forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus predstavlja: Demian 7-9

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Gaston Posted - 08/02/2009 : 18:18:51
Koliko je god lijepo kad se jedna prica zaokruzi, toliko je i s druge strane tuzno sto toga vise nece biti. Eto, bas takav osjecaj je kod mene kad je rijec o Demianu. S ove tri knjige (7-9) mi cemo privesti kraju Demianov serijal koji ce ubuduce zivjeti jedino i iskljucivo kroz povremena specijalna izdanja, no to ne ovisi o nama, nego o Talijanima.

Dakle, knjige su u tiskari, a unutra su originalne epizode od broja 13 do broja 18. Evo i naslova epizoda:

Knjiga 7: NA PARISKIM ULICAMA // DUHOVI PROSLOSTI
Knjiga 8: ''LE LOUP'' // RATNI DANI
Knjiga 9: POGRESNI ODABIRI // POSLJEDNJI SAT

Cijena u striparnici Libellus u Zagrebu bit ce 115 kn, a Dado i ja od srca se zahvaljujemo svima koji su radili na ovome izdanju: Melina, Filipe, Dekara, Mate - BRAVO, BRAVO, BRAVO!!!













25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
split85 Posted - 16/01/2011 : 20:43:12
ja sam nedavno kupija kolekciju Demiana po povoljnoj cijeni i svakako mi ga je gušt čitat, samo da je malo bolji bija bi vrhunski
teller Posted - 14/01/2011 : 17:59:56
Razumemo se,pozdrav!
DeeCay Posted - 14/01/2011 : 15:12:37
quote:
Originally posted by teller

oprosti,DeeCayu,izletjelo mi...mislio sam da su do sada več svi pročitali strip, nisam znao da ima puža...
Serijal je več davno završen(osim speciala)i u Italiji i ne mogu vjerovati da se neki tek sada pale na Demiana, ja ga več skoro zaboravio...izprika svima uvrijeđenima.



Ma ne ljutim se, jer sam već to negdje slično pročitao kako završava. A i zar ne vidiš smajlije? Samo, ono, to mi je najgore kad mi frend počne pričati, jesi li gledao onaj filma, znaš onaj gdje ona ih ona ženska sve na kraju poubija i izvuče se, s još par važnih detalja (a u biti to je poanta filma).
Ali uvijek je ljepše sam doći do kraja, posebno ako ima kakav twist pred kraj. Živjeli!
Poli Posted - 14/01/2011 : 14:06:16
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by teller

pročitana i zadnja 9-ta knjiga Demiana, i što reći?
odličan završetak, ne baš za Demiana(nestane u moru) ali za nas sijajno...



Koji spoiler, telleru pa ne mogu vjerovati...
Da otkriješ svima što će se desiti na samom kraju. Pa to se ne priča tek tako, ljudi zato i čitaju jer vole samo doći do završetka.



ljudi, nemojte jos razprodavati kolekciju i nemojte da odustanete od citanja.... ionako ste vidjeli da ima jos specijalaca, znaci demian ne umire.

ima jos nade, spoiler nije zavrsen nego, jeste li znali da i... ...te jos...
sawitch Posted - 14/01/2011 : 14:00:12
Gde nema smisla.. Predobar strip... I da sam znao sta ce biti na kraju opet bih citao sa istim uzivanjem...
il cattivo Posted - 14/01/2011 : 13:52:03
Ima puža.Sada nema smisla čitati.
teller Posted - 14/01/2011 : 12:38:32
oprosti,DeeCayu,izletjelo mi...mislio sam da su do sada več svi pročitali strip, nisam znao da ima puža...
Serijal je več davno završen(osim speciala)i u Italiji i ne mogu vjerovati da se neki tek sada pale na Demiana, ja ga več skoro zaboravio...izprika svima uvrijeđenima.
DeeCay Posted - 14/01/2011 : 12:14:04
quote:
Originally posted by teller

pročitana i zadnja 9-ta knjiga Demiana, i što reći?
odličan završetak, ne baš za Demiana(nestane u moru) ali za nas sijajno...



Koji spoiler, telleru pa ne mogu vjerovati...
Da otkriješ svima što će se desiti na samom kraju. Pa to se ne priča tek tako, ljudi zato i čitaju jer vole samo doći do završetka.
teller Posted - 06/06/2010 : 18:00:48
pročitana i zadnja 9-ta knjiga Demiana, i što reći?
odličan završetak, ne baš za Demiana(nestane u moru) ali za nas sijajno...
Oba crtača u zadnjoj knjigi odlična, pogotovo Fernandez ali nije ni dvojac Di vincenzo§Spadoni u zadnjoj epizodi loš,malo vuku na Parlova...akcije pljušti na sve strane i brzo se čita ta knjiga...da ne govorim kako samo rikne tih 9 knjiga kad se poslože
sastave ljepo sliku(na način kol.Zagora,ali mnogo preciznije)...
Dobri su ti kratki seriali,Demien je ko takav bio i zamišljen ali jih je njegov uspjeh i fanovi naravno natjerao da Bonelli
obeća specialce,jedan je več vani, nadam se da kako Tex reće da ga Libellus objavi do kraja godine i kod nas....
preporuka velika svim koji se dvoume ili sumljaju u modernog chavaliera,junaka čije je podrijetlo izgubljeno u vihoru vremena.
Tex Willer Posted - 23/03/2010 : 00:35:25
quote:
Originally posted by teller

ali da jih izdaju odmah oba i ODMAH SADA.



Ajde moze i do kraja godine
feka82 Posted - 18/02/2010 : 11:53:03
sada ste i mene zainteresirali ne treba sa vama visiti ....
Nobody Posted - 18/02/2010 : 10:52:43
quote:
Originally posted by teller

ali da jih izdaju odmah oba i ODMAH SADA.



tako je!
teller Posted - 18/02/2010 : 09:19:06
ali da jih izdaju odmah oba i ODMAH SADA.
ponki Posted - 18/02/2010 : 09:14:25
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by teller

ja se nadam da to znaju i Dade,jedna knjižurina sa dva specijalca Demiana bi došla ko bog.



se ne strinjam!!!
specialci neka budu isto kao kod N.Nevera - svaki za sebe!


ali da ih izdaju odmah oba
teller Posted - 18/02/2010 : 08:34:22
može i tako Nobody, nemam ništa protiv,dapaće....
Nobody Posted - 18/02/2010 : 07:30:12
quote:
Originally posted by teller

ja se nadam da to znaju i Dade,jedna knjižurina sa dva specijalca Demiana bi došla ko bog.



se ne strinjam!!!
specialci neka budu isto kao kod N.Nevera - svaki za sebe!
Tex Willer Posted - 17/02/2010 : 21:56:43
quote:
Originally posted by teller

ja se nadam da to znaju i Dade,jedna knjižurina sa dva specijalca Demiana bi došla ko bog.



Meni je Demian super,pa cisto da bude topic visoko dok neko ne odgovori
teller Posted - 17/02/2010 : 20:20:48
ja se nadam da to znaju i Dade,jedna knjižurina sa dva specijalca Demiana bi došla ko bog.
zkne Posted - 17/02/2010 : 19:04:04
Ove godine u Italiji idu 2 Demian specijalca! o tome malo više na bonelli site-u!
Porter Posted - 14/02/2010 : 16:30:41
Procitao zadnju knjigu i otkrio tajnu kurvaluka,pretpostavljao sam razlog tih fizickih aktivnosti.
Kad sve svedem Gaston mi je favorit licnost ovog serijala,mirna osoba,osebi,prisebi!
Curunir Posted - 14/02/2010 : 15:51:51
quote:
Originally posted by Nobody

Nitko ne kaže, da ste vi krivi za te greške!

Samo sam htio reči, da ni crtači niso bez greška i da i pored
kontrole (ako ih uopšte ima) i njima promaknu takve sitnice.




odgovaram telleru

uistinu se ne moze nista kod ovakvih stvari, mozda ta prva eventualno...

i da, nisu sitnice. ima i u MV na jednom mjestu gdje je Gaston uocio krivu ranjenu nogu, srecom im se to moze oprostiti u toliko stranica pa na samo 1 mjestu. greske rade cak i velemajstori poput milazza. nista cudno onda i za nizu ligu.
zeljko Posted - 13/02/2010 : 23:58:37
ovo nisu sitnice :D

sva sreca da ne zamijetim ovo kad citam :D
Nobody Posted - 13/02/2010 : 22:20:21
Nitko ne kaže, da ste vi krivi za te greške!

Samo sam htio reči, da ni crtači niso bez greška i da i pored
kontrole (ako ih uopšte ima) i njima promaknu takve sitnice.
Curunir Posted - 13/02/2010 : 20:21:05
ne radim na demianu, no svejedno:

3. greska je najkrupnija, i nista se tu nije moglo... to je kao u filmu... ako pogledate bolje, nije cak ni ranjen u ruku, trebao bi biti mrtav ili tesko ranjen! nema pomoci, izmjene bi zadirale debelo u mijenjanje stripa
2. greska: isto nema pomoci. zeljeli su istaknuti pripadnost istom redu. ako obrises, to propada. ovako nije dosljedno. no nema pomoci.
1. greska: ovdje se moglo popraviti crtez a da se ne zadire previse u autorska prava. recimo da je ovo uklonjiva greska kakve inace popravljamo. ali opet, mijenja se crtez prilicno...
teller Posted - 13/02/2010 : 20:10:38
ej moje Dade, kako vam to promaklo?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000