forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nasljednik kralja Ferria

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
wintersnake Posted - 17/11/2009 : 12:36:29
Nazalost kad-tad cemo morat vidjet zagora (ako se dotad ne ugasi) sa drugim crtace naslovnica,pa me zanima tko bi po vasem misljenju bio dostojan zamjeniti Ferria!?!?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
PijaniPatak Posted - 17/09/2012 : 11:39:37
quote:
Originally posted by King Warrior

Pogledao sam malo SCLS stranicu.
Vidim razne pollove, kao prvo tu ucestvuje nekoliko desetina clanova, ako uopste, nisu oni nikakvo mjerilo za bilo sta.
Ako cemo po tome da gledamo, onda ce Laurenti biti Ferrijev nasljednik.
U pollovima on pobjedjuje kao najomiljeniji crtac:

To jos nije najbolji dokaz neukusa te nekolicine forumasa, evo na primjer na pitanje koja je najbolje prica gdje se pojavljuju Fishleg i Golden Baby, Nocna mora na moru je ispred Nestalog istrazivaca :


Najbolja Hellinegnova epizoda, Nulti cas i Svemirska tamnica ispred Demona ludila:


Ponavljam, nekolicina italijanskih clanova foruma nisu sigurno mjerilo ukusa vecine italijanske publike.
Ovdje glasa u najboljem slucaju nekoliko desetina ljudi, Zagorova publika u Italiji se sastoji od nekoliko desetina hiljada stripofila.




I ovde na nasim pollovima bude svasta, greska je bilo sta zakljucivati na osnovu svakog zivog forumasa koji se nalazi na SCLS, od 7 i 77 godina.
Mnogo vise se treba obazirati na ljude koji sa zg staffom ispijaju kafice, tipa Marco Grasso, Giuseppe Reina, Silvia Gasperini i mnogi drugi zg fanovi (ova dvojica su i vise od toga) ciji komentari uvek budu pozitivno primljeni (otprilike kao sto se ja oslanjam ovde na misljenje nekolicine forumasa, dok neke druge malo manje)

legaz Posted - 17/09/2012 : 07:10:26
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by PijaniPatak

na italijanskim stranicama, sto forumima sto blogovima ili stranicama na fb. U pitanju su reakcije fanova na gig2 i Vernijevu naslovnicu za "Vesticu i druge price". kao i slatkoslovlje autora pri obicnom spominjanju njegovog imena. It. fanovi to prizeljkuju, SBE ga hvali na sva zvona i trpa gde stigne, a veoma se oslanjaju na misljenja u ZTN i SCLS forumima, i, realno, stil mu je ferrijevski.

Plus Bure ga uvijek koristi da mu crta priče s Mortimerom i u povratku Rendela tako da je on taj Pokemon.



Lično voleo bih promene, Verni mi je drag ali sam više za Nucija. Ili neko drugi ko će uneti svežine.
bjelolasica Posted - 16/09/2012 : 13:46:31
quote:
Originally posted by PijaniPatak

na italijanskim stranicama, sto forumima sto blogovima ili stranicama na fb. U pitanju su reakcije fanova na gig2 i Vernijevu naslovnicu za "Vesticu i druge price". kao i slatkoslovlje autora pri obicnom spominjanju njegovog imena. It. fanovi to prizeljkuju, SBE ga hvali na sva zvona i trpa gde stigne, a veoma se oslanjaju na misljenja u ZTN i SCLS forumima, i, realno, stil mu je ferrijevski.

Plus Bure ga uvijek koristi da mu crta priče s Mortimerom i u povratku Rendela tako da je on taj Pokemon.
going going Posted - 16/09/2012 : 13:34:49
Posto sam vido kako glasaju Italijani, eavo kako ja glasam

Maxi ili specijal : MAXI

Najbolji vampir:

1 Teskoba,
2 Povratak Vampira
3 VAmpir

NAjbolji Hellingen:

1 Vecna Magija
2 Demoni Ludila
3 Nulti cas
4 Zelezno cudiviste

Najbolja FIshleg epiozda:

1 Ocean
2 Carev pecat
3 Nestali istrazivac

Najbolji Zagorov crtac: Ferri

Najbolji koji bi mogao da crta naslovnice: Nuccio ili Verni.

OVo je samo moje misljenje
King Warrior Posted - 16/09/2012 : 13:22:31
Pogledao sam malo SCLS stranicu.
Vidim razne pollove, kao prvo tu ucestvuje nekoliko desetina clanova, ako uopste, nisu oni nikakvo mjerilo za bilo sta.
Ako cemo po tome da gledamo, onda ce Laurenti biti Ferrijev nasljednik.
U pollovima on pobjedjuje kao najomiljeniji crtac:



To jos nije najbolji dokaz neukusa te nekolicine forumasa, evo na primjer na pitanje koja je najbolje prica gdje se pojavljuju Fishleg i Golden Baby, Nocna mora na moru je ispred Nestalog istrazivaca :


Najbolja Hellinegnova epizoda, Nulti cas i Svemirska tamnica ispred Demona ludila:


Sto se tice najbolje vampirske price ja se, manje-vise, slazem sa ovim ishodom, ali koliko znam vecina vas ne:


Na pitanje jesu li bolja specijal ili maxi izdanja, ogromna vecina je za maxi:



Ponavljam, nekolicina italijanskih clanova foruma nisu sigurno mjerilo ukusa vecine italijanske publike.
Ovdje glasa u najboljem slucaju nekoliko desetina ljudi, Zagorova publika u Italiji se sastoji od nekoliko desetina hiljada stripofila.
PijaniPatak Posted - 16/09/2012 : 13:00:36
na italijanskim stranicama, sto forumima sto blogovima ili stranicama na fb. U pitanju su reakcije fanova na gig2 i Vernijevu naslovnicu za "Vesticu i druge price". kao i slatkoslovlje autora pri obicnom spominjanju njegovog imena. It. fanovi to prizeljkuju, SBE ga hvali na sva zvona i trpa gde stigne, a veoma se oslanjaju na misljenja u ZTN i SCLS forumima, i, realno, stil mu je ferrijevski.
To se desava tamo zadnjih par meseci. U SBE niko i ne spominje Ferrijevu zamenu oko naslovnica, ali danas da se desi nepopravljivo nasem starom majstoru vise je nego ocigledno kome bi se i na prvu i na drugu dobacila loptica.
King Warrior Posted - 16/09/2012 : 11:23:28
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Verni definitivno nasledjuje Ferrija...To nije moje licno misljenje nego cista dedukcija, ka tome italijani naginju, koliko se moglo videti iz prilozenog


gdje to?
PijaniPatak Posted - 16/09/2012 : 11:04:03
Yup, i Nuccia i bilo koga drugog...
Bilo bi super kada bi Attilu ili nekog poput njega angazovali za kolorisanje
velka031 Posted - 16/09/2012 : 10:21:19
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Verni definitivno nasledjuje Ferrija...To nije moje licno misljenje nego cista dedukcija, ka tome italijani naginju, koliko se moglo videti iz prilozenog



I ja tako mislim, uzalud priželjkujemo Nuccia
PijaniPatak Posted - 15/09/2012 : 22:26:11
Verni definitivno nasledjuje Ferrija...To nije moje licno misljenje nego cista dedukcija, ka tome italijani naginju, koliko se moglo videti iz prilozenog
teller Posted - 11/09/2012 : 23:20:10
quote:
Originally posted by going going

A pre toga si imao onu zgodnu sisatu devojku jel tako ? Tad sam te odmah zapamtio



a, u tom grmu čući zec...
sin mi počeo švrljati po forumu pa iz predostrožnosti,.. jer majka mu je prava musara...ja promenio golu ženu u muškarca u plaštu....
znam da se tebi to ne sviđa...(a ni meni)...ali preživjet čemo...
pozdrav...razvratniče...da me poslje toliko kvalitetnog rada na forumu zapamtiš po golotinji....puf..puf...naljutio me jako.
going going Posted - 11/09/2012 : 21:22:00
A pre toga si imao onu zgodnu sisatu devojku jel tako ? Tad sam te odmah zapamtio
-jeremija- Posted - 11/09/2012 : 13:26:39
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by going going

@ teller
Koja ti je bila slika na avataru pre nego sto si stavio betmena ?


pa Libellus, naljutili me što se oddužio Zagor 5 i 6 pa jih bojkotiram sa avatarom, malo američkog šmeka ne škodi....
znam da je bezveze ali zasitim se avatara(svojeg)brzo pa jih mijenjam,,,(e da se to može sa ženom)


ma u redu je Batman, nije u tome stvar, nego gdje bas stavi sliku od Clooneya kao Batmana. Jedna od najgorih verzija ovog junaka ikad.

budi ono sto jesi, a to je:





THE najgora, ne jedna od...
King Warrior Posted - 11/09/2012 : 13:20:58
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by going going

@ teller
Koja ti je bila slika na avataru pre nego sto si stavio betmena ?


pa Libellus, naljutili me što se oddužio Zagor 5 i 6 pa jih bojkotiram sa avatarom, malo američkog šmeka ne škodi....
znam da je bezveze ali zasitim se avatara(svojeg)brzo pa jih mijenjam,,,(e da se to može sa ženom)


ma u redu je Batman, nije u tome stvar, nego gdje bas stavi sliku od Clooneya kao Batmana. Jedna od najgorih verzija ovog junaka ikad.

budi ono sto jesi, a to je:

bubo Posted - 11/09/2012 : 13:20:48
quote:
Originally posted by -jeremija-

Moram reći Laurenti. Dopadaju mi se ove naslovnice koje koristi VČ.

teller Posted - 11/09/2012 : 12:38:53
quote:
Originally posted by going going

@ teller
Koja ti je bila slika na avataru pre nego sto si stavio betmena ?


pa Libellus, naljutili me što se oddužio Zagor 5 i 6 pa jih bojkotiram sa avatarom, malo američkog šmeka ne škodi....
znam da je bezveze ali zasitim se avatara(svojeg)brzo pa jih mijenjam,,,(e da se to može sa ženom)
going going Posted - 10/09/2012 : 21:42:42
@ teller
Koja ti je bila slika na avataru pre nego sto si stavio betmena ?
teller Posted - 10/09/2012 : 17:19:14
quote:
Originally posted by tinton

Ma kakav Verni


pa Marco!
tinton Posted - 10/09/2012 : 17:14:50
Ma kakav Verni
guderian Posted - 10/09/2012 : 15:45:41
Verni!

Ili bi neki možda Mikicu?
-jeremija- Posted - 10/09/2012 : 15:44:55
Moram reći Laurenti. Dopadaju mi se ove naslovnice koje koristi VČ.
tinton Posted - 10/09/2012 : 15:41:30
Nuccio, Della Monica, Laurenti, Cassaro, Bisi, Rubini, Torriceli ili Chiarolla.

Nikako Verni.

Eventualno Esposito, Di Vitto ili Sedioli.
adriano Posted - 10/09/2012 : 15:01:15
Verni, taj Nuccio je prespor
zagor fan Posted - 10/09/2012 : 13:35:18
Nuccio
velka031 Posted - 10/09/2012 : 08:32:44
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

Nuccio!


VERNI!!!!!!!!



Čekaj da Vernijevi likovi još malo "ožive"!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000