forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 QATALOG: Q24 i "Slatko Malo" (dodan qaver)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mcn Posted - 30/03/2010 : 19:17:20
Od danas u "Stripovima na kvadrat" i "Libellusu":



Q24 - 84 stranice od kojih 16 u boji. Unutra:
- Filip Kelava
- Goran Duplančić
- Maja Duvnjak
- svi "Regočevci" (Dupli, Rico, Jurica, iko, Dommy, Quelava, Fab, Kole, Mejo i mcn)
- Sara Divjak
- Paula Konjhodžić
- Irena Jukić-Pranjić
- Sonja Gašperov
- Ivana Pipal
- Frano Petruša
- te ja


***

Izašlo je i "Slatko malo" Ralf Koeniga, nastavak "Osviještenog". U dućanima također od danas.

(mcn)
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mord Posted - 26/01/2012 : 18:15:00
Slatko malo nije los. Nekako mi je onaj prvi Koenig bio bolji.
Porter Posted - 07/06/2010 : 00:55:44
Njemu o glavu nije meni ,mogao je uzivati kao bubreg u loju kao ostali Q stripovi u plasticnim kesicama,onda Backboards,uspravno poredani,zasticenim staklom u polumracnoj prostoriji bez vlage....

Jedan list ne cini proljece,tako da ce me novi Q-ovi i dalje razveseljavati.

Zaboravih nadodati da sam lako ranjiv kad se radi o religijama,bez obzira koja religija.
Tako da humor kod ovih stvari u sekundi preleti na pogresnu stranu.
U Presvetom srcu je to prilicno dobro izbalansirano,tako da je sav taj homor ostao vozeci desnom stranom a nije u Engleskoj.
mcn Posted - 06/06/2010 : 11:07:58
>Stranica 18 u Q 24 toliko mi se svidjela da je nazalost kompletan odletio u smece.

Žao mi je.

mcn
Porter Posted - 27/05/2010 : 14:16:01
Stranica 18 u Q 24 toliko mi se svidjela da je nazalost kompletan odletio u smece.
Crtez: Iko Tekst: dommy
Da li su ova dva umjetnika napravila jos nesto jako u zivotu ili im je ovo vrhunac?
Raven84 Posted - 01/05/2010 : 20:01:37
Procitao sam novi q (24) i moram reci da je opaska o uzdignutom čelu potpuno točna. Strip o parlovu: odličan. Savršeno opisuje zašto je vrijedan divljenja. Počiao u miru. Regoč pričom zbilja vrluda i ne mogu reći da mi se bas sviđa, ali kao pthvat je super i dosta amatera je ostvarilo jako dobre radove. Stranice u boji su vrlo dobre, veliko iznenađenje je Ivana Pipal. Odlično crta. Franin strip je unatoč vrlo grubom crtežu jako dobar i drago mi je da si ga oteo, Darko. :) A za 24-satni strip sam vec vise puta rekao da me jako ganuo. Sve u svemu, 80 stranica koje itekako vrijede.
mcn Posted - 09/04/2010 : 10:57:13
quote:
Originally posted by magirus

I ajde malo pošaljite i Sergeja stare priče u BG, nikako da počnem da čitam MMM-ove i Sergej Strip jer nemam početak. U Darkwoodu ga nemaju odavno, propustio sam očito



Piši Dekari na blekendekara (at) gmail.com - on je zadužen za snabdijevanje striparnica u Cp6uju.

Dnevniqa bi trebalo biti u Alan Fordu ili sam totalno pošandrcao. Ili su ga rasprodali, što znači da je vjerojatnije da sam pošandrcao.

mcn
- avaj, prestar da odustane
magirus Posted - 09/04/2010 : 10:44:25
I ajde malo pošaljite i Sergeja stare priče u BG, nikako da počnem da čitam MMM-ove i Sergej Strip jer nemam početak. U Darkwoodu ga nemaju odavno, propustio sam očito
dimi Posted - 09/04/2010 : 03:31:25
[Zajedljivi komentar] Bilo je i vreme. [/Zajedljivi komentar]

Ozbiljno... Ne znam da li se nekom izdanju više radujem nego ovome/ovima. Mcne, ne predaj se!

I da li će dnevniq uopšte dolaziti u AF za nas kojima onaj sample nije dovoljan?
mcn Posted - 08/04/2010 : 23:53:21
Q17, Q24 i Koenig stigli u Alan Ford.

mcn
Shuckey Posted - 31/03/2010 : 21:48:40
quote:
Originally posted by mcn
Q24 - 84 stranice od kojih 16 u boji.



Svaki strip unutar Q24 je fenomen, pa slijedom stvari i Q24 fenomenalan.

OK, ozbiljno. Neću stavljati neke opširnije komentare ničim izazvan. Prvi razlog - ne osjećam da mogu biti objektivan. Drugi razlog (pravi razlog ) - osjećam se glupo kad to radim.

Pričajmo o Q24. Jako me zanima što mislite, ali stvarno! A ima materijala za priču, o da.
mladjo Posted - 30/03/2010 : 21:09:27
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by mladjo

Meni fali samo jedan Q i to onaj koji je trebao doći na roštiljadu kod Kena2 prije par mjeseci(Nema Stripa do Splita)Tko se obogatio preprodavajući tuđe primjerke? Tko ih plasira na crnom tržištu?Čija majka crnog Q-a prede? Izbacite najslabijeg Q-ovca


znači tebi još nisam uručio, crni mlađo
računaj da imaš i toga



zapit ćemo ga u pivnici slijedeći put
ken2 Posted - 30/03/2010 : 21:03:34
quote:
Originally posted by mladjo

Meni fali samo jedan Q i to onaj koji je trebao doći na roštiljadu kod Kena2 prije par mjeseci(Nema Stripa do Splita)Tko se obogatio preprodavajući tuđe primjerke? Tko ih plasira na crnom tržištu?Čija majka crnog Q-a prede? Izbacite najslabijeg Q-ovca


znači tebi još nisam uručio, crni mlađo
računaj da imaš i toga
mladjo Posted - 30/03/2010 : 20:48:36
Meni fali samo jedan Q i to onaj koji je trebao doći na roštiljadu kod Kena2 prije par mjeseci(Nema Stripa do Splita)Tko se obogatio preprodavajući tuđe primjerke? Tko ih plasira na crnom tržištu?Čija majka crnog Q-a prede? Izbacite najslabijeg Q-ovca
Mr. Bushido Posted - 30/03/2010 : 20:32:13
Ovo mi je uljepšalo dan. Hvala Macane.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000