forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vesti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 15/03/2010 : 19:53:38
Evo već određeno vreme imamo novi izgled glavne stranice, za koji se većina složila je dobar.

Vesti se objavljuju meni iznenađujućom brzinom, a mene zanima:

-da li ste zadovoljni objavljenim vestima?
- kakve vesti nedostaju?
- čega ima isuviše?
-ostali predlozi-kritike
24   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 02/04/2010 : 20:41:48
sve je za 5.
Renky Posted - 01/04/2010 : 23:33:25
Bonelli #04
MV
Mala greškica jerbo je svibanjski broj 128.

Specijal
...će crtati Marcello????????? ( onaj Zagorovac? )
profesor-inz Posted - 01/04/2010 : 20:33:17
ok, pojačajte Boneli vesti, smanjite ostale...
Paka01 Posted - 01/04/2010 : 20:23:43
Ne znam, meni je okej nova stranica, ništa mi ne fali Sve je okej... Jedino bi volija vidit malo više recenzija
američkih stripova i to je to, al eto moga bi i ja eventualno napisat koju, neam pojma... Nisam baš ekspert, pa ne bi radije.
Vlaadisha Posted - 01/04/2010 : 20:17:15
A dobro, samo ideja za slow news days. A i steta za neke kvalitetne teme...
rgorgiev Posted - 01/04/2010 : 20:16:01
Dobro zvuci
Markos Posted - 01/04/2010 : 20:13:10
Hm.
Vlaadisha Posted - 01/04/2010 : 20:11:52
Da, ima... Ali najkvalitetnije teme nisu uvek najcitanije. Nisam mislio u originalnoj verziji. Recimo ponoviti pitanja iz topica, onda linkovati thread i izvuci najzanimljivije citate, a sve ilustrovati jednom slicicom. Druga varijanta bi bila da urednik vesti (?) izabere najbolje iz topica, mozda lektorise i (uz pristanak doticnog forumasa) postavi takav tekst na homepage.
Markos Posted - 01/04/2010 : 20:02:18
Pa to imaš, više-manje, u ovom "najčitanije" boxu.
manhunter Posted - 01/04/2010 : 19:46:26
Meni se ideja sviđa, mada ne znam da li bi trebalo ići u originalnoj verziji, ili nešto sažeto (najsočnije psovke, najpromišljenije uvrede, ili slično)?
Vlaadisha Posted - 01/04/2010 : 19:20:49
Mozda biste, kad nema vesti, mogli raditi nekakav forum spotlight? Recimo ova rasprava o Crepaxu u kojoj su ucestvovali Dule, ninel, mcn i Bane je bila informativna i bila bi zanimljiva nekome ko ju je propustio... Sta ostali forumasi misle?
King Warrior Posted - 15/03/2010 : 23:15:41
vijesti se pisu kada ima nesto novo. Mogu biti jednom ili vise puta sedmicno.
Ja svaki dan pregledavama internacionalne i reagujem u roku od nekoliko sati.
Sto se tice tekstova o autorima, to je mnogo zahtjevan posao koji mi oduzima mnogo vremena i istrazivanja, ali eto drzacu neki ritam da u nekih 10-15 dana razmaka napisem jedan tekst o autorima. Sljedeci je vec napisan i poslan, a na jednom drugom sam danas trazio informacije i pripremao materijal za tekst koji cu napisati do kraja sedmice.
Nema se mnogo vremena zbog drugih obaveza, ali eto...
drakulloni Posted - 15/03/2010 : 22:49:01
Dobre su vesti.

Mozda bi mogao da se osvezi onaj deo vezan za kolumne. I da se ubaci jos tekstova o autorima.

No, to ipak nema toliko veze sa samim vestima Iz vesti mi se najvise svideo SailorTwain. Odlican crtez.

Mozda malo vse informacija vezanih za BD scenu.
dcopic Posted - 15/03/2010 : 22:17:31
To je valjda zato što se ljudima sviđa novi dizajn naslovne i ostalih stranica. Sada je sve puno preglednije i povezanije. Ma super je sve!
drogsy Posted - 15/03/2010 : 21:54:26
Brzina kojom se objavljuju vijesti u odnosu na onu proslu je gotovo impresivna.
DeeCay Posted - 15/03/2010 : 21:49:32
Da, tempo je jedna objava po danu, i gledamo da se jednakomjerno objavljuju i vijesti, recenzije, tekstovi o junacima ili autorima... Mislim da od samoga početka nije bilo praznih rupa, uvijek se nešto stavi gore. Suradnika ima, svatko nečime doprinese, i fala im. Thumbs up!
Elderane84 Posted - 15/03/2010 : 20:34:46
I dalje su najbolja strana sajta recenzije, koje sad jos bolje izgledaju. Sto se vijesti tice, redovno citam, ne bih znao sta nedostaje, i generalno gledano, apsolutno sam zadovoljan time sto procitam.
Mord Posted - 15/03/2010 : 20:33:58
Vijesti su super i svaka cast svakom tko je odvojio bar malo svog vremena na iste. Eto.
Vlaadisha Posted - 15/03/2010 : 20:22:03
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Vlaadisha
Cak sam poceo da citam i recenzije Zagora da bih dobio svoj dnevni fiks.







Gotov si!

Mislis presao sam na tamnu stranu - ili gotov sam jer ce me sad flejmovati? Salu na stranu, recenzije su prilicno objektivne, takodje informativne kad su u pitanju zanimljivosti (podaci koji su mi kao klincu bili nebitni a danas me zanimaju), i konacno (iako ne najmanje vazno) - vrate me na trenutak u detinjstvo.
cronos six Posted - 15/03/2010 : 20:19:02
vecina od nas,a i ja tu spadam zeleli bi znati,sta ce izaci u boneliju 2016god.
sto vise bonelija u vestima,mada je i ovako odlicna rublika.samo tako nastavite!palac gore!
manhunter Posted - 15/03/2010 : 20:15:55
quote:
Originally posted by Vlaadisha
Cak sam poceo da citam i recenzije Zagora da bih dobio svoj dnevni fiks.







Gotov si!
Vlaadisha Posted - 15/03/2010 : 20:14:24
Prezadovoljan, posebno Emirovim Crticama (iako mi je sve vec poznato posto celo prepodne otpadam na netu, ali preporuka za sve koji nisu toliko zaludni ). Cak sam poceo da citam i recenzije Zagora da bih dobio svoj dnevni fiks.

Nadam se da ce autori izdrzati ovaj tempo uprkos izostanku feedbacka. Ili mozda uvesti komentare ispod vesti? Preveliki posao za i ovako zaposlene moderatore.

Dnevni ritam je pun pogodak, samo mala zamerka da bi trebalo pustiti da svaka vest ima podjednak zivot, tj drzati se razmaka od 24 casa.

Sto se tice predloga, bilo bi odlicno polako popunjavati odrednice koje se odnose na autore i junake.
rgorgiev Posted - 15/03/2010 : 19:59:36
- objavljene vesti su vise nego dovoljne. Lako se mozes snaci i dopuniti vest sa nekog stranog sajta. Svaki dan ide dopuna.
- ne bih mogao da kazem.
- tjedne crtice
- nastavak u sledecem broju, tj. postu
mladjo Posted - 15/03/2010 : 19:57:08
Ako se ne varam, prosjek novih vijesti je jednom dnevno, što je izvrsno. možda su od svega ipak najbolje "Tjedne crtice". Gomilu toga ne bih nikada saznao da nema njih

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000