forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Slicice, albumi & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 20/03/2010 : 13:52:12
Nekoliko puta su se na forumu otvarali topici o raznim albumima za slicice, ima i jedan o razmeni itd.. itd.. Evo neka ovo bude mesto za rasprave o tome..

Znam da ima dosta kolekcionara albuma sa slicicama pa ce, verujem, biti i lepih slika, informacija i ostalog...

Za par dana nam krece Paninijevo svetsko prvenstvo Afrika 2010, bice interesantno..
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
bvagner3 Posted - 15/07/2021 : 15:26:54
Danas se u Konzumu dijele kartice Euro zvijezde i albumi kupcima džabe,požurite,još malo pa nestalo!
Tornadomaster Posted - 15/07/2021 : 13:55:07
Ima li ko da se mijenja za EURO 2020?
sawitch Posted - 13/07/2021 : 22:28:28
Javi se meni u PM sta ti fali od slicica za 2008. Uzimam sve junior jer mi fali tu a nemam duplikata. Jurim i dinosauruse i football kings
phantazmay40 Posted - 12/07/2021 : 16:18:44
Ako je netko zainteresiran za razmjenu, ja tražim sličice iz životinjskog carstva 2008, a imam stotinjak sličica iz 1993, 80 iz 2008, 50 iz 2016 i oko 20 za junior. Imam i napola popunjene albume iz 2008, 2016 i junior, također bi ih mijenjao za veću količinu sličica. Možete mi poslati sms ili whatsapp poruku na : 098 976 0590.
Guinnes Posted - 21/06/2021 : 15:42:23
Da li nekog zanimaju ili nekome trebaju Kaufland Star Wars kartice?
Našao 30ak paketića, mogu potpisati brojeve.

Meni ne treba a mijenjao bi ih za bilo što ako treba tko...
ReemCP Posted - 11/06/2021 : 09:32:37
@Hercule & tihomirduras - slažem se s vama, i nama je bilo na početku čudno kako ovo slagati, bili smo se isprva poveselili da ćemo slagati tako da će se i poleđina kartice moći vidjeti, ali i u konačnici da će se sve popuniti i da neće biti praznih mjesta. A što je tu je, bar je bila uživancija (kako djeca kažu - gledajući te silne youtubere), raditi svako malo challenge (izazove) kod otvaranja tih kartica, tko će prvi dobiti neke od poznatijih igrača :)
tihomirduras Posted - 10/06/2021 : 21:58:12
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Fino to izgleda Reem! Šteta što kvaliteta albuma ne prati kartice. Ona prazna mjesta su totalni promašaj i to mora da je posao sklapao netko tko nikada nije skupljao sličice.
Također, kada su išli na 4 igrača iz reprezentacija, trebali su imati 4 mjesta za kartice u redu. Ali, to su sve nijanse koje čine razliku između velikih firmi i ostalih.

Da, slažem se mogli su napraviti sa 4 reda kad su već stavili po 4 igrača, baš bezveze album, dođe mi da ga sam napravim kad vidim kakav šlamperaj, trebalo je i kartice slagati samo sa jedne strane (i možeš ali onda ne stanu sve) tako da se vide i podatci o igraču kad se okrene stranica.
Hercule Poirot Posted - 10/06/2021 : 21:02:04
Fino to izgleda Reem! Šteta što kvaliteta albuma ne prati kartice. Ona prazna mjesta su totalni promašaj i to mora da je posao sklapao netko tko nikada nije skupljao sličice.
Također, kada su išli na 4 igrača iz reprezentacija, trebali su imati 4 mjesta za kartice u redu. Ali, to su sve nijanse koje čine razliku između velikih firmi i ostalih.
ReemCP Posted - 10/06/2021 : 13:48:43
quote:
Originally posted by Guinnes

Više od toga me "muči" popunjavanje bindera; pa tu ostane 26 praznih mjesta, ako ja to dobro slažem...?

Hoće izbacivati naknadno neke kartice ili što?

Mislim da neće više izbacivati, mi ih slažemo po redu (po brojevima na karticama), na kraju ostane 26 praznih mjesta.

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Fino je to s karticama. Kod mene, ni za 70 kuna ne daju karticu, razika je očita.

Aha, zaista neke blagajnice neće da izađu u susret, ali ja nekako uvijek nađem neku i zamolim je da mi da

quote:
Originally posted by tihomirduras

I Reem (i ostali) kako ide to skupljanje kartica, ima kakvih duplića?
Mi smo danas od jedne fine mame koju znam preko vrtića (klinci nam idu skupa) dobili 50ak kartica 😁😁😁

Super :) Je, duplih se dosta skupi, recimo karticu 42 (Arnautović) smo imali u jednom trenutku oko 8-9 tih istih.

Jučer smo napokon popunili čitav album (svih 118), sad popunjavamo nećaku kojem jako malo fali, on možda bude kompletirao ovaj vikend već, pa ću pokušati još nećakinji kompletirati.

Evo kako naš cijeli izgleda:

jaki Posted - 08/06/2021 : 00:16:38
Ima rijetkih kartica pa pogledaj da nije neka od tvojih takva.
https://www.laststicker.com/hr/cards/panini_euro_2020_kick_off_adrenalyn_xl/
BeaGea Posted - 07/06/2021 : 23:00:19
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by BeaGea
Jel skupljaš?

Ne.Skupo je.

Istina.

Ako klinca ne zainteresira pa kupim još koji paketić, inače ostajem na ovih 24 +2 kartice koje su bile u paketu s "fasciklom" i vodičem.
jaki Posted - 07/06/2021 : 21:14:22
quote:
Jel skupljaš?

Ne.Skupo je.
BeaGea Posted - 07/06/2021 : 20:36:46
quote:

15 kn.
U mullera.8 kartica.

Jel skupljaš?
Imam Vrsaljka za razmjenu ;)
jaki Posted - 07/06/2021 : 20:16:39
15 kn.
U mullera.8 kartica.
BeaGea Posted - 07/06/2021 : 20:07:12
quote:

Sad skupljaj kartice

nema druge ;)
Za ovo sam mislil da je album, a to neki vodić:

a "album" je ustvari ovaj obican fascikl s najlonom

Koliko je uopće paktić s karticama? Ima li ih uopće kod nas kioscima?
jaki Posted - 07/06/2021 : 19:15:05
Sad skupljaj kartice
BeaGea Posted - 07/06/2021 : 17:37:09
quote:

Pa cim ti je adrenalyn to su kartice.
Krivo si pročital:)

Jesam, ovaj vodić mi je izgledal kao album.
A sad imam prozirne folije za umetanje kartica tj. collector`s album
jaki Posted - 07/06/2021 : 15:32:27
Pa cim ti je adrenalyn to su kartice.
Krivo si pročital:)
BeaGea Posted - 07/06/2021 : 14:19:41
Evo, kupil ja paket da budemo sigurni. Uglavnom nije album u pitanju vec neki vodić, pa poster i fascikl za kartice. Pametnije bi mi bilo da sam kupil album (:
https://euro2020.paniniadrenalyn.com/en/bg/collection/discover-the-collection
jaki Posted - 07/06/2021 : 13:43:24
Ako je za sličice onda je neka vrsta starter packa.album + sličice.
Samo mi je malo skupo za to?
Uglavnom akò je to nece ti unutra biti HC album.On se kupuje posebno.
BeaGea Posted - 07/06/2021 : 12:03:38
Govorim o albumu za samoljepljive sličice....uvjeren sam da je pisalo album za samoljepljive sličice na paketu. E sad jedino ako sam u brzini krivo pročital, poslikal bum danas to pa stavim kasnije.

Jasne su meni te kartice ali ovo nije to. Imam s tim karticama neke albume za klince (Hello Kitty)!
jaki Posted - 07/06/2021 : 11:45:30
tebi ništa nije jasno
to su kartice i album/binder/ulošci za slagat kartice.
nisu sličice.
guglaj po youtube.
BeaGea Posted - 07/06/2021 : 11:29:50
quote:
Originally posted by Guinnes

quote:

quote:

Pa lipo si reka,kartice.
Skup sport.Skuplji od sličica:)

Najviše me zanima jel album za sličice HC?

Ispipaj ga, ali sumnjam da je.
HC album ima u Mileru za internacionalnu verziju Eura, dobije se i 5 paketića. Cijena 80 kn. A imaju u ponudi i soft album + 10 paketića 80 kn, limenu kutiju sa 5 paketića za 40 kn. I solo album 18 kn, paketić 10 kn.
Ako nekog zanima, pa da ima za info...

Probal sam i izgleda da nije...kad su ti vec poznati ti paketi daj navedi kaj ima u toj vreči za 129 kn?
Guinnes Posted - 07/06/2021 : 10:56:15
quote:

quote:

Pa lipo si reka,kartice.
Skup sport.Skuplji od sličica:)

Najviše me zanima jel album za sličice HC?

Ispipaj ga, ali sumnjam da je.
HC album ima u Mileru za internacionalnu verziju Eura, dobije se i 5 paketića. Cijena 80 kn. A imaju u ponudi i soft album + 10 paketića 80 kn, limenu kutiju sa 5 paketića za 40 kn. I solo album 18 kn, paketić 10 kn.
Ako nekog zanima, pa da ima za info...
jaki Posted - 04/06/2021 : 17:40:57
Ako su kartice onda nisu sličice:)
To je binder za stavljati kartice+par kesica/paketića kartica.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000