forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najdrazi agent grupe TNT

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Magico_Vento Posted - 23/02/2010 : 18:31:15
Onako kroz pricu sa drustvom vidim da su razlicita misljenja o najdrazem liku iz grupe TNT pa zanima me ko ce odnijeti pobjedu ovdje

Licno dilema izmedju sir olivera i boba ipak odnosi glas plemicu
Nasmiju me uvijek njegove prevare i nacini kako zavrne stvari,posebno se sjecam epizode kad dodje nekom luckom radniku,stavi ruku u papirnu kesu i kao da pogadja koliko prstiju ce izvuci Drama

Broj 1 epizoda kad Šef ukrade kupus pa ga policajac dovede a ovaj se izdere na njega i kaze krade se samo odrezak,meso i sl a ti nasao kupus

Vas glas i obrazlozenje?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Torghal Posted - 25/04/2010 : 15:17:21
grunf
brni Posted - 21/04/2010 : 09:49:30
Sir Oliver..najaci lik
drogsy Posted - 09/04/2010 : 15:40:10
Jeremija
split85 Posted - 09/04/2010 : 11:22:59
Jeremija
Bob Rock
Grunf
superhik-osvetnik Posted - 09/04/2010 : 10:18:34
bob
alan
sir oliver
Opti Posted - 08/04/2010 : 21:08:32
Nosonja...
A šta da kažem na tu temu
Darth Ivan Posted - 08/04/2010 : 20:41:30
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by Darth Ivan

meni su bob, klodovik i nosonja najbolji xD
bob-zbog temperamenta, ali isto i zbog hrabrosti



Jel' to govoriš o onom Bobu Rocku na kojeg ja mislim, koji svake druge epizode viče: "Alane,bojim se"

Klodovika nikad nisam volio,AF je zamišljen da bude realistični strip a Bunker nam na pladnju servira blebetavog papagaja koji još zna govoriti 15 jezika i štotigajaznam dijalekata. Kasnije je Klodovik samo preuzeo Bobovu ulogu(koji je zamalo pa i nestao iz stripa)i 60% epizode je uglavnom bilo potrošeno na besmislena prepucavanja između Broja 1 i Klodovika(iako je u "Banda propalica" bilo prilično smiješno)



LOOOOL ovo za boba hahahahaha
ovo za klodovika se moram složit u nekim dijelovima. istina, on kao je papagaj koji priča 18 jezika (ne 15) i 77 dijalekata.ali, dobro si rekao. u onim ranijim epizodama je fakat bio blebetav do daske (fakat ima tih prepucavanja između njega i starkelje koji su uistinu bili besmisleni, dobro si rekao), ali je po mom mišljenju u kasnijim epizodama postajao prihvatljiviji. isto i njegova inteligencija je kasnije dolazila do izražaja (opet, po mojem mišljenju).
ovo kad je klo kao kasnije preuzeo bobovu ulogu po meni uopće nije bitno, s obzirom da je kvaliteta stripa već do tada pala na samo dno, a tu je još i bila ona kraljica noći minuette...
opet, po mom mišljenju, klo je zasigurno pridodao značaj stripu kad je debitirao (ipak je on ostao sve do danas u stripu za razliku od nosonje npr., a da je klo uistinu bio TAKO IRITANTAN onda bi zasigurno bio već maknut iz stripa, i to odavno). jedini životinjski tajni agent koji je po meni bio (besmisleno) uveden u strip je prudy (koji je bio samo jedna blijeda zamjena nosonje). meni su recimo, klo i nosonja dvojica najboljih životinjskih agenata grupe TNT i meni je recimo bilo super što su njih dvojica bili skupa u grupi TNT.
opet, ti imaš svoje mišljenje, a ja svoje. i to mi se sviđa ;)
a za nosonju nisi ništa rekao? xD
alanford Posted - 08/04/2010 : 20:20:44
Broj Jedan mi je uvjek bio Prvi...A evo zasto: Mala crna knjizica u kojoj pisu podaci i sve mracne tajne svakog stanovnika planete Zemlje.Zbog velike skrtosti :D. I zbog njegovih velikih podviga u praistoriji...
Opti Posted - 08/04/2010 : 20:17:29
quote:
Originally posted by Darth Ivan

meni su bob, klodovik i nosonja najbolji xD
bob-zbog temperamenta, ali isto i zbog hrabrosti



Jel' to govoriš o onom Bobu Rocku na kojeg ja mislim, koji svake druge epizode viče: "Alane,bojim se"

Klodovika nikad nisam volio,AF je zamišljen da bude realistični strip a Bunker nam na pladnju servira blebetavog papagaja koji još zna govoriti 15 jezika i štotigajaznam dijalekata. Kasnije je Klodovik samo preuzeo Bobovu ulogu(koji je zamalo pa i nestao iz stripa)i 60% epizode je uglavnom bilo potrošeno na besmislena prepucavanja između Broja 1 i Klodovika(iako je u "Banda propalica" bilo prilično smiješno)
Darth Ivan Posted - 08/04/2010 : 20:13:32
meni su bob, klodovik i nosonja najbolji xD
bob-zbog temperamenta, ali isto i zbog hrabrosti
klodovik-zato što obožavam gledat kako broju 1 pravi probleme i kad se s njim stalno svađa
nosonja-zbog inteligencije, što spašava glave ostalim članovima (kao i klo) i zato što se popiški bobu ili nekome drugome na hlače xD
Opti Posted - 08/04/2010 : 20:09:48
quote:
Originally posted by Obi-wan

Jeremija


definitivno
Obi-wan Posted - 08/04/2010 : 20:05:23
Jeremija
kico Posted - 24/02/2010 : 14:45:58
Broj Jedan.
docA Posted - 24/02/2010 : 14:30:17

pravedni Posted - 24/02/2010 : 13:50:36
Bob Rock,naravno...Po temperamentu i ponasanju neverovatno blizak nasem podneblju!!!
Opti Posted - 24/02/2010 : 12:34:35
quote:
Originally posted by culfis

quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by culfis

Bob Rock
Sir Oliver
Broj 1



Klišeji,klišeji,klišeji!
Zašto nitko nikad ne napiše da im je najdraži agent baka Milkica s mačkom koja stanuje ispod Umornog oka?


cinjenice su cinjenice....


ne
tex2 Posted - 24/02/2010 : 07:26:04
Grunf, jednostavno maestralan lik!
kandraks Posted - 24/02/2010 : 03:50:44
quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by kandraks

Grunf,za nijansu ispred Boba i Sir Olivera!Uvjek je bio orginalan a i imao je genijalne parole!Bob je prica za sebe a u pravu si za onu epizodu kada Sir Oliver lozi onog luckog radnika,definitvno jedna od najdrazis scena citavog serijala!Samo kad se sjetim radnikove face...

Ma meni je krvavo kad kasnije onaj radnik ponavlja sam on i opet izvuce isti broj prstiju i kaze ova igra je bas komplikovana



Prosto genijalno...
Porter Posted - 24/02/2010 : 01:22:03
1.Sir Oliver - pravi dingospo
2.Broj 1 - zbog knjizice visok plasman
3.Alan Ford - najcisca dusa u grupi (ustvari jedina)
4.Bob Rock -njega cijenim zbog nosa
5.Grunf-ne da mu se ali je borac
6.Jeremija -ziva kuknjaza
7.Šef - da nam je ovakvog sefa
dessa Posted - 24/02/2010 : 00:43:37
1. Sir Oliver
2. Bob Rock
3. Broj 1
4. Grunf
5. Jeremija
6. Alan Ford
7. Šef
8. Nosonja
9. Klodovik
Wicked Posted - 24/02/2010 : 00:08:21
Sir Oliver
mikado Posted - 23/02/2010 : 23:51:34
Sir Oliver i.
drakulloni Posted - 23/02/2010 : 23:50:12
Samo jedan od clanova je 100% HardCore, uvek spreman na akciju, onaj kojga vecito zaboli socijalna nepravda, i koji vecito ima nesto da prigovori. U vecitoj borbi za bolji polozaj, nikada ne odustaje, uvek spreman na sve kako bi dosao do neke kinte (ili parceta salame) u cemu je vrlo snalazljiv. Tajni agent ogromne zivotne energije, nikad neda na sebe, po cenu da popije udarac stapa koji nikada nije slomio njegov duh ...

Nosom i pelerinom,
sawitch Posted - 23/02/2010 : 23:07:58
Bob Rock - Zar je potrebno objasnjenje!?
culfis Posted - 23/02/2010 : 22:44:07
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by culfis

Bob Rock
Sir Oliver
Broj 1



Klišeji,klišeji,klišeji!
Zašto nitko nikad ne napiše da im je najdraži agent baka Milkica s mačkom koja stanuje ispod Umornog oka?


cinjenice su cinjenice....

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000