forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: TEX KOLOR BIBLIOTEKA 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 29/11/2009 : 02:13:28
Evo konacno i najava za drugu knjigu iz kolor biblioteke Texa.
Izmedju ostalog knjiga sadrzi i do sad neobjavljenu pricu u kojoj se prvi put susrecu Tex i Mefistu,
a tu je po prvi put i Montales...

TEX WILLER kolor biblioteka, knjiga 2 - ODMETNIK
Tvrdi uvez
Scenarij: G. L. Bonelli
Crtez: A. Galeppini
304 stranice (od cega ukupno 15 stranica teksta i ilustracija), knjiga sadrzi kompletne price
Naklada 500 primjeraka
Cijena 250 kuna u Libellus ducanu
Ako bude sve po planu, sredinom iduceg mjeseca u prodaji

Veliko hvala Doku, Zlaji, Josipu, Mirni, Melini na izvrsnoj suradnji tijekom pripreme i rada na ovom izdanju...






25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Sekta Posted - 28/04/2010 : 01:08:57
quote:
Originally posted by Porter

Color super,Tex osim sto upucava redom postao je i bezobrazan
,,Narucuje pice u baru za cijeli salon,sankista pita da mu pokaze lovu,iste sekunde ga izmlati kao zadnjeg papka,,
Doduse malcice ima oprosta kod kajanja prilikom smaknuca 2 meksicka vojnika,razmisljajuci da su to vojnici i da su primili naredbe od nadredjenih.Ovo je prvi put da se pokajao poslije tolikih smaknuca pa i vrijeme mu je [B)

Taj Teks je baš težak manijak!
Porter Posted - 28/04/2010 : 00:53:11
Zavrsio sa 2.knjigom primjecuje se mali napredak kod razvoja radnje u odnosu na 1.knjigu nista specijalno ali ide nabolje.
Poceo sam se navikavati i na format,to je vjerovatno da se na nesto dobro lako naviknuti,iako cu uvijek vise cijeniti A4 i Bonelli format.
Malo mi upadaju u oci pistolji kako su lose nacrtani,nekad su tako neproporcionalni da ne znas da li je pistolj ili lula mira.
Color super,Tex osim sto upucava redom postao je i bezobrazan
,,Narucuje pice u baru za cijeli salon,sankista pita da mu pokaze lovu,iste sekunde ga izmlati kao zadnjeg papka,,
Doduse malcice ima oprosta kod kajanja prilikom smaknuca 2 meksicka vojnika,razmisljajuci da su to vojnici i da su primili naredbe od nadredjenih.Ovo je prvi put da se pokajao poslije tolikih smaknuca pa i vrijeme mu je
Bas me interesuje razvoj 3.knjige.
REJS Posted - 13/03/2010 : 21:55:47
Samo da ovaj serijal zazivi i ne pretrpi neke promene u broju strana i dimenzija na stetu citaoca.
Kod nas tesko nesto izgura do kraja, narocito ovako kompleksno i kvalitetno izdanje.
Tekstualni dodatak je pun pogodak, samo jos kada bi bio vise vezan za teksa i za samu pricu. Neprijatelje, prijatelje, premijeru samog broja, slike originalnih izdanja i tako to.
Tex Willer Posted - 09/03/2010 : 01:05:52
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by teller

i, jel netko brojio,koliko je probisveta Tex poslao pod zemlju u ovom broju...jel nadmašio samog
sebe iz 1 broja ili je oborio rekord?
ako jih je smaknuo manje od 100 razmisliću u kupovini.



Tesko da ce obori rekord. Evo citam trnutno i prvi mrtav od Texovog pistolja tek na 28. strani.



Cu preskocim onda prve 27 strane
Kit Carson Posted - 09/03/2010 : 00:15:47
quote:
Originally posted by teller

i, jel netko brojio,koliko je probisveta Tex poslao pod zemlju u ovom broju...jel nadmašio samog
sebe iz 1 broja ili je oborio rekord?
ako jih je smaknuo manje od 100 razmisliću u kupovini.



Tesko da ce obori rekord. Evo citam trnutno i prvi mrtav od Texovog pistolja tek na 28. strani.
REJS Posted - 08/03/2010 : 17:23:27
Fala fala!Eto tako.
cronos six Posted - 07/03/2010 : 23:23:22
quote:
Originally posted by REJS

Ali ipak sam ja prvi dodirnuo Tex 1 u boji ili je to bio skviki,znam da smo zajedno stajali kraj pristiglih paketa u darkwoodu.
Svaka mi cast.


svaka cast!to se zove magic touch.
Tex Willer Posted - 07/03/2010 : 23:18:18
quote:
Originally posted by REJS

Ali ipak sam ja prvi dodirnuo Tex 1 u boji ili je to bio skviki,znam da smo zajedno stajali kraj pristiglih paketa u darkwoodu.
Svaka mi cast.



Sto jes jes
Ma samo nek krene malo brze dogodine,bice ih dovoljno za sve
REJS Posted - 07/03/2010 : 23:03:54
Ali ipak sam ja prvi dodirnuo Tex 1 u boji ili je to bio skviki,znam da smo zajedno stajali kraj pristiglih paketa u darkwoodu.
Svaka mi cast.
sawitch Posted - 06/03/2010 : 23:07:49
Jeste, moglo bi malko brze... Ja to nabavio pre vas dva glavna aktera..
Tex Willer Posted - 06/03/2010 : 22:58:07
Evo Carsone,ovde obavesti da si kupio dvojku
Trebao sam ranije da se pohvalim da je imam dok tebi jos nije stigla
Jedva cekam da se ubrza malo,sporo je ovo
REJS Posted - 06/02/2010 : 02:46:02
Tex je vise puta spasao Kineze od nevolja,u tom periodu broj Kineza se naglo i uvecava i oni zahvaljuci Texu postaju najbrojnija nacija(Podatak je uzet sa History Chanela)
Curunir Posted - 03/02/2010 : 19:07:53
po stranici
eh, da je tex kinez kina bi danas imala 2 i po milijuna duša...
rommel Posted - 03/02/2010 : 18:35:00
quote:
Originally posted by teller

i, jel netko brojio,koliko je probisveta Tex poslao pod zemlju u ovom broju...jel nadmašio samog
sebe iz 1 broja ili je oborio rekord?
ako jih je smaknuo manje od 100 razmisliću u kupovini.


misliš manje od 100 po epizodi?
Curunir Posted - 03/02/2010 : 18:30:42
da, to su odlcne stvari dok jos nije bio profiliran kao totalni pozitivac! steta sto je poslije ukalupljen u crno-bijelo...
REJS Posted - 03/02/2010 : 18:05:35
Pouzdano se zna da je Tex ubio par nevinih ljudi,u tolikoj guzvi i akciji ponekad najebu i neduzni.Sto je i normalno,pa i sam Tex u jednom stripu navodi sledece:Pa sta i ako nije kriv na kraju se uvek dokaze da jeste.Odgovora serifu dok prebija lika na koga se samo sumnja da je zlocinac.Brutalno!!!!!
teller Posted - 01/02/2010 : 12:11:51
i, jel netko brojio,koliko je probisveta Tex poslao pod zemlju u ovom broju...jel nadmašio samog
sebe iz 1 broja ili je oborio rekord?
ako jih je smaknuo manje od 100 razmisliću u kupovini.
Tex Willer Posted - 21/01/2010 : 01:07:05
quote:
Originally posted by lwood

ne daj se Texe!!





Pa mora se branim od ovu prosvetarsku srpsko-hrvatsku muchachosku organizaciju sto se navrzla na mene na povise topiki koristeci moje slabije prisustvo na forumu iz zdravstvenih razloga
lwood Posted - 20/01/2010 : 23:13:39
ne daj se Texe!!

Tex Willer Posted - 20/01/2010 : 22:57:00
quote:
Originally posted by Curunir

meni je posebno draga ta izravnost i okrutnost u prvim brojevima. da je to ostalo, tex danas ne bi bio mlakonja nego izvrstan strip
sad cekam reakciju iz niš...



Reakcija stize u paketic s masnicom a iznutra se cuje kako kuca tik-tak
Curunir Posted - 20/01/2010 : 22:12:54
Kit Carson Posted - 20/01/2010 : 22:00:53
quote:
Originally posted by Curunir

meni je posebno draga ta izravnost i okrutnost u prvim brojevima. da je to ostalo, tex danas ne bi bio mlakonja nego izvrstan strip
sad cekam reakciju iz niš...



Nemoj tako, ipak mi je on roJak. A i imao je tu operaciju.
Curunir Posted - 20/01/2010 : 21:53:48
meni je posebno draga ta izravnost i okrutnost u prvim brojevima. da je to ostalo, tex danas ne bi bio mlakonja nego izvrstan strip
sad cekam reakciju iz niš...
Porter Posted - 20/01/2010 : 21:33:32
Stvarno je dugovjecan,interesantno je da je Tex i kao momcic imao danasnje karakteristike,postao je za nijansu blazi prvo pita pa onda puca.
Curunir Posted - 20/01/2010 : 18:17:52
62 godine... ponovno je pokrenut u novom ruhu 1958., ali izasao je u striscii 1948.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000