:01:55
Malo kreativniji odgovor
Najblize sam 4.opciji
Ali inicijalno sam dosao ovdje kako bih vidio preporuke i misljenja za prijasnja izdanja. Nakon toga sam skuzio da se ovdje saznaju najave i planovi za izdavanje ranije negoli preko "sluzbenih" kanala
Poslije toga je dosla zelja da i ja kazem rijec-dvije o nekim stripovima
Naravno, prosirilo se to i na sport, film/TV i knjige
Sad je jednostavno forum navika postao i meni drago mjesto za izraziti svoje te cuti tude misljenje oko gore navedenih stvari
Cromwell Posted - 03/08/2022 : 22:44:30
Budući da svakodnevno dolazim pročitati tuđa mišljenja najbliži sam drugoj opciji.
I mislim da nema toliko zle krvi, ipak je ovo samo forum i razmišljanja su svakakva. Naravno da ima ljudi koji ekstermno naginju suprotnim stranama ali to je normalno i uglavnom zanimljivo. Ne mora baš sve u životu biti cvijeće. Pizdarija je jedino samoljublje i nepravda koji generiraju kaotičnost koja pak posljedično prestaje biti zabavna i metastazira u prevelik teret.
petarStripovi10 Posted - 03/08/2022 : 22:26:33
Forum je teže sranje. Toliko zle krvi i uvlačenja samo jednom LL izdavaču teško je gdje vidjeti i imati želuca. Od doslovce neki 5 forumaša. Rektalni alpinizam na max i pljuvanje po onima koji to vide. Od nekih prosječno 30-ak i manje aktivnih uglavnom jednih te istih membera toliko sranja je tesko gdje naci. LL na kraju krajeva ima i svoj forum koji me uopće ne zanima. Sve se svodi na argumente taj jedan izdavac je ultra kvalitetan, povoljne cijene..., a svi kojima to ide na kurac pa se pocnu zajebavati budu proglaseni hejterima, ljubomornima bla bla. Lolčina. Plus moderatori sankcioniraju ove s pozitivnom kritikom i one pametnije, a rektalne apliniste podrzavajau.
Tako da kad se uzme sve ovo u obzir a sto se ponavlja svaki dan, forum je sranje.
Jedino za sto vrijedi forum je da se bude u toku s novim izdanjima SVIH izdavaca.
zeljko Posted - 03/08/2022 : 22:20:53
Zezancija i navika
supermark Posted - 03/08/2022 : 22:10:29
Teško za izabrati jedan od ponuđenih odgovora jer nisu međusobno isključivi
Combatrock Posted - 03/08/2022 : 21:52:45
Ok je forum.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000