forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PC PROBLEM - HELP :-(

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
dveki11 Posted - 12/04/2010 : 18:42:58
ovako....crkla stara przilica..kupio novu i prespojio je na isti nacin kao staru..sad mi je prilikom restarta PC javlja problem i ne prepoznaje ju..ovako izgleda to :


[URL=http://img2.imagetitan.com/img.php?image=38_pcproblem.jpg][/URL]

help help jer nisam bas neki PC strucnjak
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 13/04/2010 : 15:08:48
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36160&whichpage=1

Tu pisi da sve bude na jednom mestu... Odgovoricu ti kad postavis pitanje tamo, da ostavimo ovaj topic da se zakljuca..
dosada Posted - 13/04/2010 : 15:01:33
onda da ne otvaram novu temu..koji program za snimanje cd/dvd-a osim NERE koristiti?
okiboki Posted - 13/04/2010 : 12:27:24
quote:
Originally posted by sawitch

Topici jesu bespotrebni ali ima topic o kompjuterima i sl. bas zbog toga da bi svi mogli da vide i nauce nesto... Vecinom su jednostavni problemcici i lako se skapiraju resenja.. btw, Grujah. jeste "master" sto se toga tice...

Ni ti nisi los.Nego taj topik je extra,mnogo pomaze.
sawitch Posted - 13/04/2010 : 07:28:51
Topici jesu bespotrebni ali ima topic o kompjuterima i sl. bas zbog toga da bi svi mogli da vide i nauce nesto... Vecinom su jednostavni problemcici i lako se skapiraju resenja.. btw, Grujah. jeste "master" sto se toga tice...
okiboki Posted - 12/04/2010 : 22:31:51
Grujah je master za kompjutere.Meni je resio takodje par problema.Ljudi da ne bi otvarali bespotrebne topike,posaljite lepo mom zemi PM kada imate problem i to je to.Svaka cast.
Obi-wan Posted - 12/04/2010 : 22:07:16
quote:
Originally posted by dveki11

e hvala prijatelju rjesio si mi problem..tko bi se sjetio da treba taj malecni komadic iscupat..uvijek kad cupam nesto sjeb... a ja ko blentav trazimn uticnicu gdje jespasio si me


Ja sam se sjetio.
Inače sam totalni neznalica za kompjutere, ali vrlo pedantna osoba.
Kada sam spajao svoj, napravio sam sve isto kao i na staroj pržilici, uključujući i taj plastični vrag što se izvadi pa nagura.
Neograničeno ponosan svojom pameću, još uvijek jesam.
dveki11 Posted - 12/04/2010 : 21:59:27
e hvala prijatelju rjesio si mi problem..tko bi se sjetio da treba taj malecni komadic iscupat..uvijek kad cupam nesto sjeb... a ja ko blentav trazimn uticnicu gdje jespasio si me
Grujah. Posted - 12/04/2010 : 19:36:39
To tu bi trebalo da izgleda ovako:


Ovde na slici imas ovaj plavi plasticni deo - to se zove jumper. Kod tebe na DVDRomu je beo. To izvadis i stavis tamo gde pise master.
dveki11 Posted - 12/04/2010 : 19:32:57
da ali ovdje gdje pise cable -slave - master (oznacio sam crvenom strelicom na slici) ja nemam takvu uticnicu nigdje?!?! do sada sam na proslim przilicama spajao sa ove 3 ..i sve je bilo ok nikada nije trazilo jos nesto za prispojit..jel moguce da ova vrsta przilice (asus) ne odgovara mom tipu PCa buduci da je kongiguracija stara 10 god (sorry ako lupam gluposti ali ne razumijems e bas puno u sve to)

[URL=http://img2.imagetitan.com/img.php?image=38_resizeofsdc10916.jpg][/URL]


hvala na odgovoru :-)
rommel Posted - 12/04/2010 : 19:00:16
izvuci cd rom - negdje na njemu imaš označeno kako staviti jumper da bude master - napravi to i spoji kako si bio spojio

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000