forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Zekan 3 & 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 07/04/2010 : 16:39:29
Zekanove hvalevrijedne pustolovine 3: Walter

Ovaj treći svezak Zekanovih hvalevrijednih pustolovina razveselit će ljubitelje složenih zapleta, uzbuđenja na svakoj stranici, duhovnih promišljanja i velikih čudovišta.



Zekanove hvalevrijedne pustolovine 4: Ljubav i zamjena

Ovaj četvrti svezak Zekanovih hvalevrijednih pustolovina razgalit će ljubitelje bazena, čipsa, snažnih motora i statističke teologije.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 04/03/2024 : 21:20:47
Walter

U biti jedna zabavna pulp pustolovina gdje se jurnjava kreće od prve stranice i ne staje. Veselo

Ljubav & zamjena

Dok se laaagano odvija Zekanova priča, štošta se izdogađa samom Zekanu. Od nezaposlenog kunića do direktora špijunsko-pravedničke kompanije. I ljubavni jadi, što mu je još gore palo. Ne znam od kud Trondhaimom ideja ali sve su redom uvrnute, kao i detalji koje prate tu/te priču/e.
Tex Willer Posted - 06/05/2013 : 18:35:41
quote:
Originally posted by anto

moji zekani su odavno na pozajmici kod raznih ljudi;neke sam navukao, te su i sami počeli kupovati, nekima je bilo dovoljno šrto sam im pozajmio, nekima je bio solidan, nekima bezveze,...



Konacno nabavio ona 4 glanc
Ajd sad pitanje, bilo je jos tabli Zekana koje Trondhajm nije hteo da radi ponovo da bi izasli u formi albuma.
Zna li neko koliko toga ima, gde su izlazili, mislim da su c/b???
I ims li nade da se pojavi i to?
anto Posted - 06/05/2013 : 16:39:39
moji zekani su odavno na pozajmici kod raznih ljudi;neke sam navukao, te su i sami počeli kupovati, nekima je bilo dovoljno šrto sam im pozajmio, nekima je bio solidan, nekima bezveze,...
Felagund Posted - 06/05/2013 : 01:09:14
Evo, napokon sam nabavio i ova 2 zekana (jos su mi samo oni falili) i odlucio da cu sve lijepo ispocetka po redu krenut citat, iako se vise manje sjecam radnje od ovih koje sam citao prije. Sto reci, a da ne ponavljam ono sto je vec toliko puta receno o zekanu. Genijalan strip, definitivno jedan od najboljih strip serijala (meni osobno), ako ne i najbolji. Iako se sjecam vecine fora, toliko su dobro izvedene da sam se opet smijao, iako sam znao kraj, opet mi se srce steglo dok sam dosao do njega, iako se sjecam dobrog djela dijaloga, opet sam uzivao ponovno ih citajuci.
Sad nema druge nego da krenem antovim stopama i krenem gnjaviti sve koje poznam sa ovim stripom i da ih nagovaram da mu daju sansu i da ga probaju citati.
Markos Posted - 27/10/2011 : 16:20:00
Numeracija je malo zbrkana. Francuzi broje od nule (slalomi je nula, atomski ubrzivač 9), a mi od jedinice.
supermark Posted - 27/10/2011 : 16:15:16
ček, sad sam zbunjen
na ovom linku piše da je devetku izdala fibra
?
Raven84 Posted - 27/10/2011 : 15:11:57
Mr. Bushido, čovjek čiji se prsti kreću brže od izdavača. Kamehameha!!!!
Mr. Bushido Posted - 27/10/2011 : 14:37:52
Marko će vjerojatno kasnije pokrenuti posebnu temu, a do tada, znajte da su novi Zekani stigli u SnK.

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.61e921e188bd44b9811f555fd80e71dd.zekanove-hvalevrijedne-pustolovine-6-proljetni-praznici.aspx
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.5be2182760af43f7916a5754c381276f.zekanove-hvalevrijedne-pustolovine-7-ziva-istina.aspx
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.6cfc7a9c730b43a4b9d4250f0f6ad037.zekanove-hvalevrijedne-pustolovine-8-boja-pakla.aspx
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.ba4b18b10b6e409d80b205c07a10a200.zekanove-hvalevrijedne-pustolovine-9-takav-je-zivot.aspx
SenG Posted - 27/04/2011 : 01:36:26
skoro me šlag strefio kad sam vidio da je ovaj topic uskrsnuo, jer sam mislio da je riječ o najavi novih zekana! ah ništa, morat ćemo se još malo strpiti...
anto Posted - 26/04/2011 : 16:58:05
Danas ću da se čujem sa Ultrasom oko Kragujevca.
Imam neko sređivanje kuće i u gužvi sam već mesec dana i potrajaće to do kraja sedmice, zaključno sa subotom.
Tako da ništa ne obećavam, ali ću se potruditi.
Drago mi je da je Trondhajm dobio još jednog obožavatelja.Meni je on genije (ovo sam rekao već sto puta, znam, dosadan sam)
I meni je čudno da su njegovi Zekan i Tvrđa mejnstrimovi u Francuskoj.
Tvrđu obavezno nabavi što pre - 100% ludilo.
Raspucin Posted - 25/04/2011 : 23:36:07
Kako god se citalo, meni nekako u glavu uslo da je covek Trodenhaim. Covek rastura i pricom i crtezom. Zekana je pisala i crtala osoba koja vlada zanrom sa neverovatnom lakocom. Zadnji mi je bio Blektaun.
Dijalozi su mala remekdela. Zaplet, rasplet, tempo price su zanatski besprekorni. Fore su mi bile toliko dobro da sam hvatao sebe kako se smejem na glas, sto mi se retko desava. Tu, su naravno i zasluge prevodioca. Zanima me jeli Trodenhaim, ovo pisao pre nego je poceo da radi Spiroua? Atomski ubrzivac je direktna posveta, ali je meni i Walter pomalo na foru Spiroua. Kakav je Spirou koga je radio Trodenhaim? Jel to objavljivano kod nas? Tvrdju planiram da nabavim u skorije vreme. To je pretpostavljam tek ludnica. Da li je Darko Sergeja radio po uzoru na Tvrdju? Moram da nabavim Sergeja.
Cestitke ekipi za objavljivanje ovog stripa. Vidim da se mnogima dopao i to me bas raduje. Za mene je Trodenhaim jedan od najoriginalnijih strip autora u svakom smislu. Da li je moguce da je ovo stivo u Francuskoj meinstrim? Ma.... Sto pitanja imam. Bas sam pod utiskom. Veceras cu ponovo da krenem na Slalome i Ljubav i zamjena.
Da ne zaboravim, pozdravi mom starom drugaru Anti. Gledamo se u Kragujevcu?
Lord Vader89 Posted - 06/02/2011 : 14:34:28
u norveskoj moze i Trunjem
mcn Posted - 06/02/2011 : 12:54:22
>A u Norveskoj?

Šabosi.

mcn
anto Posted - 06/02/2011 : 12:43:32
Ali Trondhajm nije ni Norvežanin ni Danac ???
On je Islanđanin !!!!!
Curunir Posted - 06/02/2011 : 12:32:08
samenenasjonaldagertilminneomdetfrstesamiskelandsmtetsombleholdttrondheim

kako je nezgodno, morao sam i editirati. ah ti norvežani. ali danski je mnogo jednostavniji
cat claw Posted - 06/02/2011 : 10:09:32
A u Norveskoj?
mcn Posted - 06/02/2011 : 01:29:36
quote:
Originally posted by Raspucin

Uzgred, kako se cita ime autora?



Trondaim u Vrancuskoj, Trondhajm kod nas.

mcn
Raspucin Posted - 06/02/2011 : 00:07:09
Uzgred, kako se cita ime autora?
anto Posted - 05/02/2011 : 22:05:02
Nema razloga za integralima.
Edvin je objavio 4 albuma,Markos još dva i sad će još 4 i to je to.Za neki mesec imaćemo celu kolekciju Zekana.
Raspucin Posted - 05/02/2011 : 21:31:35
Ovo nije moglo u integralima? Jel zbog zelje vlasnika prava ili zato sto su ova cetiri vec objavljivana? Ja sam uvek za integrale.
Markos Posted - 05/02/2011 : 19:43:52
Blacktown i Frkafuljci - More comics.
Raspucin Posted - 05/02/2011 : 19:43:45
Nasao Blektaun i Frkafuljci.
Raspucin Posted - 05/02/2011 : 19:36:27
Ne ljutite se zbog moje neinforisanosti. Stigli su mi Atomski ubrzivac, Slalomi, Walter i Ljubav & zamjena. Sta mi fali i ko je izdavac?
noemis Posted - 26/08/2010 : 00:09:58
poTVRĐAjem - bolja!!!!
samo još da stigne u bg!!!!
mike Posted - 25/08/2010 : 23:29:25
Tvrđa je jednako dobra ili cak jos bolja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000