forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 KADE - Sunce propasti 20,00 kn

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hello Posted - 10/11/2008 : 21:18:21


Biblioteka DANI, knjiga 1. KADE - Sunce propasti, SC, 112 str. full color, format b5, cijena: 69,00 kn

Uz strip serijale Stranci u raju i Spawn, Izdavanje knjiga „DANI“ pokreće i novu biblioteku, jednostavno nazvanu DANI.

Cilj je objavljivati novije nezavisne stripove u boji, raznovrsnih žanrova kojima će zajedničko biti da su jako kvalitetni i vrijedni objavljivanja na našim prostorima uz pristupačnu prodajnu cijenu.

Za početak su odabrani strip junaci Kade, najpopularniji strip kanadskog izdavača Arcana Studio Inc. I Fell, po IGN top listi najbolji strip velikog američkog izdavača Image Comics.

Strip junak Kade je detaljno opisan na početnoj stranici stripovi.com, a preview možete vidjeti ovdje:

http://izdavanje-knjiga-dani.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=29
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Gobac_666 Posted - 07/12/2010 : 12:38:58
Meni se svidjeo.
Ali ja sam nezahtjevan i slab na fantasy
Steta sto je odziv bio slab, pa vjerojatno nece biti drugih brojeva.
Budem uzeo Shivas Sun izvana, a mozda uzmem i Ezru.
Steta sto nece biti na hrvatskom
Babilon Posted - 16/06/2010 : 11:10:11
Ako još niste, kupite u Babilonu ...

KADE - Sunce propasti

Cijena samo 20,oo kn !!!



Pogled ispod naslovnice ...





PRIMAMO KARTICE: DINERS, VISA, MASTERCARD, MAESTRO, AMEX, ...

Za narudžbe iznad 500,oo kn, koje šaljemo poštom na području RH, besplatna poštarina*

Kontaktirajte nas na info@babilon-strip.hr
031/813-131, 098/776-766
Radno vrijeme od 10h - 13h i 17h - 22h

Pozdrav iz Babilona!

*poštarina gratis za slanje tiskanice ili paketa 'obično'.
hello Posted - 02/06/2010 : 12:12:57
Od danas totalna rasprodaja koja će trajati najkasnije do kraja 7. mjeseca ili do isteka zaliha u SNK, a za koji dan u Babilonu, a može se naći i u knjižarama Profila ili naručiti direktno od izdavača.
hello Posted - 17/12/2008 : 23:24:15
Sutra u prodaji u strip knjižari Darkwood!
hello Posted - 26/11/2008 : 11:54:35
quote:
Originally posted by manhunter

Postarina nije problem, a mogao bih jos i Strance da uzmem, plus... jel ima jos nesto osim MR?

Poslao sam ti na PM popis
manhunter Posted - 26/11/2008 : 11:47:52
Postarina nije problem, a mogao bih jos i Strance da uzmem, plus... jel ima jos nesto osim MR?
hello Posted - 26/11/2008 : 10:46:59
quote:
Originally posted by manhunter

Hello, kako da Kade i Fell predju Alpe i stignu do mene? Fell inace vec imam, ali isuvise dobre stripove izdajes da ovo ne bih podrzao :-)

Preskupa bi ti bila poštarina u odnosu na vrijednost stripova da ti samo ovo šaljem. Možda ti je najbolje naručiti u jednoj od strip knjižara skupa s još nekim stripovima.
manhunter Posted - 26/11/2008 : 10:40:20
Hello, kako da Kade i Fell predju Alpe i stignu do mene? Fell inace vec imam, ali isuvise dobre stripove izdajes da ovo ne bih podrzao :-)
teller Posted - 26/11/2008 : 10:38:22
Dok ne pročitamo nema zamerki-poslje toga...
Ali imamo Curnira (sveznajučeg) zato pa se očekuje...
hello Posted - 26/11/2008 : 10:11:41
O jednoj stvari nitko ne priča. Kade i Fell su bili vatreno krštenje (barem što se tiče stripova) za mladog perspektivnog prevoditelja Marka Kapovića kojem od srca još jednom zahvaljujem. Budući da se o prijevodu ne priča pretpostavljam da nema zamjerki
night Posted - 23/11/2008 : 22:14:37
Evo ja svecano obecavam da cu uzeti 1 i 2 iz biblioteke Dani, i da nikad necu kupiti novine na kiosku gde vidim Bleka.
hello Posted - 23/11/2008 : 19:30:53
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by hello
Već u sljedećoj priči Sean O Reilley je potražio pomoć u scenariju od Alexa Nikolavitcha što u svakom slučaju doprinosi porastu kvalitete stripa.


Ja se samo nadam da ćemo mi dočekati sljedeću priču.


I ja se isto toplo nadam. Pogledaj samo recimo predstavljanje nečega novoga, bilo to izdanja Dani, Fibra... po par stranica u topicu. A sad pogledaj predstavljanje Bleka, u samo par dana 9 stranica o Bleku.
kico Posted - 23/11/2008 : 17:55:44
quote:
Originally posted by hello
Već u sljedećoj priči Sean O Reilley je potražio pomoć u scenariju od Alexa Nikolavitcha što u svakom slučaju doprinosi porastu kvalitete stripa.


Ja se samo nadam da ćemo mi dočekati sljedeću priču.
hello Posted - 19/11/2008 : 14:52:06
Dobro, Fell i Kade su ipak previše različiti žanrovi da bi se uspoređivali, a Fell je i predobar strip dok je Kade strip s potencijalom. Problem kod Kadea je što je u početnom čitanju jako teško pohvatati sve konce, ali ne bih se složio da je to greška Šejića jer scenarist je ipak trebao malo detaljnije pojasniti stvari. Onaj tko malo detaljnije promatra crtež primjetit će toliko sitnih detalja koji su bitni za priču. Priča je zanimljiva, neću reći orginalna budući je dosta elemenata posuđeno iz drugih fantasy priča ali ima potencijal. Već u sljedećoj priči Sean O Reilley je potražio pomoć u scenariju od Alexa Nikolavitcha što u svakom slučaju doprinosi porastu kvalitete stripa.
Constantine33 Posted - 19/11/2008 : 13:44:50
Moram se složiti. Dok me Fell brzo uspio uvući u priču, Kade je scenaristički jedna velika nula. Šejiću svaka čast, ali mislim da je on prije svega ilustrator, a tek onda strip crtač. Po njegovim crtežima, koliko god oni lijepi bili, vrlo je teško pratiti priču
vope Posted - 18/11/2008 : 12:42:20
Procitao i za razliku od Fell-a ovo je jako "blijed" strip, lijepo nacrtan fenetezi i nista vise.
DeeCay Posted - 11/11/2008 : 15:56:42
Ma ne prequel Identity, bolje nastavak Shiva's Sun, em je priča bolja, em i nastavak radi Šejić. Ili čak bi možda bilo najbolje da se izbaci Ezra, to je Kadeov spin-off..

Nešto malo više o Kadeu junaku i izdanjima...
http://www.stripovi.com/ShowHeroPage.asp?Hero=KD

Čak ima i jedan primjerak novog Kadea (Shiva's Sun) trenutno na aukcijama.
Obi-wan Posted - 11/11/2008 : 15:38:05
Eto, navijat ćemo za dobar uspjeh onda...
hello Posted - 11/11/2008 : 15:37:07
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Obi-wan

Koliko toga Kade ima sveukupno do sada?

Kade: Identity (ovo je preskočeno jer je u Sunce propasti praktički na prvih 40 stranica sažeto sve što se događalo u prvoj knjizi, a i crtež je puno slabiji od Šejićevog) Kade Sun of perdition (Sunce propasti) i Kade Shiva`s Sun.


Kakve su šanse da Identity vidimo u biblioteci DANI?

Pa ako Kade postigne dobar uspjeh i na zahtjev čitatelja sigurno se može i to srediti. Ali Identity je i crtački i scenaristički puno slabiji od novijih epizoda, a kao što sam rekao na prvih 30-40 stranica je prepričan početak iz Identity.
Milazzo Posted - 11/11/2008 : 15:35:11
Lijepo!
Obi-wan Posted - 11/11/2008 : 15:32:45
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Obi-wan

Koliko toga Kade ima sveukupno do sada?

Kade: Identity (ovo je preskočeno jer je u Sunce propasti praktički na prvih 40 stranica sažeto sve što se događalo u prvoj knjizi, a i crtež je puno slabiji od Šejićevog) Kade Sun of perdition (Sunce propasti) i Kade Shiva`s Sun.


Kakve su šanse da Identity vidimo u biblioteci DANI?
kico Posted - 11/11/2008 : 14:53:52
Izvrsno!

mladjo Posted - 11/11/2008 : 14:51:29
Sedam banki full collor strip od 112 strana? Džabe...
hello Posted - 11/11/2008 : 09:42:59
quote:
Originally posted by Obi-wan

Koliko toga Kade ima sveukupno do sada?

Kade: Identity (ovo je preskočeno jer je u Sunce propasti praktički na prvih 40 stranica sažeto sve što se događalo u prvoj knjizi, a i crtež je puno slabiji od Šejićevog) Kade Sun of perdition (Sunce propasti) i Kade Shiva`s Sun.
risbozg Posted - 11/11/2008 : 08:23:01
jel bu to na crš-u

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000