forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Phoenix Press - od sada i zvanicno na Forumu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Phoenix Press Posted - 20/04/2010 : 02:16:54
Od ovog trenutka izdavacka kuca Phoenix Press ima zvanicni nalog na Forumu, na koji ubuduce mozete upucivati sva pitanja, predloge, kritike i ostalo.

Takodje, sa ovo naloga ce biti objavljivane i sve aktuelne informacije, najave novih izdanja, obavestenja o tekucjim projektima itd.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 13/01/2021 : 20:53:51
quote:
Originally posted by jagodanbg

Procitah u poslednjih par dana sve ove 'obojene' Marvele koje je PP izdao do sad.
Najvise mi se dopao Hulk sivo, a najmanje Spajdemen plavo (a to je prvi strip koji sam kupio nakon 25-ogodisnje pauze citanja stripova). Ali generalno sva tri dosadasnja broja su mi gotivna. Jedino sto je za citanje potrebno predznanje, a ni za jedan nisam imao dovoljno. Tako da kada sam procitao Spajdermen plavo odmah sam uzeo da procitam i Noc kada je umrla Gven. O Derdevilu i njegovom odnosu sa Pejdz sam znao iz pogledane serije ali to nije isto kao sto je u stripovima, tako da mi je visoko na listi za kupovinu i ceo Derdevil run koji je izdala ČK. Ne znam sta da radim sa Hulkom i sudbinom Betsi, kako sa njima da se sto bolje upoznam?

Verovatno kao sto kaze Zlix Hulk Essential. Nema nesto mnogo Hulka na nasem trzistu.
Ovo je ja mislim najbolje pitanje za Paku. Prekopiracu tvoj post u njegov topic dole u americkom podforumu.
Zlix Posted - 13/01/2021 : 13:13:56
quote:

Ne znam sta da radim sa Hulkom i sudbinom Betsi, kako sa njima da se sto bolje upoznam?

Essential Hulk?
jagodanbg Posted - 13/01/2021 : 01:16:34
Da, ja cekam nastavak njihovog Derdevila
Elderane84 Posted - 12/01/2021 : 23:17:27
quote:

Procitah u poslednjih par dana sve ove 'obojene' Marvele koje je PP izdao do sad.
Najvise mi se dopao Hulk sivo, a najmanje Spajdemen plavo (a to je prvi strip koji sam kupio nakon 25-ogodisnje pauze citanja stripova). Ali generalno sva tri dosadasnja broja su mi gotivna. Jedino sto je za citanje potrebno predznanje, a ni za jedan nisam imao dovoljno. Tako da kada sam procitao Spajdermen plavo odmah sam uzeo da procitam i Noc kada je umrla Gven. O Derdevilu i njegovom odnosu sa Pejdz sam znao iz pogledane serije ali to nije isto kao sto je u stripovima, tako da mi je visoko na listi za kupovinu i ceo Derdevil run koji je izdala ČK. Ne znam sta da radim sa Hulkom i sudbinom Betsi, kako sa njima da se sto bolje upoznam?

Meni je to generalan problem sa Marvelom/DC-jem... Posebno sa eventima/krosoverima, koji se događaju kroz niz izdanja koji se ne nađu u integralnoj verziji, pa događaji nemaju nikakvog reda i poretka... Pokušah pročitati npr. Doba Apokalipse, stao sam na pola prvog dijela od 4, jer grana ne vežem... Isto tako i darkvudovo sve od Građanskog rata do Iskonskog straha, nabacani događaji koje je teško pratiti... A naši izdavači većinom krenuli sa tim mega događajima, bez ikakvih runova, upoznavanja sa junacima, pa makar na neki način... Feniks je tu sjajno krenuo sa Spajdermenom, Torom i Derdevilom, ali na žalost, novih brojeva nema odavno, iako mi je među boljim stvarima od superherojstine njihov Spajdi i Tor.
jagodanbg Posted - 12/01/2021 : 23:00:44
going going Posted - 30/12/2020 : 19:30:03
Hvala momci!
anto Posted - 30/12/2020 : 14:11:37
jako dobar do odličan,ako ćemo precizno; matematički 4.5/5
Zlix Posted - 30/12/2020 : 09:17:06
Asgard je odličan strip.
anto Posted - 30/12/2020 : 01:20:30
Asgard jako dobar,zaokružen,kupuj; Krstaši su ongoing.
going going Posted - 29/12/2020 : 23:11:47
Kakvi su Krstasi i Asgard, ako je neko citao?

Oni su zaokruzene celine?
going going Posted - 29/12/2020 : 22:47:04
Hvala na odgovorima lifesence i alaniusfordius!

Sad vidim ove dobre akcije, morace se iskoristiti! A ja pre 2 nedelje nabavio Ucitelja macevanja.

alaniusfordius Posted - 29/12/2020 : 02:11:33
quote:
Originally posted by going going

Je l Konkvistador od PP objavljen ceo ili ima nastavke?

Objavljene su 2 od ukupno 4 epizode - https://www.bedetheque.com/serie-32722-BD-Conquistador-Dufaux-Xavier.html
lifesence Posted - 29/12/2020 : 01:49:17
quote:
Originally posted by going going

Ima nastavke, a ka'će ne znamo...
Ne kontam u čemu je fora sa započinjanjem 100 serijala bez i najmanje naznake da se nešto nastavi?
Zlato i Krv sam na kraju kupio Fibru jer su mi rekli da su očajno malo prodali onog prvog dela...
Nikad mi neće biti jasan taj princip izbacim prvi broj ili dva, pa ću za 5 godina izbaciti broj 3.
jagodanbg Posted - 29/12/2020 : 01:32:09
Na akciji gomila naslova:

https://www.facebook.com/116512118364506/posts/4118452768170401/

https://www.facebook.com/116512118364506/posts/4118551758160502/
going going Posted - 29/12/2020 : 00:39:24
PaoloRivera Posted - 26/12/2020 : 14:57:27
quote:
Originally posted by john connor

Superior Spajdi odlican, bas odlican...steta za ocajan tempo...

Dajte nastavke! Ja bih kupovao!
going going Posted - 24/12/2020 : 01:48:31

Lepa BD avantura, sve ono sto bih ocekivao od prosecnog zabavnog BD istorijskog albuma. Najvise mi se svidja zimski ugodjaj i jako zanimljivo istorijsko razdoblje. Poslednja stranica stripa mi je previse pateticna i nepotrebna, voleo bih da se sve zavrsilo na pretposlednjoj stranici. Voleo bih da vidim ovakav istorijski zimski strip smesten u Prag tog razdoblja (sa kule astronomskog sata su bacili nekog svestnika sto je i zapocelo 100godinsji rat, koliko se secam, a i na tom glavnom starom trgu su obelezena X mesta gde su spaljivani Hugenoti), ili u bilo koje razdoblje ali da je u Pragu, taj grad ne prestaje da me fascinira.
U svakom slucaju Dorison pise zabavnu, akcionu putesestviju, ali nista vise od toga.
Crtez jako dobar.
Preporuka
Ja sam strip citao u Pheonix Pressovom izdanju, svi koji zele da procitaju strip mogu idalje nabaviti ovo izdanje jer je Fibrino rasprodato. PPovo izdanje je odlicno uradjeno, AMD je odlicno odstampao strip, prevod zvuci jako lepo i jako sam zadovoljan izdanjem. Takodje PPovo izdanje je nesto veceg formata od Fibrinih kolorki, ne znam da li je tako i u originalu? (i dw perle su malo vece od Kolorki)

Izmedju 7,5 i 8 /10
john connor Posted - 28/10/2020 : 07:24:51
Superior Spajdi odlican, bas odlican...steta za ocajan tempo...
Zlix Posted - 28/10/2020 : 06:50:36
quote:
Originally posted by Elderane84

Superiorni Spajdermen jedna od boljih Marvel stvari koje su krenule. Nadam se da će nastaviti, držim palčeve.

Stvarno je odličan taj Spajdi. I ona knjiga Čudesnog što ide pre Superiornog (jedino su one dve kratke priče bezveze). Nadam se nastavku.
going going Posted - 23/07/2020 : 18:23:04
quote:
Originally posted by Elderane84

Superiorni Spajdermen jedna od boljih Marvel stvari koje su krenule. Nadam se da će nastaviti, držim palčeve.

To i Vejdov Derdevil!
Red Marquis Posted - 23/07/2020 : 13:28:13
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by kasper
au, samo nemog da zapitkujes ko si radio za sagu ili kena

Da, izgleda da je tako, za koji god strip krenem izdavače da zapitkujem, na kraju se ispostavi da ga prekidaju. :(

Koliko godina treba da prođe da ti bude jasna sudbina? Reši se tog keca, kupi Fibru, nema leba, vidiš valjda...
Elderane84 Posted - 23/07/2020 : 12:55:37
Manny Posted - 23/07/2020 : 12:28:03
quote:
Originally posted by kasper

Da, izgleda da je tako, za koji god strip krenem izdavače da zapitkujem, na kraju se ispostavi da ga prekidaju. :(
kasper Posted - 23/07/2020 : 09:47:14
quote:
Originally posted by Manny

Kada će nastavak Zlato i krv?
Kada će nastavci Superiornog Spajdermena?

quote:
Originally posted by Red Marquis
A posle toliko vremena ko se s time zeza pored Fibrinog izdanja?

Pa neki su, kao ja, kupili kad je izašlo (a izašlo je pre Fibrinog izdanja), i sada čekamo nastavak.

Manny Posted - 23/07/2020 : 09:06:44
Kada će nastavak Zlato i krv?
Kada će nastavci Superiornog Spajdermena?

quote:
Originally posted by Red Marquis
A posle toliko vremena ko se s time zeza pored Fibrinog izdanja?

Pa neki su, kao ja, kupili kad je izašlo (a izašlo je pre Fibrinog izdanja), i sada čekamo nastavak.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000