forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Cat Claw #4 Izasla iz stampe!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
cat claw Posted - 28/09/2009 : 02:52:12
Izasla iz stampe 14. oktobra.Dakle, stigla je do bg sajma.
Generalije: sve isto kao i prethodnih osam albuma, osim sadrzaja naravno...

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
cat claw Posted - 17/11/2009 : 09:42:43
Nije bilo autocenzure, ali je bilo cenzure i objektivno (zbog rucnog upisivanja) malo prostora za tekst. Kod reizdanja sam dobio priliku da ispravim te krive Drine, ali i da malo osavremenim dijaloge posto je jezik osamdesetih prilicno razlicit od ovog kojim se danas govori. Takodje su i neki zastareli omazi malo osavremenjeni (Tarja Turunen, npr) sto je nekome OK a nekome nije. Nezgodno je sto se sve to morati da se menja u nekom kasnijem reprintu kroz dvadesetak godina
Losa hronologija u Eksu (jedna epizoda cak i fali) je posledica nemarnog odnosa tadasnjih urednika u DeNo. Njima je bio vazan broj strana da popune broj, a sadrzaj nisu ni gledali. Ja sam u odnosu na Spajdermena cak jako dobro prosao. Spajdija su iskasapili za rubriku Verovali ili ne
angeliczg Posted - 17/11/2009 : 09:12:02
malo sam uspoređivao originalne EKS ALMANAH Kate sa friškim album reizdanjima
prilično si puno mijenjao tesktove u oblačićima - no nekad su neke fore i nestale, a pojavile se nove
može li mali komentar na to? da li je to onda bilo rađeno brzo pa nisi stigao ili je to bila svojevrsna autocenzura pa sad napokon može biti kako je trebalo?
također molim komentar na kronološki pogrešno objavljenu epizodu DVE MAČKE ZA BETLBOLA - kako je to bilo objašnjeno tebi kao autoru? (fala Bogu, pišu im na svakoj stranici brojevi epizode)
hvala
POLOMAC Posted - 11/11/2009 : 19:29:57
Ona me i navela da krenem u gym.
Valjda sam pomislio da jedino tako mogu da joj budem partner.
Ha,ha,ha..
Hehe,sad malo ozbiljno, kada analiziram taj period,stvarno je to
imalo uticaja da se ozbiljnije posvetim bildovanju.
Cat,Zagor,Marvelovi junaci.
Strip je vazda i na razne nacine bio sjajna edukacija.
cat claw Posted - 10/11/2009 : 23:25:24
Stvarno, sto se ne bi malo maskirao *napravio od prashka irokez frizuru, ofarbao dijagnalno desnu stranu glave crveno*, stavio naocare terminatorke i par metal narukvica i postavio sliku?
cat claw Posted - 10/11/2009 : 23:20:28
Vidim da si rezervisao ulogu Ketminatora za sebe
POLOMAC Posted - 10/11/2009 : 21:54:38
Pa znas kako..sada kada je pogledam iznova..i sa ovih mojih 38..
Opet ce ona u moju sobu[naravno u kolekciju,ha,ha,ha..]
Bez sale,izmedju ostalog sjajnog ,Banov najbolji strip.
cat claw Posted - 10/11/2009 : 21:48:15
Drago mi je da ti je Kata ulepsala detinjstvo
POLOMAC Posted - 10/11/2009 : 20:04:34
Jbt,ja sam rastao[ha,ha,ha] na ovom sjajnom stripu..i jos usput izdavale ga
Decje Novine[a ja iz G.MILANOVCA],pa mi je strip bio dostupan vazda.
Ehh,[sad ono cuveno,ali zaista]--kakvu sam kolekciju IMAO.
Bree,ta zena mi bila bas draga..Bane covece,bree dobra riba CAT...
POZZZ
Renky Posted - 31/10/2009 : 00:40:57
Hi hi hi
cat claw Posted - 31/10/2009 : 00:01:28
Kobra vs Cat Claw je bio crossover specijalno crtan za Yu strip godisnjak i imao je kraj netipican za svoje maticne serijale - sa Joan Jett i svim Banetovim junacima koji su ''izvisili'' zbog Kate i Kobre. Kao takav ne bi mogao biti deo ove kolekcije osim kao neki dodatak. Medjutim, da bi Amerikanci imali sto vise materijala (neki bi rekli da bi Bane zaradio sto vise para), tri zadnje strane su izbacene i nacrtane su nove tri koje su poveznica sa epizodama o Ninji Deathbringeru. Kao sto Renky rece, pitam se gde je sve to cuo, Kata je bila pala u nesvest kada je dobila po...khm...nosu od Ninje, i taj crossover je iskoriscen za njen kosmarni san.
A Dolores The War Queen je jedna od Banetovih fatalnih crnki (Ljilja, Extremity, Marquise de Noir, Marina Magnum...). Prvi put se pojavila u sedmoj epizodi Kobre i odmah zaginula u zapaljenom tenku. To je dalo priliku Banetu da je smesti u gore pomenuti crossover kao mali omaz majci Gvozdene Pesnice (maska i kung fu skills).
Kata je posle pozajmila onaj jebozovni kostim bas od nje. Dotle je nosila neki glupi cvecarski bikini. Pravo je cudo sta se tada smatralo za ''sexy''... Srecom, spot Duran Durancica Girls on Film nam je otvorio oci.

Renky Posted - 30/10/2009 : 18:02:27
Da, Kata se budi iz košmara pa radnja sa Kobrom i "Ratnom kraljicom" ispada kao san. Ma uklopit će to Bane nekako.
bisley Posted - 30/10/2009 : 17:30:27
Ta epizoda je izišla u Profilu-majstori jugoslavenskog stripa - br.4. Mislim da je priča ista do 17. str., a onda se veže uz tekuću priču. Mislim da bi to trebalo biti sada u četvorki ili u narednom albumu. Pitanje za Banu: Tko je u stvari Dolores?
Renky Posted - 30/10/2009 : 09:35:45
Bilo bi glupo da baš ta verzija upadne, poznajući Baneta, ni neće. To u stvari nije posebna epizoda nego malo prepravljeni, docrtani, dio regularne epizode specijalno za godišnjak... ako se ne varam. Možda objaviti kao dodatak u albumu.
kapetan Posted - 30/10/2009 : 09:07:49
Sjećam se da mi je prvi susret sa Cat Claw bio u Yu-stripu godišnjaku (mislim za '82. godinu) u epizodi Kobra protiv Cat Claw i bio sam oduševljen. Ima li šanse da i taj strip upadne negdje među ove integrale Cat Claw?
cat claw Posted - 29/10/2009 : 20:44:27
Sve u svoje vreme
bisley Posted - 29/10/2009 : 19:33:44
...a nekad se Yu-strip čekao zbog Kobre, Eks zbog Keti i Zabavnik zbog Bleka ...
cat claw Posted - 29/10/2009 : 15:50:26
quote:
Originally posted by alenuk

Interesa radi...koliko je epizoda ket klou izaslo u totalu..
zanima me i cime se bane bavi ovih dana...

dal je oso u penziju jer mu se ruka trese.::-).ili se pojavi nesto tu i tamo..
meni je recimo njegov strip Kobra bio zakon..ko zna mozda ima i to negdje da se nabavi..pozdrav



Kate je uradjeno u kolicini za 11 albuma. Do sada je izaslo 8.
Radi sve i svasta za suprugu i dva studenta.
Ima jos 15 godina do penzije na uzas svih koji smatraju da mu se ruka oduvek tresla.
S vremena na vreme desi mu se i da nesto nacrta (ZZCP #10)...
Kobra je na stend baju, posto je izdavastvo na baj pasu...
alenuk Posted - 29/10/2009 : 15:12:02
Interesa radi...koliko je epizoda ket klou izaslo u totalu..
zanima me i cime se bane bavi ovih dana...

dal je oso u penziju jer mu se ruka trese.::-).ili se pojavi nesto tu i tamo..
meni je recimo njegov strip Kobra bio zakon..ko zna mozda ima i to negdje da se nabavi..pozdrav
cat claw Posted - 28/10/2009 : 21:37:26
Moci ce svakako. Darkvud i Alan Ford su ekskluzivne knjizare gde se Kata prodaje.
alenuk Posted - 28/10/2009 : 13:32:02
quote:
Originally posted by alenuk

mora se priznati da je Cat Clow macka i po !
Svojevremeno kad sam bio mulac kupovao sam Eks Almanah samo radi Spajder Mena,al kada se je pojavila Macka..reko sam ,ovo je strip a ne spider man:-)
Humor,Akcija,Lagana Erotika:-)..i super nacrtan strip..kuus vise?

Nadam se da ce ovo imat da se kupi u DARKVUD -zeleni venac .kada budem u Bg krajem januara.
Pozdrav s zapada!

globinjo Posted - 27/10/2009 : 14:08:56
quote:
Originally posted by cat claw

Od sutra, utorak, sam na sajmu u bg, na standu Marketprinta. Bicu tamo svaki dan izuzev cetvrtka od 11 pre podne do 19 uvece.
Cena Kate ce biti 700 din, i pored #4 bice i svih ostalih brojeva osim #10 (Cathattan). Desetka ce se prodavati samo po narudzbi kao deo kompleta.
Pozdrav svima, vidimo se na sajmu.


bane,poslah ti mail...jesi ga dobio?
cat claw Posted - 26/10/2009 : 21:17:51
Od sutra, utorak, sam na sajmu u bg, na standu Marketprinta. Bicu tamo svaki dan izuzev cetvrtka od 11 pre podne do 19 uvece.
Cena Kate ce biti 700 din, i pored #4 bice i svih ostalih brojeva osim #10 (Cathattan). Desetka ce se prodavati samo po narudzbi kao deo kompleta.
Pozdrav svima, vidimo se na sajmu.
il cattivo Posted - 15/10/2009 : 13:04:42
To ih je Tarantino kod tebe našao?
A sad mi je sve jasno.

A za prst...vidiš kako je sada uglađen...ne grebe
cat claw Posted - 15/10/2009 : 09:05:55
Jes vala... Kompletne diskografije u flac i mp3 320 formatu. I da ne bude zabune, to su backapi mojih originala

globinjo Posted - 15/10/2009 : 04:35:35
quote:
Originally posted by cat claw









hebeš cat claw,meni je bolje ovo iza albuma

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000