forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko Fibrinih stripova posjedujete!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Ignus Posted - 28/12/2010 : 14:38:02
Poll da vidimo kako forumaši stoje sa ‘ samo dobrim stripovima ‘ koje izdaje Fibra. Ipak je ovo Markosov sajt pa logično time i Fibrin ( mada neki tvrde da je ovo leglo bonellijevaca ) pa da vidimo koliko posjedujete Fibrinih stripova. Molim da Ken Parkere ne brojite ( ne zato što nije dobar, kupujem ga i ja ) već zato što mi se ne uklapa u ostatak fibrica .
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 21/10/2018 : 13:15:10
Fibra SR je slijedeći korak u pokoravanju regionalnog tržišta a nakon toga ide Fibra world!
anto Posted - 21/10/2018 : 12:53:17
quote:
Originally posted by GGG

87 + desetak "fibrinih" na engleskom....


skroz zaboravih i na Fibrine stripove na srpskom - imam ih 49 ukupno.

edit:
znači 303 skupa (pri čemu sam računao 12 Parker Kenova od Darkvuda)

edit:još 63 fibrina naslova se preklapaju sa srpskim (znači 112 ukupno) - e sad,moguće je da sam se za neki primerak zbunio,kod Rip Kirbija je moguće da sam napravio kiks za par komada.
GGG Posted - 21/10/2018 : 12:02:14
87 + desetak "fibrinih" na engleskom....
Red Marquis Posted - 20/10/2018 : 03:32:42
quote:

edit:a dan je danas bio prelep;barem u Čačku - vi tamo u Novom Sadu i ne zaslužujete bolje.


Nedostajaćemo ti kad se otcepimo
ivke80 Posted - 19/10/2018 : 23:34:39
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner

Da, stvarno je nevjerojatno što se sve rasprodalo, a Potočići još uvijek stoje i to na 40% popusta...




zipa ovo
https://www.bedetheque.com/BD-Didier-la-5e-roue-du-tracteur-339697.html


Didiera sam kupio prije 10 dana u Bruxellesu, procitat cu valjda do Nove godine pa napisem je li cemu..
anto Posted - 19/10/2018 : 22:57:22
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by anto

250 okruglo + 4 mi stižu u nedelju
bez Parkera Kena


3000 eura???


i više;ali prvih 1000 i neka stotina su bile pare od prodatih LMS&ZS - a posle je sve išlo u redovnim mesečnim nabavkama - jbga,da sam mesečno izdvajao 20 evra,to bi za ovih 10 godina bilo 2400 evra ukupno;za Sajmove i u vreme IL je išlo više - verujem da je to sve skupa 4000-5000 jura vrednosti u Fibricama.
Shaner Posted - 19/10/2018 : 22:41:41
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner

Da, stvarno je nevjerojatno što se sve rasprodalo, a Potočići još uvijek stoje i to na 40% popusta...




zipa ovo
https://www.bedetheque.com/BD-Didier-la-5e-roue-du-tracteur-339697.html



Izgleda super! Izlazi u Kolorci u 2020. garant!

zeljko Posted - 19/10/2018 : 22:24:40
quote:
Originally posted by anto

250 okruglo + 4 mi stižu u nedelju
bez Parkera Kena


3000 eura???
anto Posted - 19/10/2018 : 22:14:46
quote:
Originally posted by Shaner

Da, stvarno je nevjerojatno što se sve rasprodalo, a Potočići još uvijek stoje i to na 40% popusta...




zipa ovo
https://www.bedetheque.com/BD-Didier-la-5e-roue-du-tracteur-339697.html
Shaner Posted - 19/10/2018 : 22:10:09
Da, stvarno je nevjerojatno što se sve rasprodalo, a Potočići još uvijek stoje i to na 40% popusta...

Shaner Posted - 19/10/2018 : 22:07:27
quote:
Originally posted by Red Marquis

Neznalice su zakon, ali Lulu nije. Mnooogo tanje.
Časni ljudi je sjajno delo, prava topla priča. Pogotovo nakon odlaska Žibre posle drugog albuma, priča klizi od pomalo sive stvarnosti ka vedrom pogledu ka budućnosti. Iima pomalo Stare Furune (Prdonje) šmek u pogledu načina kako prikazuje osobe na zalasku života + pitoreskna ruralna Francuska oličena u lepom crtežu. Strip idealan za zavaliti se u fotelju uz topao čaj dok je napolju kišan/šugav dan ko ovaj danas i budućih 100...

Greota što je mnogima van radara.



Sve potpisujem!

anto Posted - 19/10/2018 : 22:03:43
quote:
Originally posted by Red Marquis

Iima pomalo Stare Furune (Prdonje) šmek u pogledu načina kako prikazuje osobe na zalasku života + pitoreskna ruralna Francuska oličena u lepom crtežu. Strip idealan za zavaliti se u fotelju uz topao čaj dok je napolju kišan/šugav dan ko ovaj danas i budućih 100...
Greota što je mnogima van radara.


od reči do reči bi sve isto mogli reći i za prvu Kolorku - Potočići - prosto je neverovatno da se ovaj mali biser do sada nije rasprodao deset puta.
uz OHF i Eternauta,strip koji me je navukao na Fibru.

edit:a dan je danas bio prelep;barem u Čačku - vi tamo u Novom Sadu i ne zaslužujete bolje.
Red Marquis Posted - 19/10/2018 : 21:59:00
Neznalice su zakon, ali Lulu nije. Mnooogo tanje.
Časni ljudi je sjajno delo, prava topla priča. Pogotovo nakon odlaska Žibre posle drugog albuma, priča klizi od pomalo sive stvarnosti ka vedrom pogledu ka budućnosti. Iima pomalo Stare Furune (Prdonje) šmek u pogledu načina kako prikazuje osobe na zalasku života + pitoreskna ruralna Francuska oličena u lepom crtežu. Strip idealan za zavaliti se u fotelju uz topao čaj dok je napolju kišan/šugav dan ko ovaj danas i budućih 100...

Greota što je mnogima van radara.
anto Posted - 19/10/2018 : 21:29:42
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto

250 okruglo + 4 mi stižu u nedelju
bez Parkera Kena


Šta stiže i zašto među njima nisu Časni ljudi?




dva noviteta - Izvolte,gospodine (normalno) i Posvojenje (ove cenim da će mi leći samo tako) - to je ono na prvu loptu iz ture;Tehnika međice i Love me ni najmanje ne interesuju,za Šangrila ću da sačekam još neki komentare,malo ga prelistam...a Jonas Fink će verovatno pasti u nekj od narednih kupovina

dva stariteta - Neznanac 4 (čime sam završio sa njim) i (prilično neočekivano) Lulu,oslobodžena;Lulu sam uzeo iz dva razloga:
1.rasprodana je pa računam da ako mi ne čučne lako ću se razmeniti za nešto drugo
2.mnogo mi se sviđa taj Da... Etjen;kupio me je u Neznalicama,a sjajan mi je njegov crtački stil pa da vidim baš kakav će mi biti ovde.

Časni ljudi - on mi je pored Izlaznih rana,te Kriminala 3 i 4 prvi na spisku za nabavku.
Shaner Posted - 19/10/2018 : 21:21:57
quote:
Originally posted by anto

250 okruglo + 4 mi stižu u nedelju
bez Parkera Kena


Šta stiže i zašto među njima nisu Časni ljudi?

Hercule Poirot Posted - 19/10/2018 : 20:58:07
quote:
Originally posted by zeljko

ja dok ne vidim telerove foto stripova smatram za ultimativnog trolera




Prije ćeš vidjeti NLO.
Hercule Poirot Posted - 19/10/2018 : 20:57:32
quote:
Originally posted by King Warrior

Teller je valterizovan.



Hercule Poirot Posted - 19/10/2018 : 20:56:33
quote:
Originally posted by teller

Ma ludi ste vi fibrasi i mi libellusovci...sakupljamo na tone stripova i punimo ormare a mozemo to procitat onlein ili u knjiznicama...
Jedini pravi strip je sc kupljen na kiosku..ostalo je damo tracenje novca..prostora...sakupljanje praha..to ce sve kad tad nase zene i dijeca u kontejnere bacit...tone i tone hc..kolor..delux ce na lomace ili kontejnere..da bar gori u peci pa da se nasi nasljednici ugriju...jok ta sranja kolorna ni ne gore kako treba a i smrde ko vrag
..nije cudno da nas imaju za bolestnike...
Ja bi da crkne libellus i fibra pa da opet zazivimo ko nekad..ko ljudi...
Ja se okrecem sve vise liosku i xve manje me vesele te kolor knjizurine...uzeo bi samo jos kolor Bleka..a ostalo nek ide kvragu.



telleru, jesi probao neke stripovske vatrice ili lomače?
anto Posted - 19/10/2018 : 20:52:37
250 okruglo + 4 mi stižu u nedelju
bez Parkera Kena
anto Posted - 19/10/2018 : 20:37:55
quote:
Originally posted by teller


Uzmem Tvrdu prvom prilikom jer to je jedino sto vredi...bar tako kazu neki ..


kraljino!
pazi,držim te za reč!!!
anto Posted - 19/10/2018 : 20:35:34
quote:
Originally posted by Kerempir

Poirot i ReemCP,
I ja bih mogao pustiti suzu što neki ne vole čudovište iz močvare, transmetropolitan, hitman, tvrđe, zekane, ayu itd da sad ne nabrajam cijeli fibrin opus koji posjedujem.


ko to ne voli Zekane i Tvrđu??
i Kerempir,ne vidim da me podržavaš u pritisku na Markosa da objavi Ralfa Azama??
risbozg Posted - 19/10/2018 : 20:01:42
quote:
Originally posted by King Warrior

Teller je valterizovan.



don_draper Posted - 19/10/2018 : 19:07:32
da postoji drinking game svaki put kad rasprava na Fibrinim temama skrene prema Bonelliju ta igra bi bila veliki hit
zeljko Posted - 19/10/2018 : 19:00:14
ja dok ne vidim telerove foto stripova smatram za ultimativnog trolera
King Warrior Posted - 19/10/2018 : 18:50:48
Teller je valterizovan.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000