forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: TEX WILLER

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 06/02/2010 : 00:09:57
Evo nas i sa novim knjigama Texa Willera, od kojih je knjiga 31 kompletno u boji!

TEX - Knjiga 31 - KRISTALNI IDOL
Scenarij Gianluigi Bonelli / Crtež Aurelio Galleppini
114 stranica u boji / 1 naslovnica unutra
cijena 125 kn / posebna cijena 110 kn


TEX - Knjiga 32 - ZASJEDA U WASHINGTONU
Scenarij Gianluigi Bonelli / Crtež Giovanni Letteri
162 stranice / 1 naslovnica unutra
cijena 110 kn / posebna cijena 100 kn

Izdanja bi u prodaji trebala biti od sredine iduceg tjedna.
Posebne cijene se odnose na prodajne cijene u prva dva mjeseca.
Ta akcija trajat ce do 10.04.2010.
Nasa izdanja po posebnim cijenama mozete pronaci kod:
Strip Klub Libellus - Zagreb
Striparnica Babilon - Djakovo
Strip Knjizara Palach - Rijeka
Strip Klub Darkwood - Beograd - za cijene u Srbiji pitati direktno kod njih, kad izdanja budu u prodaji.


Posebno hvala Melini, Mirni, Doku, Silviji, Dekari i Zlaji!









25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nikia Posted - 21/04/2012 : 13:22:16
Odlično,jedva čekam.
Mr. Bushido Posted - 21/04/2012 : 13:06:54
quote:
Naravno, ni ljubitelji Texa Willera nisu zaboravljeni.

U knjizi broj 49 (izvorni brojevi 245-247, godina je 1981.) koja nosi naslov "Krvave tračnice" scenarij potpisuje Gianluigi Bonelli, a crtež Erio Nicolò uz pomoć Francesca Gambe.

Sama knjiga ima 272 stranice (s dvije kolorne naslovnice unutra), a cijena će joj biti 150 kn. Naravno, i nju ćete do 30.6.2012. moći kupiti po posebnoj cijeni od 130 kn.

Inače, ako baš želite u potpunosti sve imati pod kontrolom vezano za ovu priču, prolistajte malo i LMS 8 "Krv Navajosa" ili ZS 445 "Samoubilački eskadron".


Nadalje, što se 50. knjige tiče, tu je već riječ o recentnijem izdanju s kraja 2008. godine, a autori ove sjajne priče su Mauro Boselli (scenarij) te Marco Bianchini & Marco Santucci (crtež).

Naslov knjige, koja inače ima 336 stranica i 3 naslovnice unutra, je "Alkemičareva kuća", a cijena će joj biti 165 kn (naravno, i ona će imati svoju posebnu cijenu do 30.6.2012. a to je: 145 kn).

Za osvježavanje pamćenja evo nekoliko naslova vezanih uz ovu priču: "Zmija s perjem" & "Grad buktinja" (ZS 439-440), "Galija gusara Lafita" (ZS 533), "Wild West Show" (Tex LU 68) i "Znak zmije" (izvorni 3. Texov gigant).

Termin izlaska je poznat: kad tiskara sve to propusti kroz svoje šake.








kasper Posted - 22/02/2012 : 10:31:37
quote:
Originally posted by nikia

Babilon je daleko uzeće se u DW.



Daleko, daleko...
nikia Posted - 22/02/2012 : 10:15:19
Babilon je daleko uzeće se u DW.
Babilon Posted - 22/02/2012 : 09:14:12
Potražite u Babilonu ...

TEX WILLER BIBLIOTEKA, knjiga 48: Cruzadov znak
Libellus



Cijena 140,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2875&category_id=210&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!
nikia Posted - 14/02/2012 : 18:29:31
Blek i Miki su stvarno fenomen.Njih mogu samo da prelistam i gledam slike dok marka još i mogu da čitam.Ali stvarno uspevaju samo Zagor i Dylan Dog.Žao mi je što izdavači kao što je Darkwood ne izdaju Tex-a,Mister No-a...Libellus to stvarno radi dobro ali koliko sam do sada dao para mogao sam u sc varijanti,da postoji,imati ceo serijal svih bonelli junaka.
teller Posted - 14/02/2012 : 17:26:30
quote:
Originally posted by nikia

Uzimam sve te hc od libellusa tako da znam da izdaju i te nove epizode.Kojom brzinom Ludens i VČ izdaju Tex-a to nije ni loše.Samo će trebati puno vremena i novca da se ceo serijal kompletira.Za sada je Libellus jedina mogućnost,a mislim da će tako i ostati.


da,tako izgleda...i to svakim danom više...
jbg...kiosk Zagor i Dilan je jedino što uspjeva ostalo na kapaljku.
ps: Bleka,Marka i Mikija ne brojim, oni su fenomen!
nikia Posted - 14/02/2012 : 17:23:05
Uzimam sve te hc od libellusa tako da znam da izdaju i te nove epizode.Kojom brzinom Ludens i VČ izdaju Tex-a to nije ni loše.Samo će trebati puno vremena i novca da se ceo serijal kompletira.Za sada je Libellus jedina mogućnost,a mislim da će tako i ostati.
tutto maxim Posted - 14/02/2012 : 13:15:03
quote:
Originally posted by nikia

Zahvaljujem na obaveštenju.Znači treba još koja godina da se to popuni.Onda će valjda krenuti na sve ostale.


Vec su krenuli,uporedo s preskcenim epizodama,da objavljuju i nove epizode od orginalnog broja 569.
Do sad su objavljene 4 knjige.
nikia Posted - 14/02/2012 : 12:33:25
Zahvaljujem na obaveštenju.Znači treba još koja godina da se to popuni.Onda će valjda krenuti na sve ostale.
Ultras Posted - 13/02/2012 : 22:51:36
quote:
tutto maxim
Ako sam dobro brojao jos 17 knjiga izmedju orginalnih brojeva 246-275 i jos 4 knjige izmedju orginalnih brojeva 357-364.
Takodje i jubilarni broj 300.
Ukupno 22 knjige ako me racunica ne vara!


Da, tu je negde


tutto maxim Posted - 13/02/2012 : 22:48:15
quote:
Originally posted by nikia

KOLIKO JOŠ KNJIGA TREBA DA IZAĐE DA SE POPUNI ONO ŠTO JE DNEVNIK PRESKOČIO.


Ako sam dobro brojao jos 17 knjiga izmedju orginalnih brojeva 246-275 i jos 4 knjige izmedju orginalnih brojeva 357-364.
Takodje i jubilarni broj 300.
Ukupno 22 knjige ako me racunica ne vara!
jaki Posted - 13/02/2012 : 15:04:52
Zaboravio isključiti caps lock.
nikia Posted - 13/02/2012 : 11:20:46
KOLIKO JOŠ KNJIGA TREBA DA IZAĐE DA SE POPUNI ONO ŠTO JE DNEVNIK PRESKOČIO.
Kojot Posted - 11/02/2012 : 23:53:50
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Ne brinite, tu je i Tex, i to 48. knjiga!

Naslov joj je "Cruzadov znak", a autori su Guido Nolitta (scenarij) i Aurelio Galleppini (crtež).

Što se debljine tiče, bogme ima je (308 stranica), a nisu za baciti ni 3 kolorne naslovnice.

Regularna cijena bit će joj 160,00 kn a posebna koja vrijedi do 14.4.2012. bit će 140,00 kn.

Termin izlaska, vjerujem da ga svi već znate, je onaj jedan jedini mogući, a to je: kad se tiskara smiluje!









Fantasticno!
Smiluj se tiskaro,i izbacuj ovo sto prije!
Mr. Bushido Posted - 10/02/2012 : 16:09:26
quote:
Ne brinite, tu je i Tex, i to 48. knjiga!

Naslov joj je "Cruzadov znak", a autori su Guido Nolitta (scenarij) i Aurelio Galleppini (crtež).

Što se debljine tiče, bogme ima je (308 stranica), a nisu za baciti ni 3 kolorne naslovnice.

Regularna cijena bit će joj 160,00 kn a posebna koja vrijedi do 14.4.2012. bit će 140,00 kn.

Termin izlaska, vjerujem da ga svi već znate, je onaj jedan jedini mogući, a to je: kad se tiskara smiluje!




Argus Posted - 01/02/2012 : 21:05:22
Meni ne lezi Civitelli,boje su kicaste,ne mogu se naviknuti na njegovog Texa,Ortiz zakon u usporedbi s Civitellijem barem meni.
teller Posted - 01/02/2012 : 09:13:12
quote:
Originally posted by Oki

STAZA USPOMENA...
Naslovnica i crtež su za 10,ali priča je već isfurana i ako se ne varam Tex gigant: "Posljednja granica" ima totalno istu priču samo što tamo Tex nema ženu,a čini mi se da i jedan Zagorov almanah ima sličnog negativca i radnju...
Što reći, da je prvi, bio bi poslastica, a ovako je dojam za priču: "već viđeno" prevelik i ostaje vam samo da uživate u boji i crtežu...


potpisujem, nemam što dodat, ali navikli več da ti jubilejci sa kratkim pričama(isto kod Zagora)nemaju neki veliki ugođaj ili šmek..tek toliko da odrade..boje na gladkom papiru u prekrasnom Civiteli crtežu dolaze do punog izražaja, naslovnica je za 10+, dobro je to imat u kolekciji ali da če se po pet puta čitat ta STAZA USPOMENA-neće, bar kod mene.
Oki Posted - 31/01/2012 : 16:57:32
STAZA USPOMENA...
Naslovnica i crtež su za 10,ali priča je već isfurana i ako se ne varam Tex gigant: "Posljednja granica" ima totalno istu priču samo što tamo Tex nema ženu,a čini mi se da i jedan Zagorov almanah ima sličnog negativca i radnju...
Što reći, da je prvi, bio bi poslastica, a ovako je dojam za priču: "već viđeno" prevelik i ostaje vam samo da uživate u boji i crtežu...
Babilon Posted - 26/01/2012 : 13:08:48
Potražite u Babilonu ...

TEX WILLER BIBLIOTEKA, knjiga 47: Staza uspomena
Libellus



Cijena 120,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2838&category_id=210&keyword=staza_us&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!
teller Posted - 16/01/2012 : 16:09:16
ja računam za nekih 14 dana da bi trebalo ovo vanka.
Kojot Posted - 10/01/2012 : 22:59:50
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Tex 47
Tvrdi uvez, Bonelli format, 112 stranica, kompletno u boji.
Cijena 135,00 kn. Posebna cijena 120,00 kn. Posebna cijena vrijedi do 24.3.2012.
Naravno, i Tex 47 izaći će baš onda kad se tiskara smiluje! Eh, što sam sretan što mogu ovako precizno i točno najaviti datum...






[/quote]



Super!!!
Samo napred!!!
split85 Posted - 09/01/2012 : 14:57:25
Ja san se odlučija vatat ove epizode iz 2008 godine.
Da idem vatat one knjige od prije ko bi mi to platija
split85 Posted - 09/01/2012 : 14:54:10
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Imrahil

135 kuna za strip od 112 stranica. Ma bravo.


U boji je, a i papir je vjerojatno kvalitetniji, ako je suditi po njihovom izdanju stotog broja Mister Noa.



znam za to, ali opet je previše


Naravno da je puno, još pogotova kad ovaj strip nabaviš prije 10 dana na talijanskom jeziku
teller Posted - 09/01/2012 : 11:02:43
quote:
Originally posted by Imrahil

pa logično da će otići kad je toliki popust a inače, čim ima tih akcija, pitanje jel se zaista prodaju dobro



pa Volto Nascosto se dobro, bar Dade su potvrdile...za kupcima relativno nepoznat serijal...prednjače naravno Marti,Tex,Dilan,Nathan..
sve što je novo ima u startu zaostatak...a da se svih 500 komada proda u par mjeseci, sigurno da nebi bilo tih ponuda, ni onih akcija kod novih izdanja...to su prodavačke finte da nas navuku,i olakšaju kupovinu u ta zajebana vremena, ko bi jim zamjerio...a kako se neki stari prvi brojevi na licitacijama prodaju za masne pare, izpada da se i skupa kupovina prije ili kasnije može obrestovati,možda to i neki rade? meni je samo žao što Libellus kad je krenuo nije krenuo sa identičnim izdanjima i u mehkom uvezu za manje pare, pa bi ta izdanja bila dostupnija svima...dakle 500 HC i 500 SC istog broja, ali kako se danas teško proda i kiosk izdanje od 2 i 3 evra-to su snovi pusti...da su Libellusovci krenuli bar tamo 2000, koliko bi sada več objavljenog bilo...a i novca je bilo više tada.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000