forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Razvoj (crteža) Lucky Lukea

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Bachy Posted - 24/04/2010 : 11:49:05
Ovako je izgledao Lucky Luke kada se prvi put pojavio u stripu:

isječci iz prvog albuma Lucky Lukea pod nazivom Arizona




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Bachy Posted - 13/05/2012 : 18:05:14
quote:
Originally posted by martiz

pozdrav druze.da upravo tako mislio sam na Arizonu i na La mine d,or de Dick Digger.dali mozda imas u gotovom(sve skenirano,uljepljeno sa "originalnoj"naslovnici)hteo bih to uzeti t.e kupiti mozda imas koji komad od njih spremeno?jos jednom sve najbolje i odoberi si koi broj zelis od one koje sam ti obecao Poljske Lucke Luke.



Imaš PM!
martiz Posted - 13/05/2012 : 14:20:37
pozdrav druze.da upravo tako mislio sam na Arizonu i na La mine d,or de Dick Digger.dali mozda imas u gotovom(sve skenirano,uljepljeno sa "originalnoj"naslovnici)hteo bih to uzeti t.e kupiti mozda imas koji komad od njih spremeno?jos jednom sve najbolje i odoberi si koi broj zelis od one koje sam ti obecao Poljske Lucke Luke.
Bachy Posted - 11/05/2012 : 18:31:25
quote:
Originally posted by martiz

Pozdrav "Bachy".Ja vas ne poznajem ali dali biste bili ljubazni da mi poslajete ta 2 skenirana albuma sa Lucky Luckea koje nisu izdate?veoma mi se dopale pa bio bih vam zahvlan.ako zelite mogu vam dati jedan album iz Poljske sa ovog lika kao poklon.
mejl gde bih hteo da mi poslajes je sledeci:
martosiz@mail.net.mk
sve najlepse.




Ma nema problema!
Samo mi molim vas recite na koje albume mislite...
ja sam nekako shvatio da se radi o ovim prvim Lucky Lukeovima koji nisu izdati kod nas, varam li se?

Uglavnom javim vam se na mail!
martiz Posted - 11/05/2012 : 15:01:13
Pozdrav "Bachy".Ja vas ne poznajem ali dali biste bili ljubazni da mi poslajete ta 2 skenirana albuma sa Lucky Luckea koje nisu izdate?veoma mi se dopale pa bio bih vam zahvlan.ako zelite mogu vam dati jedan album iz Poljske sa ovog lika kao poklon.
mejl gde bih hteo da mi poslajes je sledeci:
martosiz@mail.net.mk
sve najlepse.
Bachy Posted - 10/05/2010 : 13:56:44
Nesuđena naslovnica:
Bachy Posted - 10/05/2010 : 13:48:38
Evo na kraju jednog originalnog albuma(Legenda zapada) popis:
Bachy Posted - 10/05/2010 : 13:31:22
Bachy Posted - 10/05/2010 : 13:28:44
Bachy Posted - 10/05/2010 : 13:13:38
Bachy Posted - 08/05/2010 : 19:04:04
Raymond Posted - 06/05/2010 : 14:39:25
hvala Bachy
Bachy Posted - 06/05/2010 : 12:19:41
quote:
Originally posted by Raymond

at Bachy u koji je album ta scena...smijesno...



15. album:
Bachy Posted - 06/05/2010 : 12:16:24
quote:
Originally posted by vlaki

quote:
Originally posted by Bachy

Nagradna pitalica:
U KOJOJ EPIZODI JE JOLLY JUMPER PRVI PUT PROGOVORIO?


NITKO




Sur la piste des Dalton?





Svaka čast! Odgovor je točan!!!
Raymond Posted - 06/05/2010 : 00:45:05
at Bachy u koji je album ta scena...smijesno...
vlaki Posted - 06/05/2010 : 00:20:33
quote:
Originally posted by Bachy

Nagradna pitalica:
U KOJOJ EPIZODI JE JOLLY JUMPER PRVI PUT PROGOVORIO?


NITKO




Sur la piste des Dalton?

Bachy Posted - 05/05/2010 : 23:59:05
Na ovu scenu se uvijek poderem od smijeha:
Bachy Posted - 30/04/2010 : 08:25:41
Nagradna pitalica:
U KOJOJ EPIZODI JE JOLLY JUMPER PRVI PUT PROGOVORIO?


NITKO
Raymond Posted - 29/04/2010 : 16:41:50
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Raymond

ma kad razmislim i Talični Tom mi je ok,, ima tu nostalgije itd..meni ja najvažnije da je prijevod dobar itd..
Jednom sam napisao da kad bi ja radio na izdanju Taličnog ja bi to na moj način jer volim kad je dobar crtež u većoj rezoluciji i štampao bi u A4 vodoravni ili položeni format ali samo po pola originalne stranice iz albuma, tj jednu stranicu bi stampao u dvije recimo 1A i 1B bi bile str 1 i stranica 2..to ti dođe oko 90 stranica po romanu....ovo bi radio i sa Asteriksom i obadva izdanja bi išli u meke korice ali kvaliteno, možda ušiveno..


Za razliku od Uderza, Morrisov crtež u velikoj većini epizoda bi izgubija na kvaliteti u većem formatu.


pa ima manje detalja u TT ali ipak imao sam jedan tirage de tete TT ogromne velicine za kolekcionare i vjeruj merak je vidjeti veci crtez i nebi skodilo nimalo, ovako sad sve sitnicavo...dobro je ali moze bolje...
Renky Posted - 29/04/2010 : 15:34:42
quote:
Originally posted by Raymond

ma kad razmislim i Talični Tom mi je ok,, ima tu nostalgije itd..meni ja najvažnije da je prijevod dobar itd..
Jednom sam napisao da kad bi ja radio na izdanju Taličnog ja bi to na moj način jer volim kad je dobar crtež u većoj rezoluciji i štampao bi u A4 vodoravni ili položeni format ali samo po pola originalne stranice iz albuma, tj jednu stranicu bi stampao u dvije recimo 1A i 1B bi bile str 1 i stranica 2..to ti dođe oko 90 stranica po romanu....ovo bi radio i sa Asteriksom i obadva izdanja bi išli u meke korice ali kvaliteno, možda ušiveno..


Za razliku od Uderza, Morrisov crtež u velikoj većini epizoda bi izgubija na kvaliteti u većem formatu.
Mord Posted - 29/04/2010 : 15:08:17
Talicni je zakon.
Raymond Posted - 29/04/2010 : 14:44:17
ma kad razmislim i Talični Tom mi je ok,, ima tu nostalgije itd..meni ja najvažnije da je prijevod dobar itd..
Jednom sam napisao da kad bi ja radio na izdanju Taličnog ja bi to na moj način jer volim kad je dobar crtež u većoj rezoluciji i štampao bi u A4 vodoravni ili položeni format ali samo po pola originalne stranice iz albuma, tj jednu stranicu bi stampao u dvije recimo 1A i 1B bi bile str 1 i stranica 2..to ti dođe oko 90 stranica po romanu....ovo bi radio i sa Asteriksom i obadva izdanja bi išli u meke korice ali kvaliteno, možda ušiveno..
cat claw Posted - 29/04/2010 : 14:27:36
Vec vidim jednu dugu noc u kojoj se usta suse od puno price pa se mora zalivati....
Bachy Posted - 29/04/2010 : 13:28:34
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
[i]Originally posted by

Vjerovo ili ne Bane ali znao sam da ćeš mi replicirati!
A što se tiče ovoga što si rekao(napisao) da imam niži prag tolerancije, obećao si doći u Pulu ako me pamćenje dobro služi, ako dođeš upoznat ćeš me pa onda reci imam li nizak prag tolerancije!Hehehehehehe

Unaprijed ću se ispričati moderatoru zbog oftopičarenja!




Naravno da cu replicirati, zato i dangubimo na forumu.
Ma, ne mislim ja da imas nizak prag tolerancije za salu u smislu da si operisan od humora, nego jednostavno nekad u benignim izjavama trazis nesto sto nema.
Evo, ovo zadnje, odmah si se uhvatio za moje-tvoje, a ja sam samo skratio ''pesma koju si postovao'' u tvoje i ''pesma koja preferira da bude pravilna prema uobicajenim zakonima rime i metrike'' u moja.
Prvom prilikom u Puli idemo da se naroljamo. U medjuvremenu, dolazis li u Makarsku?



Pokušat ću! Trudit ću se svim duhom i svim tijelom svojim da dođem sa pulskom ekipom!
cat claw Posted - 29/04/2010 : 13:26:14
quote:
[i]Originally posted by

Vjerovo ili ne Bane ali znao sam da ćeš mi replicirati!
A što se tiče ovoga što si rekao(napisao) da imam niži prag tolerancije, obećao si doći u Pulu ako me pamćenje dobro služi, ako dođeš upoznat ćeš me pa onda reci imam li nizak prag tolerancije!Hehehehehehe

Unaprijed ću se ispričati moderatoru zbog oftopičarenja!




Naravno da cu replicirati, zato i dangubimo na forumu.
Ma, ne mislim ja da imas nizak prag tolerancije za salu u smislu da si operisan od humora, nego jednostavno nekad u benignim izjavama trazis nesto sto nema.
Evo, ovo zadnje, odmah si se uhvatio za moje-tvoje, a ja sam samo skratio ''pesma koju si postovao'' u tvoje i ''pesma koja preferira da bude pravilna prema uobicajenim zakonima rime i metrike'' u moja.
Prvom prilikom u Puli idemo da se naroljamo. U medjuvremenu, dolazis li u Makarsku?
Bachy Posted - 29/04/2010 : 12:52:55
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
[i]Originally posted by Bachy

Bang Bang, Talicni Tom
Bang, Bang, brzo puca on
Sreca ga bas uvek prati
Na tom putu njegovom

I nemoj sad reci da ovo moje nije bolje, posto ono tvoje nema ni metriku a i u minusu je za jednu rimu.







Nije ono moja pjesma, to pjevaju kod nas kad je Lucky Luke na TV-u (da ne bi neko mislio da pišem pjesme o Lucky Lukeu)!
A tvoja je definitivno deset puta bolja samo što ne bi išla uz tu originalnu melodiju, pa...

Samo ti navrati da mi popijemo koju u Puli i sve ćemo dogovoriti!
Idu smajlići:

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000