forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DYLAN DOG & MM:ZADNJA POSTAJA KOŠMAR, SMAK SVIJETA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DOMI Posted - 06/12/2010 : 10:12:50
Konačno: Superbook DD & MM
01 - Zadnja postaja: KOŠMAR
02 - Smak svijeta




_______________________________________________________________________________________________________________
41 godina Alan Forda u HR
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
swamp thing Posted - 25/02/2011 : 16:13:53
Meni je prvi bio Ok, cak stavise i vise od toga (mozda zato sto sam imao zaista mala ocekivanja), ali ovaj drugi...nemam rijeci...
docA Posted - 25/02/2011 : 01:22:05
quote:
Originally posted by swamp thing
...Ne mogu da vjerujem šta sam upravo pročitao...


A jebi ga...
Nisu generalno ni prvi ni drugi susret nesto posebno spektakularni.
Meni se u dvojci Fregijeri malo vise dopao nego u keca, imao je odlicna kadriranja, zanimljiviji nego u "stanica-uzas"...
Ali realno, prica je golo govno.
emirem Posted - 25/02/2011 : 00:03:25
Hvala na ovom komentaru sada znam da necu kupiti takvu glupu pricu o "Smaku".
Danas mi stigli DD 1 i 2 colorfest pa bumo vidli ne ?
DD ne citam ni ne kupujem dugo ovo je samo sto je prvi put u boji.
swamp thing Posted - 20/02/2011 : 22:05:42
Nema smisla...
Pročitao danas DD/MM Smak svijeta i jedino što mogu da zaključim je da ovaj strip apsolutno nema smisla. Jebeni kompjuter iz Wonderlanda priča priče dječaku/vanzemaljcu i to se na neki način odražava na našu realnost, u kom potop ubije kukce kojima se hrane stanovnici Wonderlanda i onda oni misle da je svugdje smak svijeta kao i kod njih (pošto oni sad nemaju više hrane, jel' tako).
Odakle potop uopšte? Zašto kompjuter na kraju kaže kako želi otići do stanovnika Wonderlanda i reći im radosnu vijest kako na našem svijetu nije smak, iako kod njih jeste (opet ponavljam, jer nemaju više hrane)? Ne mogu da vjerujem šta sam upravo pročitao...
JOBAH Posted - 22/01/2011 : 14:18:46
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by JOBAH

Ima li negde da se nabavi taj falični Dylan, treba mi za kolekciju...


quote:
Originally posted by JOBAH

ma nemam nijedan, al ovaj sa greskom vise vredi to je sigurno....


Bi li mi objasnio sto bas zapinjes za taj falicni, i zbog cega mislis da je posebno vredan? Jako me interesuje.


Da se ispravim, vredece vise.. ;)
docA Posted - 22/01/2011 : 13:14:29
quote:
Originally posted by JOBAH

Ima li negde da se nabavi taj falični Dylan, treba mi za kolekciju...


quote:
Originally posted by JOBAH

ma nemam nijedan, al ovaj sa greskom vise vredi to je sigurno....


Bi li mi objasnio sto bas zapinjes za taj falicni, i zbog cega mislis da je posebno vredan? Jako me interesuje.
JOBAH Posted - 22/01/2011 : 10:12:54
ma nemam nijedan, al ovaj sa greskom vise vredi to je sigurno....
Paka01 Posted - 21/01/2011 : 22:20:07
Daj nemojte jebat da ćete uzet oba izdanja, i sa greškom i bez?
Ignus Posted - 21/01/2011 : 21:18:35
quote:
Originally posted by JOBAH

Ima li negde da se nabavi taj falični Dylan, treba mi za kolekciju...



Pitaj Zlatka ( Babilon ) ja sam svoj primjerak kupio kod njega.
JOBAH Posted - 21/01/2011 : 19:53:25
Ima li negde da se nabavi taj falični Dylan, treba mi za kolekciju...
dante Posted - 21/01/2011 : 15:06:35
Sa Libellusa:
"Korigirana verzija Super Booka 8 od danas je ponovno u prodaji, a mi se ovom prilikom još jednom ispričavamo svim kupcima i pozivamo ih da svoje kupljeno izdanje zamijene ovim novim. "
JOBAH Posted - 23/12/2010 : 14:34:22
quote:
Originally posted by Nermal

@JOBAH
Ja sam iz Vukovara, ako ti je neka pomoć, možeš naručiti na moju adresu iz SNK, LL ili Babilona, nije problem.



Hvala sto si se ponudio pomoci, cenim to...
Veliki pozdrav iz NS
emirem Posted - 22/12/2010 : 13:35:12
Delboj je napisao....

Naravno da nije, to je preuzeto iz francuskog. Sad se i u srpskom to potiskuje pod uticajem engleskog, ali greška je, ne bi uopšte trebalo koristiti "noćna mora".
[/quote]

Tocno, to je francuska rijec, evo ja ucim fr, "nasi" slavenski jezici su pod utjecajem ( kao i mnogi drugi jezici pod tudjim utjecajem subkulturalno,a to ne mora biti lose!) Samo obogacuje ( ne obogaljuje!!) jezik!!
Svi smo citali dnevnik znali ste srpski citati,ipak je ekavica koje ima i u Istri,istocnoj Slavoniji i Baranji,sta sad trebaju ljudi uciti zagrebacki hrvatski da bi sad nesto razumjeli.
Ja sam ucio hrvatski i danas ga govorim i pisem,a stripova imam i na srp i hrv i engl i prije kuzim srpski nego engleski.
Sada kada imamo i izdanja na hrvatskom mozemo se lijepo izvaliti u fotelju ili kutnu lezaljku i citati bez jezicnog "gestapovskog-purgatorija"
Cauchemar fr. Nocna mora ili koshmar ili lose sam sanjao..
Ne trazite dlaku u jajetu!
Nermal Posted - 22/12/2010 : 07:43:02
@JOBAH
Ja sam iz Vukovara, ako ti je neka pomoć, možeš naručiti na moju adresu iz SNK, LL ili Babilona, nije problem.
split85 Posted - 18/12/2010 : 09:44:55
da Deers nije zaokružija grešku , još bi je tražija
interesantno kako 99.9% ljudi uopče ne ide za tim
split85 Posted - 18/12/2010 : 09:42:48
quote:
Originally posted by teller

Iskreno predlažem Libellusu da stare primjerke ne uništi več zadrži, pa kad se razproda izdanje bez greške te primjerke razdeli ljudima, tj. pokloni,siguran sam da ima takvih koji si ga ne mugu priuštiti a i nisu takvi picajzli da bi jim ta minorna greška smetala...neznam kakav je proces ponovnog štampanja primjeraka i dali se moraju vratiti tiskari ali ja bi na te falične stavio naljepku BREZPLATNI PRIMJERAK ili LIBELLUS POKLON pa jih darovao zainteresiranima na sajmima ili u striparnicama



napisano ko sveto pismo
teller Posted - 18/12/2010 : 09:34:35
Iskreno predlažem Libellusu da stare primjerke ne uništi več zadrži, pa kad se razproda izdanje bez greške te primjerke razdeli ljudima, tj. pokloni,siguran sam da ima takvih koji si ga ne mugu priuštiti a i nisu takvi picajzli da bi jim ta minorna greška smetala...neznam kakav je proces ponovnog štampanja primjeraka i dali se moraju vratiti tiskari ali ja bi na te falične stavio naljepku BREZPLATNI PRIMJERAK ili LIBELLUS POKLON pa jih darovao zainteresiranima na sajmima ili u striparnicama....naravno, tek kad se razproda onaj brez greške, inaće bi jih mnogo špekuliralo i ne kupilo sad ponovo tiskanog....evo meni recimo je ta greška takva da bi komotno kupio i to izdanje sa greškom...istina freška postoji ali meni ne toliko strašna, jer su mi Dilan I Marti ipak manje na srcu od recimo Texa ili Zagora...e da je greška tamo, poludio bi.
teller Posted - 18/12/2010 : 09:18:11
Evo zašto su najbolji!
General Katana Posted - 18/12/2010 : 02:44:02
Libellus ROCKS!!
Babilon Posted - 18/12/2010 : 01:17:44
Greška će biti ispravljena!

Libellus će povući preostale SB 08 iz ponude i štampati nove.

Svi koji su ovaj strip kupili u Babilonu, mogu ga vratiti ili poslati poštom i dobit će drugi.

Zbog blagdana, novo izdanje ide početkom 2011. godine.

Cijenjeni kupci, oprostite, nisam do sada to primjetio.

Pozdrav iz Babilona!
General Katana Posted - 17/12/2010 : 21:31:35
slazem se, uvek su do sada ispravljali sve, i veoma ih cenim zbog toga!
zato sam se i uspanicio, jer se plasim da su prevideli gresku i da nema nista
od ispravke...
Deers Posted - 17/12/2010 : 21:23:44
ne sumnjam da će Libellus napravit pravu stvar pa mislim da nema smisla toliko ih napadat, pogotovu ako se uzme u obzir kao su i do sada ispravljali greške.

greška je stvarno u najmanju ruku čudna i vjerojatno se desila jer su htjeli da na vrijeme izađe
General Katana Posted - 17/12/2010 : 21:10:06
Mislim da je povlacenje tiraza obavezno!! narocito uz cenu i ekskluzivnost svih Libellusovih izdanja!
Deers Posted - 17/12/2010 : 21:02:40
pa primjetio sam ja čim su naslovnice postavljene ali nitko ništa ne komentira pa....

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38498&whichpage=5
General Katana Posted - 17/12/2010 : 20:48:59
Kako niko nije primetio štamparsku grešku na naslovnici SMAKA SVIJETA??

Parče zida se nekim čudom našlo preko jednog pipka monstruma, pored Martijeve desne ruke.
Jako je ruzno!!
Mislim da je greska uzasna i bedna i zasluzuje povlacenje tiraza!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000