forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Ridjobradi 9 & 10

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Gaston Posted - 05/12/2009 : 19:54:04
Stiglo je vrijeme da i svi ljubitelji legendarnog pirata dodju na svoje! Albumi 9 ii 10, a koje kao i prvih 8 potpisuju Charlier & Hubinon, su gotovi i svjetlo dana trebali bi ugledati za otprilike 15-ak dana.

U devetom albumu koji nosi naslov Kraj Crnog sokola moci cete procitati hoce li Eric uspjeti umaci Spanjolcima iz Cartagene te hoce li Ridjobradi upasti u klopku koju mu je pripremio potkralj... Uglavnom, uzbudjenja nece nedostajati, a Cartagena ce dobro zapamtiti i Erica i Ridjobradog...

U desetom albumu pod naslovom Ziv ili mrtav bit cete svjedoci nevidjene hajke na Ridjobradog u reziji silne englesko-spanjolsko-nizozemske armade, a kako ce se sve to zavrsiti... pa - vidjet cete!

Cijena ovih albuma u striparnici Libellus bit ce 90 kuna, a Dado i ja se od srca zahvaljujemo Melini, Mirni, Sergeju i Igoru jer bez njih nista od ovoga ne bi bilo moguce.

Evo, bacite oko:






25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dsormaz1 Posted - 29/10/2011 : 18:23:34
Doista, sjajne naslovnice...
Gil-galad Posted - 28/10/2011 : 17:24:01
quote:
Originally posted by dsormaz1






Kakva naslovna...

Savršeno!
dsormaz1 Posted - 28/10/2011 : 12:03:05
Izgleda da stiže Riđobradi br.13 ("Riđobradi pristiže u pomoć") i br.14 (“Pirat bez lica”).
Mogu se očekivati već na Interliberu (8.-13.11.).





pajawizard Posted - 20/09/2011 : 20:32:57
Da li se zna, kada je planiran izlazak trinaestice?
anto Posted - 14/09/2011 : 12:03:30
Pa odatle i prenosim vesti; šteta je što su se Dade preorijentisale na izdavanje SBE produkcije skoro u potpunosti (čini mi se preko 95% izdanja su im iz ove izdavačke kuće), jer njihova izdanja su zaista vrhunska.
A opet ne mogu ni da ih krivim, isto bih tako i ja činio na njihovom mestu, Boneli je najisplativija stvar na ovim prostorima!
teller Posted - 14/09/2011 : 11:08:42
pitajte Dade na Libellus sajtu, zato su napravili forum valjda.
dsormaz1 Posted - 13/09/2011 : 19:07:40
Bolje i 2 nego ništa.
anto Posted - 13/09/2011 : 15:23:56
Knjige 13 i 14 se završavaju i videćemo ih u skorije vreme.
Ali opet,šta su pa dva Riđobrada godišnje ???
Poli Posted - 13/09/2011 : 14:44:09
Posto nema odgovarajuceg topica, da bacim ovdje... zna li se nesto o brojevima 13 i 14? Jesu li bile neke najave za ovu godinu ili nadalje na LL sajtu/forumu? Prica li se nesto uz logorske vatre? Osim masnih viceva.

Ceka ce Liđobladi, ceka.

Pajtos Posted - 01/01/2011 : 15:03:39
Ekipi Libellusa zelim sretnu Novu Godinu!Imate veliki,jaki,HC pozdrav sa Juga!
Babilon Posted - 15/12/2010 : 09:09:15

RIĐOBRADI 12: KOBAC U TAJNOJ MISIJI

Scenarij: Jean-Michel Charlier
Crtež: Victor Hubinon
48 stranica / color / 225 x 295 mm / tvrdi uvez
Cijena knjige 90,oo kn / posebna cijena 80,oo kn do 08.01.2011.



Pogled ispod naslovnice ...







Više na: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33461&whichpage=18

Pozdrav iz Babilona!
Ignus Posted - 08/09/2010 : 16:22:11
jep, Taxi ima iste mane...
Vid Posted - 08/09/2010 : 16:14:36
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Peyo

Tek prije neki dan sam kupio albume 9 i 10.

Nažalost, nakon raspakiravanja iz celofana primijetio sam 2 stvari:
1. manje bitno - nova tiskara;
2. važno - za razliku od prvih osam gdje nemam ozbiljnijih prigovora na opremu, vidio sam da albumi izgledaju kao da su se napili vlage. Za razliku od prvih osam u kojima su stranice ravne, u ova dva albuma su na moje razočaranje (albume kupujem radi kolekcije!)prilično valovite.

Nadam se da se to neće ponavljati u slijedećim albumima inače ću ih sve dati na aukcije (ovaj fenomenalni strip ionako imam u Stripoteci, Eksu i Comic stripu).

Da ne zaboravim, u knjižari su mi ljubazno izašli ususret da zamijenim albume za druge primjerke, međutim svi primjerci su bili isti.



Moram replicirati na samog sebe:

1. Neki dan sam kupio 11. album koji je (na moju radost) bio sasvim OK, kao i prvih 8, dakle bez naboranih stranica.

2. Tu nije kraj dobrim vijestima. Naime u knjižari Libellus su mi rekli da su albumi 9. i 10. ponovo tiskani, te da su sad OK i da ih mogu zamijeniti što sam i učinio.

Sve pohvale Libellusu na u nas rijetko viđenom odnosu prema kupcu.



Da li se može zamijeniti i Taxi, koji ima iste mane ?
Peyo Posted - 08/09/2010 : 14:05:12
quote:
Originally posted by Peyo

Tek prije neki dan sam kupio albume 9 i 10.

Nažalost, nakon raspakiravanja iz celofana primijetio sam 2 stvari:
1. manje bitno - nova tiskara;
2. važno - za razliku od prvih osam gdje nemam ozbiljnijih prigovora na opremu, vidio sam da albumi izgledaju kao da su se napili vlage. Za razliku od prvih osam u kojima su stranice ravne, u ova dva albuma su na moje razočaranje (albume kupujem radi kolekcije!)prilično valovite.

Nadam se da se to neće ponavljati u slijedećim albumima inače ću ih sve dati na aukcije (ovaj fenomenalni strip ionako imam u Stripoteci, Eksu i Comic stripu).

Da ne zaboravim, u knjižari su mi ljubazno izašli ususret da zamijenim albume za druge primjerke, međutim svi primjerci su bili isti.



Moram replicirati na samog sebe:

1. Neki dan sam kupio 11. album koji je (na moju radost) bio sasvim OK, kao i prvih 8, dakle bez naboranih stranica.

2. Tu nije kraj dobrim vijestima. Naime u knjižari Libellus su mi rekli da su albumi 9. i 10. ponovo tiskani, te da su sad OK i da ih mogu zamijeniti što sam i učinio.

Sve pohvale Libellusu na u nas rijetko viđenom odnosu prema kupcu.
Gil-galad Posted - 18/08/2010 : 02:41:55
quote:
Originally posted by Curunir

u slatkome se uziva lagano

evo zgodno da ispripovjedim kad mi je stari daleke 1960. sluzio vojsku u Srbiji... sprijateljio se s jednim drugom toliko da su na kraju stalno bili kod njega u Kragujevcu... no kad je prvi put dosao, ljudi mu ponude slatko i vodu... a on ni pet ni sest uzme zlicicu i pojede gotovo SVE u tegli, uzme casu, ulije vodu u teglicu, razmuti onaj ostatak i sve popije!!!!




Hahahaha, sad sam tek ovo prochitao... Koma!
dsormaz1 Posted - 15/08/2010 : 15:30:09
quote:
Originally posted by Tex Willer

Uz to, treba spomenuti da je naš Sergej upravo preveo i sljedeću epizodu, što znači da bismo uz povoljne vjetrove i mirno more 12. album Riđobradog mogli objaviti već početkom jeseni...


To je sjajna vijest...samo naprijed Rommele.
anto Posted - 07/08/2010 : 21:37:25
Hmmm, na neki način to i jesu lepe vesti, ali sa obzirom da je prethodni broj izašao pre 8-9 meseci bilo bi sramotno da smo još čekali.
Iskreno se nadam da će trinaesti broj izaći do kraja godine, jer sve ispod tri albuma godišnje je malo.
Tex Willer Posted - 07/08/2010 : 10:05:25
Sa LB Sajta - Ridjobradi 11

Početak kolovoza donosi dobre vijesti za sve ljubitelje Riđobradog! Naime, 11. album pod naslovom "Blago Riđobradog" upravo je izašao iz tiska, a u njemu vas čeka rasplet priče o legendarnome blagu Karipskog Demona.

Album će biti u prodaji od srijede 11.8. u strip knjižari Libellus.

Tvrdi uvez, 48 stranica, cijena 90,00 kn.
Posebna cijena 80,00 kn. Posebna cijena vrijedi do 9.10.2010.

Uz to, treba spomenuti da je naš Sergej upravo preveo i sljedeću epizodu, što znači da bismo uz povoljne vjetrove i mirno more 12. album Riđobradog mogli objaviti već početkom jeseni...
Peyo Posted - 30/06/2010 : 13:44:06
Tek prije neki dan sam kupio albume 9 i 10.

Nažalost, nakon raspakiravanja iz celofana primijetio sam 2 stvari:
1. manje bitno - nova tiskara;
2. važno - za razliku od prvih osam gdje nemam ozbiljnijih prigovora na opremu, vidio sam da albumi izgledaju kao da su se napili vlage. Za razliku od prvih osam u kojima su stranice ravne, u ova dva albuma su na moje razočaranje (albume kupujem radi kolekcije!)prilično valovite.

Nadam se da se to neće ponavljati u slijedećim albumima inače ću ih sve dati na aukcije (ovaj fenomenalni strip ionako imam u Stripoteci, Eksu i Comic stripu).

Da ne zaboravim, u knjižari su mi ljubazno izašli ususret da zamijenim albume za druge primjerke, međutim svi primjerci su bili isti.
Curunir Posted - 04/04/2010 : 15:30:21
u slatkome se uziva lagano

evo zgodno da ispripovjedim kad mi je stari daleke 1960. sluzio vojsku u Srbiji... sprijateljio se s jednim drugom toliko da su na kraju stalno bili kod njega u Kragujevcu... no kad je prvi put dosao, ljudi mu ponude slatko i vodu... a on ni pet ni sest uzme zlicicu i pojede gotovo SVE u tegli, uzme casu, ulije vodu u teglicu, razmuti onaj ostatak i sve popije!!!!
Gil-galad Posted - 04/04/2010 : 15:25:21
Samo lagano.

Jedna od najvećih poslastica...
Dado Posted - 04/04/2010 : 04:58:28
quote:
Originally posted by 76

Ovo se zove loša vijest.


Ma nije strasno, bit ce materijali, ali da su iritantno spori, jesu.
Lord Vader89 Posted - 03/04/2010 : 22:28:47
quote:
Originally posted by Bob Rok

Kako kome Ja sam tek sad narucio dvojku i trojku Kec ni za lek



upravo
nigde se ne zuri nama, koji smo dosli tek do trojke
Bob Rok Posted - 03/04/2010 : 22:17:36
Kako kome Ja sam tek sad narucio dvojku i trojku Kec ni za lek
76 Posted - 03/04/2010 : 22:16:40
Ovo se zove loša vijest.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000