forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 5 Villaina za sljedeci Spider-Man

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Billy_the_Kid Posted - 03/10/2009 : 21:38:19
Koga bi najvise voljeli vidjeti u sljedecem Spideyu kao negativca
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Lord Vader89 Posted - 22/01/2010 : 23:57:38
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Kod rebooot-a jedino zamjeram kad naprave fazon - kao istovremeno je i reboot i nastavak znaci ima veze sa proslim djelom a u stvari nema...
Govorim o Incredible Hulk i Superman Returns koji mi i nisu losi filmovi ali im fali kontinuitet...
btw Superman Returns nece docekati nastavak vec opet sve ispocetka...



ako se kroz nekoliko godina osvrnes na ovu svoju izjavu, videces da ovom novom Halku fali sve osim kontinuiteta
Windwalker Posted - 22/01/2010 : 19:37:37
Meni je ovo jedna od najtužnijih vijesti.
Nema više Spideya...

Ali dobro, imamo barem trilogiju.
Billy_the_Kid Posted - 22/01/2010 : 18:29:30
Kod rebooot-a jedino zamjeram kad naprave fazon - kao istovremeno je i reboot i nastavak znaci ima veze sa proslim djelom a u stvari nema...
Govorim o Incredible Hulk i Superman Returns koji mi i nisu losi filmovi ali im fali kontinuitet...
btw Superman Returns nece docekati nastavak vec opet sve ispocetka...
DeeCay Posted - 20/01/2010 : 20:01:54
Meni je općenito drago što su napravili reboot Batmana jer je franšiza takva kakva je bila svakim novim nastavkom srljala u propast... Prva dva odlična, ostali šrot u šarenim bojama. Burtonov film, a i sam Joker, je imao glamura i neki nonšalantni podjebavački ton, zapravo bio je ko strip iz ranog razdoblja Batmana. Nolanov je moderniji, zreliji, mračniji, i daleko ozbiljniji, opet neka evolucija prema mračnijim i zrelijim epizodama Batmana.

Spajdi, nije da ga redovito čitam, ali mi je drag junak... Zapravo mi se trilogija dosta dopala, jedna od boljih ekranizacija, barem meni.
Lord Vader89 Posted - 20/01/2010 : 11:51:32
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

treba li bi stvarno pokrenuti poll Batman od Nolana vs Batman od Burtona
ja licno vise volim od Nolana, Burton je imao viziju ali ocito nije citao stripove...



mislim da nema potrebe za time, svaki je dobar na svoj nacini, ne treba ih rangirati.

zamisli da poredis Dzekovog i Ledzerovog Dzokera Meni su i jedan i drugi izuzetni, a sa druge strane su totalno drugaciji.
Pa i u stripovima mozemo da vidimo razlicite aspekte Dzokera, kao i ostalih negativaca, itd....
Billy_the_Kid Posted - 20/01/2010 : 10:20:31
svaka cast provodina
provodina Posted - 19/01/2010 : 21:54:52
Sto se tice same realisticnosti ja samo totalno za Nolana, a sto se tice stripovsko-Burton gotickog stila tu sam za Burtona.Izgleda da bi idealna filmski Batman bio misanca ta dva tipa filma.Iako je The Dark knight najbolji film o Batmanu daleko je o najsavrsenijeg sto sami stripovi kazuju.
Zamislite kad bi napravili neki film sa spojem najboljih prica o batmanu Long Halloween i Dark Victory to bi bio pravi uzitak u svemu,bar meni.Dotle jos uvijek je strip najbolji,a Dark Knight se najvise priblizio tome prerealisticno ali se prilizio.

Sto se Spidermana tice ovo je jedna od najlosijih trilogija ,ako je ne shvatimo kao totalni sprd Raimija.
Ja totalono podrzavam ovaj reboot,a Raimiju neka se prihvati horror komedija jer je u tome najbolji.
Billy_the_Kid Posted - 19/01/2010 : 20:50:49
treba li bi stvarno pokrenuti poll Batman od Nolana vs Batman od Burtona
ja licno vise volim od Nolana, Burton je imao viziju ali ocito nije citao stripove...
Lord Vader89 Posted - 19/01/2010 : 16:32:04
mah, to sto je najbolji od sviju, ne znaci da je dobar generalno
meni je od comic film serijala najbolji Betmen (Nolan) i aj zdravo. Naravno, tu su i Betmeni od Burtona
King Warrior Posted - 19/01/2010 : 12:48:32
dobri vicevi,dobra akcija, Raimi, najbolja strip trilogija.
Naravno da S-M ima vise da izgubi od drugih comic filmova.
Lord Vader89 Posted - 19/01/2010 : 08:58:14
mnogo mu je trebalo da se upropasti, stvarno
King Warrior Posted - 19/01/2010 : 01:23:15
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Nove vijesti
Sam Raimi i Tobey Maguire su ispali iz novog Spiderman-a, znaci novi reziser, novi Peter Parker, novo SVE. Hoce li ovo valjati pojma nemam al bar smo se rijesili Maguire-a yeeeeeeeeeeee




Ljudi gladni za parama,ne znaju se zaustaviti kada treba. Sad ce cijeli serijal totalno upropastiti.
sloppy Posted - 19/01/2010 : 01:18:56
meni je to bila baš novost dana kad sam čuo. ništa mi nije valjalo u tim spider-man filmovima osim efektova. toby nikako nije peter parker, ono malo čudovište iz interviu with a vampire još manje M.J.. ali prva dva filma bi još mogo nekako prežvakat da mi nisu sve zagadili s trečim.
hvala bogu. to je trebalo da se napravi. još mi je samo falio volture u malkovichevoj interpretaciji (nemam ništa protiv malkovicha ali sori nije on za to ulogu).
samo da ne naprave peter parkera emo klinca i sve če biti bolje nego je bilo prije. i da ne stavljaju M.J. u prvi film (šta se desilo sa gwen, da se pojavi tek u trečem, molim vas).
DeeCay Posted - 18/01/2010 : 23:11:23
Ma ovo je stvarno shit... Baš mi je žao što neće Raimi nastavljati serijal.
Billy_the_Kid Posted - 18/01/2010 : 22:10:46
hehehehe
realist Posted - 18/01/2010 : 20:33:46
Robert Pattison i Jake Gyllenhaal?

Vrati se Tobey, sve ti je oprošteno...
Billy_the_Kid Posted - 18/01/2010 : 19:45:46
2 potencijalna kandidata za ulogu Spidermana su Roberta Pattison i Jake Gyllenhaal. Po licnom misljenju dobar izbor, ako ubodu ovog lika iz Twilighta ogroman broj zenskih osoba bice korak blize strip kulturi, s druge strane Gyllenhal je bio odlican u Donnie Darko.
fler Posted - 13/01/2010 : 11:02:03
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Nove vijesti
Sam Raimi i Tobey Maguire su ispali iz novog Spiderman-a, znaci novi reziser, novi Peter Parker, novo SVE. Hoce li ovo valjati pojma nemam al bar smo se rijesili Maguire-a yeeeeeeeeeeee

detalji na
http://hollywoodinsider.ew.com/2010/01/11/spider-man-reboot/



pa, zanimljivo.
s jedne strane, volim Raimija pa je šteta; s druge, Malkovich mi je također drag, Vulture vrlo zanimljiv lik, Tobey iritantan a Kirsten Dunst nikad nije legla kao MJ - tako da je sve u svemu super što se mene tiče.
nadam se samo da neće ubrljati.
mpavin Posted - 13/01/2010 : 10:35:07
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Nove vijesti
Sam Raimi i Tobey Maguire su ispali iz novog Spiderman-a, znaci novi reziser, novi Peter Parker, novo SVE. Hoce li ovo valjati pojma nemam al bar smo se rijesili Maguire-a yeeeeeeeeeeee

detalji na
http://hollywoodinsider.ew.com/2010/01/11/spider-man-reboot/


Je, i reboot serijala tj. Parker u svojim školskim danima. Ne sviđa mi se to baš.
Evo i neki šminkerčići kao prijedlog za novog Spidermana:
http://www.net.hr/film-glazba/page/2010/01/12/0267006.html
Billy_the_Kid Posted - 13/01/2010 : 10:10:55
Nove vijesti
Sam Raimi i Tobey Maguire su ispali iz novog Spiderman-a, znaci novi reziser, novi Peter Parker, novo SVE. Hoce li ovo valjati pojma nemam al bar smo se rijesili Maguire-a yeeeeeeeeeeee

detalji na
http://hollywoodinsider.ew.com/2010/01/11/spider-man-reboot/
DeeCay Posted - 11/12/2009 : 12:20:31
Ovo je dobro, Malkovich kao Vulture. Malkovich, ćelav s onim džemperima s dugim okovratnikom... Kako su se samo sjetili?!
Billy_the_Kid Posted - 09/12/2009 : 10:16:02
Potvrdjeno je da ce John Malkovic glumiti Vulture-a kojeg eto nisam ni stavio na listu... oooh its the guy in the fucking bird suite
IGMAN2 Posted - 23/11/2009 : 21:35:17
Mix negativaca!
Npr.-
Spidey Vs. White Rabbit Gang & Legion of Losers (Spot, Kangaroo, Grizzly i Gibbon)
Možda pridodati i čovjeka-žabu, Ringera i Hypno Hustlera...


realist Posted - 21/11/2009 : 10:03:32
Mysterio i Lizard....prvi je idealan za psihološke igrice, vizualne efekte i izluđivanje Spajdija, a drugi za brutalne fajtove u kanalizaciji ili u napuštenoj tvrđavi u Evergladesu...
Djeno Posted - 20/11/2009 : 23:52:26
rhino i la tarantula pa da vi'š filma.

karnejdž je njesra teška.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000