forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 ULTIMATE Superman topic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Paka01 Posted - 31/01/2010 : 23:01:56
Kad postoji u Bonelli podforumu ova tema, zašto ne bi mogla i u ovom podforumu?

Eto, da započnem nekakvu raspravu (iako je garant bilo riječi o tome), općenito kakav vam je crtež u Kingdom Come i općenito stil Alexa Rossa? Iako nisan još pročita taj strip, stil crtanja mi se nažalost ne čini previše zanimljiv. Doduše, možda je to zato što i ne volim da mi strip izgleda ko serija fotografija, već da se vide potezi olovke i sličnoga Da budem iskren, nije mi ni jasno kako se uopće crtaju takvi crteži...
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
scaramanga Posted - 12/12/2011 : 09:47:06
http://www.index.hr/like/clanak/superman-trazi-posao-u-srbiji--veze-i-vezice/587417.aspx
Billy_the_Kid Posted - 01/02/2010 : 11:25:54
Pa pokrenuo sam topic Superman prije neki dan, tamo cu i komentarisati
Jebem ga stalno ovo natrpavanje jedno preko drugog
sloppy Posted - 01/02/2010 : 02:30:26
red son je odličan. ali kao je več spomenuto u nekim drugim topicoma all.star superman je to što treba pročitat da dobiješ ljubav za ovok junaka. za mene najbolja priča o supermanu do sad.
Paka01 Posted - 31/01/2010 : 23:45:35
Ma ni ja u početku nisam bija baš volija Supermana, izgleda mi je nekako stereotipno i nezanimljivo za čitat, al eto kontam, opća kultura pročitat bar nešto. Ipak mi se na kraju svidilo, pa sam krenija pomalo, kako sa Supermanom, tako i sa cilom tom američkom scenom. Po preview-ovima sa interneta, izgleda mi zanimljivo Red Son, pa kontam i u skoro vrime nabavit i to.
swamp thing Posted - 31/01/2010 : 23:42:28
Meni je Kingdom Come bio odlican, a dobar je i Marvels od Ross-a. Sto se tice tvoje konstatacije u vezi crteza kao serije fotografija, djelimicno se slazem, i ja u stripu volim drukciji tip crteza, ali kad vidis kako to sto Ross radi izgleda, ne mos' da se ne divis... :)
Kad je o stripovima o Supiki rijec, procitao sam nekoliko nahvaljenih, tipa ''Whatever happened to the man of tomorrow'', ili ''Speeding Bullets'', ali nisu mi se narocito svidjeli... Mislim da je to do moje odbojnosti prema samom junaku
Paka01 Posted - 31/01/2010 : 23:31:52
Pogledat ću sutra, nemam vrimena sada. Čisto me zanimalo jer izgleda sve skupa odlično za nekakve plakate il tako nešto, al ne paše mi u stripu Ipak, kažu ljudi da je radnja prejebena, pa bi valjalo i pročitat to. Zasad jedino od Supermana šta sam pročita je The Death of Superman i pari dobro
Vlaadisha Posted - 31/01/2010 : 23:22:05
Imas na YouTubeu dosta toga, na primer: http://www.youtube.com/watch?v=qOpzirxhaZI
jaki Posted - 31/01/2010 : 23:18:17
ručno ili kompjuterski.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000