forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Božićna kutija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
anto Posted - 06/01/2010 : 12:00:44


Paket mi je stigao juče.Kada sam video vozača DHL-a na vratima mislim da sam doživeo stripomanski fleš!
Željku (dcarapo2) hvala do neba!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mr. Bushido Posted - 24/02/2012 : 22:15:02
quote:
Originally posted by anto

Zekani - loše odrađeno, preskupo,bezvezan strip - ovo sam kupio zbog žene - ona se prima na ove gluposti.


Nostromo Posted - 24/02/2012 : 21:26:47
Ajde svaka čast, uživanje će biti veliko :-). Ja još nisam bio do Babilona po Valianta ali kao što kažeš, neće se prodati tako skoro :-).
anto Posted - 24/02/2012 : 19:54:29
sad ću odmah da vam kažem utiske za izdanja:
Vrh Bogova 1 - 5 : Prvo što mi pada na pamet, to je Libelusov Teks (Urota) koji mi stoji na polici i koji je nešto malo širi i za dlaku veći od ovih stripova, i za 53 stranice ( u proseku) duži - ali i za 70 (sedamdeset) kuna suplji.E sad, moguće je da je Lib. papir nešto kvalitetniji (tako mi se kao laiku čini, možda i grešim), ali brate, 10 evra skuplje izdanje sličnog formata i stranica,stvarno je mnogo.Za sam strip ću javiti čim pročitam.

Paulov ljetni posao - standardan Orka format, crno beli strip, čini se jako zanimljiv i drugačiji.Ovde je jedino cena malo pojača, ali kad se uzme u obzir tiraž koji je samo 300 primeraka, sve je razumljivo.

Ubojica - 300 prelepih kolor stranica.na samo prelistavanje očigledno je da je u pitanju takođe strip "drugačiji od ostalih".
Nadam se da će opravdati ulogu jednog od polu-kandidata za strip godine.

Zekani - loše odrađeno, preskupo,bezvezan strip - ovo sam kupio zbog žene - ona se prima na ove gluposti.

El Ninjo 2 - odmah upada u oči prelep crtež našeg Bore Pavlovića.Nadam se da je Kristijan na barem približnom scenarističkom nivou kao u kecu.

Trgovina - uh.Ostao sam bez teksta držeći u ruci ovaj strip.Veliki format, neverovatne boje, sve je mother-fucking-prelepo!!!
Pročitao sam privju prve priče i ako je ostatak na tom nivou, ovo je možda i (po meni) najbolji strip 2011-e!

Rip Kirbi - Rip Kirbi, ultimativno izdanje - moj dugogodišnji san se ostvario.Kad će novi brojevi?

I jedno neFibrino izdanje - Princ Valiant broj 8, Zagrebačka naklada - a šta da kažem ? Izdanje je, što bi se reklo, "ko čaša"!
Prevod Maje Tančik,Harold Foster na svom vrhuncu, tehnički besprekorno izdanje.Nažalost, teško nabavljivo u Srbiji (hvala mister J. na pomoći da dožem do ovog stripa) i slabije prodavano u Hrvatskoj.Ali bitno je da gura.

Još samo da nađem vremena da pročitam sve ovo.

wele Posted - 24/02/2012 : 19:23:08
Lijepo,lijepo...javi utiske za Vrh.
anto Posted - 24/02/2012 : 19:19:16
quote:
Originally posted by paro

Imaš novi kauč vidim...

EDIT: Uskoro će i meni kutije pa ću iskoristit ovaj topik, da ne otvaram drugi...nadam se da se ne ljutiš.
I bit će sličan popis, osim Trgovine, nju neću uzet.


I
slobodno cepaj šta god hoćeš u ovaj topik.
Inače kauč nije nov; onaj prvi je iz kuće matorih, a ovaj je iz moje kuće.
paro Posted - 24/02/2012 : 19:15:20
Imaš novi kauč vidim...

EDIT: Uskoro će i meni kutije pa ću iskoristit ovaj topik, da ne otvaram drugi...nadam se da se ne ljutiš.
I bit će sličan popis, osim Trgovine i Rip Kirbya, njih neću uzet.
anto Posted - 24/02/2012 : 19:09:43


malo zakasneli Božićni paket je napokon juče stigao.
Nedostaju još dva strip albuma - Fibrine Zvijezde koje su odmah otišle na čitanje i Trgovina koja je otišla kao poklon.
anto Posted - 08/01/2010 : 11:37:37
@ shommy
Pa pazi, ove stripove od BP sam pročitao još poodavno, Metabarone sam pozajmio iz biblioteke, Indijansko leto i Šninkela imam u piratskoj verziji,Torgala u stripoteci, a letos sam pozajmio od prijatelja Sambrove,Pogled i Blekseda.
Što se tiče Fibre nešto od Alvara i Morta imam u stripoteci, Svagdanju 1,2 sam kupio i poklonio prošle godine,Riđobradog imam veći deo u Superu, stripoteci,Mausa u srpskom izdanju, a Bilješke i Potočiće sam pozajmio od istog prijatelja.
Samo, lepo je ovo pročitati, ali je još lepše i imati, jer su sve ovo stripovi kojima se čovek može vraćati (čitati ih) bezbroj puta
shommy Posted - 08/01/2010 : 10:11:21
Slazem se da su sve odlicni stripovi.
Sa nekim izdanjima si zakasnio i preko 2 godine,ali dobro bolje ikad nego nikad.
Imam ih sve,neke i u vise primeraka jer ovi stripovi to zasluzuju
Raspucin Posted - 07/01/2010 : 19:39:29
Sve do jednog odlicni stripovi. I ja ih imam sve.
Born To Run Posted - 07/01/2010 : 18:29:45
Prelepo !!!!
Odlican si izbor napravio. Jos si se i resio gomile pozutelog papira (zs/lms) i za to nabavljas ovo blago.
cronos six Posted - 07/01/2010 : 17:17:48
anto od kad skupljas kutije?
culfis Posted - 07/01/2010 : 17:12:09
Lepo anto, svaka cast!
culfis Posted - 07/01/2010 : 17:11:10
quote:
Originally posted by masni

mene je deda mraz zaobiso, ali sam dobio od mladje 1700 din koje cu da utrosim na stripove


pa i nije te (nas) mnogo ostetio, cirka 93300 rsd-ova...
masni Posted - 07/01/2010 : 16:57:21
mene je deda mraz zaobiso, ali sam dobio od mladje 1700 din koje cu da utrosim na stripove
anto Posted - 07/01/2010 : 13:42:00
quote:
Originally posted by teller

anto,ti si CAR!
ono sa ženom mi se jako dopalo, odmah mi je lakše da nisam jedini koji ju vara*...
* sa stripovima naravno, nisam ja neki perverznjak i pohotnik nazasitan.


Ma ima nas još, siguran sam
teller Posted - 07/01/2010 : 11:39:46
anto,ti si CAR!
ono sa ženom mi se jako dopalo, odmah mi je lakše da nisam jedini koji ju vara*...

* sa stripovima naravno, nisam ja neki perverznjak i pohotnik nazasitan.
vice Posted - 07/01/2010 : 00:13:28
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by vice

Mora da se za ovo štedilo dugo vrimena, a?


Jebi ga Vice, pogledaj pažljivije moj gornji post o Deda Mrazu!



Onda je Deda Mraz dugo štedio.
anto Posted - 07/01/2010 : 00:07:53
quote:
Originally posted by vice

Mora da se za ovo štedilo dugo vrimena, a?


Jebi ga Vice, pogledaj pažljivije moj gornji post o Deda Mrazu!
vice Posted - 06/01/2010 : 23:31:59
Mora da se za ovo štedilo dugo vrimena, a?
lwood Posted - 06/01/2010 : 22:49:22
nemoj ovakve stvari javno iznosit .očeš da te žena otruje?
anto Posted - 06/01/2010 : 22:31:50
quote:
Originally posted by Grujah.

Aj mi daj neki kontakt telefon tvog Deda-Mraza, ocu i ja ovakav paketic :D


Deda Mraz je u stvari moja kolekcija ZS/LMS iz koje sam prodao nešto stanovitom gospodinu iz Hrvatske.
Međutim kako je i žena nanjušila pare, koje bi dobrim delom otišle na njenu (već bogatu) garderobu, smislio sam zli plan da kažem supruzi da čovek ne može da mi uplati keš zbog nekih nemogućnosti u transakciji;dotle je čovek uplatio pare knjižari Leonardo i uz pomoć Željka ti su stripovi nekako došli do mene.
anto Posted - 06/01/2010 : 12:39:03
quote:
Originally posted by Raven84

Pusti albumi Fibre, a nema Zagora? Sram te bilo. Cestitam ti na izboru, uzivat ces.


Ma sami tim što ih držim u rukama i listam, neopisivo uživam.
Album OHF sam bukvalno svugde vukao sa sobom i pokazivao ga svima.
Kod prijatelja , familije,nosio sam u kladionicu, kafić, na fudbal ??, pozajmio sam ga na čitanje dvojici prijatelja (ali sa uslovom da ga pročitaju u toku dana), neću ni da pominjem kako mi pizde žena i majka što ih maltretiram sa stripovima.
Deci obavezno prelistavam Bleksed (preskačući par golišavih scena), ...
A sad kada mi je stigao Božićni paket, tek ću da sve maltretiram.
Od ponedeljka počinje škola pa ću da malo gnjavim i pojedine đake (one koji vole strip a dobri su đaci, nažalost takvi su veoma retki, barem u srednjoj tehničkoj)
anto Posted - 06/01/2010 : 12:25:07
Izvini, pogreših ovako uzbuđen, rekao si 20%.
Markos Posted - 06/01/2010 : 12:23:34
quote:
Originally posted by anto

Ovo sam uzeo od jednog prijatelja da se malo foliram, a kutija je bila puna Zagora (he,he)
Želeo bih da zahvalim i markosu - čovek videvši šta sam sve uzeo ( i ono što ću uzeti) od Fibre, dao mi je popust 15% na buduću kupovinu. Hvala druže!


Što, jesam?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000