forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mladi Tex Willer Strip agent

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 13/06/2023 : 18:53:41

Vrsta građe serijska publikacija
Ključni naslov Mladi Tex Willer
Naslov Mladi Tex Willer.
Impresum Zagreb : Strip-agent, 2023- .
Izlaženje Dvomjesečno.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
udarnik007 Posted - 08/07/2023 : 15:39:21
quote:
Originally posted by Poli


Ne znam ali meni ovaj mladi Tex bas pase, barem ono sto sam do sada procitao (prvih 9 LL knjiga).






Istog smo mišljenja. Poneke priče imaju možda malo
previše teksta za moj ukus ali, sve u svemu, jako dobar
serijal. Bar za sada.
Poli Posted - 08/07/2023 : 15:35:03

Ne znam ali meni ovaj mladi Tex bas pase, barem ono sto sam do sada procitao (prvih 9 LL knjiga).


ivanl Posted - 08/07/2023 : 15:24:31
quote:
Originally posted by jaki

Super.
To znači 12 talijanskih brojeva u godini dana.
Nadam se da će biti jednog dana i Tex Willer specijal🙂



Nece. Samo Giganti!
jaki Posted - 08/07/2023 : 15:16:38
Super.
To znači 12 talijanskih brojeva u godini dana.
Nadam se da će biti jednog dana i Tex Willer specijal🙂
Paka01 Posted - 08/07/2023 : 14:54:38
Aha... Hm, ma idalje mi je to čisto okej cijena.
delboj Posted - 08/07/2023 : 14:52:50
quote:
Originally posted by Paka01

2 broja po 96 stranica? Ili koliko već ima regularni Bonelli, zaboravija sam.


Ne, ovi su po 64.
Paka01 Posted - 08/07/2023 : 14:49:56
2 broja po 96 stranica? Ili koliko već ima regularni Bonelli, zaboravija sam.
Renky Posted - 08/07/2023 : 14:46:58
quote:
Originally posted by jaki

Baš me zanima hoće li koštati 20 kuna kao što su bile one Zagorove Darkwoodske priče?
Tako bi prva priča (4 broja)koštala isto kao i VČ LMS.
Budala,ne gledam sliku gori...
30 kuna je preskupo za 1 talijanski broj.
Nadam se da su unutra 2 broja.




Ako misliš na mlađahnog Texa... 2 u 1.
jaki Posted - 08/07/2023 : 14:05:50
Baš me zanima hoće li koštati 20 kuna kao što su bile one Zagorove Darkwoodske priče?
Tako bi prva priča (4 broja)koštala isto kao i VČ LMS.
Budala,ne gledam sliku gori...
30 kuna je preskupo za 1 talijanski broj.
Nadam se da su unutra 2 broja.
Cromwell Posted - 08/07/2023 : 11:21:35
quote:
Originally posted by Deers

Da, ni mene. Stari Tex mi je OK ali ako nisam raspoložen bacio bih ga kroz prozor. Da li je ovo drukčije ili samo za okorjele fanove, baš me zanima.


Hmm ne bih rekao da je ovo nešto toliko bitno drukčije od standardnog Texa. Ako te Tex zna naživcirati zbog napuhanog stava i nepogrešivosti ovdje toga ima još u većoj mjeri iako zna fejlati i češće dobiti po zubima nego u redovnom serijalu. Ipak, kao što sam već gore napisao - od Dezertera pa nadalje je to creme de la creme Bonellija i premda sam ih većinu pročitao prošle godine toliko su mi dobri i prigodni za ljeto da bih ih mogao ponoviti ODMAH unatoč tome što uvijek ima drugih i novih stvari na listi za čitanje. Znači itekako valja.
jasa Posted - 08/07/2023 : 11:03:02
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Space Marine

Htio sam ovo započeti, SA je uletio baš u pravo vrijeme. Imam velika očekivanja.


Uzeo sam onaj prvi broj od VČ, 4 u 1. Vidim da je najavljen i drugi. Za mene nije baš u pravo vrijeme.

I ja sam uzeo i super je i izdanje, ali smeta mi taj A4 za Bonellija tako da cu preci na ovo.
Golub Posted - 08/07/2023 : 10:33:11
Mladog Texa nisam čitao ranije; ono što sam vidio po internetu izgledalo mi je uredno, a zanimaju me i kako izgledaju ove aktualnije Texove priče — sumnjam da se to nešto razlikuje od klasičnih postavki serijala, ali uvijek je zanimljivije čitati ono što je malo i aktualnije. Ne mogu reći da očekujem nešto posebno, ali hajde, možda sam oprezno optimističan što se ovoga tiče. :)
Kupujem svakako, ako ništa, radi podrške.
delboj Posted - 08/07/2023 : 09:20:53
quote:
Originally posted by Space Marine

Htio sam ovo započeti, SA je uletio baš u pravo vrijeme. Imam velika očekivanja.


Uzeo sam onaj prvi broj od VČ, 4 u 1. Vidim da je najavljen i drugi. Za mene nije baš u pravo vrijeme.
ivanl Posted - 08/07/2023 : 09:17:26
Za one koji ovo jos nisu citali: serijal je iznenadujuce dobar, poglavito usporedivsi ga sa starim dosadnim i demode Texom. Zapravo, kao i da nije Tex, moglo bi ga se promatrati i kao novog junaka. Price su pitke i lako ih se iscitava. (Koncept kod LLa je po pet-sest prica istog crtaca)
Sa crtacima je vec druga stvar. Del Vecchio i Rubini su, ajd da kazem okej. I samo okej. Gaza. Brindisi, moj omiljeni crtac takoder je 'nanjusio' da ne treba biti na visini svog osobnog visokog standarda pa tako i radi. De Angelis, taj nekad velicanstveni crtac, je ovde, recimo najgori. Uopce ne slici ni djelicu svog negdasnjeg stila.
jaki Posted - 08/07/2023 : 03:50:22
Nije ni sjena starom dobrom Texu.
Crtači su odlični ali priče...
Space Marine Posted - 08/07/2023 : 00:25:21
Htio sam ovo započeti, SA je uletio baš u pravo vrijeme. Imam velika očekivanja.
john connor Posted - 07/07/2023 : 22:35:33
Ovo je drugacije, kao i da nije Teks, moze se gledati i kao novi junak. Prica je vise nego dobra, a i crtez, za boneli standarde vise nego dobro.

Dizajn je odlican, zbog formata drzim se VCa.
Deers Posted - 07/07/2023 : 22:29:57
Da, ni mene. Stari Tex mi je OK ali ako nisam raspoložen bacio bih ga kroz prozor. Da li je ovo drukčije ili samo za okorjele fanove, baš me zanima.
Paka01 Posted - 07/07/2023 : 22:21:34
Ovo ću eventualno uzet prvih par brojeva da vidim na šta liči, mada me ne privlači previše.
Sarghan Posted - 07/07/2023 : 22:07:31
jaki Posted - 14/06/2023 : 21:35:58
Nije bitno je li hc ili sc kad je tiraž premalen.
Čemu vodi?
Pa valjda novoj turi za godinu,dvi...
Anto_123 Posted - 14/06/2023 : 20:32:39
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by cronos six

Ovo su sjajne vesti!A opet pitam se....Ne postoje vise zadržavanje prava na mladog Texa ili dragoneraitd..od recimo libellusa..Godinama je bilo zabranjeno da dva izdavaoca iz iste drzave izdaju isti serijal...Zato mi i zao Pergam sto je puko


Van Gogh i ludens godinama izdaju malog rendžera...
Libelus i strip agent godinama već izdaju Tex kolor specijale, tako da očito može i vjerojatno postoji dogovor..


Nema dogovora.
Dobiješ ono šta ti vlasnik želi prodati.


Van Gogh bi uskoro mogao izdavati samo za osobne potrebe s obzirom da im je cijena već na čini mi se 9 eura SC izdanje i to nerijetko od 80-90 str. neki izdavači nemaju mjeru u određivanju cijena.Naravno netko će reči , pa tko te sili da uzimaš.Da nitko...ali čemu onda sve to vodi.
jaki Posted - 14/06/2023 : 12:41:24
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by velka031

Konačno Dragonero i mladi Tex u kiosk varijanti, pohvale izdavaču, nadam se samo da će prodaja opravdati ovo :)



Tako je. Baš me zanima format Dragonera...


21x15 cm😁
jaki Posted - 14/06/2023 : 12:40:54
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by cronos six

Ovo su sjajne vesti!A opet pitam se....Ne postoje vise zadržavanje prava na mladog Texa ili dragoneraitd..od recimo libellusa..Godinama je bilo zabranjeno da dva izdavaoca iz iste drzave izdaju isti serijal...Zato mi i zao Pergam sto je puko


Van Gogh i ludens godinama izdaju malog rendžera...
Libelus i strip agent godinama već izdaju Tex kolor specijale, tako da očito može i vjerojatno postoji dogovor..


Nema dogovora.
Dobiješ ono šta ti vlasnik želi prodati.
Hercule Poirot Posted - 14/06/2023 : 12:36:35
quote:
Originally posted by velka031

Konačno Dragonero i mladi Tex u kiosk varijanti, pohvale izdavaču, nadam se samo da će prodaja opravdati ovo :)



Tako je. Baš me zanima format Dragonera...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000