forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog Ludens 114,115

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 20/09/2010 : 14:52:35


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
docA Posted - 20/02/2011 : 17:27:06
Samo jos to fali da zajebe Ludens!
Evo se pomeram sa stolice, pu-pu-pu...daleko bilo! Nadam se da ce sto pre makar iz redovne serije novi broj...
Panon Posted - 20/02/2011 : 17:20:47
Prošla i polovica veljače, a nema ni Redovnog DD-a. Nešto je trulo u državi Danskoj...
Panon Posted - 04/02/2011 : 20:35:25
Ako ispadne kao što ti kažeš, to je isto OK. Samo da ne preskoče Extra za siječanj, pa da prvi Extra u ovoj godini izađe tek u ožujku...
acestroke Posted - 04/02/2011 : 13:10:19
Ali zato cemo sigurno dobiti dva Dylana ovog mjeseca - jedan redovni, i jedan Extra. That's not bad...
DeeCay Posted - 04/02/2011 : 10:41:34
Kad se priprema megaknjiga o zagoru, sva ostala produkcija staje...

Sad u redovnom ide fina dvodijelna Meddina epizoda, i skoro smo do 200!
almon Posted - 03/02/2011 : 22:41:42
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Panon

Šta je sa DD LU Extra 70 'Šuma ubojica'? Nema ga na stripovi.hr, ni na kioscima, a ni tu se ništa ne raspravlja...



Prvi put nakon 10 godina dogodilo se da je cijeli jedan mjesec (siječanj) PRESKOČEN... Nadajmo se da će u veljači izići i Extra i redovni... nadajmo se...

Nije prvi put, vjerojatno ni zadnji...
________________________________________________________
42 godine Alan Forda u HR AF Klasik 107 KASNI

DOMI Posted - 03/02/2011 : 13:24:12
quote:
Originally posted by Panon

Šta je sa DD LU Extra 70 'Šuma ubojica'? Nema ga na stripovi.hr, ni na kioscima, a ni tu se ništa ne raspravlja...



Prvi put nakon 10 godina dogodilo se da je cijeli jedan mjesec (siječanj) PRESKOČEN... Nadajmo se da će u veljači izići i Extra i redovni... nadajmo se...
________________________________________________________
42 godine Alan Forda u HR AF Klasik 107 KASNI
Panon Posted - 01/02/2011 : 21:07:14
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Panon

Ma meni je najviše zbog ovih epizoda između brojeva 76 i 88. Te SD nije izdala, a ako je Extra stvarno ugašen, preostaje mi jedino da nabavim DD izdanja Abatona, Vaninija i ostalih, koji su pokrili tu rupu.


Čudno mi je što još nisi nabavio, s obzirom da si takav DD fan...
Ja nekako imam osjećaj da se Extra DD neće ugasiti, Dylan je ipak profitabilniji junak. Barem do broja 88 da se ispucaju te "neobjavljene" epizode.



Ma bio sam nabavio neke DD-ove iz te rupe, al sam ih rasprodo s nadom da će to uskoro uzaći u LU Extra izdanju. Sve se više mislim i da počnem kupovat redovni VČ DD. Žeđam za novim DD epizodama
Slažem se da Extra serija ide do br. 88 ili makar do 100, da ga imamo u boji
docA Posted - 31/01/2011 : 20:24:06
Dodje mi da poludim sto ne znam italijanski...a Dexa Pantelejski to opservirao jos 2006-e...

"Smenjuju se kadrovi turobnih hodnika i mračnih samica i već tada, na prvih nekoliko strana, Roi prosto briljira crtajući iskošene, klaustrofobične kadrove koji odišu prisustvom nečeg jezivog...."

Tako nesto i ocekujem da je Roi uradio, da je razvalio u docaravanju takve atmosfere...a inace mi se Faraci bas dopao u "Veliki san" i cuveni "Na ruti Mobi Dika", tako da verujuem da je ovo uzbudljiva prica na gotovo punih 240. strana!
Ostaje samo da se nadam/o da system nece da zezne stvar pa ne objavi taj gigant #10...
Deers Posted - 31/01/2011 : 19:44:12
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by docA

@ Deers
A jesi li citao ovaj drugi, br.10. Koliko sam shvatio radnja je "zatvorska" + ga crta Roi... a to mi strasno izaziva znatizelju da vidim kako je ispalo...
Kakva je ta prica?



Pogledaj jednu staru recku, možda nađeš što te interesira.
http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-gi-10-gresnici-hellborna/410/

I mene interesira Roi u gigantu.



i mene, pogotovo što ja ne smatram Faracija toliko lošim Dylanovim autorom
DeeCay Posted - 31/01/2011 : 16:53:37
quote:
Originally posted by docA

@ Deers
A jesi li citao ovaj drugi, br.10. Koliko sam shvatio radnja je "zatvorska" + ga crta Roi... a to mi strasno izaziva znatizelju da vidim kako je ispalo...
Kakva je ta prica?



Pogledaj jednu staru recku, možda nađeš što te interesira.
http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-gi-10-gresnici-hellborna/410/

I mene interesira Roi u gigantu.
docA Posted - 31/01/2011 : 16:44:11
@ Deers
A jesi li citao ovaj drugi, br.10. Koliko sam shvatio radnja je "zatvorska" + ga crta Roi... a to mi strasno izaziva znatizelju da vidim kako je ispalo...
Kakva je ta prica?
DeeCay Posted - 31/01/2011 : 16:41:16
quote:
Originally posted by Panon

Ma meni je najviše zbog ovih epizoda između brojeva 76 i 88. Te SD nije izdala, a ako je Extra stvarno ugašen, preostaje mi jedino da nabavim DD izdanja Abatona, Vaninija i ostalih, koji su pokrili tu rupu.


Čudno mi je što još nisi nabavio, s obzirom da si takav DD fan...
Ja nekako imam osjećaj da se Extra DD neće ugasiti, Dylan je ipak profitabilniji junak. Barem do broja 88 da se ispucaju te "neobjavljene" epizode.
Deers Posted - 31/01/2011 : 16:36:23
Robin Wood je poznat po radu na jednom drugom talijanskom strip serijalu Dago.
Inače ovaj gigant nije loš ali sam očekivao bolje.
docA Posted - 31/01/2011 : 16:30:13
Ovamo ga evo na SBE poslednji na listi u staff...i stoji samo ovo prica iz giganta 9.
Barker Posted - 31/01/2011 : 15:43:06
quote:
Originally posted by docA

Narocito ova prva...
Doduse jedan novi scenarista rekao bih, neki Robin Wood, Faracija vec znamo, ali sa njim ide i Roi na 240 stranica!

Da l' ce da pozuru s toJ izdavanje!?




ovaj englez robin wood je tada dobijao sve pohvale i bio je predstavljan kao velika nada. ne znam ni kako je uleteo u staff ni kako je nestao, mislim da je uradio samo jos jednu epizodu za maxi ili almanah. mozda deers ili djole znaju detalje.
hrvoje23 Posted - 31/01/2011 : 14:25:07
Što više Dylana, to bolje...No, mislim da teško da će nešto ubrzati. Ali ovaj prijedlog od Panona mi se sviđa-12 redovnih i 4 extra.
Panon Posted - 31/01/2011 : 12:38:52
quote:
Originally posted by dessa

A možda će extra seriju da uspore na tri godišnje, a maxi da ubrazaju na dva. Meni bi odgovaralo.



Možda je ipak bolje 4 komada godišnje, ali bitno je da se Extra ne ugasi. Nema veze ako uspori, a što ti kažeš, najvažnije je da ubrza DD Maxi, pošto sad i u Italiji izlaze dva godišnje.
dessa Posted - 31/01/2011 : 02:51:45
Oni rekoše ovako:
"Kalvin, Dilan Gigant ( prvo jedan pa drugi, ne oba istovremeno ) Skorpija I i II, Druzina Dardaneli, Darko Perovic, Sky Doll III, Hellboy, Torpedo, (pa jos par naslova od Abulija), Amnezija II...
To ce biti redosled izdanja do aprila... a posle - videcemo."
docA Posted - 31/01/2011 : 02:28:01
Pa ja se ubih cekajuci...a prosto nadrazuju nerve ovakve naslovnice!


Narocito ova prva...
Doduse jedan novi scenarista rekao bih, neki Robin Wood, Faracija vec znamo, ali sa njim ide i Roi na 240 stranica!

Da l' ce da pozuru s toJ izdavanje!?
dessa Posted - 31/01/2011 : 02:09:53
Ma bolje oba.

Trebao bi SC valjda uskoro da objavi sledeće gigante.
docA Posted - 31/01/2011 : 02:05:04
Bolje da ubrzaju sa gigantima...ionako izgleda da nema ni crn' qrac od ovih systemaca...
dessa Posted - 31/01/2011 : 00:55:58
A možda će extra seriju da uspore na tri godišnje, a maxi da ubrazaju na dva. Meni bi odgovaralo.
Panon Posted - 30/01/2011 : 22:29:09
Ma meni je najviše zbog ovih epizoda između brojeva 76 i 88. Te SD nije izdala, a ako je Extra stvarno ugašen, preostaje mi jedino da nabavim DD izdanja Abatona, Vaninija i ostalih, koji su pokrili tu rupu.
docA Posted - 29/01/2011 : 16:13:47
Steta ako se ugasi extra serija, iako ja sve te epizode imam u izdanju SD...bas sam hteo crne rikne da mi "homogenizuju" kolekciju...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000