forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 11

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 02/08/2010 : 15:02:21
Već na kioscima.



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
feka82 Posted - 16/06/2011 : 10:15:27
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by feka82

hajde vise , nesto se ulijenio ovaj ludens


nije se uljenio nego je sve stalo trenutno zbog zagora...



zagora i cekamo ali ove druge edicije
globinjo Posted - 16/06/2011 : 10:08:51
quote:
Originally posted by feka82

hajde vise , nesto se ulijenio ovaj ludens


nije se uljenio nego je sve stalo trenutno zbog zagora...
feka82 Posted - 16/06/2011 : 09:14:23
hajde vise , nesto se ulijenio ovaj ludens
King Warrior Posted - 16/06/2011 : 07:19:27
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima li vise nesto novo?


Globinjo je rekao da Zagijev maxi i zadnji Chico idu krajem juna.
cronos six Posted - 15/06/2011 : 23:12:59
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima li vise nesto novo?



ima.
6 komada.
dessa Posted - 15/06/2011 : 18:08:55
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima li vise nesto novo?


Što si bre, tako dosadan?
Kit Carson Posted - 15/06/2011 : 17:56:55
Ima li vise nesto novo?
kasper Posted - 15/09/2010 : 17:03:22
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by kasper

Scenario 1/10. Sve sam rekao ocenom + Bureta treba pljunuti za ovako skrnavljenje.


Zasto?
Sta ti se nije svidjelo?
Strip je bas dobar.



Ne mogu da gledam kako Zagor puca u nesretnog mrtvog indijanca. Jednostavno ne mogu . Nikad to do sada nije radio . Sam nazim je jeziv, dvoboj izmedju dva brata uzas. Ne znam, verovatno je to do mene .
King Warrior Posted - 15/09/2010 : 16:59:26
quote:
Originally posted by kasper

Scenario 1/10. Sve sam rekao ocenom + Bureta treba pljunuti za ovako skrnavljenje.


Zasto?
Sta ti se nije svidjelo?
Strip je bas dobar.

Inace, ovdje se raspravljalo o stripu na sest stranica:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37853&whichpage=6


kasper Posted - 15/09/2010 : 16:32:36
Scenario 1/10. Sve sam rekao ocenom + Bureta treba pljunuti za ovako skrnavljenje.
velka031 Posted - 06/08/2010 : 14:21:01
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by velka031
Pojavio se već



Prolazicu danas kroz Cro, pa ako naletim uzimam. Samo ste mi brate slabi sa stampom na autoputu .
Inace ovaj pre septembra u Bg nece.



Istina, na autoputu gotovo nigdje ne možeš kupiti stripove, ali ako staješ u nekom mjestu, kiosci su puni, a na moru imaš i hrpetinu stripova na remitendi, za malo para možeš stvarno obogatiti kolekciju...
Očito ne misle da se na autoputu može zaraditi od stripova, zato imaš piva koliko hoćeš
kasper Posted - 06/08/2010 : 10:12:30
quote:
Originally posted by velka031
Pojavio se već



Prolazicu danas kroz Cro, pa ako naletim uzimam. Samo ste mi brate slabi sa stampom na autoputu .
Inace ovaj pre septembra u Bg nece.
velka031 Posted - 06/08/2010 : 10:08:02
quote:
Originally posted by kasper

Jbt. al nahvaliste ovaj Mahi => uzimam i ja cim se pojavi onda



Pojavio se već
kasper Posted - 06/08/2010 : 09:31:17
Jbt. al nahvaliste ovaj Mahi => uzimam i ja cim se pojavi onda
velka031 Posted - 06/08/2010 : 07:26:14
quote:
Originally posted by Milos Bosnjak

Jel zna neko gde ima u Novom Sadu kupiti ludens stripova? Cini mi se da ih je ranije bilo na trafikama, ali vise ih nema. Takodje mi se cini da sam video neki ludens pre par meseci u partizanskoj ulici u nekoj trafici - model: prosiren prozor na kuci :)

Mada nije mi ni Ilok daleko, mogao bih da skoknem kad mi bude gotov pasos :)



U Odžacima sam na kiosku vidio Ludensovog Bleka, nisam pitao da li imaju i ostalo...
Milos Bosnjak Posted - 05/08/2010 : 14:19:54
Znam, ali je meni istekao :)
Svarog Posted - 05/08/2010 : 13:23:58
Za HR još važi stari pasoš
Milos Bosnjak Posted - 05/08/2010 : 12:32:45
Jel zna neko gde ima u Novom Sadu kupiti ludens stripova? Cini mi se da ih je ranije bilo na trafikama, ali vise ih nema. Takodje mi se cini da sam video neki ludens pre par meseci u partizanskoj ulici u nekoj trafici - model: prosiren prozor na kuci :)

Mada nije mi ni Ilok daleko, mogao bih da skoknem kad mi bude gotov pasos :)
1Euro Posted - 05/08/2010 : 12:24:35
Zbog ovakvih priča kao što je bila u tom maxi-ju mi je drago da Zagora još uvijek nisu ugasili jer ima tu i tamo još neka priča koja je kvalitetna i može ugodno iznenaditi.
Bolje bi bilo da izdavaju manje stripova o Zagoru a one koje izdavaju neka budu dostojni Zagora a ne da izdavaju samo da izdaju nešto.
Ovoj maxi je pravi western,događa se u Darkwoodu,u njemu nastupa puno Zagorovih prijatelja,....i toga bi se trebali držati,sve druge fantazije i gluposti neka ostave na miru.Ponekada dobro dođe i neka priča koja nije u Darkwoodu ali samo ponekada.
velka031 Posted - 03/08/2010 : 19:39:33
E, jedva čekam kupit tog maxija, vidim da se i dalje gotovo svima svidio...
delboj Posted - 03/08/2010 : 19:34:33
quote:
Originally posted by Pavel

Tko god je od forumaša ovo htio kupit već je kupio s obzirom da je već dobrih tjedan dana u prodaji... I stvarno nije imalo smisla zaključavat već postojeće topice o ovom


Ma baš Ja sam kupio tek danas, bio mi je pokvaren računar do juče, nisam pratio forum, nisam od petka provjeravao je li dolazilo šta novo

Solidna priča, jedan od boljih maksija.
Curunir Posted - 03/08/2010 : 16:29:01
quote:
Originally posted by teller

Tako je kralju,dok ne otvori topic i najavi Duha se sekirom kolekcionarsko izdanje u boji,ko da nije najavio ništa
do sada...samo jeb...i ga,čovjek ide na odmor sada, a da se mene pita, nebi ga pustio dok ne okvači sliku prvog kolekcionarskog
HC Zagora u boji...onda može komotno namočiti noge u slanu vodu, do tada....šupak.



teller Posted - 03/08/2010 : 14:35:38
Tako je kralju,dok ne otvori topic i najavi Duha se sekirom kolekcionarsko izdanje u boji,ko da nije najavio ništa
do sada...samo jeb...i ga,čovjek ide na odmor sada, a da se mene pita, nebi ga pustio dok ne okvači sliku prvog kolekcionarskog
HC Zagora u boji...onda može komotno namočiti noge u slanu vodu, do tada....šipak.
hrvoje23 Posted - 03/08/2010 : 14:29:32
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by acestroke

@king warrior
Ipak, nije fer zakljucat one originalne zagor maxi, tex maxi & chico specijal topice samo zato sto se tromislawskom sad digo kurac da ih najavljuje. Ljudi su vec komentirali na ove brojeve, i onaj zagor maxi koji je 1euro otvorio prosle sedmice vec ima preko sto komentara, i sada ga vi tek tako zakljucaste zbog prve pojave tromislavskog u poslednja 2 mjeseca? C, c, c....


ma kakve veze ima u cijem topicu se pise, ne radi se o licnim stvarima.
Izbjegavamo dupliranje topica, ali dobro, otkljucacu ovaj put i one druge



Pa zasto onda ne premjestis sve u 1 topic?? pa nece biti dupliranja!??
King Warrior Posted - 03/08/2010 : 11:49:45
quote:
Originally posted by acestroke


Ovo se kod nas zove ironija... koju rijec vi upotrebljavate?

Vidim da i drugi clanovi vise vole kad Tromislawski najavljuje ovo nego bilo ko drugi, sto u stvari ne mogu tako da razumijem. Jedina razlika izmedju njegovih najava i nasih je da nasi imaju malo manju sliku i onaj bijeli okvir okolo, ali eto, ipak ih objavimo na vrijeme, umjesto sedmicu ili dvije kasno.

Pitam se samo zasto niste odprve zakljucali Tromoslawskijev Zagor Maxi topic, a NE onaj drugi koji je 1Euro otvorio prije Nedelju dana, ali eto, ostavicu ovo na miru, i prepustiti moderatore da rade svoj poso.

No hard feelings


upotrebljavamo rijec "neupucenost"
vidim ja da ti mislis da je nas Tromislavski obican clan, da je tako naravno da bi se kljucali njegovi topici ako se dupliraju.
Tromi je...ne znam ni ja sam sta tacno uglavnom ima neke veze sa Ludensom/strip agentom, tako da najavljuje stripove i mjesec dana prije nego sto ce izaci. Mozes naci u ovom podforumu neke njegove najave gdje npr. 01.01 najavi da ce strip izaci 31.01. i postavi naslovnicu u velikoj rezoluciji. Mi obicni forumasi, tj. mi koji nemamo veze sa izdavanjem stripova, vidimo najave na sajtu stripovi na kvadrat onoga dana kada strip izadje, pa ako Tromi kasni onda neko postavi malu sliku sa tog sajta, sto je ok.
Evo npr. u podforumu izdavacki izlog http://forum.stripovi.com/forum.asp?FORUM_ID=22&sortfield=lastpost&sortorder=desc&whichpage=1 tu mogu samo izdavaci ili njihovi predstavnici da otvore novi topic. On je jedan od njih.
eto, znaci nije da forumasi vole vise Tromislawskog od tebe, vec cekaju njegove najave kao sto su navikli godinama, najbolje nekoliko sedmica unaprijed.
Od njega ocekujemo da ce uskoro otvoriti topic sa naslovnicom Zagora u boji, nekoliko sedmica prije izlaska.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000