forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 358 - Zmajevi gusari

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 15/11/2023 : 20:44:33
Čiko se ide šišati.



Scenarij: Burattini
Crtež: Ferri

Broj Slobodne 15.
Broj u Italiji 351.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
delboj Posted - 23/11/2023 : 15:16:19
quote:
Originally posted by gogs.321

Na kioscima.


Sad sam ovo uzeo na kiosku, rekoše da je juče stiglo. Znači da i dalje kasni samo 5 dana u odnosu na Hrvatsku.
peropero Posted - 19/11/2023 : 23:05:58
quote:
Originally posted by Anto_123

Uf toliko je toga na kioscima i sa drugih mjesta što kupujem pa se tako dobrim pričama nemam vremena vratiti a trebao bih.Sjećam se one balavice da je rekla da ona bolje govori AHHHIYYYYYAKK od tog klinje.Evo čitao jednom ali to je ostalo u sjećanju, dok ovi neki novi već nakon mjesec dana nestaju iz sjećanja , kao da ih nisam niti čitao



Možda ih treba pustiti da odleže.
Anto_123 Posted - 19/11/2023 : 21:04:38
Uf toliko je toga na kioscima i sa drugih mjesta što kupujem pa se tako dobrim pričama nemam vremena vratiti a trebao bih.Sjećam se one balavice da je rekla da ona bolje govori AHHHIYYYYYAKK od tog klinje.Evo čitao jednom ali to je ostalo u sjećanju, dok ovi neki novi već nakon mjesec dana nestaju iz sjećanja , kao da ih nisam niti čitao
peropero Posted - 18/11/2023 : 20:19:55
quote:
Originally posted by Anto_123

quote:
Originally posted by peropero

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

Super...
Drago mi to razdoblje Zagora..



Kako ne, nakon ove priče se prvi put vraća Nat Murdo, čini mi se... I to je opasno dobra priča.



Boselli i Della Monica. Nat Murdo privremeno gine a Zagor dobija nasljednika na zapadnoj obali.


Misliš na onog malog klinju..



Da. Onog što kasnije stasa u Crnog orla u istoimenom Maxiu.
Anto_123 Posted - 18/11/2023 : 12:41:23
quote:
Originally posted by peropero

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

Super...
Drago mi to razdoblje Zagora..



Kako ne, nakon ove priče se prvi put vraća Nat Murdo, čini mi se... I to je opasno dobra priča.



Boselli i Della Monica. Nat Murdo privremeno gine a Zagor dobija nasljednika na zapadnoj obali.


Misliš na onog malog klinju..
peropero Posted - 18/11/2023 : 06:32:22
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

Super...
Drago mi to razdoblje Zagora..



Kako ne, nakon ove priče se prvi put vraća Nat Murdo, čini mi se... I to je opasno dobra priča.



Boselli i Della Monica. Nat Murdo privremeno gine a Zagor dobija nasljednika na zapadnoj obali.
velka031 Posted - 17/11/2023 : 23:03:47
quote:
Originally posted by teller

Super...
Drago mi to razdoblje Zagora..



Kako ne, nakon ove priče se prvi put vraća Nat Murdo, čini mi se... I to je opasno dobra priča.
teller Posted - 17/11/2023 : 19:58:57
Super...
Drago mi to razdoblje Zagora..
Hercule Poirot Posted - 17/11/2023 : 07:17:14
Odlično.
gogs.321 Posted - 17/11/2023 : 07:11:03
Na kioscima.
murdo Posted - 16/11/2023 : 23:14:32
Dobra je priča, a tako je originalna da sam je nedavno pročitao u Zagor originalu.. bijelo more čini mi se. Priča je bar proširena i poboljšana, a ne kao newfoundland za koji je bure iskidao nekoliko bosellijevih Zagora i spojio ih u jednu priču, bez da je puno toga promijenio, barem na početku, mislim da nisam uspio pročitat do kraja. Valjda je to njegov hommage Boselliju.
Anto_123 Posted - 16/11/2023 : 19:55:04
Meni više fale stari crtači nego li priče, mislim da bi neke od spomenutih kao loše bile puno bolje u izvedbama Franka D. I Ferrija i još nekih drugih iz davnih vremena....Bignoti, Marcela , dobro on se kratko pojavio na Zagoru ali bio je strašan crtač.
Curunir Posted - 16/11/2023 : 18:58:04
Pa spada u "toliko je loš da je dobar".
Nedavno odgledao Batmana iz 1966. i nisam mogao vjerovati.
Neprestan smijeh zajamčen.
Kako onda takvo nešto nazvati lošim kad ti smijehom produžuje život?
Živio Bačvanko, kralj SBE-ova treša.
igor 12 Posted - 16/11/2023 : 18:23:44
hihihihi sad će ispast da bure i nije toliko loš.
going going Posted - 16/11/2023 : 18:18:42
quote:
Originally posted by igor 12

Meni je Usijana stijena guilty pleasure, toliko je retardirana da ju ne mogu zamrzit. Debilana ali koju mogu čitati, evo, baš sam ju neki dan ponovio i uživao sam ko mali praščić u blatu koliko mi je dobra. Ah, taj guilty pleasure. A njegovi Hellingeni? Ubij bože.



Tako je meni za Faraonovu sjenu. To je toliko neverovatni trash da je zabavno za citanje koliko je trash. Potpuno ludilo.
igor 12 Posted - 16/11/2023 : 18:11:20
Meni je Usijana stijena guilty pleasure, toliko je retardirana da ju ne mogu zamrzit. Debilana ali koju mogu čitati, evo, baš sam ju neki dan ponovio i uživao sam ko mali praščić u blatu koliko mi je dobra. Ah, taj guilty pleasure. A njegovi Hellingeni? Ubij bože.
teller Posted - 16/11/2023 : 18:07:01
Helingen je ok!
going going Posted - 16/11/2023 : 18:03:26
U pravu su Igor i prop_ovednik. Poslednje tri solidne Buratinijeve price su Očajnička utrka, Monstrum iz Filadelfije i Njufaundlend. Sve ostalo je bas uzas, uzas. Ne znam sta je gore da li Helingenovo vaskrsnuce ili zajednicka epizoda Tandermena i leteceg manijaka Markusa.
Tonka24 Posted - 16/11/2023 : 15:13:59
Najbolji period Zagora. Tamo od Lova na Vuka pa do kraja Slobodne Dalmacije.
prop_ovednik Posted - 16/11/2023 : 11:45:05
Problem je što bi se moglo argumenitrati kako ovo što Bure u zadnje vrime piše spada u ponajgore priče Zagora ikad...
Evo, malo gledam, pa kad stanem na "Očajnička utrka" (što Igor spomene kao zadnjeg dobrog Bureta), od tada imamo (samo Burratinijeva djela):

Hellingenovo uskrsnuće - užas
Čudovište iz Philadelphije - kratko, aj, nije preloše
Sjena faraona- užas
Ubojice iz svemira - ajme
Newoundland - solidno
Crommov glasnik - ok
Pipci - ajme
Thunderman i Crveni Marcus - užas
Monument Valley - okej
Crommovi sluge - ajme
Hellingen i učenici - užas užasa
Mutantova kći - užas
Vodeno biće - užas

teller Posted - 16/11/2023 : 11:29:30
quote:
Originally posted by logo111

Ima Burattini puno više dobrih trenutaka nego to možda sad vidimo.

Nedavno smo tako ovdje popljuvali i jednu epizodu kao što je "Monument Valley" koju su stvorili dvojac Burattini i Kerac.
Samo za primjer zbog pristupa "na prvu" i površnosti mnogi nisu vidjeli i dalje ne vide vrijednost tog rada. Sve one zgodne reference. Sve one skrivene Burattinijeve inspiracije određenim likovima u stripu kojem je Kerac dao poseban "touch" svoji crtežom. Odlična epizoda Zagora.

Pa ni ovi "Zmajevi gusari" kad su izašli nisu bili "nešto". Očito je da za sve Zagorove epizode vrijedi pravilo da su "bolje kad malo odstoje".



uz potpis!
logo111 Posted - 16/11/2023 : 10:18:05
Ima Burattini puno više dobrih trenutaka nego to možda sad vidimo.

Nedavno smo tako ovdje popljuvali i jednu epizodu kao što je "Monument Valley" koju su stvorili dvojac Burattini i Kerac.
Samo za primjer zbog pristupa "na prvu" i površnosti mnogi nisu vidjeli i dalje ne vide vrijednost tog rada. Sve one zgodne reference. Sve one skrivene Burattinijeve inspiracije određenim likovima u stripu kojem je Kerac dao poseban "touch" svoji crtežom. Odlična epizoda Zagora.

Pa ni ovi "Zmajevi gusari" kad su izašli nisu bili "nešto". Očito je da za sve Zagorove epizode vrijedi pravilo da su "bolje kad malo odstoje".
igor 12 Posted - 16/11/2023 : 07:31:06
Zadnje što je Burattini odlično napisao je Očajnička utrka, a to je bilo prije osam godina. Vrhunski što je napisao je Močvara robijaša, a to je bilo prije osamnaest ljeta.
kasper Posted - 16/11/2023 : 03:48:10
hm, moj prvi sd zg, neka daleka vremena
teller Posted - 16/11/2023 : 03:37:57
Tu je Bure vrhunski... a i danas dobar...
Tu je Ferri na naslovnici razturio..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000