forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 SG1; SG:Atlantis, a sad i SG: Universe!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DeeCay Posted - 09/07/2008 : 14:54:13
Malo SF-a ne škodi na ovom forumu pa ajde da otvorim koji topičak... Naime, prošli tjedan (mislim) započela je 5. sezona Stargate Atlantisa i razrješila cliffhanger koji smo imali na kraju 4. sezone. Navodno nas u sezoni očekuje novi neprijatelj, Samantha Carter se neće pojavljivati, a imat ćemo i posjeti omiljenog nam doktora Daniela Jacksona iz SG1... Nije mi ko SG1, al što ćeš na nečemu treba preživljavati!



Isto tako, izašao je i drugi film Stargate Continuum snimljen nakon završetka serijala SG1, a koji nam završava storyline sa posljednjim Goauld lordom Baaloom. Naime, posljednji Baal klon koristi vremensku mašinu i pokušava uništiti teretnjak na kojem su vrata bila prevezena u Ameriku tamo 1939. i tako uništi normalni vremenski tijek i događaje iz serijala. No, ekipa također završi u prošlosti i trudi se srediti stvari. Isto tako, ni Baalu ne ide baš kako je predviđao! Isprva sam mislio, o ne, još jedan film o putovanju u prošlost, film zaista valja.



Najnoviji spin-off Stargate serijala Stargate Universe predviđen je za snimanje nakon što završi prikazivanje 5. sezone, odnosno 2009. godine. Što se mene tiče jedva čekam!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DeeCay Posted - 24/12/2010 : 11:02:50
quote:
Originally posted by Elderane84

Meni je SGU dobra serija. Zao mi je sto su je ukinuli, nije mi jasno sto se nije svidjala fanovima Stargate-a.



Ma možda su i okorjeli fanovi najgori... NIšta ima ne paše i uvijek nešto bojkotiraju. Mislim da su istu stvar fanovi i napravili sa ST: Enterpriseom. Uvijek su gunđali kako nova serija nište ne valja, vratite nam Shatnera ili Picarda, blabla, i sad su ukinuli sve i sad nema ničega o serije uopće.
Elderane84 Posted - 20/12/2010 : 14:26:37
Meni je SGU dobra serija. Zao mi je sto su je ukinuli, nije mi jasno sto se nije svidjala fanovima Stargate-a.
DeeCay Posted - 18/12/2010 : 23:10:25
quote:
Originally posted by tosha

možda vrate stari sg1 s O'Neillom



Ja sam iskreno ostao zatečen, a sigurno i ekipa koja već desetak godina vodi kormilo iza serija SG... Mislim da nemaju nikakvih planova za dalje. Ali ima i nešto u tome što ti kažeš, vraćanje starih serija, odnosno snimanje filmova i prvim serijalima bi bilo sigurno uspješnije.
tosha Posted - 18/12/2010 : 21:40:27
možda vrate stari sg1 s O'Neillom
dante Posted - 18/12/2010 : 00:22:28
Nakon toliko uzastopnih sezona vjerojatno je i dobrodosao mali break, jer bolje i tako nego da sve upropaste, kad vec ne ide bolje. Ista stvar kao i sa Star Trekom, kad skoro 20 godina imas show na TV jednom dodje vrijeme da i prdnes u prazno
DeeCay Posted - 17/12/2010 : 23:53:58
quote:
Originally posted by dante

Nisam pretjerano gledao u razloge ali pretpostavljam da se radi o kombinaciji slabe gledanosti i zasicenosti



Vidim da navode razloge promjene termina s petka na utorak kad je općenito slabija gledanost. A i mnogo fanova nije bilo zadovoljno promjenom u atmosferi (deprimirajuća i prespora), humor je minimaliziran i toliko se furaju na Galacticu da je to očajno. MIslim da su sad jako požalili što su nakon 15 sezona mijenjali formulu...

Ali nedostaje pravih SF serija, ako i ovu ukinu, što će uopće ostati? V i Doctor Who?
dante Posted - 17/12/2010 : 23:23:56
Nisam pretjerano gledao u razloge ali pretpostavljam da se radi o kombinaciji slabe gledanosti i zasicenosti
DeeCay Posted - 17/12/2010 : 10:48:49
quote:
Originally posted by dante

Stargate Universe dobio nogom u dupe od strane SyFy Channela. Nece biti trece sezone.



Ozbiljno?! Opa, brzo google!

Tako brzo nisam očekivao ukidanje...
dante Posted - 16/12/2010 : 22:39:30
Stargate Universe dobio nogom u dupe od strane SyFy Channela. Nece biti trece sezone.
Elderane84 Posted - 15/10/2010 : 22:09:29
Od nove 3, najgora je prva epizoda druge sezone. Ocekivao sam vise. Ipak, ono sto je bitnije, dobro ide za sada, desava se dosta toga bitnog, sve je vise elemenata u prici.
DeeCay Posted - 15/10/2010 : 10:01:37
quote:
Originally posted by Panon
Ali o Stargateu još nemam stav, imat ću ga tek nakon što pogledam SG: Universe


Teško, jer SG:U baš i nije pravi Stargate...

Malo je elemenata zadržato od prijašnjih serijala, sada se furaju na Galacticu, big time!

Općenito...
Uglavnom, sada je i Dr. Rush dobio svog mentalnog suputnika poput dr. Baltara. Jednu od minornih uloga dobio je i Robert Knepper aka T-Bag iz Prison Breaka iliti Samuel iz Heroesa. Posada i dalje podijeljena, dolaskom novih aktera...

MIslim da su ove nove tri epizode bile malo bolje i da će serija konačno malo zaživjeti kako treba.
Panon Posted - 23/09/2010 : 19:32:00
Probao sam danas gledat Galacticu, ali serija mi se uopće ne dopada. Gledao sam nešto i prije na HRT-u, ni tad mi nije bila nešto. Živciraju me krupni planovi i stalno drmusanje kamere
Ipak je najbolji Star Trek
Ali o Stargateu još nemam stav, imat ću ga tek nakon što pogledam SG: Universe
sandyboy Posted - 16/09/2010 : 16:55:20
Galactica je krenula u večernjem terminu, nije li? I onda bila šutnuta u nedjelju u devet ujutro, tako nešto. Većina publike je ostala na Star Treku (što i objašnjava da već po treći put u nekoliko godina repriziraju čitav serijal) i niš novo se neće tako dobro uhvatiti kao ST ovdje. Nažalost. A na RTL su prezaposleni vrćenjem CSI Miami da bi išta drugo stavili u taj termin.
DeeCay Posted - 16/09/2010 : 14:08:02
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Prikazivali su Doctor Who-a u popodnevnom terminu, oko 19h, prije nekoliko mjeseci. A i Torchwood.
E da, ne shvaćam zašto prvo prikazuju Stargate Universe. Meni je logičnije da prvo prikažu Stargate SG-1 i Stargate Atlantis.


Da, kasnije su ga pomaknuli, ali isprva su počeli u jutarnjem terminu, mislim da je bila nedjelja, kad idu dječje serije. A to jest bilo omalovažavanje najdugovječnije SF serije...

Vjerujem da su prvo htjeli vidjeti kakav će općenito biti odaziv na prikazivanje neke druge SF serije osim Star Treka nekom novijom SG serijom. Ako bude gledanost, mislim da nema razloga da ne otkupe i starije stvari, em su jeftinije, em imaju čime zauzeti taj ST večernji termin.
sandyboy Posted - 15/09/2010 : 16:31:29
Prikazivali su oni i Babylon 5 tv-filmove bez da su seriju prikazali. Živo me zanima kako je to onima koji su išli gledati bez da znaju pozadinu radnje izgledalo lol
Mr. Bushido Posted - 15/09/2010 : 16:10:12
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Panon

Uskoro ćemo imati priliku gledati na HRT-u 1. sezonu Stargate: Universe. U SAD-u 2. sezona kreće od 28. 9. 2010.



Ma daj nemoj mi reći da su se konačno usudili nešto od SF-a otkupiti, a da nije Star Trek! Doduše, prikazivali su i Doctor Who-a, samo u jutarnjem dječjem terminu.


Prikazivali su Doctor Who-a u popodnevnom terminu, oko 19h, prije nekoliko mjeseci. A i Torchwood.

E da, ne shvaćam zašto prvo prikazuju Stargate Universe. Meni je logičnije da prvo prikažu Stargate SG-1 i Stargate Atlantis.
DeeCay Posted - 15/09/2010 : 15:16:44
quote:
Originally posted by Panon

Uskoro ćemo imati priliku gledati na HRT-u 1. sezonu Stargate: Universe. U SAD-u 2. sezona kreće od 28. 9. 2010.



Ma daj nemoj mi reći da su se konačno usudili nešto od SF-a otkupiti, a da nije Star Trek! Doduše, prikazivali su i Doctor Who-a, samo u jutarnjem dječjem terminu.
Panon Posted - 15/09/2010 : 11:49:00
Uskoro ćemo imati priliku gledati na HRT-u 1. sezonu Stargate: Universe. U SAD-u 2. sezona kreće od 28. 9. 2010.
feka82 Posted - 15/06/2010 : 15:25:29
ja ga nedavno pogledao tek , inace hvala ... gledacu da nadjem seriju , uzivancija mi je ovo za pogledati :)
Mr. Bushido Posted - 15/06/2010 : 01:44:24
quote:
Originally posted by DeeCay

Nego, nekako mi ovo malkice liči na situaciju kao u Voyageru, kao s Federacijom i Makijima na istom brodu, te će očito cijela druga sezona biti konfliktna i prilagođavanje na suživot neprijateljskih rasa...


Au, na Voyageru je sve prštilo od konflikta, nema šta.
Wicked Posted - 15/06/2010 : 01:26:21
quote:
Originally posted by DeeCay

Nego, nekako mi ovo malkice liči na situaciju kao u Voyageru, kao s Federacijom i Makijima na istom brodu, te će očito cijela druga sezona biti konfliktna i prilagođavanje na suživot neprijateljskih rasa...



Da budem iskren, ne bih voleo da krenu u tom smeru...
DeeCay Posted - 14/06/2010 : 13:09:20
quote:
Originally posted by feka82

koliko ce szona biti u serijalu da se mogu priremiti da to nabavim pa poslije dal laganini uzivam :) takodje sam gledao film koji je nedavno izbacen , pogledao sam ga , odusevio se i razocarao jer film nije dovrsen da li postoji nastavak za koji ja ne znam ...



Ti filmovi su izbačeni pred kojih godinu i pol, tako da to i nije baš nedavno.. Ima Stargate: ark of truth koji se bavi konačnim uništenjem Orija i Stargate: Continuum koji se bavi uništenje posljednjeg Goaulg lorda Aresa... Planiran je i treći film, i scenarij je predan, samo je pitanje hoće li se to uopće snimiti jer je prošlo previše vremena od zadnjeg filma. To je izjavio Michael Shanks već početkom godine. Slična stvar je i s film nakon Stargate: Atlantis.

Uglavnom, guraju s Universom, osobno mislim da će to ići koje 3, 4 sezone sigurno. Gledatelji su uglavnom zadovoljno, a i meni se popravilo u zadnje vrijeme...

Zapravo, sezona je završila u petak... Cliffhanger im je ono baš iščekivanje sa strepnjom. Hoće li uopće tko preživjeti?! Nego, nekako mi ovo malkice liči na situaciju kao u Voyageru, kao s Federacijom i Makijima na istom brodu, te će očito cijela druga sezona biti konfliktna i prilagođavanje na suživot neprijateljskih rasa...
feka82 Posted - 14/06/2010 : 12:42:18
koliko ce szona biti u serijalu da se mogu priremiti da to nabavim pa poslije dal laganini uzivam :) takodje sam gledao film koji je nedavno izbacen , pogledao sam ga , odusevio se i razocarao jer film nije dovrsen da li postoji nastavak za koji ja ne znam ...
Elderane84 Posted - 14/06/2010 : 12:13:14
Meni su zadnje 3 epizode prve sezone fenomenalne.
Dalen Posted - 11/05/2010 : 08:48:02
Ovih prvih 16 epizoda je daleko ispod svake SG franšize. Dosadno, monotono, sporo...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000