forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Aster Blistok 3 i 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 29/06/2010 : 12:50:49
Jučer stiglo u "Stripove na kvadrat".



24   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
risbozg Posted - 21/07/2010 : 12:19:52
quote:
Originally posted by DeeCay

Ako je izašlo 4x3=12 albuma, do 31 ih fali još 19/3=6,3



dok mi dođemo do 30 već bu i izdan 33 pa nema zime
superhik-osvetnik Posted - 21/07/2010 : 11:44:14
TrOMOSLAVSKI sto vise ne kacis AF
DeeCay Posted - 19/07/2010 : 16:26:03
Ako je izašlo 4x3=12 albuma, do 31 ih fali još 19/3=6,3
feka82 Posted - 19/07/2010 : 16:14:18
quote:
Originally posted by jaki

Nova dva integrala-vrlo dobri.Čak su bolje i otiskani od prethodnog.Sad se mogu riješiti Stripoteka.




koliko ih je jos ostalo
jaki Posted - 19/07/2010 : 16:01:45
Nova dva integrala-vrlo dobri.Čak su bolje i otiskani od prethodnog.Sad se mogu riješiti Stripoteka.
DeeCay Posted - 13/07/2010 : 17:37:23
quote:
Originally posted by ken2
mislim da će ti se aster svidjeti, inkal (koji je meni bezveze, a tebi super) je puno pokupio od ovog serijala, s time da je ovdje sve to ljudskije, zatvorenije, manje pretenciozno...jednom rječju - bolje


Ti si imao ovakvo mišljenje i o cijelom tom Inkal univerzumu (Tehnoočevi, metabaruni i Inkal), jelda? Malo možda i jesu ti serijali pretenciozni, no Jodorowsky se dobro nosi s njima. A i Aster mi odličan.

Shvaćam te kad kažeš kako je u Asteru sve u biti jednostavnije i samim time nepretencioznije i ljudskije. Godard je imao jednostavniju polazišnu točku i motiv za kretanje serijala, potraga za ženom snova i pritom doživljava pustolovine, dok je u Tehnoočevima npr. glavni lik odmah uzeo misiju mijenjanja postojećeg poretka univerzuma i sve njegove promjene bile su na globalnijoj razini. ALi, Jodorowsky se tim nosi sasvim dobro. Ovako na prvi pogled rečeno, pročitao sam samo prvi integral Blistoka i nisam čitao cijeli Inkal.
ken2 Posted - 07/07/2010 : 17:15:15
quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by ken2

bit će vremena za rasprave o inkalu i jodu, dat ću mu još jednu šansu,
ali stvarno, nijedan njegov strip me nije oduševio, najbolji su mi metabaruni, to sam baš s guštom pročitao, iako mu pokušaji humora nisu uspjevali

što se astera tiče, ova 4 integrala treba pročitati, to je zaokružen serijal, dalje epizode su diktat popularnosti, pa ajde dok ide, na našim jezicima se da pročitati do 25. epizode - mali klon
inače, meni se riberin crtež više sviđa crno bijeli, ne znam što misle drugi o tome



vala bas!
sic ko vrata!
i za joda i za astera




noemis Posted - 07/07/2010 : 12:44:13
quote:
Originally posted by ken2

bit će vremena za rasprave o inkalu i jodu, dat ću mu još jednu šansu,
ali stvarno, nijedan njegov strip me nije oduševio, najbolji su mi metabaruni, to sam baš s guštom pročitao, iako mu pokušaji humora nisu uspjevali

što se astera tiče, ova 4 integrala treba pročitati, to je zaokružen serijal, dalje epizode su diktat popularnosti, pa ajde dok ide, na našim jezicima se da pročitati do 25. epizode - mali klon
inače, meni se riberin crtež više sviđa crno bijeli, ne znam što misle drugi o tome



vala bas!
sic ko vrata!
i za joda i za astera

Dalen Posted - 07/07/2010 : 10:24:30
Da li je već netko imao prilike imati ova 2 nova integrala u ruci? Kakvo je izdanje? Falično, kao drugi ili O.K. kao prvi?
ken2 Posted - 05/07/2010 : 07:53:51
bit će vremena za rasprave o inkalu i jodu, dat ću mu još jednu šansu,
ali stvarno, nijedan njegov strip me nije oduševio, najbolji su mi metabaruni, to sam baš s guštom pročitao, iako mu pokušaji humora nisu uspjevali

što se astera tiče, ova 4 integrala treba pročitati, to je zaokružen serijal, dalje epizode su diktat popularnosti, pa ajde dok ide, na našim jezicima se da pročitati do 25. epizode - mali klon
inače, meni se riberin crtež više sviđa crno bijeli, ne znam što misle drugi o tome
Mr. Bushido Posted - 01/07/2010 : 11:12:56
quote:
Originally posted by Gand

Glede Astera, koliko toga je uopce izaslo?



Pa, u Francuskoj je do sada izašao 31 album. Zadnji je izašao prije 7 godina. Serijal još nije završen.

Strip-Agent je izdao četiri integrala, od kojih svaki sadrži po tri albuma. Rekao bih da je u tim integralima objavljeno prvih 12 albuma.
risbozg Posted - 29/06/2010 : 22:39:56
to se čeka
ken2 Posted - 29/06/2010 : 21:41:21
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Gand

Zena ce mi biti sretna, a kad je ona sretna i ja sam... da ne spominjem kako sad imam alibi da i ja umlatim ponesto para za sebe.



Aster te baš i ne zanima?



Znas sto, tesko je reci... zanima me svaki strip, a Asteru jos nisam dao sansu. Na zalost, toliko sam u poslu da ne stignem procitati ni ono sto mi je jako napeto, no doci ce i Aster jednom na red. Suprugi je pak Aster ljubav jos iz Stripoteke, a mene je u tom periodu zanimao samo Konan.



mislim da će ti se aster svidjeti, inkal (koji je meni bezveze, a tebi super) je puno pokupio od ovog serijala, s time da je ovdje sve to ljudskije, zatvorenije, manje pretenciozno...jednom rječju - bolje
ova 4 integrala, odnosno 12 epizoda, je sve ono što je trebalo biti, dalje epizode su rezultat popularnosti i tržišta, nisu loše, ali vidi se rutina
Mr. Bushido Posted - 29/06/2010 : 20:50:41
quote:
Originally posted by zeljko

kolko ovo kosta


Svi izašli integrali dođu 189 kn.
zeljko Posted - 29/06/2010 : 20:48:50
kolko ovo kosta
Sekta Posted - 29/06/2010 : 20:03:57
Ah, da. Moja greška.
jaki Posted - 29/06/2010 : 19:48:36
tu sam
Ignus Posted - 29/06/2010 : 19:23:14
opet brkate Strip Agent s Bookglobeom....prošli puta kad se to dogodilo na forumu je bilo zanimljivo :)
anto Posted - 29/06/2010 : 19:01:17
I ja bih voleo Plave Bluze ove godine ( i Natašu i Žil Žutdana i XIII-cu).
Ali BG je ove godine dosada zakazao.
Sekta Posted - 29/06/2010 : 18:48:15
Super su sve ove najave. Ali ja bih najviše volio da vidim Plave Bluze. Makar 3 knjige godišnje. Inače neću dočekati kraj tog serijala.
anto Posted - 29/06/2010 : 17:36:32
Kod mene obično kada je žena sretna, ja nisam!
Bravo Tromislawski i za ovu najavu, a taman sam pomislio da si i ti zapalio sa foruma!
Ignus Posted - 29/06/2010 : 17:08:45
quote:
Originally posted by Gand

Zena ce mi biti sretna, a kad je ona sretna i ja sam... da ne spominjem kako sad imam alibi da i ja umlatim ponesto para za sebe.



Aster te baš i ne zanima?
Wicked Posted - 29/06/2010 : 17:07:53
Odlicno.
Ignus Posted - 29/06/2010 : 16:05:14
Odlično! Tempo za svaku pohvalu!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000