forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - SOLD OUT (Popis u prvom postu)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 02/02/2010 : 02:53:11
Libellus - SOLD OUT
Otvorio sam novi topic kako bi mogao kroz prvi post redovito azurirati informacije
o rasprodanim izdanjima i onim koji bi to mogli uskoro postati.

Dakle ovdje na jednom mjestu mozete vidjeti sva rasprodana izdanja i popis s izdanjima koji su pri isteku zaliha.

Iskoristio bih prigodu i za jos jednu informaciju a rijec je o reprintima rasprodatih izdanja.
Nakon naseg iskustva s nekoliko izdanja koja smo ponovo tiskali, odlucili smo da vise necemo raditi reprinte.
Uz to sto nam reprinti dodatno uzimaju vrijeme kojeg kronicno nemamo, premali broj zainteresiranih
ne dozvoljava nikakvu financijsku konstrukciju i odrzivost takvih projekata.
Hvala svima na razumjevanju.


RASPRODANO:

Biblioteka Magicni Vjetar 1
Biblioteka Magicni Vjetar 2
Biblioteka Magicni Vjetar 3
Biblioteka Magicni Vjetar 4
Biblioteka Magicni Vjetar 5
Biblioteka Magicni Vjetar 6
Biblioteka Magicni Vjetar 7
Biblioteka Magicni Vjetar 8


Biblioteka Martin Mystere broj 3
Biblioteka Martin Mystere broj 4
Biblioteka Martin Mystere broj 5
Biblioteka Martin Mystere broj 6
Biblioteka Martin Mystere broj 7
Biblioteka Martin Mystere broj 8
Biblioteka Martin Mystere broj 9
Biblioteka Martin Mystere broj 10
Biblioteka Martin Mystere broj 11
Biblioteka Martin Mystere broj 12
Biblioteka Martin Mystere 13
Biblioteka Martin Mystere 14

Martin Mystere Almanah 1 -1988/1989
Martin Mystere Almanah 2 –1990/1991
Martin Mystere Almanah 3 - 1992/1993
Martin Mystere Almanah 4

Martin Mystere Gigant 3 – Ljudi u crnom
Martin Mystere Gigant 4 – Prokletstvo u Sahari
Martin Mystere Gigant 5 – Drvo zivota
Martin Mystere Gigant 6 - Otok Vatre i Leda
Martin Mystere Gigant 7 - Broj Zvijeri
Martin Mystere Gigant 8 – Tajna prozirnih sjenki
Martin Mystere Gigant 9
Martin Mystere Gigant 10

Price iz Baze Drugdje 1 - Onaj koji prebiva u tami
Price iz Baze Drugdje 2

Biblioteka Superbook 1 - Zarobljenik buducnosti
Biblioteka Superbook 2 - Tajna baze drugdje
Biblioteka Superbook 3 - Generacije

Biblioteka Mister No 3
Biblioteka Mister No 4
Biblioteka Mister No 5
Biblioteka Mister No 6
Biblioteka Mister No 7
Biblioteka Mister No 8
Biblioteka Mister No 9
Biblioteka Mister No 10
Biblioteka Mister No 11
Biblioteka Mister No 12

Mister No Almanah 1 - 1994/1995
Mister No Almanah 2

Biblioteka Nathan Never - knjiga 1 (ep. 63-65)
Biblioteka Nathan Never - knjiga 2 (ep. 66-68)
Biblioteka Nathan Never - knjiga 3 (ep. 69-71)
Biblioteka Nathan Never - knjiga 4 (ep. 72-74)

Nathan Never Gigant 1 – Dvostruka buducnost
Nathan Never Gigant 2 – Odiseja u buducnosti
Nathan Never Gigant 3 - Nova Buducnost
Nathan Never Gigant 4 - Ustanak
Nathan Never Gigant 5
Nathan Never Gigant 6

Nathan Never specijal 3

Nathan Never Almanah 1 – 1993/1994


Biblioteka Tex 1
Biblioteka Tex 2
Biblioteka Tex 3
Biblioteka Tex 4
Biblioteka Tex 5
Biblioteka Tex 6
Biblioteka Tex 7
Biblioteka Tex 8
Biblioteka Tex 9
Biblioteka Tex 10

Tex Almanah 1 – 1994/1995
Tex Almanah 2 – 1996/1997

Tex kolor 1

Klara - knjiga 1
Klara - knjiga 2

Ridjobradi 1 - Karipski Demon
Ridjobradi 2 - Kralj sedam mora
Ridjobradi 3
Ridjobradi 4






PRI ISTEKU ZALIHA:

Biblioteka super book 4

Agencija Alfa 1

Biblioteka Martin Mystere 24

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
NESVRSTANI Posted - 25/09/2014 : 15:15:47
quote:
Originally posted by Mord

Sve sto sam kupio mi je odlicno osim opakih prica.


Opake priče su stvarno jako loše.
Baš odskaču svojon nekvaliteton u odnosu na ostatak biblioteke Libellus.
Mord Posted - 25/09/2014 : 14:55:11
Kupio sam sve nabrojano osim John Rohnera i Taxija koji mi nisu nesto. Sve sto sam kupio mi je odlicno osim opakih prica. Boy Vampire je odlican na pocetku ali je losiji prema kraju.
Tonto Posted - 25/09/2014 : 14:44:38
Meni Taxi baš zakon. Onaj zadnji Fontov strip što ide u stripoteci "Eloiz nešto" je već teže sranje.
anto Posted - 25/09/2014 : 14:36:58
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by supermark

samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno


a meni je još mnogo više neverovatnije, da se najbolji Fontov strip, remek delo devete umetnosti, Zarobljenik zvezda, još lošije prodao - 277 komada je ostalo u magacinu - zemljo, otvori se!!
Sa druge strane, i Džon Roner i Taksi su bolje prošli nego ova dva albuma - takođe nelogično;nije sad da su ovi integrali nešto loši (Dž.Roner mi je čak vrlo dobar strip), ali u poređenju sa Pričama i ZZ, su klasa ispod.

A šta reći za dojajne stripove iz Libelus biblioteke??
Noć bez kraja,Čikanosi,Iguana,... - takođe loša prodaja;zadnja dva Vampir boja su štampani u tiražu od 250 primeraka - jezivo.



boy vampire je los strip pa je tu stvar razumljiva, ali ostalo su vrhunski stripovi i prodaja, takva kakva je, je sramota za strip zajednicu


ma odličan je boy vampire, veruj mi - možda nisi uhvatio dobar trenutak za čitanje.

quote:
Originally posted by Oki

John Rohner i Taxi su mene uveliko razočarali, Priče iz n.b. i Zarobljenik zvijezda mi nažalost nikada nisu došli pod ruke,ali sada sam malo znatiželjan...
A ova tri Boy Vampira su dušu dala za ubit jedno popodne i čitanje u kompletu...jako volim ovaj strip i čitati ću ga sigurno još po koji put u budućnosti...


baš kako kaže nesvrstani - i Priče i Zarobljenik su bolji (i to dosta bolji) od Ronera, a pogotovu od Taksi.
Koliko pamtim, Taksi je limunadica, i čini mi se da mi je samo jedna epizoda koliko toliko ispunila očekivanja - nije sad da je Taxi ne znam koliko loš strip;jednostavno, kad se uporedi sa ostalim Fontovim stvarima, deluje dosta lošije.

Sa druge strane Roner mi se svideo - ima neku dozu tople,daleke
avanture u sebi.
NESVRSTANI Posted - 25/09/2014 : 14:36:03
quote:
Originally posted by Oki

John Rohner i Taxi su mene uveliko razočarali, Priče iz n.b. i Zarobljenik zvijezda mi nažalost nikada nisu došli pod ruke,ali sada sam malo znatiželjan...
A ova tri Boy Vampira su dušu dala za ubit jedno popodne i čitanje u kompletu...jako volim ovaj strip i čitati ću ga sigurno još po koji put u budućnosti...



Priče i Zarobljenik su bolji od Rohnera, a puno bolji od Taxija.
Boy Vampire je dobar al preskup. Iman američko izdanje.
Oki Posted - 25/09/2014 : 14:29:37
John Rohner i Taxi su mene uveliko razočarali, Priče iz n.b. i Zarobljenik zvijezda mi nažalost nikada nisu došli pod ruke,ali sada sam malo znatiželjan...
A ova tri Boy Vampira su dušu dala za ubit jedno popodne i čitanje u kompletu...jako volim ovaj strip i čitati ću ga sigurno još po koji put u budućnosti...
supermark Posted - 25/09/2014 : 14:26:47
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by supermark

samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno


a meni je još mnogo više neverovatnije, da se najbolji Fontov strip, remek delo devete umetnosti, Zarobljenik zvezda, još lošije prodao - 277 komada je ostalo u magacinu - zemljo, otvori se!!
Sa druge strane, i Džon Roner i Taksi su bolje prošli nego ova dva albuma - takođe nelogično;nije sad da su ovi integrali nešto loši (Dž.Roner mi je čak vrlo dobar strip), ali u poređenju sa Pričama i ZZ, su klasa ispod.

A šta reći za dojajne stripove iz Libelus biblioteke??
Noć bez kraja,Čikanosi,Iguana,... - takođe loša prodaja;zadnja dva Vampir boja su štampani u tiražu od 250 primeraka - jezivo.



boy vampire je los strip pa je tu stvar razumljiva, ali ostalo su vrhunski stripovi i prodaja, takva kakva je, je sramota za strip zajednicu
Tonto Posted - 25/09/2014 : 14:22:33
Što vas to čudi ipak je ovo zemlja zagoromana. Dok je jajaste sjekire neće biti pravde.

Kad sam počeo ozbiljnije prikupljati ono što mi je nekad srcu bilo drago ove četiri fontove knjige su bile druge na popisu, odmah iza comanche.
DODSFERD Posted - 25/09/2014 : 14:21:24
I onda se neki čude zašto Libellus toliko forsira Bonelli serijale... jer se nešto drugo teško i može prodati a bit će i slabije kako vrijeme prolazi.
anto Posted - 25/09/2014 : 14:08:59
quote:
Originally posted by supermark

samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno


a meni je još mnogo više neverovatnije, da se najbolji Fontov strip, remek delo devete umetnosti, Zarobljenik zvezda, još lošije prodao - 277 komada je ostalo u magacinu - zemljo, otvori se!!
Sa druge strane, i Džon Roner i Taksi su bolje prošli nego ova dva albuma - takođe nelogično;nije sad da su ovi integrali nešto loši (Dž.Roner mi je čak vrlo dobar strip), ali u poređenju sa Pričama i ZZ, su klasa ispod.

A šta reći za dojajne stripove iz Libelus biblioteke??
Noć bez kraja,Čikanosi,Iguana,... - takođe loša prodaja;zadnja dva Vampir boja su štampani u tiražu od 250 primeraka - jezivo.
supermark Posted - 25/09/2014 : 10:52:54
samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno
split85 Posted - 21/12/2012 : 13:53:55
A ništa onda će mo krast po knižnicama.
supermark Posted - 21/12/2012 : 13:52:55
quote:
Originally posted by teller

ajme, Riđobradi 13 i 14?
a još nemam ni 12-ticu...
i superbook 7 i 8?
vidi se da je manja naklada pa treba bit brži...



nije naklada manja
o tome smo već govorili
ministarstvo je otkupilo više brojeva
teller Posted - 21/12/2012 : 10:05:37
Nova izdanja kod Libellusa:
2 nova Texa
2 nova Martija
2 nova Dilana
2 nova Mister Noa...

nove i cijene a i tiraži....veči dio tiska se 300 komada pa če SOLD OUT biti dosta aktivan.
teller Posted - 28/09/2012 : 05:25:15
ajme, Riđobradi 13 i 14?
a još nemam ni 12-ticu...
i superbook 7 i 8?
vidi se da je manja naklada pa treba bit brži...
Mr. Bushido Posted - 27/09/2012 : 13:17:14
quote:
Evo, kako smo i najavljivali, zavrsili smo dio web stranice pomocu kojeg mozemo pratiti aktualno stanje skladista, odnosno broj primjeraka
svakog izdanja koje je dostupno na skladistu. Dakle, od sada pa na dalje sve kolicine koje vidite na skladistu su tocne i prikazuju se u realnom vremenu,
odnosno svaka promjena automatski se azurira i odmah je vidljiva. Naravno, promjene se ne odnose samo na promjene pri kupovini preko webshopa,
vec na apsolutno sve promjene. Dakle i kad neko nase prodajno mjesto naruci bilo koje izdanje, automatski po dostavi mijenja se i stanje na skladistu.
Tako da cete u svakom trenutku imati tocan uvid u broj primjeraka koji su dostupni.

Sad kad je ovaj dio zavrsen, opcije koje od prije poznate ("Pri isteku zaliha" i "Rasprodano") i koje postoje za svaku ediciju, doci ce jos vise do izrazaja.
Zaboravite sve liste s rasprodanim izdanjima, sada imate mogucnost sa tri "klika" na stranici saznati koja su izdanja pri rasprodaji ili koja su rasprodana.
A naravno mozete to birati i po edicijama a ne samo po junacima. Recimo nekoga zanimaju "Priče iz baze Drugdje", kliknete na izdanja, odaberete
pod junacima Martina Mysterea i odaberete ediciju (u nasem slucaju PIBD), i kao za sva izdanja imate tri opcije:

- NOVO
- PRI ISTEKU ZALIHA
- RASPRODANO

I odaberete ono sto vas zanima! Uz svako izdanje pise i kolicina preostalih primjeraka. A vec znate od prije da kad neko izdanje ima 50 ili manje primjeraka
automatski ide pod "pri istekom zaliha". Kad se prodaju ti posljednji primjerci izdanje ide pod "rasprodano" i to je to.

Kolicine na skladistu mijenjat ce se sigurno znatno brze nego ste mozda do sad navikli, jer kao sto rekoh sad su vidljive sve promjene i u realnom vremenu,
pa bih stoga samo jos skrenuo pozornost da zadnja lista s rasprodanim izdanjima nije azurirana i da ima dosta novih promjena, stoga slobodno
bacite oko na izdanja koja vas zanimaju.

Primjerice, Ridjobradi 13 i 14 su pred rasprodajom. Isto tako i neka izdanja koja smo radili u 300 primjeraka kao npr. Asteroid Argo 1, NN specijal 11,
te Nathan Never 43. Zatim DD kolor 3 ima samo jos 8 primjeraka, broja 4 ima 55 dakle skoro pred rasprodajom. Takodje su pred rasprodajom
i superbookovi brojevi 7 i 8. Nakon 4 mjeseca prodaje Dylan Dog 1 ima jos samo 75 komada, broja 2 ima jos 103.
Ispod 100 komada su i zadnje knjige Nick Raidera, i tako redom... Ovo su neki od primjera, pa bacite oko na ono sto vas zanima.

A bude li kakvih pitanja, tu smo!

http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=396
Poli Posted - 26/04/2012 : 17:46:19
zapravo su se zaj..., trebali su raditi tiraz od barem 1.000 primjeraka,
i da su pustili istu cijenu ko za 750, prodalo bi se sve na kraju, a zasluzili bi jos vise s time

ipak je to DD, pored Zagora druga zlatna koka ;)

lwood Posted - 26/04/2012 : 17:41:17
znači DD kolorci su dobro prošli. nisan očekiva
Mr. Bushido Posted - 25/04/2012 : 18:38:36
quote:
I? potrebne su neke korekcije na spisku ili je sve još približno na istom stanju?

quote:
Potrebne su, ali zavrsavamo onaj dio pozadinske administracije nakon koje bi trebalo biti moguce svako izdanje
vidjeti svaki dan koliko ima primjeraka aktualno, pa racunam da ce to proraditi za 2-3 tjedna.
Tako da ce update biti uskoro... a ako stignem prije toga ja cu vec napisati sto je kriticno...
Ovako napamet znam samo da je DD kolor 3 pri kraju, a ni broj 4 nije daleko od toga...
Poli Posted - 18/01/2012 : 14:36:02
quote:
Originally posted by Raven84

I ja sam ga (Pakao) imao skoro godinu i pol, i onda sam ga konacno ponio na more i procitao. Trebalo mi je valjda tjedan dana, a inace jako brzo citam.


Pa da, ako racunam i maloga te da mogu citati samo tada kad on spava, onda bi mi trebalo vise od misec dana.

Raven84 Posted - 18/01/2012 : 14:17:22
I ja sam ga (Pakao) imao skoro godinu i pol, i onda sam ga konacno ponio na more i procitao. Trebalo mi je valjda tjedan dana, a inace jako brzo citam.
lwood Posted - 18/01/2012 : 14:01:47
quote:
Originally posted by Poli

Pakao mi stoji na polici sve od Interlibera 2008.

Ne nađem vremena da pocnem sa takvom knjigurinom, a vuci to na more...
Pa i sama tematika trazi određene mentalne pripreme.





ja san to nedavno pročita (iz knjižnice,nije mi palo napamet da kupujen jer mi tema nije toliko zanimljiva).
sve u svemu čitljiv je.ništa posebno al može proč
Poli Posted - 18/01/2012 : 13:57:32
Pakao mi stoji na polici sve od Interlibera 2008.

Ne nađem vremena da pocnem sa takvom knjigurinom, a vuci to na more...
Pa i sama tematika trazi određene mentalne pripreme.

lwood Posted - 18/01/2012 : 13:53:52
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by anto
Isto je i za Fonta - Zarobljenik zvezda i PINB su dva remek dela devete umetnosti, ali boneli je neprikosnoven na brdovitom balkanu.


Ova dva imam doma sigurno tri miseca i još ih nisan otvorija.


Sram te bilo.
A za Zagora se ima vrimena, jel?



tako i meni stoje neke stvari misecima.
Poli Posted - 18/01/2012 : 13:20:57
Yes yes, i Zarobljenik i Price su odlicne... ali izgleda nisu Bonelli pa... :(
Mislim, ok ono kad ih imas u nekoj reviji ali u ovakvom izdanju pa ne kupiti... steta.

A Riđo ipak dobro gura. :D Po prodaji to jest, 2 broja godisnje su ono... treba priceka par godina da se procita cijela prica (poput ove 8-11).


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000