forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 9 - Aldebaran

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 07/04/2010 : 16:36:11


Na gostoljubivoj planeti Aldebaran smjestila se prva ljudska kolonija izvan sunčevog sistema. Odmah po dolasku kolonizatora, neshvatljivi tehnički problemi su prouzročili prekid veze sa Zemljom … Ti su pioniri više od stoljeća bili u potpunosti izolirani, prepušteni sami sebi i nepoznatoj planeti. Borba za preživljavanje je postala opsesija koja je proizvela totalitarnu vladu sklonu religioznom ekstremizmu. U ogromnom oceanu koji pokriva skoro cijelu površinu planete, alarmantni fenomeni navještaju prisutnost nekog stvorenja. Stvorenja s više oblika, promjenjivog, koje se ponekad ponaša kao inteligentno biće, ali koje može postati vrlo opasno … Marc i Kim, dvoje adolescenata koji žive u malom ribarskom selu će biti zahvaćeni ovim paklenim vrtlogom!

Pročitajte besplatno prvih 62 stranice...
www.fibra.hr/download.asp?ID=44

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 03/05/2020 : 11:11:26
Procitao sinoc. Meni je ovo lepo leglo. Ostavicu u kolekciji i moracu da iskopam sada nastavak. Ali vidim da je rasprodato.
_Luka Posted - 27/04/2020 : 23:55:01
Večeras završio sa čitanjem. Strip mi je odličan, mada prva 3 albuma su mi nekako bila spora, a poslednja 2 su me baš razdrmala. Doduše, baš nisam bio raspoložen za čitanje pre dva dana kada sam počeo, pa mi je krivo što nisam tada odustao i nastavio danas. Ali sigurno ću pročitati opet sve. Svakako, preporučujem strip i nadam se Kentauru što pre (ako se ne varam Komiko ga je za maj najavio).
sawitch Posted - 15/04/2020 : 12:38:49
Narucio sam ovo. Pa da vidimo hoce li leci.
AleksandarN Posted - 14/04/2020 : 22:10:57
quote:
Originally posted by _Luka

@split85 @Markos
Hvala na odgovorima!



Nista se ne sekiraj, tako sam ja pitao Markosa za Aldebaran reprint pre manje od godinu dana i rekao mi je isto "da nije u planu" i evo ga, ali sam ga nabavio jos tada za ok cenu. Cekaj i docekaces. Ne verujem da ce Markos ikoga ostaviti sa polovnim serijalom.
_Luka Posted - 14/04/2020 : 21:52:20
@split85 @Markos
Hvala na odgovorima!
Markos Posted - 14/04/2020 : 21:40:33
Reprint Betelgeusea trenutno nije u planu...
Dr. Zistis Posted - 14/04/2020 : 21:39:12
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by sumohrvat

Nema šanse da se ovo Sawitchu svidi....



bas suprotno



Mislim da je Sumohrvat apsolutno u pravu
Peyo Posted - 14/04/2020 : 18:51:31
quote:
Originally posted by Shaner

Da dobar, izvrstan!




Malo skupo za laksativ , ali ako valja ...
split85 Posted - 14/04/2020 : 18:51:22
quote:
Originally posted by _Luka

Baš ga pre neki dan naručih. Hoće li skoro reprint Betelgeza (ako je uopšte u planu)?
Čisto da znam da li odmah da čitam Aldebarana ili da pričekam.
Kenija mi je bila odlična, a za ovo se govori da je mnogo bolje, pa jedva čekam da čitam :)



Mislim da još možeš naći, u kojoj striparnici.

Slobodno, zasebni su.
kasper Posted - 14/04/2020 : 18:33:03
quote:
Originally posted by sumohrvat

Nema šanse da se ovo Sawitchu svidi....



bas suprotno
_Luka Posted - 14/04/2020 : 18:32:32
Baš ga pre neki dan naručih. Hoće li skoro reprint Betelgeza (ako je uopšte u planu)?
Čisto da znam da li odmah da čitam Aldebarana ili da pričekam.
Kenija mi je bila odlična, a za ovo se govori da je mnogo bolje, pa jedva čekam da čitam :)
sumohrvat Posted - 14/04/2020 : 18:28:29
Nema šanse da se ovo Sawitchu svidi....
Poli Posted - 14/04/2020 : 16:05:52
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam ovo ranije citao. Sada sam pregledao preview i izgleda mi interesantno. Crtez je odlican. Ovo je kompletna prica ili ima nastavaka?


usro bi se od sreće kad bi pročitao Aldebaran.


Potpisujem.


Shaner Posted - 14/04/2020 : 15:39:33
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam ovo ranije citao. Sada sam pregledao preview i izgleda mi interesantno. Crtez je odlican. Ovo je kompletna prica ili ima nastavaka?


usro bi se od sreće kad bi pročitao Aldebaran.



Znači čita se na WC-u, dobar za one koji pate od zatvora?


Da dobar, izvrstan!

split85 Posted - 14/04/2020 : 15:24:28
quote:
Originally posted by sawitch

Nisam ovo ranije citao. Sada sam pregledao preview i izgleda mi interesantno. Crtez je odlican. Ovo je kompletna prica ili ima nastavaka?


https://www.fibra.hr/autori/leo/61/
Kompletan taj svijet je jako dobar. + Preživjeli kao zasebni dio.
S tim da je Aldebaran najbolji dio te trilogije.

Preživjele možeš čitat zasebno, jer se samo u nekim malim djelovima naslanja na tu trilogiju.

Sve šta nabviš dobro si napravija.
Peyo Posted - 14/04/2020 : 15:03:08
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam ovo ranije citao. Sada sam pregledao preview i izgleda mi interesantno. Crtez je odlican. Ovo je kompletna prica ili ima nastavaka?


usro bi se od sreće kad bi pročitao Aldebaran.



Znači čita se na WC-u, dobar za one koji pate od zatvora?
anto Posted - 14/04/2020 : 14:42:18
quote:
Originally posted by sawitch

Nisam ovo ranije citao. Sada sam pregledao preview i izgleda mi interesantno. Crtez je odlican. Ovo je kompletna prica ili ima nastavaka?


usro bi se od sreće kad bi pročitao Aldebaran.
Kerempir Posted - 14/04/2020 : 08:40:12
I aldebaran i njegovi nastavci su zaokružene epizode.
sawitch Posted - 14/04/2020 : 08:01:04
Nisam ovo ranije citao. Sada sam pregledao preview i izgleda mi interesantno. Crtez je odlican. Ovo je kompletna prica ili ima nastavaka?
anto Posted - 13/04/2020 : 22:19:46
bio bi vrhunski fazon da Leo popije koronu baš na samom završetku zadnjeg albuma,i (ne daj Bože ) baci kašiku,te ostanemo uskraćeni za razrešenje misterije sa Mantrisom.
Jerry Krause Posted - 13/04/2020 : 22:12:55
Sve je ovo već drugo čitanje, volim davati ocjene kad ponovim gradivo. Svakako idu sva 3 nastavka sljedećih dana.
I jedva čekam taj peti nastavak.
anto Posted - 13/04/2020 : 22:07:28
gledaj da ih čitaš jedan za drugim,bez nekih pauza - tako ćeš više uživati u celom opusu.
a kad završiš,taman će tad Leo objaviti zadnji album zadnjeg,petog ciklusa,pa da i njega vidimo na jesen u Kolorci.
Jerry Krause Posted - 13/04/2020 : 22:03:45
Što reći, sjajno, prelijepo, nedostižno!! Nevjerovatno mi je i samom se sebi čudim da će me očarati SF i na ovakav način. Predivna pustolovina koja na kraju mami osmijeh i zadovoljstvo na licu, a to je baš ono što meni predstavlja definiciju samog stripa. Da se potpuno predamo djelu, uronimo u čarobni svijet mašte samog autora i na kraju doživimo onaj lijepi osjećaj zadovoljstva.

Zbog Aldebarana i njegovog privjua sam počeo sa skupljanjem Fibre i svakako da nisam pogriješio. Užitak je još veći, jer ne ostajemo samo na ovome, slijedi još nekoliko nastavaka svjetova Aldebarana koji drže razinu nedostižnog prvog dijela.

9.8/10
Oki Posted - 17/03/2020 : 23:11:47
Jesu li i u reprintu one crne fleke na 170-oj strani?😁
Korg Posted - 17/03/2020 : 18:49:47
Napokon!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000