forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The walking dead - TV serija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
alen Posted - 17/02/2010 : 16:19:50
http://www.stripovi.com/index.asp?page=news-view&ID=377

Cool. Ajd beš me zanima koliko će promijeniti u odnosu na strip.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
GitaristRoko Posted - 06/03/2022 : 12:22:00
Kakva je gledanost zadnje sezone TWD-a na forumu?
Što se tiče nje, za sada su izašle prvih 10 epizoda. 11. sezona će umjesto standardnih 16 imati 24 epizode. Sezonu su podijelili na 3 dijela na način da su izbacili prvih 8 u 8 tjedana, pa pauza nekoliko mjeseci, pa drugih 8 itd. Trenutno smo na ovih drugih 8, dvije epizode izašle. Dakle 10 epizoda. Moram priznati da se serija dosta pomaknula od očaja 9. i 10. sezone. To je zbilja bilo kritično i nezaboravljivo. 11. sezona ima neke probleme od tih sezona, ali zanimljivija i bolja. Naravno da idalje nije to na razini na kojoj je nekoć bilo, ali popravlja se.
Što se tiče Fear the Walking Deada, i tu imam novosti. Izašla je prva polovica 7. sezone, druga izlazi za mjesec-dva. 7. sezona je zasada jako dobra, posebna i zbilja kvalitetna. Podigla je cijelu seriju i ne mogu dovoljno naglasiti koliko ju preporučujem fanovima glavne serije. Morgan ju vodi još od 4. sezone i to je najbolja odluka koju su mogli donijeti. On je jedan izuzetan lik i s njim je serija u višoj ligi. On mi je definitivno drugi najdraži lik iz serija ikada, prvi je naravno Walter White iz Breaking Bada.
GitaristRoko Posted - 29/06/2021 : 09:26:36
Završio sam i sa Fear the Walking Deadom, sustigao sam seriju i pogledao svih 6 sezona.
5. sezona se bavi zanimljivim stvarima, ali je loša zbog razloga koji se stalno pojavljuju u ovoj i glavnoj seriji - nepotrebni twistovi, dvoumljenje, vučenje za nos... Najgora sezona u cijeloj seriji, ali sam ju uspio pogledati u samo 2 dana, jer sam bio jako nahajpan za 6. sezonu za koju su tvrdili da je najbolja.
I krenem ja sa 6. sezonom, razočaran. Prva polovica ne zaslužuje hvalisanje koje je dobila i nije po ničemu posebna. Predkraj polovice dešava se nešto previše važno i to su odvratno odradili i unakazili sezonu. Međutim, nakon toga kreće prava stvar. Jako zanimljive i napete epizode. Finale sezone je nenadjebivo, možda najbolje finale tog univerzuma.

11. i ujedno zadnja sezona The Walking Deada počinje 22.8. To je ubrzo, jedva čekam. Nadam se odličnoj sezoni usprkos zadnje dvije, previše dobrih stvari se treba dogoditi.
7. sezona Fear the Walking Deada još nema datum, ali trebala bi krajem ove godine.
King Warrior Posted - 06/04/2021 : 16:29:58
quote:
Originally posted by Windwalker

Ta zadnja s Neganom je jedina koja me zanima.
Problem je kaj još nisam pogledao ni dvije prethodne.
Ne da mi se.


Ne moras ni pogledati, neces nista propustiti.
Epizoda sa Neganom je dobra, ali nikako mi ne ide kao zadnja u sezoni. Tu je trebalo ipak nesto drugacije, sokantnije.
GitaristRoko Posted - 05/04/2021 : 10:54:25
Pogledao i ovu zadnju epizodu. Više drame nego akcije. Epizoda se fokusira na jedan događaj, tek djelić Neganove prošlosti. Moglo je biti puno zanimljivije i kvalitetnije odrađeno.
Konačno sam završio sa 10. sezonom da to više ne trpim. Imao sam pauzu od više mjeseci jer nisam mogao gledat. Ali imam nade da će zadnja sezona biti odlična, mora biti.
ivan_micic Posted - 04/04/2021 : 19:12:28
quote:
Originally posted by Windwalker

Ta zadnja s Neganom je jedina koja me zanima.
Problem je kaj još nisam pogledao ni dvije prethodne.
Ne da mi se.


Iako su filleri, obe su dosadne. Pogotovo ona s princezom
Windwalker Posted - 04/04/2021 : 12:35:19
Ta zadnja s Neganom je jedina koja me zanima.
Problem je kaj još nisam pogledao ni dvije prethodne.
Ne da mi se.
ivan_micic Posted - 02/04/2021 : 12:40:15
Finale 10. sezone je bilo. Ovih 6 epizoda su samo ekstra epizode. Ova zadnja sa neganovom prošlosti čak i nije dosadna. Odgledao sam ju bez kolutanja očima
GitaristRoko Posted - 02/04/2021 : 11:46:25
Što se tiče Fear the Walking Deada, došao sam do 5. sezone.
3. sezona mi je još draža od 2. i nove grupe preživjelih koje se pojavljuju su jako zanimljive i dobro osmišljene.
4. sezona počinje jako dobro pojavljivanjem Morgana i kratkim pojavljivanjem naših prijatelja iz Aleksandrije. U prvoj polovici sezone, pratimo sadašnjost, pa se vračamo u prošlost da saznamo što se dogodilo sa Madison, Alishom i njima ostalima. To mi se ne sviđa, jer je sadašnjost prikazana nekim izbljednjelim jadnim filterom, pa se onaj žuti koji je u prošlosti još jače ističe. To me ubijalo. Sredina sezona mi je isto super, ali predkraj nešto se pokvari i sve ode kvragu. Predkraj serija nas vuče za nos (ni prvi ni zadnji put u povijesti tog univerzuma), ima previše rupa u priči i puna je dosade. 5. sezonu nisam još započeo, psihički se pripremam jer čujem da je još gora.
GitaristRoko Posted - 02/04/2021 : 11:38:21
Dolaskom ovih novih 6 epizoda stvari su konačno krenule. Konačno se serija pomaknula sa mjesta. Do tada, 10. sezona je bila puna fillera i totalnih sranja, to nije bilo za gledat. Dolaskom onih vojnika i Princeze serija se pomaknula, ali opet zajebavaju sa zadnjom epizodom koja se vrti oko Daryla i Carol. Ne kužim koji im je... Unatoč katastrofalnoj 9. i 10. sezoni imam nade da će 11. biti odlična jer se jednostavno preogromne stvari trebaju desit i to ne smiju zeznut.
Ostaje nam samo još finale 10. sezone...
King Warrior Posted - 29/03/2021 : 14:45:01
quote:
Originally posted by Windwalker

Epizode djeluju kao nekakvi priljepci, one-shotovi naljepljeni na 10. sezonu, koja je zapravo trebala završiti 16.-om epizodom.


Da, serija je počela opasno da smara, opet se drže koncepta da jedna epizoda prati dešavanja ca. 2 lika. Trebali su završiti sezonu na vrijeme, ovo je baš mučenje.
Zlix Posted - 16/03/2021 : 20:02:21
Bukvalno tako!
Windwalker Posted - 15/03/2021 : 18:54:28
Epizode djeluju kao nekakvi priljepci, one-shotovi naljepljeni na 10. sezonu, koja je zapravo trebala završiti 16.-om epizodom.
Zlix Posted - 14/03/2021 : 21:16:26
Strašno dosadne poslednje dve epizode koje su nedavno krenule.
mladjo Posted - 13/03/2021 : 22:50:41
Pogledao 10 sezonu.
Bla
SPOILER:Ajde riješili su onu anitipatičnu Alfu ali dokle više...
GitaristRoko Posted - 16/02/2021 : 19:40:23
quote:
Originally posted by King Warrior
Uživaj dokle možeš, jer iako je serija na početku kvalitetno ispred TWD, nakon treće sezone slijedi strmoglav pad i postaje skoro pa negledljiva, bez glave i repa, samo jeftina patetika.



Vjerujem, ponovno ću prolaziti što sad prolazim sa The Walking Deadom. Neću imati volje za seriju i to će trajati mjesecima, ali čujem da sada šesta sezona frca dojmovima i odličnim ocjenama na IMDb-u, vrača se na stare staze.
King Warrior Posted - 15/02/2021 : 09:30:00
quote:
Originally posted by GitaristRoko



2. sezona Fear the Walking Dead:
Ovo remek-dijelo je u rangu najboljih sezona matične serije.




Uživaj dokle možeš, jer iako je serija na početku kvalitetno ispred TWD, nakon treće sezone slijedi strmoglav pad i postaje skoro pa negledljiva, bez glave i repa, samo jeftina patetika.
Paka01 Posted - 14/02/2021 : 22:23:47
quote:
Originally posted by RaoulDuke

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.



A nije baš tako, valja još jedna ili dvije iza toga.

Neki dan sam završio sa šestom. Jedva.



Ja sam na jedvite jade pogledao prve 3-4 epizode druge sezone i nakon toga odustao. Baš ode đavlu sve, skroz mi je bezveze postalo.
GitaristRoko Posted - 14/02/2021 : 22:07:15
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.



Pogledao sam i prvu epizodu druge sezone. Serija mi ima prebrzu radnju i to mi užasno smeta, a sve ostalo mi je super. Sumljam da ću nastaviti sa serijom, ne vuče me, ali tko zna.
RaoulDuke Posted - 14/02/2021 : 19:40:29
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.



A nije baš tako, valja još jedna ili dvije iza toga.

Neki dan sam završio sa šestom. Jedva.
Paka01 Posted - 14/02/2021 : 18:47:17
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.
GitaristRoko Posted - 14/02/2021 : 14:13:34
1. sezona Fear the Walking Dead:
Prva sezona pokazuje početke apokalipse iz totalno drugačije perspektive i od prvih dana. To je odlično prikazano, u skladu pričama likova iz The Walking Deada (tamo radnja počinje mjesec nakon početka), no malo su mi to presporo napravili. No vjerujem da mi je to sporo jer sam u startu očekivo klanje zombija i puko preživljavanje. To nisam dobio, ali nisam razočaran. Nevjerojatno dobro su prikazali početak apokalipse. Strand mi je prezakon lik.

2. sezona Fear the Walking Dead:
Ovo remek-dijelo je u rangu najboljih sezona matične serije.
Serija pokazuje razna vjerovanja o zombijima i o tom novom svijetu. Susrećemo razne ljude koji imaju svoje teorije i na svoje načine pokušavaju razumijeti i preživjeti svijet. Chris se tokom epizoda sve više udaljava od oca, prijatelja i razuma. Otac ga pokušava vratiti na put. No jeli uspio - sezona završava sa cliff hangerom velikim, pa ne znam. Kemija između njih dvojice je nevjerojatna. Također je dobra kemija između majke i sina - Madison i Nick. No njihov odnos mi nije toliko dobar. Nekako je previše korišten u filmovima i serijama. Nick je sličan svom ocu, pa majka ne zna šta da radi. Previše je toga. Strand je također jedinstven lik kojeg je malo zajebanije shvatit. Ja sam njega shvatio kao biseksualca kojem nije toliko važno koga jebe, nego manipulira ljudima i krade od njih te na taj način živi. Tojest, tako je živio prije apokalipse. Barem sam ja tako shvatio njegov lik.
GitaristRoko Posted - 19/12/2020 : 21:59:12
Znate li što je potrebno za održavanje servera pomoću kojeg radi internet? Pretpostavljam da su serveri u velikim gradovima, kad prođeš zombije i dođeš do servera, možeš li ga podići ako ima dovoljno energije?
Drugim riječima, može li običan čovjek (u smislu prosječna inteligencija i znanje) vratiti internet tokom zombi apokalipse, pa da barem i najmanji dio svijeta bude pod konstantom komunikacijom?
U prvim danima apokalipse, kad se internet ugasi, ugase li se i sateliti oko Zemlje? Oni se pale također kod servera za internet ili kod sjedišta agencije čiji je satelit? Smatram da su ovo i više nego zanimljive teme za raspravu, pa očekujem da diskutiramo o tome.
mladjo Posted - 07/12/2020 : 14:40:43
Tu sam negdje i ja stao ali prije pola godine:D
Možda 7. ili 8. epizoda 10. sezone.
GitaristRoko Posted - 07/12/2020 : 09:38:43
Trenutno stojim već mjesec dana na 13. epizodi 10 sezone.
10. i 9. sezona su toliko očajne da mi treba previše snage i volje za pogledat. Gledal budem, ali su mi trenutno The Mandalorian i Vikings prioritet. Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni, a u Mandalorianu pratim ove aktualne epizode.
GitaristRoko Posted - 22/07/2020 : 19:39:07
quote:

Ovo remek-dijelo je bilo u 2. sezoni.

Da to mi fali, ako se ne varam to je bilo nakon one makljaže u napuštenom kafiću kad su otišli po Hershela.



Ne varaš se, bravo majstore!


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000