forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 WESTERN AVANTURA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
srdjandj Posted - 17/09/2009 : 11:20:44
[URL=http://img9.imageshack.us/i/westyr.jpg/][/URL]

Od jutros na kioscima širom Srbije, crtani roman, 48 strana. Izdavač:ALISA PRESS Kraljevo
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
cat claw Posted - 31/05/2010 : 08:55:18
Sigi, kako napredujes s autorskim pravima? Cujem da sad DC ima prava na te vesterne. Je li to istina?
sigismundus Posted - 31/05/2010 : 04:48:56
hahaha, medju nama nema problema:)

moramo s banetom puno toga razmjeniti

možda če CRS biti kraj, gdje če neka dobra duša prihvatiti materijale
budite dobro
cat claw Posted - 30/05/2010 : 23:12:37
Ali ja vec imam jednu. Ma, donesi je meni, ja cu je spakovati u drveni sanduk i poslati.
C Celtic Posted - 30/05/2010 : 22:18:35
Pozdrav Sigiju i Banetu . Ajde da rešimo šta da uradim sa " High Noon "-om , stvarno me je sramota , knjiga već pola godine stoji kod mene .
Sigi , da li ćeš mi dati adresu , pa da pošaljem knjigu ili da je dostavim Banetu ?
cat claw Posted - 30/05/2010 : 15:45:10
Oooo, Sigi.... Dobrodosao u virtual life ovde.
Pricalo se i u Makarskoj za neka okupljanja u Ljubljani. Na zalost imam problem sa starim pasosem. Ako to resim, vidimo se na leto, ako ne, onda na crsu ili tako nekako.
To kolko si zivaca i ociju izgubi na nabrojane stripove mecu komentarisati. Lud si.
Imam ovde pitanje za tebe:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37466
sigismundus Posted - 30/05/2010 : 15:19:58
čao, claw

imam i ja nešto za tebe :)
par knjiga western stripova
recimo kompletnog jesusa blasca, koji je izašao na našim prostorima
pa komplet alberto brecia
pa castillo
pa tarquinio
i jedan kompletič svega onog najboljeg, mini izbor autora, koji baš nisu imali mnogo stvari objavljenih
sve su to pozamašne knjižetine od par sto stranica
sakupljene su praktički sve epizode, recimo kod castilla i priče o ringu i kendalu, kod tarqunia i priče i vanrednog zenita i zlatne serije...
sve je to na a-4 formatu, na svakoj stranici, bar što se crtanih romana tiče, smanjeno je tako, da dolaze po četiri stranice na jednu, sve je iščiščeno, kolko sam mogao, uglavnom su to kompletne, nedocrtavane priče, mada ima iznimaka (no, za primjer, put u senku je kompletan, salinasi i svi c astilli su kompletni)
da toga nema toliko, več bi ti poslalo, al uvek kad pogledam na tu količinu, pozli mi...
malo sam se nadao, da češ doč u sloveniji, kao što se pisalo, pa ču možda ja doč u zagreb, pa če se valjda nači neka dobra duša, da ti odnese. ako natrapim na prevoz, naravno
budi dobro za sada
cat claw Posted - 30/05/2010 : 08:38:58
Koliko sam ja obavesten, a nisam nesto narocito, Teror na granici jos nije izasao *demantujte me ako jeste.

@wesskowaz
Moj ti je savet da ta dva broja koja imas prosto poklonis nekom i da pocnes da skupljas Crtane romane od 1 do 100. Tako ces imati gomilu dobrih prica, a i sve sto bi Alisa eventualno izdala.
wesskowaz Posted - 30/05/2010 : 01:17:00
Jel izasao 5. broj? Imam samo prva dva broja..totalno sam zaboravio na ovo izdanje. Malopre videh na aukcija 4. broj. Mislio sam da je ovo palo u zaborav.
cat claw Posted - 12/03/2010 : 18:20:08
I sad ce 20 strana topika opet o istom shitu. Mante se.A sto se Alise tice, nije stvar u autorskim pravima, dobro jeste malo i to, ali je glavni fush zbrdazdola koncepcija bez zelje da se neke bolesti crtanih romana isprave.
cronos six Posted - 12/03/2010 : 16:54:23
quote:
Originally posted by vronski 2


mozda dobijes poruku i od zan ziroa u vezi serabilisa.svaka ti cast,kad si jos u stanju da pominjes doticnu prevarantsku kucu.



Nisam ja pomenuo te prevarante nego Bane Kerac
[/quote]
ma da.ti ih lovis,al neuspesno.
vronski 2 Posted - 12/03/2010 : 16:12:04

mozda dobijes poruku i od zan ziroa u vezi serabilisa.svaka ti cast,kad si jos u stanju da pominjes doticnu prevarantsku kucu.
[/quote]

Nisam ja pomenuo te prevarante nego Bane Kerac
rgorgiev Posted - 12/03/2010 : 15:52:57
Sta se bre toliko zapeli, pa ko i da je imao autorska prava, oni isticu nakon dogovorenog perioda i svako moze da ih kupi za drugi period i tiraz. Jednostavna prica :-)
cronos six Posted - 12/03/2010 : 15:49:49
quote:
Originally posted by vronski 2

Pa zar me i Bane Kerac zeza zbog Mirabilisa...
U svakom slučaju od jedne strip legende i zezanje je čast! ;-)


mozda dobijes poruku i od zan ziroa u vezi serabilisa.svaka ti cast,kad si jos u stanju da pominjes doticnu prevarantsku kucu.
vronski 2 Posted - 12/03/2010 : 15:45:43
Pa zar me i Bane Kerac zeza zbog Mirabilisa...
U svakom slučaju od jedne strip legende i zezanje je čast! ;-)
cat claw Posted - 12/03/2010 : 15:18:24
Alisa ima tajni deal sa Mirabilisom
vronski 2 Posted - 12/03/2010 : 15:00:22
Neverovatno je da je "Alisa press" izdala i četvrti broj West avanture a da "Wizard" nije mogao sa Magičnim da pregura više od dva broja...
cat claw Posted - 12/03/2010 : 13:49:00
Oooooo, evo, javila se pobegulja....
Sticajem okolnosti, dobio sam jos jedan primerak (od jednog fana) tako da High Noon zaista ide tebi. E, sad, mrsko nam je slati postom jer ne garantuju ocuvanost. Kako stojis sa Makarskom, Sigi? Dolazis ove godine?
sigismundus Posted - 12/03/2010 : 12:50:50
pa, frendovi, dogovoreno je, valjda, da taj primjerak ostane Banetu:)
C Celtic Posted - 11/03/2010 : 19:17:24
quote:
Originally posted by cat claw

Hajde da se nadjemo. Ja cu mu to poslati postom.



OK , javim ti se sutra Before Noon
cat claw Posted - 11/03/2010 : 14:12:59
Hajde da se nadjemo. Ja cu mu to poslati postom.
C Celtic Posted - 11/03/2010 : 12:59:58
quote:
Originally posted by cat claw

Dokaz vise da Alisino urednistvo radi bez ikakve koncepcije i smisla.
Dobili smo jos jedno ''s mene pa na ustap'' izdanje koje ce da pokupi malo love i neprimetno nestane, a zatim ce da postane glavobolja za kolekcionare i one koji vode evidenciju o raznim izdanjima.
A Sigismundus se, ocigledno, iz ocaja povukao na neko pusto ostrvo da ne bi gledao sta se ovde radi .



Bane , kad smo kod Sigismundusa , onaj High Noon je još kod mene na polici , kako da mu ga dostavim ?
srdjandj Posted - 11/03/2010 : 12:36:54
U najavi:"Teror na granici"

srdjandj Posted - 11/03/2010 : 12:29:07
srdjandj Posted - 11/03/2010 : 12:27:31
cat claw Posted - 11/03/2010 : 08:47:16
Dokaz vise da Alisino urednistvo radi bez ikakve koncepcije i smisla.
Dobili smo jos jedno ''s mene pa na ustap'' izdanje koje ce da pokupi malo love i neprimetno nestane, a zatim ce da postane glavobolja za kolekcionare i one koji vode evidenciju o raznim izdanjima.
A Sigismundus se, ocigledno, iz ocaja povukao na neko pusto ostrvo da ne bi gledao sta se ovde radi .

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000